Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

maryx
1. máj 2012

ahojte, dlho som tu nebola a ako vidím otvorila sa súkromná miestnosť na túto tému.
Ak by sa dalo poprosím o pridanie.

Inak u nás nič nového ohľadne sexu, už sme skoro rok spolu nespali a zajtra ideme podať návrh na rozvod...

annabel4
1. máj 2012

@maryx Veru riadne dlho si tu nebola 😉 myslela som si ze sa hadam veci u vas zlepsili ale ako vidim tak veru nie. Ozvi sa v sukromke, urcite si tam uz pridana 🙂

mikman
2. máj 2012

A nevsimla si si ci tu energiu co ma nevyuziva niekde inde?

mikman
2. máj 2012

Mozem aj ja medzi vas do sukromnej.@lianka2

sima199
10. máj 2012

pridajte aj mnaa 😒

labacik
11. máj 2012

pridate aj mna? 😒

lubikan
11. máj 2012

Ahojte kocky,ja som si tym tiez presla,ale za vsetkym boli problemy v praci atd........a naozaj mozem povedat,ze oduvanie a podobne babske zalezitosti nepomahaju a problem len zhorsuju.....treba aby ste si nasli konicka,alebo daku cinnost,ktora vas zamestna aby ste sa aj vy odreagovali....a pred chlapom nefnukali,proste prestat sa o tom bavit a byt mu fakt oporou,v dobrej nalade,...ked teda viete,ze aky konkretny problem za tym je...

poslite ho na hokej,s chalanmi a ked pride,nech ma od vas nachystane pohostenie...toto fakt funguje.... 🙂 🙂

lebo je to proste nemenny fakt,ze s chlapom treba jednat v rukavickach,lebo su vecne deti..a od toho sme my inteligentnejsie aby sme to vedeli vyuzit...

sisaha
11. máj 2012

@lubikan celkom nesuhlasim, partnersky vztah sa nazyva preto partnersky, ze problemy sa riesia spolocne, kazdy ma rovnake postavenie a nie ze jeden bude chodit po spickach a s rukavickami okolo chlapa. V konecnom dôsledku, ak chlap odmieta zenu, tak ani vecera na zlatom podnose to nespravi.

eaka
11. máj 2012

@sisaha inak to je velice rozšírený názor, že chlapi sú proste takí a tamtakí a múdra žena vie, ako naňho... chlap má problém a doma má hromozvod, na ktorom si svoje trable vybije tým, že ju bude trápiť a ona sa bude stále len usmievať a posielať ho za kamarátmi a čakať ho doma na kolenách s večerou v rukách..nie? Keby to oplácal rovnakou mincou, tak nič nepoviem...ale oni to berú, akože tak to má byť.. ale len v jednom smere.. od nás k nim..

sisaha
11. máj 2012

@eaka no ved presne, a co je zena nejaka handra? Aby kazdy den vymyslala cim dnes muzickovi spravi radost, aby si ju neskôr všimol? VEd to je chore..

zabka88
11. máj 2012

@sisaha
@eaka podľa mňa to nemôže fungovať už len z toho dôvodu, že keď je žena vysmiata chlapovi ani nedojde že je niekde problém a ten stav sa zafixuje, a keď vás to už fakt prestane baviť a vybuchnete tak sa bude čudovať čo sa deje, však celý čas ste nič nepovedali tak asi to bolo v poriadku , a baba je zas raz za hysterku a chlap za chudačika 😔

lubikan
13. máj 2012

@zabka88
@sisaha
@sisaha

ved pisem...pokial vieme,v com je problem...ide o tu ohladuplnost..ked chlap ma nervy,ze sa zene prizna,s akymkolvek problemom...tak spravna zena sa nema odut a vymyslat si konspiracie,ale byt mu oporou..

sisaha
13. máj 2012

@lubikan zena sa neoduva, ak pozna pricinu jeho nervov, takisto ako chlap sa neoduva, ked pozna pricinu zeninych explodií. To s tým vôbec nesúvisí...

sisaha
13. máj 2012

@sisaha explozii..oprava

afrika
20. máj 2012

ahojte, môžem poprosiť o pridanie?

iwiny85
22. máj 2012

ja mam podobný problém, vždy je to iba na mne... ide mi to na nervy, že iniciatíva je iba z mojej strany. veľa krát sme sa o tom rozprávali, vždy to skončilo vysvetlením, že je unavený, že má toho veľa... keď som mu navrhla nejakú zmenu tak ma zrušil, že nemám vymýšľať, aby som nebola zbytočne sklamaná, že to s ním nič neurobí... tak ja už neviem... ach jáj chlapi....

barbyes
28. máj 2012

ahojte, chcela by som sa pridať ☹ tiež mám podobný problém, ak by som neprišla za mužom ja tak by sme mali sex možno raz za mesiac....už mám toho naozaj dosť, nevládzem, hrozne by som chcela aby po mne túžil, aby občas tá iniciatíva išla aj od neho 😢 a aj keď už sex máme, čo si ho niekedy musím doslova vyhádať, tak si na mňa ľahne, sex odbavený za pár minút a ideme ďalej ☹
a všeobecne intímnosti...nebozkávali sme sa, viete že ja už ani neviem kedy sme sa naposledy bozkávali? pusinky kamarátskeho charakteru nerátam 😔
už sme sa o tom tiež rozprávali a veľakrát, ale vždy sa to zmení na pár dní, max pár týždňov a zasa sme tam kde sme boli, už som z toho nešťastná ☹

lianka2
28. máj 2012

@mikman môžeš, len to ťa asi musí pridať siwinka si myslím. napíš jej...

lianka2
28. máj 2012

@barbyes no ani my sa nebozkávame ako muž a žena, iba taká pusa ako môžem dať aj malej. si krátko po pôdode, nemôže to byť tým? po prvom pôrode to bolo v pohode? bavíte sa o tom? čo na to hovorí? aký má problém? ja som po pôrode tri mesiace, od pôrodu nič ☹

barbyes
28. máj 2012

@siwinka1717 ahoj, pridáš aj mňa prosím? ďakujem

dorkica
28. máj 2012

ahoj aj u nas je to katstrofa,poprosim o pridanie:(

barbyes
28. máj 2012

@lianka2 nie je to tým....už to trvá dlhšie ☹ keď sme spolu začínali boli sme ako dva králiky 😀 😀 ale potom to pomaly, neviem postupne toho bolo menej a menej...máme sex, ale vždy to musím iniciovať ja a i tak vždy najskôr reaguje negatívne, potom vidí, že som nahnevaná alebo smutná tak privolí, ľahne si na mňa za pár minút odbavené a takto si fungujeme... 😔
keď sa o tom rozprávame tak mi dá za pravdu a na chvíľku sa to zmení, ale fakt iba na chvíľku ☹ on ma ľúbi, aj ja jeho a veľmi, ale toto je pre mňa neprekonateľný problém ☹
ja mám sex veľmi rada a potrebujem ho k životu a keď vidím ako sa k tomu stavia on....jeho prvá reakcia je vždy, že jemu sa nechce....
a to bozkávanie to ...ja neviem ja tomu nerozumiem, vždy sa odtrhne alebo sa na niečo vyhovorí...to nie je normálne, on sa jednoducho nerád bozkáva...ale on taký nebol alebo sa pretvaroval, ja neviem, som z toho nešťastná
žena sa potrebuej cítiť žiadaná

barbyes
28. máj 2012

hlavne, že sú vtipy o ženách a odmietaní sexu....ja poznám len opačný problém...

siwinka1717
28. máj 2012

ok pridane

barbyes
28. máj 2012

@siwinka1717 a aká je to prosím Ťa téma? myslím názov..

hladajucacestu
31. máj 2012

Ahojte tiez by som rada mala pristup do uzavretej skupiny, pripadne aj ako sa vola a kde ju najdem, link. S tymto problemom zijem uz roky, z toho 7 rokov bol uplny celibat, potom, co som sa rozhodla, ze ja uz aktivna nebudem, lebo ma to ponizovalo, ze stale ja ... Viedlo to k uplnemu ochladeniu vztahu, boli sme len rodicia. Po tychto 7 rokoch som sa zacala snazit byt milsia, lebo som nechcela zit tak ako sme zili, co po 2 rokoch viedlo k "uspechu" {neskutocne citat, co pisem}, ale stale je to pre mna frustrujuce, lebo nema potrebu intimity, ziadnej, fyzicky kontakt je na 99 percent na moj podnet, casto aj tak dava najavo, ze sa mu nechce, casto ma aj tak odmietne. Keby sme nemali 3 deti, tak odidem. Teraz som ale v takej krize, ze zvazujem moznosti, o ktorych som nikdy neuvazovala ...

annabel4
1. jún 2012

@hladajucacestu 7 rokov nic? 😲 Ja by som uz bola asi na psychiatrii, je to hrozne ponizujuce ☹

hladajucacestu
4. jún 2012

@annabel4 No, keby ma v istom období bol býval videl psychiater, tak by som tam naozaj skončila. Spätne som presvedčená, že som si prešla riadnou depresiou (mala moja mama aj babka, ťažké, klinické s hospitalizáciami) a akútnym atakom panickej úzkosti, z čoho som ďalšie roky len veľmi pomaly vyliezala tvrdou prácou na sebe (teda keď som už ako - tak vládala čosi) ... no a ešte mám ako následok poruchu príjmu potravy, našťastie nie extrémnu, "len" som sa z frustrácie a vyčerpania prežierala čokoládou, bola som obézna, a teraz ešte mám nadváhu.

nina55
4. jún 2012

@siwinka1717 ahoj cica, - ako sa mi mavate? - sa priznavam cestne - dlho som tu nebola, ale sak ma pridaj k skupine néééé? Aj mna zaujima co a ako----------a hlavne ty, ako sa mi mas, ved leto je tu a dufam, ze dame kafco na mojej teraske??!!