Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

no vidis aj to je dobry napad,ale uz si to napisala tak by cital aj to a bolo by to okate. 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
27. feb 2008

Bože, títo chlapi, myslím,že ťažko nájsť na nich správny výraz, pretož poriadny chlap chce aj poriadny sex. Nech ich serie hocičo, povedzte mi, pri čom sa lepšie odreaguješ, ak nie pri sexe? Čo majú za starosti?! Vstávajú v noci k uplakanému decku, musia robiť piate cez deviate, lebo drobec nedovolí ináč, musia jesť v pokluse a popritom ešte kŕmiť malého hladoša, všade sa trepať s kočíkom, celý deň robiť iba ťu, ťu ťu a ba, ba, ba. Pevedzte, komu musí občas viac hrabať?! A to som vymenovala len časť našich činností na materskej DOVOLENKE. Každý chlap by v našom prípade stratil chuť na sex nadobro a neprebrala by ho ani Supersexbomba. Ale mi nie, my Silné ženy sex rady máme, ale s kým ho máme mať, keď chlapi už nie sú poriadni chlapi. Je mi z toho zle. Vibrátor zatiaľ nemám, ale už ma kedysi aj to napadlo. Aj som mu raz povedala, že si to idem urobiť sama a on vraj:choď! Presne sa viem uraziť ako ty, Dominica. Ale občas sa snažím byť zvodná. Len neviem, či dostatočne, lebo tiež na to moc nie som.

elinka27
27. feb 2008

dominica,my mame svieckovu,ale tiez neviem co mam uvarit, asi spravim zemlovku.
No a prave som sa povadila s nim kvoli jeho mame, takze si asi nevrzneme dobre dlho, lebo som na nu pekne nadavala 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

no moj to robi tiez,ale najviac si na tom zgustne,ked s niekym telefonuje, bleee.Esteze niesu videotelefony

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

no ako kedy, podla toho aku ma naladu,ale dnes som pekne vypenila,tak asi preto 😠

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
27. feb 2008

aleee, to je na dlho a keby to tu rozkecavam tak nas admin urcite zrusi,ze mame ist do inej temy 🙂

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea78
27. feb 2008

baby, ja som sem náhodou nakukla a rehocem sa, až mi slzy tečú, je to ako u nás doma 😀 😀 😀 všetci chlapi ako cez kopírovací papier 😀 😀 😀

elinka27
27. feb 2008

dominica,ale sak co si taka zla na neho 😀 on sa chce mozno udobrit, zato ten moj tu okolo mna chodi jak mamut nastvany 😀

elinka27
27. feb 2008

andrea, no maju to v genoch asi 😉

andrea78
27. feb 2008

ja som myslela, že také komédie a grotesky bývajú len u nás 😀 a je to vidím že bežné, no baby, nehnevajte sa, ale poviem vám, že hned som kľudnejšia a je mi ľahšie na duši 😀

elinka27
27. feb 2008

jasne ved aspon vies ze si v tom neni sama 😎

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea78
27. feb 2008

idem spať, pán tvorstva sa o chvíľu vráti a práce a zajtra k vám ešte zabehnem 😉

elinka27
27. feb 2008

ja uz idem tiez, bo som nejaka unavena dnes.Tak zatial pa a pekne sny

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dorotka
27. feb 2008

dominica to sa nebojis ze si to ten tvoj precita? aby si si na nete nepodkopala vztah

petova
27. feb 2008

Dufam, že si sa k nemu šuchla a že si si aj šuchla, Dominica. Nebuď príliš urážlivá, lebo kto zaváha-nežere. Dakedy je lepšie aj hrdosť odhodiť a zamlsať si/s nadržaným mužíčkom). Čaute, idem tiež spať- sama, ešte mám mrchu.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
28. feb 2008

dorotka nemyslim si,ze by si tu niekto podkopal vztah,podla mna je to niekedy dobre aj takto napisat, pretoze niekedy to jednoducho chlapom nedochadza ked im to povies priamo. 🙂

andrea78
28. feb 2008

baby na jednej strane si síce uľavíte tuná medzi sebou, ved je to super porozprávať sa o tom s niekým, kto je na tom rovnako, no tak som večer pri sprchovaní rozmýšľala nad tým, že podľa fotiek vás predsa niekto z okolia pozná.....a takto vám vidí až do postele.....viete čo myslím, hoci podľa mna to máme tak doma všetky,alebo teda aspoň väčšina, no nikto sa "neprizná" verejne, nebojíte sa, že vás potom budú "slovne " roznášať po okolí a tak sa to donesie k vašim známim a rodine ani neviete ako a odkiaľ? ja síce nechodím do rubriky región, odkiaľ som, no niekoľko báb poznám podľa foto a tiež sa dozviem vecí... 😀

ellen
autor
28. feb 2008

asponze si takto trochu pomozeme aj ked niekedy len vedomim, ze "v tomto probleme" nie sme same...

elinka27
28. feb 2008

andrea, no mas v podstate pravdu, je to svojim sposobom to iste ako sa vykecat kamoske a ona to povie niekomu inemu a aj tak sa siria reci, takze je to jedno.A okrem toho nic take myslim tu baby nepisu co by bolo nejak strasne,aspon co sa mna tyka nikdy nepisem to co nechcem aby bolo pouzite proti mne 😉

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz