Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

certica
17. dec 2006

dorotka v tomto s tebou uplne suhlasim, tiez som to davnejsie chcela podotknut, len mi to medzicasom uletelo z hlavy 😀 Minimalne na prvotne odventilovanie je to rozhodne to najlepsie.
Urcite to nenahradi partnera a pocit, ze ste z jeho strany ziadane, ale - napriklad tak uplne normalne mu povedat: dobre zlato, nic sa nedeje, spravim si to aspon sama... 😉 Aspon vidiet jeho reakciu - bud ho to zaktivizuje hned alebo az v priebehu, ak mu date moznost sa pozerat alebo v najhorsom pripade to s nim nespravi nic (a moze sa citit 1/trosku menejcenny alebo 2/mu to naopak bude vyhovovat, ze fajn, odbavis sa a ja mam pokoj - ale tieto 2 moznosti velmi nepripustam aspon podla vasho rozpravania, ze vasim partnerom na vas velmi zalezi a mate v ostatnom super vztah).

expertka8
17. dec 2006

...autoerotika???...hm???...ako myslíte...ale to už ani zďaleka nemá nič spoločné so vzájomným milovaním mangelov... 😔

certica
17. dec 2006

exp. ja som spominala prvotne odventilovanie, resp. lepsie spravit, nez byt na roztrhanie a na nervy 😀

expertka8
17. dec 2006

...certica...ja sa v tomto smere radšej už "zdržujem hlasovania"...pre pokoj v tejto téme 😉

certica
17. dec 2006

boze, tu je zas nejaky nepokoj? 😕 V tom pripade odchadzam tiez 😀

smutko
17. dec 2006

Čaute, čaute...

baby v mojom pripade fakt nejde o to, ze sa citim neuspokojena v zmysle, ked nemam sex s manzelom, tak vlastne sexualne nezijem... preboha teraz si nemyslite, ze som neverna, ci co... viem a myslim, ze kazda z nas, si poradit aj sama... no to je o inom...

ja som frustrovana z toho, ze moj muz dokaze pri mne existovat v uplnej pohode a laske bez sexu... teda aby som bola presna so sexom mozno raz za mesiac... a tak ako aj miri pisala, uz sa bojim prejavit akukolvek iniciativu, aby sa moj mu nedostal pod tlak, ze musi 😉 a ja by som pritom chcela sexovat trebars aj kazdy den, sem-tam nejaka rychlovka, sem-tam nejake netradicne miesto, poloha... proste tak ako ked sme sa spoznali 😀

som si vedoma, ze po 10rokoch vztahu so vsetkymi vyskami a padmi to nebude ta romantika zaciatku vztahu, no raz za cas (a myslim tym castejsie ako raz za mesiac) by to potesilo 😉

pekny vecer

miri28
19. dec 2006

Cauko 🙂
Tak ja som babky v nedelu vyskusala,to co naznacila Certica (dikes 😀 ).Mojmu mangelovi som poslala provokacnu sms v zmysle aky naznacila Certica a cakala som.No nedobehol hned po desiatich minutach,ale ked prisiel,isiel hned do sprchy,aj sa oholil a pod ho na mna!To sa mi nestalo uz pekne davno.Aj som vam bola z toho trochu paf a nevedela som sa normalka ani uvolnit.Ale zase som zistila jednu stranku mojho mangela,ze predstavy v hlave ho vedia lepsie vzrusit a nabudit,ako ked mu to zrazu "hned" naznacim a v nom to cukne a nakoniec ma blok.Cize dlhsie pripravna faza,nie hura akcie.
Dost som sa odhodlavala pre odoslanie takejto sms,v podstate to bola prva eroticka sms,ktoru som mu poslala,lebo viac som uprednostnovala priamu komunikaciu.Aj ked sex pre nas nie je vobec tabu ani nic co s tym suvisi,moja autoerotika je pre neho stale zahadou a mozno je to pre neho preto vzrusujuce.Dufam ze som pomohla aj ostatnym,najma Ellen a Smutkovi,aby tolko nesmutili.Ja viem ze je to tazke,mozno ste to aj skusali a mozno nabuduce to uz ani u nas nezaberie.Ale moc vam aj mne,babam ktore by sa chceli milovat denne,alebo aspon vidiet eroticky zaujem svojho milacika,drzim palceky a prajem dobru noc 😲

dorotka
19. dec 2006

babulky no a vy si myslite ze chlapom ktorym nestaci doma sex ze si obcas nevypomozu
a naozaj si myslim ze ich to moze aj zaktivizovat
babulky a co ho proste zobudit uprostred noci utesovanim rukou a ustami ja viem ze asi budete brat ze zas mam byt aktivna ale podla mna toto potesi kazdeho chlapa 😉
miri ked takto zabrala sms malo by pomoct aj spolocne pozeranie erotishe filmu 😉

dorotka
19. dec 2006

miri este ma napadlo ze ked ho vzrusuju predstavy tak skus zacat iniciativu tym ze mu sepkas ze ste niekde na uplne inom mieste a aka je tam atmosfera a co vy dvaja tam robite 😉

melory
19. dec 2006

smutko, chcem len povedat zenam, ze po 10 rokoch nieje pravidlo, ze muz chce sex raz za mesiac, ale v nasom pripade raz za den 🙂 cize roky nehraju rolu.
ale poznam aj babu, ktora je s muzom dva roky a staci mu to tiez raz za mesiac, su to taky chlapy - cudaci.

kajik1388
20. dec 2006

ahoj.my sme s priatelom spolu 5 rokov a pomaly to mame raz za mesiac...ale je to o tom, že obaja sme pracovne vytazeni.fakt prideme vecer o pol siedmej domov, pozrieme televizne noviny a ideme spat a sme radi ze lezime v posteli 🙂 a samozrejme ze na zaciatku sme boli ako kraliky 🙂 podla mna je to v pohode, ked obaja partneri suhlasia s pravidelnostou aku maju. i ked niekedy si myslim ci je to normalne, ale robit to len aby som si mohla pocitat no aspon raz za tyzden a je to fajn, tak to by asi nebolo v poriadku.

certica
20. dec 2006

miri28, potesila si aj mna 😉 🙂

jj2202
20. dec 2006

akjik presne si napisala moj pripad 😀 😀 😀
sme spolu 8 rokov. 😉

miri28
20. dec 2006

Ahoj 🙂
Dakujem Dorotka,ale erotishe film nezabera,mozno keby ho pozeral sam a ja by som necakane prisla,ale spolu,to nie,to ma blok asi hned,ze ako ja asi budem potom nieco chciet.Ale dik za rady.Papapa

ellen
autor
22. dec 2006

babenky, cafte.
dlhsie som tu nebola, vela prace, hlavne vcul pred svaateckami, tak som rada, ze mam teraz chvilku.

samozrejme, neda mi nereagovat, ale to by bolo na dlho. tak len v skratke, ze kazda si zijeme to svoje, kazda sa s tym nejak snazime vyrovnat a hadam si zvyknut a navyknut na nieco, co po par rokoch mozno bude zvyk ako mraky.... 😉 ale teraz nehovorim o vsetkych.. to len tak na margo...

ale ked vas tak citam, nachadzam nam vsetkym nejake spolocne veci - to ma utesuje a uci ma to brat aj tuto situaciu tak, ako je... nezufam...

autoerotiku rozoberat nebudem, to si necham pre seba (po pripade mangela, ak bude ma chut).

ale ma chytila jedna vec. ta eroticka SMS-ka... Boze dobry, kolko som sa mu ich napisala, a neminula sa asi ani jedna so zelanym ucinkom... takze sa chytam dalej, hoci po dvoch mesiacoch od svadby mat to raz za tyzden... baby, ja mam sviatok kazdy tento jeden den 😀

tak sa drzte, drzme a pekne sviatkujeme. hadam si kazdy jeden nas chlap poriadne oddychne, aby sa k nam mohol tulit najkrajsie, ako vie... sak tie sviatky idu... nech je to sviatocne 😀

ellen
autor
22. dec 2006

len tak na margo...

vcera sme mali v praci vianocne posedenie, zhodou okolnosti aj mangel...ja som odchadzala prv, takze som este zabehla na jeho posedenie. ked uz to vyzeralo, ze koncia, tak sme vysli von, ale zhodli sa, ze este niekam pojdu. lenze ja som mala ist dnes do prace, takze som ho nechala, nech ide s nimi a ja som sla domov.
v prijemnej nalade dosiel asi o pol tretej rano. akosi som si "zabudla" dat pyzamo, takze ked prisiel, ako vzdy sa pritulil a tentoraz aj prekvapil... bolo citit, ze by to slo, aj som sa posnazila, ale nakoniec ma premohol pocit, ze by som ho nutila, lebo mi nevedel povedat, ci aj naozaj chce. chvilu som cakala, ci sa chyti iniciativy, ale nakoniec z toho nic nebolo...

hoci som sa vela nevyspala, povedala som si, ze rano bude inak. a aj bolo. zobudila som sa prv, tak som sa s ním zacala trocha "hrat", na co hned aj citelne reagoval. baby, ja nevahala ani chvilu.. on rozospaty, ja rozospata, ale bolo to super. inokedy este lezime, ale kedze som uz aj tak neskoro vstavala, len som ho odsunula a hura umyt sa a do roboty...
ani nevedel, kedy som odisla... a ja som mala krasny den...

viete, niekedy si tak myslim, ze ked to chlapom moze prechadzat, preco by sme to nemohli skusit sem-tam aj my? ved do urcitej miery sme tymi chlapmi MY. a verte, taky bol rozospaty, ze ani nejak nestihal povedat, ze nemoze, nechce alebo nieco obdobne... a ked som prisla z roboty,taky bol mily....hotova zienka domaca 😀

(a ani trochu ho nerozladovalo, ze v izbe, predelenej iba nabytkom, spi vo vedlajsej casti jeho starsi brat... esteze spal aj mangel... 🙂 )

myslite si, co chcete, som na seba hrda... 🙂
a uz som si aj povedala darcek na vianoce.. zaaadne kremiky, handry a podobne...nech nezabudne, ze aj citom a pocitom je clovek ziveny... 😎

lauri
9. jan 2007

ahojte, chcela by som trochu ozivit temu (ak smiem 🙂 )
s mojim najdrahsim sme len par mesiacov zobrati a uz pocitujeme "napatie" v otazkach sexu. Nas vztah je krasny, lubime sa a vsetko okolo toho, a nejde ani o kvalitu sexu ako skor o kvantitu 😕 snazim sa nebrat to tragicky, od zaciatku bolo jasne, ze ja som ta, ktora ma vacsiu "chut" ale pomaly mi dochadza, ze je to najma otazka pristupu..takze k veci: sme obaja skuseni,otvoreni voci vselijakym "praktikam", dokazeme sa o sexe otvorene porozpravat. Pre mna je sex prirodzena tuzba, potreba a nijako sa za to nehanbim. Pre mojho manzela je to ale skor "dezert", nieco navyse, a ak to z nejakych dovodov nejde, vobec mu to neprekaza, nechyba. Neviem, ci pisem zrozumitelne, ale ja citim tuzbu aj ked som chora, unavena, smutna ale ak je on unaveny, smutny alebo ine, tuzba je prva vec, ktora sa "vypina" 😅 a sex mu nechyba...co s tym..? ☹

melory
10. jan 2007

co s tym???
skoro som nespala kvoli tejto teme.
nejde mi do hlavy ako dvaja co k sebe patra, netuzia po spojeni co najviac. samozrejme su aj vsedne dni.
nepoznam co je to ked muz odmieta, lebo musim skor ja odmietat, lebo co je vela to je vela, ale ked uz dva dni spolu sa nespojime, tak sa mu to zda dlha doba 😒 potom mi tu nieco nesedi. 🤐 🙄

lauri
10. jan 2007

melory, nesuhlasim s tebou..tuzba predsa nie je priamo umerna laske..to by potom znamenalo ze ty lubis manzela menej ako on teba, kedze tvoja tuzba je slabsia. Nepisem, ze je to u nas take extremne ako pisu baby hore (1-2 x do mesiaca, to by som asi neprezila, nic v zlom) len by ma zaujimalo, ako riesite odlisnu tuzbu v sexe..v podstate sa to tyka kazdeho, akurat ze rozdiel je bud mensi alebo vacsi...

smutko
11. jan 2007

melory, myslim ze my, ktore sme na opacnej strane barikady Ti tisko zavidime 😉 a suhlasim s lauri tuzba nie je priamo umerna laske...

Lauri, Tvoje riadky
----
Pre mojho manzela je to ale skor "dezert", nieco navyse, a ak to z nejakych dovodov nejde, vobec mu to neprekaza, nechyba. Neviem, ci pisem zrozumitelne, ale ja citim tuzbu aj ked som chora, unavena, smutna ale ak je on unaveny, smutny alebo ine, tuzba je prva vec, ktora sa "vypina" a sex mu nechyba...
----

neuveritelne vystihuju mojho muza... musi byt absolutna pohoda aby sa citil na to, ze je ten spravny cas na "milovanie", u mna je to presne naopak, teda ja chcem stale... takze si vies predstavit, ze raz dva krat do mesiaca je pre mna strasne malo... u nas pomaha hlavne nenaliehat... no aj tak mi je malo a neviem co s tym... snad cas pomoze... a mozno aj nie...

ale dolezite je, ze sa lubime, i ked tento nas nesulad v "milovani" trosku prinasa napatie... lebo ked som nervozna, tak som protivna a kazim naladu a takto sa zacyklujeme 😒

ale aspon si tu na fore citam, ze nas je viac a to mi dava silu chciet to nejako riesit, vyrozpravat sa, nenaliehat a dufat 😉

monicca
11. jan 2007

pekny vecer babulky..... pozeram ze zaujimava tema tu je..... ja mam tiez problem s priatelom v tehotenstve sexikovat..... 😢 hovori ze mu to je divne ked vie ze v brusku je nase mimi... je to dost deprimujuce ked ja mam straaaaasnu chut a on nic..... 😠

lauri
11. jan 2007

smutko, zvlastne, ze? ☹ a to som si kedysi myslela ze muzi su ovladani jedine hormonmi... 🤐
ja sa obcas zatnem a poviem si, ze dobre, nebudem tlacit, pockam, kym to bude chciet on..ale potom pocitam kazdu hodinu, kedy teoreticky bola prilezitost a on ju nevyuzil..az ma obcas chyta veelky smutok. Ale napriek tomu nepochybujem o nasej laske, ani o tom, ze sa mu pacim a ze ma potrebuje, stale sa ma o tom snazi presviedcat, len je tomu v niektorych momentoch tazsie uverit..

smutko
12. jan 2007

monicca - aj u nas to bolo tak, mojmu muzovu sa to zdalo nevhodne ked vedel ze v brusku je nase babo... a mne sa tiez tak chcelo... nuz zaobisla som sa aj bez... nechcela som ho nutit...

lauri - tak nejak, tiez som si myslela, ze muzi chcu vzdy a vsade a pri kazdej prilezitosti... no moj nie, v konecnom dosledku bol taky takmer od zaciatku, ze chcel menej... co uz, ja viem ze ma lubi a ze som pre neho atraktivna, len ... to milovanie je proste zriedkave a tak vyckavam... su obdobia kedy sa zaktivizuje a vtedy nestiham 😀 a su take, kedy proste "nezaprsi" 😉

melory
12. jan 2007

lauri ja si myslim ze kazdy den sa milovat je trosku moc a tak vynecham aspon daky den v tyzdni a riesime to tak ze sa snazim sa zapojit a potom uz sa naladim, len ten zaciatok treba prekonat potom je to krasne a nikdy nelutujem.

paska
12. jan 2007

u nás to bolo naopak, divné to bolo mne 😕 ale pravdaže ma prehovoril 😉 a stálo to zato 😉
ale mala som tento problém po prvom pôrode, to zase bolo divné jemu že by mal sexovať s čerstvou maminou 😒 no prešlo to po mesiaci 😀

melory
12. jan 2007

smutko ja som mala krizu jedneho casu ked maly nespaval a uz bolo na mna toho vela a vtedy mi niekdo poradil selen, a baby to zabralo, ja som dostala zas chut na milovanie. potom sa to otocilo, ked muz zmenil pracu a musel cestovat a tak....jasne ze ho to trapilo a tak som mu sepla ze SELEN kupil si ho a fungolal. je to obycajny vitamin.

certica
12. jan 2007

tak selen doma urcite mame, kedysi aj so zinkom sme ho kupovali na prevenciu chripky a tak 😅 . ked si ho supnem, tak neviem - radsej nejdem riskovat 😀

melory
12. jan 2007

tak potom budes preslapovat a cakat naruzivo na manzela. 😀

paska
12. jan 2007

načo selén 😀 😀 😀 😀 😀

certica
12. jan 2007

ved to paska, by som sa zbesnila 😀 😀 , ale dobre vediet v pripade nudze. fakt som to este v zivote nepocula. selen je tusim na obnovu a regener.buniek, mozno teda obnovuje aj chut na sex 😉 😀