Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

raketkova
31. mar 2009

vsak prave ze manzelstvo nie je le o sexe. ak by malo byt bolo by to smutne. na sex staci milenec

jenna7082
31. mar 2009

ja nemam radsej nikoho 😵 nez cloveka, ktoreho "lubim a vzdy budem" vodit za nos.

a co ak donesies nejaku chorobu alebo nieco? to sa fakt nebojis? brrr

inac, v zivote nechcem natolko dozriet, aby som oddelovala lasku a sex.... 😔

blesq
31. mar 2009

prial by som tvojmu manzelovi milenku! nech si uziva !!!

raketkova
31. mar 2009

krasne do mna rypete. ale ja vam neberiem vas nazor, kazdy ma pravo na vlastny. choroby sa nebojim,okrem muza som mala len toho jedneho milenca, vzdy s ochranou a on ma tiez len jednu partnerku. myslim si ze je nezodpovednejsie casto striedat partnerom resp. brat jedneho za druhym a pri kazdom sa tvarit ze je to laska az za hrob

blesq
31. mar 2009

ale toto neni o nazoroch ale o sposobe zivota! a ten tvoj je divny!

blesq
31. mar 2009

jasne on mal tiez len jednu partnerku, ako mas secko pekne pod dohladom a prehlad o vsetkom, ale raz prekuknes a zbadas sa. len aby nebolo neskoro a prides o vsetko!

centik
31. mar 2009

raketova- dnes zaregistrovana.. aky nick si mala predtym? alebo si niekto kto sa nudi a potrebuje vyvolat burlivu diskusiu? 😉

blesq
31. mar 2009

a podarilo sa jej, rozcertila ma ako by podvadzala mna 😀

jenna7082
31. mar 2009

centik aj mna to napadlo 😵 ale bavim sa 😵

centik
31. mar 2009

blesq 😀 😀

jenna7082
31. mar 2009

keby to bolo tak uplne v poriadku raketkova, tak si to s manzelom vydiskutujes. a ked ti povie, ze je to ok, sak normalka oddelovat lasku a sex, a ked jemu to s tebou nechuti, tak si to hladaj inde, tak potom ti to aj zozerem, ze je to ok....

blesq
31. mar 2009

ja sa rozculujem 😀

centik
31. mar 2009

raketova ja sa mu ani necudujem ze nema na teba chut, ved ty si ho uz dopbredu odsudila s tym ze on pre teba nieje dost "vasnivy" a nasla si si milenca, takze pochybujem ze si bola "aktivna" aj doma. a nemysli si ze chlapi su taki sprosti ze nic nevycitia, a ani to ze nevedia byt dobri herci 😉

blesq
31. mar 2009

jasne 😀

raketkova
31. mar 2009

nemala som predtym iny nick, nemam potrebu sa zapajat do diskusii, ale dobre rady som si rada precitala.tykajuce sa babatiek. toto som zacala teraz riesit, ze co dalej. a bola som zvedava na konzervativne nazory zien a muzov, blesq🙂
celkom sa na vas bavim. zrazu mam pocit aki su vsetci verni a konzervativni.

katy2
31. mar 2009

to snad nie je ani pravda 😠 kam spejeme? nemam slov 😔

blesq
31. mar 2009

a keby sme neboili nebudem to davat na sklo a riesit to na verejnosti 😀
budem cusat ako vos pod chrastou a modlit sa nech sa na to nepride

blesq
31. mar 2009

ale ty si hrda na to ze podvadzas manzela a ze ti na to neprisiel, gratulujem si uzasna herecka

jenna7082
31. mar 2009

raketkova, hej , v tomto som konzervativna. ked nieco nefunguje, tak to riesim. ale nie tak, ze klamem a podvadzam. ono nevera sa moze pritrafit kazdemu, zvlast, ked nieco nefunguje....ale brat to ako dobre riesenie, s ktorym su vsetci spokojni (hlavne ti, co o tom nemaju paru ha ha ha) no neviem. asi nie som dost dozreta a chladnokrvna na take cosi.

lebo - ked niekoho lubim, tak sa mi protivi byt s niekym inym. a na druhej strane, ak som v pohode s niekym inym, tak zrejme uz toho dotycneho nelubim. aspon ja to tak vnimam.

retaux
31. mar 2009

Raketkova: povedz, čo by asi napísal tvoj muž "raketkovej" keby si toto tu prečíta a nevie, že si to písala ty? To som veľmi zvedavá, či by napísal, že s tebou súhlasí, že sex a láska sú dve veci, ktoré sa dajú oddeliť 🤐

lenka1108
31. mar 2009

no konec tak s takymto nazorom som sa nikdy nestretla raketkova...
no skoda slov...
blesq,jenna vo vsetkom svami suhlasim. 😉

zuzna29
31. mar 2009

raketkova nechcem ta ani sudit ani tebou opovrhovat, je pravda, ze ja osobne by som to asi tak neriesila, ale ak ti to tak vyhovuje a vsetci su spokojni a hlavne si spokojna ty, preco nie... mozno som liberalnejsia, ale zivot je len jeden 😎 .. mozno v buducnosti pochopis a s manzelom sa rozideta a ty najdes uspokojenie, ktoré mozes z oficialnit - ak vies co tym myslim... 😀

jenna7082
31. mar 2009

v zásade ani ja neopovrhujem raketkovou. v zivote sa deju rozne veci a ono sa to lahsie sudi z pohladu nezucastneneho....nikto druhy nezije jej zivot, v jej kozi. odsudzujem iba jej spravanie v danej situacii. jej spravanie a zmyslanie. keby povedala, ze si s manzelom nerozumie, ze jej je lahostajny...neviem, este by to slo pochopit...ale ze ho miluje a pod...a predsa to robi ? toto je na tom mimo moj pochop....

horallka
1. apr 2009

Raketkova, ale keď ti manžel nevyhovuje v sexe a pre teba je to dôležité- vášeň, fyzično a búrlivý sex- rozíď sa s ním,. Už to medzi vami lepšie ani nebude, lebo ty si už zakúsila niečo nové, lepšie a už vieš, že xex môže byť aj vášnivejší než ten, ktorý máš s manželom. Lebo takýto dvojitý život, že síce máš manžela a ako tak fungujete ale poza chrbát ho podvádzaš s milencom- nič nevyrieši. Ja som nie až taká konzervatívna a čítala som, ako si tu nenašla pochopenie u dievčat- ale čuduješ sa? Sú to väčšinou baby, ktoré žijú usporiadaným manželským alebo partnerským životom, vyznávajú určité hodnoty, podľa ktorých sa riadia a nevera tam určite nepatrí. Ja viem,bude to ťažké odísť od takého manžela, ale ak si si usporiadala hodnoty, že ten sex je pre teba taký dôležitý, že môžeš s chladným srdcom zahodiť celý vzťah - tak to urob.

felixko
2. apr 2009

raketkova, dobrú debatu si tu rozfúkala. no neviem, baby sa tu do teba dosť obuli, ale je pravda, že sex je korením manželstva a manželstvo utužuje, pretože v tej jedinej chvíli si dokážete byť tak jedinečne blízki, je to skrátka intímna chvíľa, ktorá patrí iba vám, mne osobne by to prekážalo, ak by si ma partner v tejto oblasti nevšímal a zanedbával ma? asi by som ho upodozrievala...určite ale nie je niečo u vás v poriadku, rozprávala si sa o tom s manželom? čo ti na to povedal, prečo sa navzájom nepriťahujete, veď tak to je odvekov medzi mužom a ženou, že medzi nimi existuje príťažlivosť, aj keď časom ako píšeš vášeň vyprchne, ale nepovedz mi, že muž na teba raz za čas "nedostane chuť"? rieš koreň veci a nenič rodinu

pensadorcallisto
3. apr 2009

Felixko, raketovka predsa nenici rodinu... Nie vsetci ziju takym statnym zivotom..Poznam ludi, ktori to riesia podobne... Obaja su vo vztahu, teda v manzelstve s niekym inym... Stretavaju sa, maju sex, ale sli do toho s tym, ze nebudu nicit rodiny..Len si proste uziju... Osobne nieco take neschvalujem, v tomto som tiez az prilis konzervativna, ale chapem ako takyto ludia rozmyslaju... Ked cloveku nieco chyba, tak to hlada inde s tym, ze nechce nicit to, co ma...

Horallka, pre nu to riesenie je a riesi jej to vsetko..Ako pisala, s manzelom maju dobry vztah, nechce ho opustit, rozumeju si.. Okrem sexu to klape....
Raketovka si uz proste uchlacholila svedomie a nasla sposob ako sa ospravedlnit hlavne pred samou sebou...

Jenna.... Je to dost pochopitelne... Miluje svojho manzela a to, ze sa o nu nezaujima ako o zenu ju natolko frustruje a nici, ze prestala vnimat co je spravne a co nie... Oddelila lasku od sexu, musela, ak sa nechcela z toho uplne zblaznit...Ospravedlnila sa tak hlavne pred samou sebou.

Aj ked neviem pochopit ako moze mat niekto sex s niekym, koho nemiluje.... Je to velmi nebezpecna hra, ved tie city musia byt aj v tomto... Je len otazkou casu kedy ta sopka vybuchne....

raketkova
5. apr 2009

pensadorcallisto, celkom pekna analyza, dakujem🙂
Viac menej si to dobre vystihla, az na tu frustraciu. Ja nie som uz frustrovana z mojho manzela a jeho nechute na sex, akosi ma to uz preslo. Naco sa mam trapit, zbytocne by som to vsetko komplikovala. Ja som s nim stastna aj bez toho. Mozno sa to ale raz zlepsi. Som vecny optimista.
A ked budem mat raz cas skvely sex s niekym koho mam len na sex, nevidim v tom nic zle. Viem, ze je to nebezpecna hra, ale ked pocitim naznak citov z ktorejkolvek strany skoncim to.

Pokial ide o dalsie nazory, je to o tom, ze ste zrejme v podobnej situacii nikdy neboli. Je velmi lahke sudit a odsudit. Neverili by ste kolko odpovedi som dostala do IP, od takych zien co to zazili s roznym koncom ale aj take co to zazivaju a su spokojne. Ten konzervativizmus je zakoreny asi v kazdom z nas, ale ako nalozit so svojim zivotom, je v rukach kazdeho z nas. Niekto ma z strach, niekto nie.

pensadorcallisto
6. apr 2009

Raketovka, som si ista, ze takych zien ako ty je na svete vela, ale len maloktore sa tymto "chvalia"... Ludia dokazu velmi rychlo odsudit...A hlavne lahko...
Aj tak si myslim, ze pokial manzel nema nejake zdravotne problemy, tak ten sex v manzelstve proste musi byt, pretoze ako pisala felixko, tak to manzelstvo len utuzuje... Kebyze ma manzel odmieta pre nejaky "nevysvetlitelny" dovod a nepomohol by ani rozhovor, tak skor by som od neho odisla... Ved to zenu zranuje, ze muz, ktoreho lubi, o nu nema zaujem... Manzlesky sex totiz chuti najlepsie... 😀 😀 😀

gavrilka
13. apr 2009

Keby mi aj moj stary dal pokoj a nechcel sex, jejjjjjjj, to by som brala. Ono to vacsinou tak byva, vasen sa po rokoch v manzelstve vytrati a ostane len pravy obraz toho, co sme si v case zamilovanosti akosi nechceli vsimat. No a potom existuju dve moznosti. Jedna: ostaneme zit v takomto vztahu kvoli detom, majetku, alebo len tak z pohodlnosti a ked sa postasti, uzijeme si bokom, alebo druha: rozvedieme sa a najdeme si niekoho ineho, co nezarucuje, ze po rokoch sa scenar nezopakuje. Ja by som sa uz asi nevydavala a radsej by som zila ako slobodna[resp. rozvedena]. Ale hovorim, aj odist je umenie a pokial to inac klape, tak by som neodisla. Predpokladam, ze ak je tvoj manzel zdravy, aj on ma bokovku 😀 .

bobulka34
3. sep 2009

ahojte mam nejak problem s manzelom, nejak sa mu nechce, v poslednej dobe je to raz za mesiac , nemate niektora podobny problem