Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

certica
28. dec 2007

ved zas nemusime z anjelika robit predmet analyzy, takze nejdem hadzat ziadne linky 😉

ukana
28. dec 2007

☹ 😀

svetluska.p
28. dec 2007

ale sak jasne babule, nemusi hned zvada vzniknut. uzavime to tym, ze nam starym sexoskam taketo nieco nejde do hlavy a bodka 😉 .

certica
28. dec 2007

ukana, ja ta mam zafixovanu s fotkou, kde si ju podela? 😀

susik77
28. dec 2007

svetluska: 😀 😎

ukana
28. dec 2007

certi, zmizla. Nemozem sa na seba uz ani pozerat 😖 hruuuza...ale mozno ti spravim radost a hodim dnes nieco 😅

miluta
28. dec 2007

Keď ťa muž odmieta v posteli,môže to byť jeho osobný stres zo zvládania rodičovstva,a s tým súvisiaceho materiálneho zabezpečenia rodiny.A ak to nie je ono,treba pátrať po inej príčine,možno pre ženu aj nepríjemnej.

nenka83
28. dec 2007

katy19... mozno ta uz nechce lebo tusi ze si mu zahla a ze ho klames 🤐 prepac za moju uprimmnost

miluta
28. dec 2007

😒

ellen
autor
24. jan 2008

no vidim, ze kazda sme si dali novorocne predsavzatie 😀 ja sice uz nemam tolko casu sem chodit, ale u nas sa frekvencia nijak nezvysila... akurat mam pocit, ze sme viac v pohode, moznoze aj preto, ze mala mi zabera kopec casu, takze som rada, ze s manzelom sa vecer tulime jeden k druhemu a spime 😀 😀 on vedel, co robi, ked mi plni (ale aj jeho) zelanie... a medzi nami dievcatami - tak len tak posusky... prvykrat to bolo este "nervoznejsie a bojazlivejsie" ako prvy krat... 😅 😵

lauri
25. jan 2008

ahoj ellen! tesim sa, ze sa mate fajn... 😉
u nas sa stale nezadarilo... 😒

roasha
25. jan 2008

no ahoj ellen,nevidela som ta 100rokov,uz len ked si sem prideme zasexovat.mala je 😵 😵 😵 zlatucka.

macuskoo
28. jan 2008

Caute, som vdacná ellen ze zalozila tuto temu a hned mi je lepsie ked viem , ze nie som na svete sama, ktorej manžel sex velmi nemusi. Ja uz postim rok a mesiac - tehotenstvo + nasledujuce mesiace. Dost ma to frustruje, ale nastastie ma zamestnava babo, tak sa to da prezit. Inak mame velmi dobry vztah a moj manzel je skvely.

tevova
28. jan 2008

Haló, baby, všetky ste už svoje problémy so sexom a manželom vyriešili,že sa tu už tak dlho nikto neozval?Aj by som niečo napísala, ale neviem, či to bude niekto čítať, tak ešte počkám.Ozve sa niektorá frustrovaná?

valerie1
28. jan 2008

Ahoj tevova. Nič som nevyriešila, iba som získala asi falošnú nádej a možno začnem odznova rátať mesiace pôstu...ale aj tak som bola šťastná keď sa ma môj konečne po dlhom čase dotkol. Chodím sem dosť často čítať čo je nové ale dlho som neprispievala. A myslím že veľa ďalších báb je na tom rovnako. Idem spinkať a dúfať že možno dnes...

tevova
1. feb 2008

Aj u nás je to dakedy dosť biedne, ale ja to pripisujem aj tomu, že máme 2.dieťa a to nás oboch vyčerpá, pretože pri jeho plánovaní sme také problémy nemali. Teraz je to tak,že ja niekedy by som aj chcela, ale som unavená, takže on o tom ani netuší. Ale mnohokrát nedá najavo ani on nič, lebo ma nechce otravovať. My sme tiež pri mojom tahotenstve nemali spolu nič,mala som obe rizikové, a potom vždy nebol čas. Dakedy som z toho vinila manžela, že už ma nechce, ale myslím, že mu krivdím. Ale je zase pravda,že dakedy vie byť ku mne a ku mojim"pôvabom" dosť ľahostajný a vtedy by som ho prerazila. Chlapi sú podľa mňa niekedy poriadne trdlá.

ellen
autor
14. feb 2008

cafte, mala spí, nahadzujem fotky cez net do fotozberne, tak len na skok.
potvrdilo sa mi to, co som pisala uz predtym, ze povacsine "nasich" pripadov je to tak, ze manzelia/partneri su fantasticki a preto nam to asi nepotrebuju dokazovat v tejto "oblasti" napriek nasim chutiam.. ale co uz.
ja som mojmu po porode povedala, ze to asi budeme mat trochu tazsie, pretoze ma na uzsie zasili a on (ako vzdy) nic. a tak, ked idem do postele, ani nedufam. sem-tam skusam a ked nechce, vzdy to nejak vtipne ukoncime, aby som zas nebola rozladena... ale naposledy som mu povedala, ze mne mozno v podstate o ten priamy akt nejde, ze aj "pohrat" sa mozme...trochu sa toho chytil a zatial to dopadlo tak, ze neskoncilo len pri hrach, aj ked frekvencia tejto mne oblubenej aktivity (ja sa tym netajim, ved som zakladatelkou temy!!! 😀 😝 ) sa nezvysila, celkovo konstatujem, ze je nam fajn...
tak sa drzte!!!

P.S. mala nam dost podrastla, Babu ma 3 mesiace, 57 cm a cez 5 kg, tento vikend zacala sama zdvihat hlavu, ked lezala v kosiku pri stole a chcela na nas vidiet, takze si uzivam ako vsetko rychlo plynie. ak mi niekedy vyjde casu - co bude mozno zazrak - pridam dalsie foto...

tevova
14. feb 2008

Tak to je super, že sa to u vás zlepšilo, Ellen. Myslím, že ako malá bude rásť, tak to bude ešte lepšie, lebo budete mať času na seba čoraz viac.My máme druhé dieťa, tak už viem, že je to v norme a že zas bude lepšie. Teraz sa aj častejšie hádame pre blbosti, lebo chcem, aby mi viac pomáhal, on si myslí, že robí maximum, peňazí je menej, keďže som doma a to všetko aj vplýva na sex. život. Čo už. Ja si tiež rada užijem, ale teraz som viac unavená, tiež sa mi nechce podávať nejaké výkony ešte v posteli. Držte sa maminy.

revayova
21. feb 2008

tevova - u nas je to podobne.Pennazi je menej , mame dve deti a manzel od rana do vecera v praci.
A sex uz ani nepoznam.Tiez sme asi unaveni a zacina ma to stvat.Co s nim?

otrivinkajanka
21. feb 2008

no u nas je to tak isto moj stary je od rana do vecera v robote,aby zarobil a zo mna sa stava druha panna

kotenko
22. feb 2008

Otrivinka, my sme na tom trosku podobne. v robote je od 9h do 17h, niekedy aj dlhsie a ked pride dom, tak iba sedi a oddychuje...

otrivinkajanka
22. feb 2008

kotenko no ten moj je v robote od rana a chodi domov aj o polnoci mala ho pomaly ani poznat nebude

revayova
22. feb 2008

my mse na tom presne takisto a este aj cez vikendy maka.Uz ani neviem ako by som si zvykla keby bol castejsien doma. 🙂

otrivinkajanka
22. feb 2008

no to ked moj ostane doma tak mi uz poriadne lezie na nervy a uz sa neviem dockat kedy zasa vypadne do roboty som si normalne zvykla byt sama s malou a mat klud chudak keby to vedel ho asi slahne

revayova
23. feb 2008

ved aj ja som niekedy z neho na porazku, ale snazim sa ovladat 😉 .DOkedy to takto vydrzime, neviem.on sa venuje malej , ked je doma a ja si robim oklo drobca.No snazi sa , ale na tie reci oklo niekedy nemam nervy. A aky je on unaveny, ked prechladne aky je chory a lezi tyzden. Ja uz na odpoved ze je prechladnuty reagujem takym, ze ano treba lezat, ledo je to smrtelne. Som hrozna, vsak?

tevova
24. feb 2008

Nie si, ja by som tiež podrypla. Ty môžeš byť aj jednou nohou v hrobe, ale musíš byť na nohách. Mňa najviac vytáča, keď večer pozerá správy, najjmä športové. Vtedy je úplne mimo, nik nesmie po ňom nič chcieť, lebo ON POZERÁ ŠPORT. Keď sme sa niekedy hádali a ja som mu chcela vysvetliť moje pocity, ani ma nepočúval, lebo čumí. Vyvalený na gauči, nohy na stole a dialkové ovládanie v ruke. A ja? Ja som mu to vypla priamo v telke. Ešte teraz mi je smiešne, keď si predstavým, ako vyskočil. To bol pocit zadosťučinenia. Nedá sa to opísať. Ale na jeho obhajobu musím povedať, že síce máme sexu veľmi málo, ale keď už je to len na "sviatky", tak to aspoň stojí zato. Ale aj teraz lehní na gauči a ja sedím tu., dialkové v ruke a pozerá Elán je Elán. Bože, nechápem, že ho to baví, nebolo by mu v mojom náručí lepšie? Jeho chyba, potom sa bude čudovať, že mám zase menzes. Chlapi sú proste z Marsu a my z Venuše. Veď oni asi za to ani nemôžu, chúďatá.

elinka27
24. feb 2008

no mna dnes ten moj vytocil, cely den reci o sexe a ked pride iste k istemu sa otocil chrbtom,ze aky je narobeny a spi, tak som sa vytocila a som tu 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
25. feb 2008

no u nas to bolo to iste, cele tehotenstvo som na sex nemala ani pomyslenie, byvalo mi zle a potom som sa bala o mimi, tiez som porodila predcasne a CR tak som sa musela dat dokopy,a teraz by som aj chcela,ale nejak sa to nedari, lebo on je v poslednej dobe stale narobeny, co ma stve.Pretoze ked sme spolu aj doma tak ma normalne chyta a ma narazky a tak,ale problem je v tom,ze maly nam to nedovoli v tom momente, takze u nas to pripada do uvahy az vtedy ked maly zaspi no a to uz je vtedy unaveny 😖

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz