Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

certica
2. okt 2007

lenadka, zmena! zmena! zmena! a chciet ju predovsetkym...

evaje
2. okt 2007

To je zajímavé. Já se s dřívějším partnerem také po letech nudila. A taky jsem to pak vůbec nevyžadovala. S manželem sex skoro nemáme a děsně po něm toužím. Ale to je asi i tu láskou. No a navíc to ve mě vře vždy, když se na něho podívám.

ellen
autor
2. okt 2007

csss... akoby sme mohli mat nieco, co nam vlastne patri? sa zobudme, dievcata, to je ta moderna doba a emancipacia zien 😠 😀 tak nam treba... a zrovna na to doplatime tie najuzasnejsie 😉
mna predchadzajuci tiez nechcel, ze "na to este nie je vhodny cas" a potom som ho zrusila, lebo nemal na mna cas vobec... takze sa nepobavim, ked mozem?

ale ma napadlo, chodil raz taky mail, ze trpaslik sexu alebo daco take a ze ked to neposlem dalsim 10-20 ludom, budem mat 5 rokov nestastia v sexe... a ja sprosta to neposlala,lebo blbiny neposielam, aby ludi otravovali... asi som to mala poslat... xi-xi... 😵

evaje
2. okt 2007

A jak pak k tomu příjdeme my, kterým trpaslík nepřišel a ani nechce přijít? Alespoň maličký trpaslíček, prosím, piditrpaslík... 😨

lenadka
3. okt 2007

ja som to tiez neposlalaaaa-aháááááá 😀

ellen
autor
3. okt 2007

ktore ste dostali ten mail a neposlali? 😅

a evaje.. piditrpaslik??? a to mi chces nahovorit, ze aj ked mas nedostatok, ze by ti stacil? 😨 no jasne... ved ked uz nieco vyzadujeme, tak nech je to poriadne urobena "robota", nie?

maruschka
3. okt 2007

no baby,tak už len 5 rokov nedostatku a potom huráááááá na to 😀 😀 😀

ellen
autor
3. okt 2007

to teda fakt.. ja uz mam rok vycerpany... takze uz len styri 😖 aaale nahovorim mangela este na jedno babo, tak sa bude musiet snazit 😉 😀 uvidime, ci to zaberie...

smutko
3. okt 2007

ahojte, tak po dlhsom case sa hlasim.. vidim, ze zienok s nasim problemom pribuda, co ma vobec netesi.. pozitivne je, ze si vsetky zachovavame chladnu hlavu a neprestavame "bojovat" lebo vztah stoji za to 😉

u nas vsetko funguje viac menej po starom ale kedze som tehotna nestazujem si... hlavne ze sa moj chlap o mna stara, ved ja si to po pôrode snad vyberiem 😀

ellen, vidim, ze to uz mas za par, tak drzim palceky, aby porod prebehol hladko a mala krasne zdrave babatko 🙂

ellen
autor
4. okt 2007

ahoj smutko
dakujem. myslim, ze vsetky, co tu sme a priebezne prispievame, tak nas "stav" s drahymi polovickami je v podstate ciro-cista stagnacia.. ziadne riesenie. no co uz... tak sa drzme. ono to snad pomoze 🙂

ellen
autor
4. okt 2007

BABY, BABY!!!!
"vedla" je tema, ze ockovia z PD... co tak opytat sa??? 😠

evaje
7. okt 2007

tak vám musím nahlásit pokrok. Asi budeme mít příští rok sex 😉
Manžel mě slíbil ještě jedno dítko, ale až za rok. 😅
Tak si jdu nachystat kalendář a jdu odškrtávat. Ale jsem vážně šťastná, že udělal pokrok ve svém rozhodnutí nemít jedináčka. Tak se mějte a já jdu vymýšlet něco pěkného pro ten hezký večer co nás za rok čeká... 😀

dianga
7. okt 2007

u nas je to s bliziacim sa porodom trochu zo strachu a trochu z prakticky neaplikovatelnych poloh tiez zanedbavane a vcera si jedna znama neodpustila zabrdnut ze ved o rok sa nam podari dievca.... lebo moj drahy uz syna ma a dospeleho... tak povedal ze to uz staci....

ellen
autor
7. okt 2007

dianga, tak to u nas tiez, ale dovtedy.. ide o to, ze dovtedy to bolo tiez... no a co ten moj navrh?? s tymi chlapmi "odvedla"? nikto nic? budeme to zasa riesit same?

roasha
7. okt 2007

ellen,tak ja tam idem skocit a popytam sa,ja nie som hanblivka,len dufam,ze netrafim na niekoho znameho,ked poznam ludi z celeho slovenska.

roasha
7. okt 2007

zeny,na ocinkovskej teme cusia ako hroby,podla vsetkeho sexujuuuuuuuuuuuu. 😵 😵 😵 😵

evaje
9. okt 2007

Tak ellen- dala jsem skočila k těm sousedům a vážně mě pobavili. Představte si holky, že je to tak jednoduché. Dostala jsem tam radu, že si máme s manželem skočit na procházku nebo sednout někam ven 😀 To by nás fakt nenapadlo 😨 Marťani! Vůbec nechápou o čem mluvím. Jsou tak ješitní a sebejistí, že je asi vůbec nenapadá, že se některým chlapům do sexu prostě nechce-vůbec.Asi tomu nerozumí. By mě přece jinak nemohli poradit takovou hovadinu. To už tu přece máme 100x za sebou, ne? Pro jistotu tu večeři zase zkusím zopakovat.Ale nedělám si iluze 😝

ellen
autor
9. okt 2007

chces reakciu???
😀 😀 😀 😀 😀 😀 idem sa kuk, co ti tam popisali 🙂

roasha
9. okt 2007

to su "chlapi"rovnako sexuchtivi ako vsetci... 😝 😝 😝

ellen
autor
9. okt 2007

aaaaaaaale roasha, nebud zla na nich... su radi, ze maju svoje "miestecko" na konikovi, nechaj ich uzivat si ho 🙂 ved si to zasluzia 😀

roasha
10. okt 2007

ellen ved hej,oni si zasluzia hojdacieho konika. 😀

evaje
10. okt 2007

TAk večeře ještě nebyla. Ale včera večer jsem si zašla s kamoškou zacvičit a na bazén do wirpolky. Taky to nebylo špatné. A dnes zase manžel ještě není doma. Tak babo raď, co s tím 😀 Jinak Morava hlásí klid. A jak je těhulkám?

ellen
autor
15. okt 2007

tehulkam hormonalne sibe ☹ teda aspon mne. vycitam aj tuto "delikatnu" vec, okrem teda dalsich blbosti, co ma napadnu a potom mi je to rano luto... tak si to zehlim... budem sekat dobrotu a ak sa mi podari, uz by som mu rada dala darcek - ten co furt nosim so sebou v poslednych 9 mesiacoch 😀 😉
inak pohoda... aj mam chut, aj si myslim, ze uz by som nemala, aj mam z toho v hlave neporiadok a potom to dopadne tak, ako som teraz pisala vyssie...
no zabijem sa, ked som krasna, mudra a este aj tehotna???
ja som sa dala zasa na vysivanie... 2 tyzdne pred terminom... a ide mi to. aj ma odo mna pokoj, aj vidi, ze daco robim, aj sa odputam od reality a zatial sa mi to celkom dari...takze takto

P.S. evaje, nejak nemam cas odpisat, ale slubujem, ze sa k tomu dostanem (hadam... 😅 )

lauri
16. okt 2007

jeej, ellen nahodila fotky 🙂 vy uz to dokopete do uspesneho konca (aj ked mozno nasucho) a potom zacnete "odznova", drzim palce 😵 😵 hadam ale nebudes kvoli nedostatku keksiku prenasat? to by som mu vyhodila na oci 😝 😀

smutko, gratulujem k tehu 😵

u nas ziadna dramaticka zmena, som zvedava, kedy sa mi podari otehotniet... 😕

ellen
autor
17. okt 2007

lauri, dakujem za podporu, nejak v to tajne dufam, aj ked uz to teraz tajne nie je... a tiez dufam, ze nedufam marne.. 😅

lauri
18. okt 2007

Ellen, rozmyslam, ci to nie je indiskretna otazka, ale pri akej "frekvencii" ste otehotneli? alebo vies presne ako sa to stalo? 🙂 ale asi to nebude viac indiskretne ako cela tato tema 😀

smutko
18. okt 2007

ahojte 🙂 lauri dakujem 😉 ak mozem ja odpovedat na Tvoju "indiskretnu" otazku, tak my sme otehotneli po frekvencii 2* v danom mesiaci.... a ja viem presne kedy 🤐 ale my sme asi taky zohraty par, lebo aj pri prvom dietati to bolo dva krat za mesiac a uz som bola v tom 😀 my sme asi par, ktory sa ani snazit nemusi a funguje to... comu som rada... lebo keby sme mali problem, tak pri nasej frekvencii sa k detom dopracujeme tak o 10rokov...

roasha
18. okt 2007

jeeej elen,ty vysivas,ty urcite budes princeznaaa. 🙂 🙂

ellen
autor
19. okt 2007

lauri - no kedze sme sa rozhodli presne na Novy rok, tak to bola tak frekvencia 4x do mesiaca. aj ja viem presne, kedy sa "ten zazrak" asi zrodil, takze aj termin mi sedi, lebo ja som si to (este taka naivka) vtedy znacila do kalendara... no a potom frekvencia klesala, lebo raz mi po tom nebolo dobre a tak sa moj asi zlakol.. vidis, vlastne si za to mozem sama 😅 (keby to nebolo aj predtym, ze?)
ale nie... ja som tiez rada, ze sme to nechali na prirodu a Toho hore, lebo je to takto lepsie...

roasha - ako myslis princezna? princeznu nam - uz dufam - buduci tyzden "donesie bocian".. a ked nie, budem musiet muzovi kupit vzduchovku, nech nejakeho zostreli 😀

evaje
19. okt 2007

Ahojky, tak jsem byla pár dnů v práci a večer chodila na cvičení a neměla jsem vůbec čas sem skočit. Ellen- drž se !Myslím na tebe. I my věděli přesně, kdy jsem otěhotněla.Strašně jsme se těšili. Ale tehdy byla frekvence, která není počítatelná. Já jsem to nějak tenkrát okamžitě poznala. Asi ženský cit, či co 😉
A s tím termínem...Tak švagrova přítelkyně měla termín porodu před 14ti dny. Ve středu odjela do nemocnice k vyvolání porodu, prý že přenáší a primář ju poslal domů, že rodit bude až 5.11.. Jsem z toho dost jelen, příjde mi to divné.Tak snad se pokročilost těhotenství určuje nejpřesněji v počátcích a né před porodem, co? Se dějou věci. Tím tě nechci strašit, protože my co víme, kdy jsme k tomu přišli, tak nemusíme mít strach, žejo? 😉
Tak Ell, hodně štěstíí. A napiš klidně, až budeš mít čas.