Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

siwinka1717
12. jan 2012

@eaka teda Ty tej zexi davas;)

eaka
12. jan 2012

@siwinka1717 Len v dobrom, želám jej, aby sa spamätal, keďže vo všetkých ostatných sférach je vraj úžasný... 🙂

zexi
12. jan 2012

@eaka ty bosorka jedna zasa máš pravdu, muž sa na mňa chystá aj dnes, asi ma chce fakt uštvať, aby som dala potom pokoj hehe ešte nevie, že som neuštvateľná, teda ním určite nie 😝 😀

@vejula ste zlaté baby že na mňa myslíte, bolo to včera super, k absolútnej spokojnosti 😎 hodila by som sem smajlíka s anjelskými krídlami keby tu taký bol, bo som fakt lietala v oblakoch 🙂 🙂 🙂

ale ako vy?? čo nové?
@annabel4 veď áno ja sa preto snažím, aj ked občas mám sklon rezignovať, vieš, ja si uvedomujem, že toto manželstvo stojí za záchranu, lenže my tento problem máme už dva roky a moc sme sa nepohli - v čase, keď som sa zapojila do tejto diskusie sa to vyhrotilo už poriadne a asi aj muž si už uvedomil, že je naozaj zle a že to myslím vážne, tak sa teraz trochu snaží, lenže už také dni sme mali aj v minulosti - spomínala som tu svoje narodky na jeseň.. vydržalo mu to pár dní a potom to skĺzlo do starých koľají.. a mne to robí fakt zle, pár dní rozkoše, nádeje, že snáď to takto bude vždy a potom krutá realita, že mužovi nechýbam aj dva mesiace 😒
Takže už nemám hlavu v oblakoch.. skôr si to užívam a uvidím, čo bude ďalej.. ja by som vedela pristúpiť aj na dvojtýždňovú absenciu a potom čo ja viem 4x týždenne ale dva mesiace nič je pre mňa cesta do pekla - teda čo sa tohto vzťahu týka..

eaka
12. jan 2012

@zexi 😀 😀 😀

eri28
12. jan 2012

caute baby ja mozno od veci, ale pri odmietni sexu k teme, len neviem o com si teraz pisete, citala som v inej teme, ze o sexe netreba vela hovorit, ked ho odmieta, ale treba konat.
u mna to funguje, aj ked som si to predtym neuvedomila, teda uz sa nestazujem ani nekomentujem, nie ze by sme mali velmi zle, ale obcas skripe, a ja potvedome konam a ani mi to nepride, ze som aktivna, lebo citim, ze aj on to chce...
rano idem do prace a mam chut jemu sa nechce, neda sa mi vedla neho lezat, obleciem sa nachystam, napapam, a potom, si k nemu na chvilu oblecena lahnem, najlepsie nieco sexi, ked mam na sebe, co sa mu paci a neodola..... 😀 😀 😀 😀 😀
alebo vecer v nocnej koseli si k nemu lahnem pritulim sa ako dieta a uz to iskriii 😀
podrobnosti netreba rozpisovat, kazda si pozna svoju polovicku 😉
este som prisla na to, ze ked to opakujem po par dnoch tak to nezabera, cize, ked mam chut musi mi fantazia pracovat, aby mal aj on, ale funguje to....
nie vzdy je to len o sexi pradle, aj ked mi minule nacrtol nech si uz kupim, neake pekne nove 😀 😀 😀 😀

siwinka1717
13. jan 2012

@zexi počúvaj a Vy sa normálne neromanticky dohodnete, že tak dnes idete na to ???

petkave
13. jan 2012

@siwinka1717 u nás je to podobné ako u @zexi ... sľúbený sex... Veta typu: Dnes som unavený, ale tak zajtra by sme hádam mohli... Júj, neznášam to. Fakt je to neromantické dohadovanie a žiadna spontánnosť. Už len nech si to poznačí do iphonu do poznámok a potom odklikne, že vybavené. Lebo mám taký dojem, že aj toho je schopný... Nikdy by som nepovedala, že takto dopadnem... Predtým som mala chlapov, čo sa im to páčilo aj 2x za deň a tiež to boli dlhodobé vzťahy 😠 Tak neviem, kde je chyba...

siwinka1717
13. jan 2012

@petkave chyba ....čo ja viem či je to chyba, takí proste sú. Sú aj iní ako píšeš, pre ktorých je normálne aj dva krát za deň....niekomu je veľa dvakrát za mesiac a s tým baby sa asi nedá nič robiť, vynucovať si to je ponižujúce, stále im o tom hovoriť demotivujúce pre obe strany.

zexi
13. jan 2012

@eri28 dobre robíš a ak to zaberá, tak super 😉 zrejme len potrebuje tú správnu stimuláciu, v tom prípade to ide..

@siwinka1717 nuž nie je to celkom tak sucho dohodnuté, skôr ma celý deň zvádza a sľubuje nebývalú rozkoš ako včera a potom keď zaľahne, tak je schopný povedať len "drahá, som na smrť unavený, zajtra.." 😀

siwinka1717
13. jan 2012

@zexi nemyslis vazne,ani nahnevat sa nemozes;)

eri28
13. jan 2012

@zexi okej, nestazujem sa ani nevadi, ze zacnem, lebo citim, ze z duhej strany to nie je nasilu 😉

inac baby nic v zlom, ale mne aj tie postele niekedy pridu pre chlapa riadnu nudu, ako mne je to jedno, len sa mi zda, ze im inac pracuje fantazia, asi, proste ked sa v nej nic nedeje, staci zvadzat, ale na inom mieste 😉

eaka
13. jan 2012

@eri28 tomu zexinmu nemôže postel liezť na nervy, keďže v nej má sex raz za dva mesiace, tak to preňho musí byť aj tak furt ako niečo nové... 😀 😀 😀

eri28
13. jan 2012

@eaka ty si robis srandu 😀 😀 😀 😀 😀

eaka
14. jan 2012

@eri28 Rada by som si... považujem sa za celkom ftipnú osobu... 😀 ale toto je, podľa mojich dostupných info, krutá realita....

ellen
autor
14. jan 2012

s odstupom 7. rokov "parenia", z toho 5. rokov manzelstva som dosla k zaveru, ze (nic v zlom, ale) mamy nasich muzov nenaucili jednu vec - aspon ciastocnu komunikaciu, toboz o problemoch, ak sa nejake vyskytnu (v akejkolvek formy a povahy)... co uz... pokial verite svojmu muzovi, ze nema niekoho ineho, tlacte nanho a jeho komunikacne schopnosti... bavte sa s nim ako s chlapom, nie ako s dietatom... nebudte urazene, dotkute a utrapene... (sama viem, ako lahko sa to pise a ako tazko robi...) a nechajte mu cas... nakoniec to z neho same vylezie... pri dobrej voli.
vela trpezlivosti a uspesne vyriesenia problemu zelam! 🙂

dyrberg
14. jan 2012

baby kaslite nato zaobstarajte si vibrator postavte ho na svoj nocny stolik namiesto lampy a uzivajte si to ked Vas on odmietne priamo pred nim nech ho vystrie 🙂 🙂 🙂

eaka
14. jan 2012

@dyrberg Tipla by som, že @zexi už má... 🙂

annabel4
14. jan 2012

@dyrberg Myslim ze tym mojim by uz ani to nepohlo. Aj som nad kupou rozmyslala 😀 dokonca som mu na webstranke raz aj ukazala "tip na vianocny darcek" no iba sa zasmial a opytal sa na co by mi bol! Ako nikdy som nebola ziadna nymfomanka, nepotrebovala som to x krat za tyzden no nemat to vobec 😠 tak to veru nie a jemu to nedochadza, boze ake dlhe vedenie. A nejde len o sex ale aj o lasku, pohladenie, pochopenie, potesenie...
@ellen ty si zacala tuto temu, aka je situacia u vas, ako ste to poriesili vy? Ste este spolu ci si to ukoncila?

zexi
14. jan 2012

@ellen aj mňa by zaujímalo, ako to pokračovalo u vás, je to lepšie?

@eaka tentokrát sa mýliš hehe 😝 vždy som sa zaobišla bez kadejakých pomôcok nejako tej umelej hmote nefandím 😀 pre mňa je najväčším vzrušením mužské telo, vášeň a dotyky 😉 presne ako píše aj @annabel4

zexi
14. jan 2012

No tak bilancia dnešného dňa: deti u svokrovcov a u nás vášnivý sex 😎 😎 😎
Staršieho sme tam nechali aj cez noc, mladší už spí, muž sa práve kúpe, ja pijem druhý pohár bieleho a veľmi preveľmi sa budem musieť ovládať, aby som naňho nenaliehala znova 😀
Tak snáď snáď to tento rok u nás bude oveľa lepšie, zatiaľ za január máme bilanciu akú sme mali minulý rok za obdobie 6 mesiacov 😀 bolo v tom aj tehotenstvo, pôrod a šestonedelie, ale aj tak 😒
Tak držte palce... aby vášeň neuhasla 😉

dyrberg
14. jan 2012

@annabel4 ahoj dnes som sa zamerne na tuto temu rozpravala so svojim co on muzskym okom hovori nato ak muz odmieta respektivne nema zaujem o sex..povedal ze to neexistuje musi si to vynahradzovat ci uz masturbaciou..a pripustil ze jedine ak ma skutocne velky stres tak je to pochopitelne ze nema chut ani naladu nato. .tak co myslis v com to tkvie asi ?

annabel4
14. jan 2012

Super, dobre spravicky, len tak dalej!!!!! 😉

dyrberg
14. jan 2012

@zexi tak do toho teda noc je este mlada..a muz po sprske chuti najviac 🙂 aspon ten moj 🙂

annabel4
14. jan 2012

@dyrberg no stres v tom nebude, skor to ze mu postaci ruka a nejake to video k tomu ☹ ponizujuce kedze nie som na zahodenie a zaujem by aj bol od ineho muza a aj od ostatnych sa mi tiez dostane z casu na cas kompliment. Neviem ci v tom nebol aj porod ze to videl a pod, aj to ho trochu "odpudilo" ale ze az takto, to sa mi nechce verit. Tak sa mu dostat do hlavy, aspon na par minut aby som zistila tie jeho myslienkove pochody...

dyrberg
14. jan 2012

@annabel4 nemyslim ze je v tom porod..kolkokrat partner vidi toho druheho v akejkolvek situacii pozicii..sice neviem kedy ten porod ubehol ..skus teda na neho inak..nastol eroticku romantiku ty..zapal sviecku dajte si sekt..navrhni mu ze si pozriete nejake video spolu..a potom to pojde ako po masle..sprav nieco inak ako doteraz..

dyrberg
14. jan 2012

@annabel4 nech ma pocit ze zaziva nieco uplne ine s tebou..mozno je to v tom ze mu nieco chyba co sa ti hanbi povedat..muzi su ako deti...treba na nich zo zadu 🙂

dyrberg
14. jan 2012

@annabel4 prepadni ho ked sa sprchuje...vhupni k nemu..bud sexi sebavedoma zena co vie co chce..to nech citi z teba.

annabel4
14. jan 2012

@dyrberg vies uz ma par krat odbil/odmietol takze to uz nechcem riskovat a uz si ani neviem predstavit ze by som s nim v posteli este nieco "robila" okrem spania 😒

dyrberg
14. jan 2012

@annabel4 tak to mi je luto..asi uz rezignoval a nasledne aj pochopitelne aj ty..je to smutne pretoze to je viacmenej koniec partnerskemu vztahu..je to len taky rodinkarsky vztah..je to skoda.

red_kika
14. jan 2012

@annabel4 takehoto "spolubyvajuce" som mala aj ja.. teda uvidime ci este stale mam. 4 mesiace nic.. ani len naznak.stale sa vyhovaral na nieco. po vacsine to bolo kvoli tomu ze sa bal ze vznikne babo z toho ... no comment.
teraz sme KONECNE v tom stadiu ze aj babo moze prist, takze som zvedava ako to pojde 😎