Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

ellen
autor
25. nov 2006

ajka - tak puta pochybujem... hlavne, ked byvame s rodicmi a nedaj Boh, aby sme stratili kluce... 😀

mixka
25. nov 2006

ellen, byvali kolegovci su zamocnici, tak ti ich v pripade potreby poslem 😉

ellen
autor
25. nov 2006

no vidis. mozno to bude v tom. ja som tiez blizenec... 🙂

mixka
25. nov 2006

zeby boli blizenci sexu chtivy ??? 😀

ajka23
25. nov 2006

ellen, aspon by ti nikam neusiel, kym by ta neurobil stastnou... 😀 😀 😀 inac je to cele o komunikacii, treba sa hlavne vediet rozpravat... 😉 😉 😉 😉

ellen
autor
25. nov 2006

mixka, dakujem uz dopredu...kedy je vhodna debata na nieco, co on uz zabudol a ja este stale rozmyslam? my sme sa este ani poriadne nepovadili... (klasickym krikom)

mixka
25. nov 2006

ajka, lenze ellen sa moze chciet rozpravat kolko chce, zaujem musi bytz aj z druhej strany, na dialog musia byt dvaja

erika153
25. nov 2006

ahoj kocky 😀 mate zaujimavy debatu, len oci otvaram a ucim sa 😀 😀
inaksie aj ja som blizenec, to len tak na okraj 😉
mixka chlapi blizenci su vraj dobry milenci

mixka
25. nov 2006

erika, to je svata pravda 😉

ellen
autor
25. nov 2006

mixka - kamoska ma tiez muza blizenca a tiez je ju v noci budi a sem tam az otravuje... 😉
ajjka - no hej... lenze mna urobi stastnou, len nie tak casto, ako by som si predstavovala 😒

ajka23
25. nov 2006

a ja som si vybrala barana... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ mala som aj blizenca, mozem potvrdit erikine slova... 😀 😀 😀 😀

mixka
25. nov 2006

ellen, ani my sa nevadime krikom. a never tomu, ze zabudne. to, ze o tom nevravi, neznamena, ze uz o tom nevie... to mi mozes verit...

mixka
25. nov 2006

ja som baran 🙂

erika153
25. nov 2006

ale blizenci su aj pekni prelietavci 😉
ale nechcem ta strasit, lebo ked sa raz zamiluju svoju polovicku nepodvedu ani za svet... toho som ja zivym prikladom!! a vedie sa mi dobre 😉

ajka23
25. nov 2006

mixka, my asi mame nieco spolocne... 😎 😎 😎 😎

mixka
25. nov 2006

ajka, nie sme nejaka vzdialena rodina 😀 ???

ellen
autor
25. nov 2006

ved prave.. ze debatuu vzdy, vzdy zacinam ja. on je aj dost flegmos, aj dost v tomto introvertny, takze chapem, ze sa mu to zo seba dostava tazsie... len neviem, ako mu uz mam povedat (cudzou recou), ze je to o nas dvoch. no tazko s chlapom.. na toto je chlapsky az hruza...

ajka23
25. nov 2006

mixka, ak nie my, tak nasi muzickovia... 😵 😵 😵 😵 😵
a Erika ma zase pravdu, u mna asi nebol dost zamilovany, ale spominam na neho do dnes... 😀 😀 😀 😀 😀

ellen
autor
25. nov 2006

s tym blizencom to suhlasi... som tiez taky priklad.

mixka
25. nov 2006

erika, tuto otazku mame vyriesenu a predebatovanu, takze sa nestresujem a neobavam. neda sa zit cely zivot s tym, ze sa budem obavat toho a hentoho. to by som si sla rovno rezervovat postel do pezinka.

erika153
25. nov 2006

ajka ja som mala dvoch blizencov kedysi davno a ani oni neboli asi velmi zamilovani do mna 😎
ellen ake znamenie je tvoj muz? nieje nahodou rak?

ajka23
25. nov 2006

ellen tak ho uvolni, u nas funguje bud masaz, alebo vinko... 😀 😀 😀 potom keca jedna radost... 😅 😅 😅

ellen
autor
25. nov 2006

no baby... vyzera to, ze ste ma priviedli na ine myslienky, ako boli tie moje - vztahovacne.. 😉 dik.. skusim este poriesit a potom uvidim, co z toho bude...

ajka23
25. nov 2006

erika, aj raka som mala a bol asi taky dobry ako blizenec... 😀 😀 😀 😀 toto keby cital moj manzel, tak neviem, neviem... 😵 😵 😵

erika153
25. nov 2006

mixka mas pravdu samozrejme ja viem ze s nami je to tazke ale ked mate super vztah nemusis sa obavat vobec 😉 zase to porovnavam so sebou ale nemozem inak pretoze sa mi zdame vsetci rovnaki 😀 😀 prinajmensom dost podobni..

mixka
25. nov 2006

ellen, ked mu chces nieco povedat, co ta trapi a tak a tazko sa vam rozprava, napis mu mail, ja som to tak raz spravila a nebol to na zahodenie

ellen
autor
25. nov 2006

no masaz to hej,... ale len chrbat... moj je baran-byk, lebo je 21.4. a vtedy sa to akurat meni. baranovi rozumiem, ale bykovi... ten ma desi niekedy ☹
u nas je to nonstop. sviecky, masaz, kupel, akoze prezliekanie sa do pyzama, srdiecka do kupela, vonna sol, proste romantika... co ho mam prehnut cez koleno a dobre ho remenom?

...hm...zacinam zvazovat ine moznosti... 😠 😀

erika153
25. nov 2006

ajka ja som zila s rakom 5 rokov a nic 😖 nuda a vobec sme sa nevedeli porozpravat o nejakom probleme akoby hrach na stenu...takze preto som sa pytala ellen ze ci nieje nahodou rak 😕

ajka23
25. nov 2006

ja sa viem vzdy z problemov vykecat, manzel potrebuje povzbudit... 😀 😀 😀

mixka
25. nov 2006

erika, jasne, ze stat sa moze vselico, ale trapit sa preto dopredu je haluz, naco... a dovera jednoducho musi byt.