Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

eaka
20. jan 2012

@nikolet_89 no...zase nepochopená..to je už môj osud.. nemala som na mysli praktiky bez neho, ale praktiky, pri ktorých sa svojim zázračným nástrojom nedostane k blízkosi bábätka.. 🙂

siwinka1717
20. jan 2012

@nikolet_89 Strach o čo ?

nikolet_89
20. jan 2012

@eaka jaaaaj tak :D o takych som este nepocula :D ale vies co ja uz som mu barz co nahovorila, aj som si vymyslala, take scenare som mu uz povedala, ale vzdy ma prekukne :D ide na net a vsetko si cita :D

@siwinka1717 mozno z noveho babatka, zo zivota ako to zvladnete a jedno z druhym ci myslis, ze to nemoze byt ?? vies vela zien ma depresie a same sa boja i ked maju uz aj niake deti...mozno to postihlo jeho...

eaka
20. jan 2012

@siwinka1717 ja som to fakt nemyslela v zlom a napísala som, že mne to absolútne neprekáža, vnímam diskusiu ako žijúci a vyvíjajúci sa organizmus a ten sa niekedy ťažko udržiava v hraniciach pôvodne stanovenej témy...
Čo vyvádza Tvoj muž je donebavolajúce! Aby neprišiel o byt narodením dcéry? A svadbou s Tebou to neriskoval? Teda vlastnil ho už predtým? To je tak sebecké. A jeho matka s tým súhlasí? Veď pre dieťa by mal s radosťou o ten byt prísť, aj keď teda nechápem, ako malé bábätko ohrozuje jeho vlastníctvo bytu... to je hnus... to s tou večnou nevďačnosťou mám na stole stále aj ja a úprimne už nechcem nič a zakaždým, keď pre mňa niečo robí, tak som z toho na nervy, pretože budem zase považovaná za o to nevďačnejšiu... ale toto s tým bytom, hovorí sa to ľahko, ale už by som s ním asi nebola, ale ja nemám také veci vôbec čo písať, lebo ja si tiež nechám pekne srať na hlavu a vždy ma hnev proste prejde, keď urobí kukuč a povie prepáč... 😖

siwinka1717
20. jan 2012

@nikolet_89 moj manžel má tréning, s menším majetkom síce ale neviem či si nevzal za vzor Kollára. Keďže nie je z čoho tak hojne rozdávať, tak jestvujúce treba chrániť, tak pani svokra nakázala a uchranili pred nenarodením dieťatom aspoň to, čo mal napísané na seba a prepíše na ňu

nikolet_89
20. jan 2012

@siwinka1717 prepac nechcem utocit na manzela, ale myslis ze by bol niecoho takeho schopny ? asi by som s nim hodila vaznu debatu ci naozaj teba a dietatko chce, lebo mam pocit, ze ti to moc nedokazuje...

zexi
20. jan 2012

@siwinka1717 doriti to je ale pako!!! toto je snáď zlý sen? Nesnívaš, naozaj je toto realita?? A mmch nezdá sa mi, žeby mohol malú len tak ľahko "vydediť" (kristove rany o vydedení nenarodeného dieťaťa počujem prvýkrát!/ - ak by náhodou umrel /náhodou - jedine, žeby si mu k tomu dopomohla 😀 / tak byt patrí tebe nezávisle od toho, či ho mal pred manželstvom alebo nie! v prípade rozvodu ak mal byť pre manželstvom tak samozrejme nie. No ale poviem ti, on s jeho podarenou mamičkou na čele sa ťa musia riadne báť, keď mesiac pred pôrodom podnikajú takéto kroky 😠

siwinka1717
20. jan 2012

@eaka JA som už popísala v nejednom fóre na tému svojho manželstva už veľa vecí a už neviem kto to čítal, tak mi je to blbé aj opakovať. Ten byt on chráni pre svoju dcéru s ex a svokra ? to je jej rozkaz.
V podstate ok, nech to tak je, len mi to príde hrozne blbé s takým sprievodným komentárom aký bol a pred porodom

eaka
20. jan 2012

@siwinka1717 Sorry, neviem o Tvojej situácii, ak som aj niekde čítala, tak si nepamätám, ale na čo si robil dieťa s Tebou, ak si majetok chráni pre prvorodenú dcéru? Je to nenormálne divné. Ale bývalka sa teda musí tešiť.. 😉 Sorry za taký humor... No ale ak sa správa takto a aj po iných stránkach nefungujete, tak je asi jedinou cestou to proste rozseknúť a dlabať naňho aj na celý jeho byt... najlepšie ešte predtým, ako to na svokru prepíše...
Bože existujú ešte normálni chlapi? 😉 Alebo teda normálni ľudia, čo dokážu spolu normálne vychádzať?? 🙂

siwinka1717
20. jan 2012

@zexi neumiera.
Teraz ma prave obvinil, že čo mu ja vyčítam takéto sms s kamarátom......že to sú bežné chlapské žarty a že čo ja chcem vlastne vyvolať.......to že mne sa takéto vyjadrenia o mladých kurvách - prepáčte za autencitu - úplne hnusia a jednoducho mám z toho guču v hrdle, to povedal, že on sa už proti mojej ZLOSTI OBRNIL !!!!Chápete, nie proti sklamaniu, proti ZLOSTI!!!!

eaka
20. jan 2012

@siwinka1717 Oni naše emócie vždycky chápu úplne inakšie, ako my, tak, ako im to vyhovuje... Neexistuje, aby niekto bol z nich sklamaný!!! Je to vždy len chyba ženy, že je taká a tamtaká, neprajúca, nerozumejúca žartu a chlapským veciam a pod... on neubližuje, ona si ubližuje sama .. ja mám najradšej, že sa URÁŽAM, kdežto podľa mňa ten môj URÁŽA MŇA a to je podľa mňa veľký rozdiel... durdiť sa a keď sa niekto k Tebe správa urážlivo.... čo je aj prípad Tvoj...

siwinka1717
20. jan 2012

@eaka nie je prvorodená. Písala som, že je nasledovník Kollára...
vieš čo, ale ako mu uplne do ksichtu šplechne všetko, uplne všetko bez servítky, neviem či zúriť či čo.
Mna tu obvinuje zo zlosti a škandalov a ja som ticho, nemo na neho pozeram so slzami v očiach. v takýchto chvilach ho doslova nenavidim

Ked sme po mnohých návštevách gynekologa otehotneli teda ja a pýtala som sa na byt a niečo, aby som nezostala pri jeho de´toch na ulici, keby sa mu niečo stalo, tak mi povedal, že on chcel ženu , ktorá by ho lubila a nehladala istoty ani v tehotenstve. a hlavne finančné a existenčné. že on si myslel, že si berie zabezpečenú ženu...

siwinka1717
20. jan 2012

@eaka no ale keď som mu povedala, že nech si behá za kým chce,po pôrode mu to vrátim, tak to už mu jedno nebolo a tuším, že mne ani nič iné neostane, ako nájs´t malej normálneho otca

siwinka1717
20. jan 2012

@nikolet_89 tie už prebiehalo od prapočiatku tehotenstva a dospeli tam, že som od neho odišla ale vrátila sa

nikolet_89
20. jan 2012

@siwinka1717 vies, ale ked budes nestastna ty, bude aj mala...a na nej zalezi najviac...mozno sa zmeni, mozno nie, ja byt tebou si prejdem vsetky pre a proti, si este mlada 🙂 a verim tomu, ze ziadneho chlapa nepotrebujes nato aby si bola s dcerkou stastna

eaka
20. jan 2012

@siwinka1717 Aha, no tuším si začínam spomínať, že som Ťa už niekde čítala... to sú fakt hlúposti, čo kecá, že on si hľadal ženu, ktorá by ho ľúbila a nehladala istoty...to ktorá je taká.. ja Ťa ľúbim, všetky majetky si nechaj, ja chcem len Tvoju lásku... nech nepozerá toľko romantických filmov..

siwinka1717
20. jan 2012

@eaka
@nikolet_89
uplne ma nechutne teraz vysmial, keď som mu povedala, že keď čítam takéto smsky, že ma to bolí...že čo už mňa môže takáto pi...vina bolie´t, takým tonom, že sa cítim ako chudera

eaka
20. jan 2012

@siwinka1717 to nemá zmysel, na čo je partner, ktorý má na háku Tvoje pocity? mne by tiež vadilo, keby si také veci písal, a čo sa Teba týka, tak takto nereaguješ, pretože je to prvá vec, s ktorou sa nezhoduje s Tvojou predstavou, ale preto, že takto reaguje vo viacerých oblastiach života a Ty už necítiš žiadnu istotu... ☹

nikolet_89
20. jan 2012

@siwinka1717 muz, ktory si ta nevie vazit si ta nezasluzi...nenabadam ta nato, aby si ho opustila neber to tak, ale mala by si si aspon premysliet, ci neurobis niaky raznejsi krok aspon na niaku dobu, ci sa uvedomi a ci uvidis z jeho strany niaku zmenu...nemozes ist na niaky cas k rodicom ?

siwinka1717
20. jan 2012

@eaka vieš čo mi na to povedal, že koľko je vecí, ktoré sa mu na mne nepáčia....

dobre vie, si myslím, že takéto písanie nie je ok, ale toto je jeho obrana, už neraz to takto uhral. Panebože prečo nemám muža s ktorým sa dá normálne hovoriť...moja normálna reakcia vyslovenie udivu bez zvýšenia tónu je hrozná scéna....ja mu robím baby také hrozné scény....ja ho nechápem, po svojich x vztahoch by asi mal vediet co to scena je

siwinka1717
20. jan 2012

@nikolet_89 tam už som odstahovala syna pre istotu, Nikolka ja už ked odídem druhý krát už navždy a chcem si tým byť istá tak, že až zabuchnem dvere, nepocítim žiadnu myšlienku, že som urobila zle

nikolet_89
20. jan 2012

@siwinka1717 a myslis, zeby si urobila ? uprimne... pozri, ked si uz aj syna tam "dala" tak asi pre nieco to bolo, a nie len tak, ze vsak jedno dam tam a druhe dostanem... neviem podla mna by si mala byt pri svojom synovi a dcerke a spolu to zvladnete 🙂 a mozno si to naozaj uvedomi tvoj manzel, ze stratil cloveka, ktory ho ma rad a este k tomu aj dcerku, ktora ho tiez potrebuje

siwinka1717
20. jan 2012

@nikolet_89 syn nie je jeho a priznám sa, čakala som ako sa vyvinie situácia do konca tehu. A nechcem, aby moj syn videl tieto veci. A manžel? Ked som odisla neurobil nic pre nápravu, akurat ma nechal bez výplaty a penazí a s nezaplatenými vecami a so svokrou mi písali nádherné listy z firmy, kde ma obvinovali pomaly neviem z čoho, no grc

nikolet_89
20. jan 2012

@siwinka1717 tak potom naozaj nechapem co tam este robis

eaka
20. jan 2012

@nikolet_89 súhlas, ak takto reagoval na prvý odchod, čo bolo vlastne impulzom k návratu?

nikolet_89
20. jan 2012

@eaka neviem vies nevidime do toho presne, ale podla toho co pise tak naozaj neviem naco oddalovat nieco co sa aj tak stane mam pocit...zbytocne trapy hlavne seba

siwinka1717
20. jan 2012

@eaka úplne nula na financiách, mama mi začala vyčítaj, že sa o mna musia starat s druhým dietatom a chýbal mi, možno kvoli tomu, že som bola tehotna,

wrok
20. jan 2012

@zexi hmmm, tak ja som sa spraval odkedy sa odstahovala lepsie, pozornejsie, to ona sama priznala, do toho bez akejkolvek priciny mi obmedzila kontakt s dcerkou a vyhlasila, ze mi neveri a nenecha ju so mnou samu....
ze trpela ma mrzi, opakovane som sa ospravedlnil, ja ju neposielam len na zumbu, ja osm jej uz navrhoval aj vylety, vystavy... ona mi vsak na ponuky ani nereaguje...
co ku mne citi a co chce dosiahnut vie len ona, teda dufam, ze to aspon ona vie... mne vsak dava zmetocne vyhlasenia, raz ano, o den, ze kategoricky nesuhlais aby som stiahol rozvod, o par dni na to, ze nesuhlasila so stiahnutim len preto, ze je tvrdohlava, ze to tak nemyslela...
na sude odpovedala sudkyni na otazku co ku mne citi, ze som ju opakovane citovo sklamal.

zexi
20. jan 2012

@siwinka1717 vieš čo takéto reakcie dôverne poznám, tiež poviem niečo normálnym tónom v rukavičkách a som za hysterku - častokrát sa mi zdá, že ma ani nepočúva a jeho mozog fičí na plné obrátky a keď ja poviem "láska, mohol by si, prosím ťa, vyniesť smeti?" tak on počuje: "prečo si do riti zasa nevyniesol tie smeti!!" lebo tak reaguje akoby som ho zdrbala, proste v kuse defenzívne reakcie, ja chápem, že možno mal skúsenosti, že ho doma dodrbkávali a teraz to očakáva od každého, ale čo s tým mám ja 😠
a takisto ma vysmeje keď mu hovorím o niečom, na čom mi záleží so slzami v očiach, jeho obľúbená reakcia je "to je blbosť" skočí mi do reči, nenechá ma ani dohovoriť, mnohokrát ani nevie, čo chcem povedať a už si urobí záver, ako vravím - mozog mu fičí a už vytvára možné scenáre, samozrejme tie najhoršie, ako inak 😒

wrok
20. jan 2012

@eaka suhlasim, koncim s tymto problemom... nevhodny priestor... ospravedlnujem sa, ale zacalo to tiez o sexe..... len sa to trosku zvrtlo....