Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

kaskya
26. feb 2011

dida, tak to je blbe... no myslim, ze manzel ma frajerku...

michelleuk
18. mar 2011

ahojte rak ja sem ties patrim mam priatela 3 roky a mame 7 mes dcerku 😉 sexubjeme tak mozno 2 krat do mesiaca?uz som sa aj snazila o tom s nim rospravat ,ale vzdy ked pride na to rec tak mi povie ze on si uz svoju povinost splnil ze ma dieta,a ze nechape co vsetci na tom sexe vidia ze jemu urovy lepsie ked si zahra fifu na ps3.....pred tym to bolo dobre aleako sa mala narodila ma stresy s toho ze je malo penazi....moze tp byt aj s toho co myslite?zensku nema chodi s roboty donou rovno ani kamosov nema zijeme v Uk....je to na prasky obcas este ze mam ruky zdrave 😎

stardust
18. mar 2011

@michelleuk nie je len jednoducho unaveny z prace?

michelleuk
18. mar 2011

@stardust no je to dost mozne roby dost blbe zmeny od 12.00 do 22.00 a ma volno stredy a soboty a to celu sobotu prespi lebo mava v piatky nadcas od 16.00 do 4 rana...je to ako u blaznou obcas u nas rano vstanem musi rychlo navarit a on uz o pol 12 ide do prace a chodi o pol 11 domou 😒

stardust
18. mar 2011

@michelleuk tak to bude asi tou pracou. U mojho manzela detto, ale ked ma volno viac dni, tak mam co robit, aby som sa ho zbavila 😵

michelleuk
18. mar 2011

@stardust joj tak to zavidim 🙂 my uz takto fungujeme ako sa mala narodila non stop robota,a ja stale sama doma s malou kysnem 😒

filipal
19. mar 2011

@michelleuk existuju ludia, ktori sex naozaj nepotrebuju..a nie je ich malo. to je len taky predsudok spolocnosti, ze muzi nic ine nerobia, len myslia na sex....u urcitej casti to tak je, ale zdaleka nie u viac ako u polovice.

michelleuk
19. mar 2011

@filipal no ved to v poslednom case skvor vsade pocuvam ze zeny sa stazuju na nedostatok sexu,nie muzi 😒 dufam ze je to u nas vytazenim s tej prace nie s tym ze je to frigidita....

redangel32
21. mar 2011

@michelleuk je to smutne, sudiac podla tvojho veku. Ak uz teraz mate problem so sexom tak to nevesti nic dobre do buducna ☹ . Samozrejme pokial sa nenajde spolocne riesenie. Poznamka typu :on si uz svoju povinost splnil ze ma dieta.....tak to je velmi smutne. Pravdepodobne asi ani dalsie dieta nechce.
@filipal ak doposial nemali problem so sexom a nahle nastala zmena....neverim,ze odrazu zmenil svoju sexualnu potrebu.

michelleuk
21. mar 2011

@redangel32 ale chce aj dalsie neskvor to mi povie ked ho ako to on hovri ,,psichicky tiram so sexom"to znamena ze mam blbe otzky ohladom toho ja som obcs dost dotierava ked mi nieje nieco po srsti 😅 doposial pred tym sme nemali dieta clovek nemal zodpovednost za nic platili sme 400 libier za byvanie a to vse...ako sa mala narodila isli sme do vetsieho platime aj 700 mes ked voda do toho pride predtym to bolo ine 😖

redangel32
21. mar 2011

@michelleuk ale to je normalne,ze s kazdym prirastkom do rodiny sa dvihnu aj naklady. Takze s tym ste mali ratat. Ak by ste aj mali teraz dalsie dieta tak by to uz nebolo take "drasticke" ako pri prvom dietati. Pretoze "zaklad" mas po prvom. Co sa tyka jedla a plienok tak to nie je az taka polozka ako na svk. Ja zijem v Irsku takze viem ake su naklady oproti Slovensku a samozrejme aj platy. Ak sa ti nieco nepaci,tak to nie je psychicke tyranie,ale tvoj nazor. Viem pochopit muza, ze ked maka od rana do vecera,tak to posledne naco bude mat vecer chut asi nebude sex. Ale su aj vynimky. Chce to komunikaciu. Ale aj vhodnu chvilu. Drzim palce nech sa to cim skor vyriesi 😉

michelleuk
21. mar 2011

@redangel32 hm dikes....no neviem ja som uz na tom teraz tak ze uz ani o tom nerospravam......serem na to s prepacenim 😒 dufam ze raz sa to zmeni a ak nie tak co ja niesom taka aby som si hladala ineho ked uz s tym to dieta mam tak budem s nim aspon kym nebude mala v puberte aby pochopila....

filipal
22. mar 2011

@redangel32 a precitala si si aj prispevok 18.3. o 17.45? napisala som, ze taki ludia existuju a to je fakt a nie je ich malo a to je tiez fakt......narodenie dietata je stresor, aj poklesne zaujem o sexualny zivot. hlavne u zien.
ale garantujem ti, ze Redangel bojuje s velkym problemom a ze pre odmietanu zenu je tento problem velky, preto ho perojalne prirovnala k "tyraniu".
vidno, ze este nemas vela skusenosti, ani zivotnych ani profesnych.

redangel32
22. mar 2011

@filipal teraz som nepochopila tvoj prispevok, komu si to vlastne pisala?

redangel32
22. mar 2011

@filipal s akym problemom ja bojujem? Ja si myslim,ze zivotnych skusenosti mam dost.

jarodrahon
3. apr 2011

preco neskusis nieco so sebou robit? zmenit image, zacat napr. cvicit 😉

mywiel
17. apr 2011

@michelleuk nezmenila sa ti postava po porode? Lebo mne ano a manzel sa mi priznal, ze moja postava ho uz tak nevzrusuje ako dakedy, viem, ze musim zhodit aspon 10 kg tak som zacala na tom pracovat, ale priznam sa, ze ma to dost urazilo. 😠 ☹

viera27
17. apr 2011

@mywiel urazilo, neurazilo, dobre ze ti to povedal, ze je uprimny. Ty si predstav, ze by tvojmu manzelovi narastlo napriklad nieco, co teba fyzicky odpudzuje a s cim moze nieco spravit (co ja viem, chlpy na chrbte, sprcha raz do tyzdna, spinave dlhe nechty, hnisave vyrazky....). Tiez by si mu to asi povedala, nech s tym nieco robi. A nemyslela by si to v zlom 😉

michelleuk
17. apr 2011

@mywiel no presne tych 10 kg zostalo aj mne ale to je zarazujuce ze teraz som presne na tej vahe s akou ma spoznal 😅 pred otehotnenim som bola ovela chudsia ako ked sme sa dali do kopy....tak neviem ci je to tym...mozem sa spytat bol tvoj muz pri porode?

michelleuk
17. apr 2011

@redangel32 nie nepysala ho filipal tebe ale mne tak si s toho nic nerob to ja som ta blba....

mywiel
17. apr 2011

@michelleuk bol, rozdiel je teraz v tom, ze vzdy to bol on co mal problém s vahou a teraz rapidne schudol a myslim si, ze mu to trosku udrelo do hlavy.

michelleuk
17. apr 2011

@mywiel no tak to je sranda chlap a chunut?vecinou chcu byt chlapy co najvetsi nie?ved aj moj sa pisi ked sa vela naje ze ako mu brucho narastlo 😅

mywiel
17. apr 2011

@michelleuk no moj ma este traumu z puberty, v skole sa mu vysmievali, vzdy bol on ten tucny a teraz vazi menej ako ja, tak si myslim, ze mu to trosku udrelo do hlavy, lebo zrazu mu tucni vadia.

michelleuk
17. apr 2011

@mywiel hm no ale musi pochopit ze mas deti nie?uz nikdy to nebude ao pred tym....mojmu tie kila hadam anitak nevadia ale chut chyba 😔

babo16
29. máj 2011

ahojte babenky, aj moj manzel nema poslednu dobu chut na sex, stale sa na nieco vyhovara, najprv to bolo praca, potom skusky v skole, potom zas diplomovka, prieskum, teraz ucenie sa na statnice... uz mam toho vazne dost, rda by som bola, keby ma chcel, keby prejavil aspon trosinku zaujmu a ze mu na mne a na malinkom, ktore nosim uz 6-ty mesiac pod srdieckom zalezi... co mam robit? trva to uz asi pol roka, kedysi sme sa milovali takmer kazdy den, teraz som rada, ak 2x do mesiaca... som z toho hrozne smutna, trapim sa, uz som sa s nim o tom velakrat bavila, skusala ho zvadzat... no vzdy je iniciativa iba z mojej strany... potrebujem citit, ze mu na mne zalezi, ze mam ma proste rad... vdaka

veronika1417
30. máj 2011

@babo16 ahojcek ani nevies ako Ti rozumiem ako sa citis ked je iniciativa stale len na Tebe aj ked ja takyto problem momentalne nemam. Vyvolava to pocity ci Ta vobec este miluje, ci sa s Tebou este tesi na male,... V tvojom pripade skutocne moze ist o to co popisovali baby vyssie ze sa chlap boji aby neublizil napr babatku alebo na neho tehotenstvo posobi tak ze nema chut na sex, mozno sa u neho zacali objavova obavy ako to zvladnete ci uz financne alebo ako rodicia,.... Nechcem malovat certa na stenu ze by nebodaj niekoho mal no aj to sa moze stat. Najlepsie by bolo keby sa o tom porozpravate narovinu ved uz si ho poznas tak budes vediet kedy klame alebo sa vykruca len musis nadabit na tu spravnu situaciu nie ze podme sa rozpravat ale len tak prirodzene pocas debaty prejst aj na tuto temu. to viem podla toho mojho 🙂 ten neznasa ked mu poviem podme toto a toto riesit alebo porozpravajme sa a vyriesme toto a toto s nim musim len tak nahodit a sup doriesit inak trpi ako kon 😀

daja2010
2. jún 2011

@babo16 ahoj, zrejme ste mladý pár. Ja mám taký dojem, že sa bojí o malinké a o teba. Asi nemá dosť info ako je to so sexom počas tehotnosti. Skús mu to vysvetliť a normálne povedať, že to chceš a potrebuješ. A keby mala byť iniciatíva teraz dočasne iba na tebe? No tak čo, tých pár mesiacov to vydrž, snáď sa to potom vyrieši. 🙂

sarzan
8. jún 2011

no to musis provokovať-daj si taku fakt kratku minisuknu,nohy od seba a kukaj telku akoze nezaujate alebo tak niečo,ale aby tam bol aj on pri tej telke 🙂

ahava
14. jún 2011

caute kocky, tak aj ja sem asi patrim 😖 moj manzel tiez nejako nema chut na sex - v zasade nikdy nebol nejako moc aktivny v tomto smere, vzdy som to bola ja - tusim az na par pripadov 😅 Pred casom to bolo ale lepsie aj ked nie podla mojich predstav a potrieb. No ale teraz je to uz asi dva roky uuuplne ze hrozne - sex mi pomaly znie ako cudzie slovo 😔 a to riesim otazku materstva.
Hmm ale ako bez sexu resp. s takym sporadickym ze by to fakt musela byt obrovska nahoda. Manzel dieta tiez chce ale narovinu nic nepovie, clovek sa to dozvie len z naznakov a reakcii na otazky znamych.
No a je tu este aj jeho problem s erekciou. Co sa podla mna da riesit, ale to by musel chciet 😠
Myslim ze som mu poskytla priestor, pochopenie aj rozne navrhy ako to riesit ale mam pocit ze bezvysledne 😢 skratka ma odbije ze sex sa neda na povel (plodne dni) a je po sexe. Nemyslim ze je to tlakom na neho aby bol otec, lebo tento problem je dlhodobejsi a dieta sme neriesili ...
Neviem co s tym, uz ma to ani tak velmi netrapi koli mne (asi som si zvykla) ale velmi ma trapi ze takymto sposobom dieta asi mat nebudem - s tymto sa nejako neviem zmierit. Kedze sa s nim neda rozpravat tak sa vykecavam aspon tu .... dik za kazdy nazor, postreh, radu ....

miriiama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz