Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

certica
13. sep 2007

k tomu 7. roku - u nas sa to potvrdilo 😉 , ale uz je hadam dobre a bude lepsie
ja si pamatam este babkine stare tel.cisla (tie 6-miestne) a to uz je pomaly 20r., co nezije alebo stare SPZ 😀

sharlotta
13. sep 2007

Aj ja uz musim, manzel sa stazuje, ze furt sedim za pocitacom 😀 Papa!

cervena_ciapocka
13. sep 2007

Zaujimave, co zivot prinesie 😝
sharlotta - a co si myslis o kombinacii ja rak a manzel kozorozec?

Co sa nasho intimneho zivota tyka, nie je to az taka "nuda" 😎 az ked na zaciatku to bolo ako pisala ellen, ale to sa len manzel "obaval" rodicov 😉 😀

A pritom on je skor ten co ma plno napadov a nikdy to nie je rovnake 😵 😅

sharlotta
13. sep 2007

Rak a kozorozec by som povedala, ze je taka pohodova kombinacia. Ale je pravda, ze na sex som sa ludi ako znameni nikdy nepytala, takze neviem. Mozno sa ich zacnem pytat:"Viete, ja sa zaujimam o znamenia, ako je to s vami a sexom?" 😀 V tomto fakt zaostavm, toto som este nevypozorovala.

cervena_ciapocka
13. sep 2007

Nepytam sa na sex 😵
Len ludi sa vecsinou tvaria ze rak a kozorozec 😕 ??

julova
13. sep 2007

ciapocka - aj z mojej kombinacie...ja som LEVica a moj muz blizenec 😀 😉...ale zaklad ze si rozumiete a tam aj tam a aj v tom 😉

sharlotta
13. sep 2007

Cervena_ciapocka, povedala by som prave, ze rak a kozorozec, je strasne fajn kombinacia, aj ked su to opozitne znamenia, to ale znamena, ze sa doplnaju a v nicom su aj dost podobni. Jedine, co by mohlo byt problem, je uzavretost obidvoch.

sharlotta
13. sep 2007

V niecom...

cervena_ciapocka
13. sep 2007

To mas pravdu 🙂 navyse moj kozorozec je zvyknuty takmer vobec nehovorit o vnutornych pocitoch, ale postupne sa uci 😉 a ja s nim 😀

certica
13. sep 2007

zemske/vodne znamenia tak vo vseobecnosti k sebe idu 😉
horsie by bol trebars taky kozorozec s levom alebo blizencom, to ma len tak napadlo z tych znameni, co sa tu spominaju, ale treba to brat orientacne a trochu s nadhladom myslim 😉

sharlotta
13. sep 2007

Hej, to je pravda, aj to, ze zasa vzduch/ohen tiez dobre vychadzaju. No, ale leva s kozorozcom....to by bolo fakt zaujimave pozorovat. Ja ich svety vidim tak paralelne a vzdialene...Blizenec a kozorozec...chudatka... 😔

sharlotta
13. sep 2007

Ale zase blizenec a ryby by mohli za urcitych podmienok...mozno...ale asi nie dlhodobo, ale bolo by to prinosne pre obidvoch.

valerie1
14. sep 2007

Ahoj Sharlotta. Keď sa tak trošku vyznáš v znameniach povedz mi niečo o kombinácii Ja - rak, on - váhy. Momentálne mám pocit že sa k sebe absolútne nehodíme, ale pre mňa je to španielská dedina a teraz zvažujem všetky pre a proti lebo už začínam strácať nádej...

sharlotta
14. sep 2007

Vies, ja ti to mozem povedat z hladiska znameni, ale to neznamena nutne, ze sa k sebe nehodite a ze to nema zmysel. Podla mna sa rak a vahy k sebe nehodia z toho dovodu, ze rak je taky pokojny, rodinkarsky, potrebuje stabilitu v rodinnom kruhu a raci(hlavne chlapi) byvaju velmi uzavreti a vnutri dost citlivi. Vahy su zasa spolocenske, ukecane, sebavedome a take "rozlietane", vahy maju radi esteticke prostredie a nad rodinou zacinaju uvazovat az v neskorsom veku. Povedala by som, ze vahy nie su prave rodinne zalozene.

smejko1
14. sep 2007

ahojte 😉
sharlotta a ako sa hodi blizenec(ja) a skorpion (on) Dakujem.

sharlotta
14. sep 2007

Myslim, ze toto bude vhodnejsia tema
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cecusa
17. sep 2007

Dakujem Vam vsetkym za rady, s manzelom sme sa rozpravali, ze si vezmeme dovolenku, niekam vypadneme a uvidi sa. Ak sa nic nezmeni, vyhladame toho odbornika. Este raz dik.

certica
17. sep 2007

cecusa, tak peknu dovolenku 😉

ellen
autor
17. sep 2007

jeeej, aj ja by som brala taku dovolenku. a hoci ja ju mam, mangel uz ma len 2 dni... ☹
no a za chvilu asi na "mojkanie" ani nepomyslim, tak sa aspon snazim poriadne vyspinkat, ked vsetci z domu odidu a nastane slastne ticho... 😀 😉

evaje
18. sep 2007

Ahojte holčiny, to je ale nových příspěvků. Člověk si na pár dnů odskočí a hned je tu plno.
Sharlotta:K těm znamením, my jsme štír/štír. A fakt to bylo ze začátku něco neskutečného. Poznala jsem berana i kozoroha. Ale todle, to byl oheň a velká voda dohromady. Myslím,že kolem místnosti, kde jsme s manželem byli, se muselo vždycky dýmit. S odstupem času bych to ale přirovnala k papírovému čertíku. Rychle vzplanul a rychle zhořel. Zato teď. I když... ,když na věc příjde, tak už to pak zase vře. Ale než se něco děje, tak to trvá celou věčnost. viz dřívější přízpěvky
Ale milovanému člověku nějakou tu vadičku odpustíme, že jo. Jinak je manžel štír jak poleno. Poznala jsem to na něm okamžitě a je fakt, že když něco řekne, tak hned vím, jak to myslí a tak podobně. Prostě On a jeho reakce, tomu všemu rozumím , protož jsem taky taková. A stejné je to i opačně.
Posoudit však musí jiní, jestli se k sobě hodíme. My si vyhovujeme.

ellen
autor
19. sep 2007

cafte,
tak toto som tiez kedysi "pitvala" cez znamenia, ale ked vidim nasich a kopu dalsich, ake vselijake kombinacie a ako si vyhovuju, nejak som tomu prestala verit. moj je baran/byk (narodeny akurat na prelome) a ja som blizenec... tiez bohovska kombinacia, ale stale si myslim, ze je to len o ludoch 🙂

maruschka
19. sep 2007

ellen,ja som tiež blíženec a môj muž býk.Povedali nám,že sa k sebe nehodíme ako znamenia a vidíte,čuduj sa svete,asi ideme proti vesíru a prírode,keď nám to tak klape.. 🙂

madeleine
19. sep 2007

maruschka, no ja zijem s pannou (ako blizenec), tiez sme odsudeni na zanik a my furt nic... 😀 mam pocit, ze blizenec si s nikym nesadne, len sam by mal kukat do zrkadla a klabosit so svojim druhym ja... 😀 😀 😀

maruschka
19. sep 2007

madeleine,to je teda pravda,len neviem,či je podľa znamenia vo mne chyba,alebo v mužovi.. 😀 😀 ale asi v ňom 😀 😀 😀

madeleine
19. sep 2007

vzdy je chyba v chlapovi... nezabudni... hlavne, ak si blizenec... stvorenie take dokonale, ze v jedno tele musia sidlit dve osobnosti... 😎 😀

certica
19. sep 2007

hmm, ved blizenec vs panna je uplne v poho kombinacia, teda minimalne v rovine kamaratsko-priatelskej 😀 😉 a baran s blizencom este lepsie, aj v tych ostatnych sferach 😉

lauri
19. sep 2007

jeeej, aj ja som blizenec a manzel panna 🙂 a madeleine, myslim ze sedi presne to co hovoris 😎 tiez mi vsetci hovoria ze sme odsudeni na zanik, ale ja mam jedno riesenie: ked mame obcas dni, ze si nemame co povedat, tak staci, ked nahodim specialnu konverzacnu temu: nech mi manzel rozprava aka som uzasna 😀 jemu to nerobi problem (vycvicila som si ho) a ja razom zabudam na vsetky problemy a nedorozumenia, ci uz v posteli alebo mimo 😝 😎 😀 odporucam vsetkym blizencom-zenam 😀

sharlotta
19. sep 2007

To, kto si s kym sedi nemozte brat tak doslovne. To, ake sme znamenie urcuje postavenie Slnka, co je sice pre nas najsilnejsia planeta, ale dala by som tomu tak 50%. Existuje este 8 dalsich planet, 12 domov, ascendent a ine podobne haluze...

ellen
autor
20. sep 2007

no tak je to potom o com, sharlotta? ved to je hotova veda... a medzi nami, nie je uz trochu neskoro o tom polemizovat,kedze zrejme kazda, co sa tu stazujeme na nedostatok onoho prijemneho, mame kruzok na prste na znamenie vecnosti...? 😀 😉
a poviem vam, ked sa tak divam, mam pocit, ze vacsina z nas, co ma na zaciatku spominany problem, patri medzi blizencov... cim to je, cim to je...??? 😵

lenadka
20. sep 2007

baby o com tu tocite? ja som tiez blizenec a manzel panna 😝