Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

sharlotta
20. sep 2007

Ellen, Slnko nie je zanedbatelne, je to pre nas najvacsia energia a ovplyvnuje toho dost, ale nie je jedina, to som tym chcela povedat. Ja v tom sexe nemam az taky problem, len tolko, ze moj manzel je kludas a ja zasa opak, takze tolko...ale ked som si brala byka, ratala som s tym...takze som si ho bral uz s tym vedomim 😅
A dasia vec, podla mna je astrologia veda a ma svoje pravidla, akurat sa to neda tak jednoducho dokazat... 😒 Ale ked sa moze teologia povazovat za vedu a studovat na VS... 😕

ivanka9911
20. sep 2007

no ja som panna a moj manzel strelec.... sharlotta, co myslis? v sexe si moc nerozumieme,najma co sa tyka nejakej pravidelnosti, on je spokojny raz za dva mesiace a ja by som tak raz za tyzden 😅 .... no co uz. na neho uz neplati nic 😠

sasulka
21. sep 2007

ellen,
vyriesili ste to s manzelom nejako? rozrozpraval sa? Lebo ja mam s tym mojim rovnaky problem, ibaze ten moj sem tam nieco povie, ale moc mudra s toho nie som 😢 Raz povie, ze mozno je to preto, ze som tehotna, najnovsie som mu pripomenula, ako sa na mna pozeral, ked sme spolu zacali chodit, tak len tak medzi recou povedal, ze to je pravda, ze v tedy som bola pritazlivejsia. Pribrala som, to je pravda, mam za sebou operaciu, 1 potrat a teraz som v 28 tyzdni. Ja si sama o sebe nepripadam skareda, urcite chcem trochu schudnut, ale teraz naozaj nieje spravny cas. Moj muz tiez trochu pribral, ale na pritazlivosti pre mna nestratil. Je to byk, pocula som, ze byci maju niekedy asexualne obdobia, len dufam, ze mu to nebude trvat cely zivot. Pre mna je sex dost dolezita sucast zivota.
Nema niektora z Vas nieco podobne za sebou a uspesne ste to vyriesili? Zaujimalo by ma ako. Dik

maruschka
21. sep 2007

sasulka,to je normálne,že keď si tehotná,že chlap má od teba odstup.Ale mu jemne naznač,že sa nemusí ničoho báť,nič sa nestane.môj manžel zmenil pozíciu v práci a tak sa nestíhame na seba ani pozrieť,nieto ešte sexovať.Takže ten Nuvaring si môžem rovno zavesiť na ucho,lebo momentálne antikoncepciu nepotrebujeme.Určite sa to utrasie,často sa o tom aj rozprávame-u nás sa hovorí všetko úprimne a na rovinu-sme z toho nešťastní obaja,že nemáme na seba čas,ale čo už.Raz je dobré obdobie a to zlé musíme nejako preskákať.A skús si kúpiť nejakú peknú nočnú košielku,alebo vymyslieť,niečo také,čo ho úplne dostane.Veď fantázii sa medze nekladú...

sasulka
21. sep 2007

maruschka,
pisala som najskor do zlej témy. Tam pisem, ze na zaciatku mojho tehotenstva sme sa nemohli milovat az do nejakeho 18 tyzdna. Pre mna to bolo velmi takze, ale co neurobim pre babo. Manzelovi to asi aj vyhovovalo, lebo ked sme sa uz mohli milovat, tak nemal chut, naskor mozno zo strachu o babatko - zistila som vsetky info co sa dalo a rozpravali sme sa o tom, ze to nemoze babu uskodit. Aj tak zlepsenie neprislo. Teraz je vyhovorka moje brusko, kedze sme uz v siedmom mesiaci a jaj ho mam vacsie ako je "standard". Sex ako taky vlaste ani nieje problem, to chlovek vie vyriesit aj sam - uz sa tu o tom popisalo dost. Najviac mi prekaza, ze akekolvek moje pokusy o sex nefunguju a ked chcem zistit dovod, kde je problem, je to vzdy take namahave a priamu odpoved nedostanem, ked sa ho nespytam konkretne ... vadi ti toto? ano - nie, ako z malych chlapcom, takze ani neviem, v com je problem, on proste nema chut. Tvrdi mi ze vo vseobecnosti nema chut.
Idu mi tak rychlo myslienky, ze ich len tazko viem usporiadat. Kym clovek prejde celou diskusiou - to je na tri dni citania.
Neviem co mam robit, som z toho nervozna a neprijemna. Mozno by mi stacilo len vediet, ze som pre neho atraktivna. To bola nasa posledna debata - ak sa to tak da nazvat - trvala asi 25 sekund a bol koniec, lebo on sa tvari ako kedy som ho mucila a je z toho deprimovany.
Ja mam na to pohlad, ze som jeho zena, teda aj milenka. Nechcem byt len matka. Niesom si ista, ci je to tehotenstom alebo je to aj nieco ine. Milenku urcite nema. Ale pokial to nezistim budeme bez intimnosti, co neviem ako zvladnem, nechcem preplakat noc, byt nervna ...... Nemate niekto pozitivnu skusenost ako na to? Citala som o selene, ze to pomaha na chut 🙂
Ja urcite niesom nejaka uzavreta svetuskarka, skusila som od zmeny farby vlasov, cez dotyky, experimenty v postely asi vsetko. a nic nepomaha. Pomoc, asi sa s flustracie zblaaaaaaaaaaaaaznim.

dzidzuska
21. sep 2007

ahojte pripajam sa!!!!
znacka:zufala...

ellen
autor
22. sep 2007

no tak vitajte v klube.... 😅
sasulka - nie, nerozrozpraval sa... pomozem si, ked som krasna a v 36 tt??? podla mna je tehotenstvo, pokial nie su problemy, pre chlapov len vyhovorka. aj ked im tvrdis, ze to nemoze nijako ublizit, jednoducho si nedaju povedat... a preco? ze si myslia, ze kvoli sexu ublizime dietatu, co nosime v sebe? tomu malemu stvoreniu, na ktore sa neuveritelne tesime? co ja viem... psychologiu neovladam, ale zo psychiatrie by som vam asi casom daco vedela povedat... 😖
rozmyslam a rozmyslam a vacsinou sa pise, ze ten nas "ne-pouzitelny", co doma opatrujeme je byk.. nemal by byt byk divoky, nezastavitelny? o tych obdobiach som nepocula/necitala, takze vsetko su to len moje dohady a uvahy... a nech mi nikto netvrdi, ze sex nie je dolezita vec v zivote dvoch partnerov... medzi nami, poznate lepsi sposob ako vecer prijemne zaspat alebo rano s radostou vstat? a to si myslim, ze nemam chlapske zmyslanie, ale ked uz som pri tom, tak si zas myslim, ze ten moj je ako zena...proste potrebuje cas...
a co ja??? 😒 ja mam toho casu kopu a zrovna sa nedokazeme nejak "mimozmyslovo zhodnut", aby som nezaspavala s pocitom, ze som sa zasa pokusila a zasa som odmietnuta...
viete, co je vsak pikoska? ze ja som mala pred muzikom frajera, ktory ma tiez nechcel... a to nebol nejak extra veriaci, no a chlapi-kamarati mi to vysvetlovali, ze ma nema rad, lenze tento moj MA MA RAD, dokonca ma LUBI, tak by som chcela uz nejake rozumne vysvetlenie od chlapa, co sa tomu mozno aj rozumie...
no a kym sa taky najde, co nam to tu vsetkym zufalym vysvetli, tak si budem kratit cas a odburavat stres, zufalstvo, sklamanie, odmietnutie a vsetko, co sa spominaneho tyka pisanim tu na nete...

baby, uzavrime dohodu!!! ak to niektora vyriesite k SPOKOJNOSTI OBOCH STRAN, uz aj posielajte IP vsetkym v tejto diskusi. a ak to vyjde aj u dalsich, tak som ochotna nejaky ten financny prispevok poslat za DOBRU a FUNGUJUCU RADU... 😀 😵 (tomu sa povie cire zufalstvo, cooo? 😉 )

maruschka
22. sep 2007

u nás sa to nevyrieši,pokiaľ nebude manžel chodiť skôr z práce.Lebo fakt o desiatej večer už nemám náladu ani rukou pohnúť,čo celý deň behám okolo detí..A keď príde víkend a už by sme na to mohli mať aj čas,tak babulky začnú vymýšľať,ako na potvoru sa im nechce cez víkend ani na chvíľu zdriemnúť a tak zasa neni na to čas..Takže pomóóóc..už nám z toho kvápe na karbit

evaje
22. sep 2007

Tak těhulky, jen aby bylo jasno, buďte rády, že jste rády. V arabských zemích zavřou na čas těhotenství manželky mimo své muže. Prej ať se ukážou až budou takové jako když si je ti chlapi brali 😒
Můj muž se stal mým, když jsme byli v 6 měsíci,. A taky odmítal. A odmítá. A asi i bude odmítat. 😠
Ellen super nápad! Přidávám se k dohodě! A do IP se ozvu.Dík za podporu, už jsem lepší, fakt 😉 Teď jsem jen skočila vypnout počítač a běžím do hajan. Chlap už je tuháý na gauči- čili opět sama se sebou... 😝 Páá

dzidzuska
23. sep 2007

aj ten moj sa vyhovara ze babatku to nerobi dobre ale citala som na internete ze CO ROB DOBRE MATKE ROBI DOBE I DIETATU celkom dobry argument preco sex ano...no lenze to by najprv chlapi msel pocuvat.... 😀

lubkaaa
24. sep 2007

ach moje. neviem ako vás povzbudiť, ja nemám taký problém ako vy, nám lekár zakázal (v 33,tt- a pritom som uzavretá-nie som na rizikovom alebo čo?!) a je to to ešte horšie, keď chceme a nemôžeme..
ale inak niekde som sa dočítala, že muži počas tehotenstva strácajú chuť na sex, lebo im to pripadá ako "sexovať" MATKU, že si nejako (ked už máme bruchá) začnú pomaly uvedomovať, že už nebudeme len ich ženami, milenkami atď, ale že už budeme aj matky, že sa niečo zmení.. ale kedy by ich to malo prejsť? to neviem..
inak aj mne asi pred mesiacom povedal muž, že nejako prestal mať chuť na sex, že nevie prečo, jednoducho je to už iné ako predtým.. ale že možno preto, že musíme byť opatrní (veď to bruško je všade. 😉 ) a nemôže sa nejako uvoľniť, lebo musí dávať pozor.. (inak samotny orgazmus žene vraj neškodí, ale tvrdnutie brucha ano-a mne po orgazme tvrdne brucho-tak aj na to musíme dávať pozor..).. (ale zasa niekedy aj teraz keď sa ráno zobudí, tak sa jeho chuť objaví..)
tak neviem či si aspoň čiastočne možno takto vysvetliť mužský nezáujem..
inak tiež sa trocha obávam, ako to bude po pôrode, keď ostanem tučná a iná..no čo máme to ťažké, my ženy..

ivanka9911
24. sep 2007

no vikend za nami, a u nas opat vsetko po starom.... zase nic. Prihoda zo vcera vecer: Bola som k nemu mila, stale som sa snazila ho hladkat a "mojkat" a ked uz bolo 11 vecer, tak som si isla lahnut, hovorim ze ci nejde aj on a jeho stroha odpoved, ved jasne ze pojde, ved nebude celu noc hore. Tak som cakala no po pol hodine som zaspala a ani neviem kedy prisiel, urcite vytrvalo cakal kym zaspim, aby som sa o nieco nesnazila... ved co? mam toho dost. uz zase ratam mesiace.. 😢 ☹

lianna
24. sep 2007

Ahojte
Ivanka, ako by som videla seba, u nas to takto funguje uz snad od kedy sa nam narodilo dieta, ja si uz pomaly na to zvykam a beriem to jak samozrejmost, co mi ostava, ale sama sa zamyslam nad tym ci mu to naozaj nechyba castejsie a staci to tak raz za mesiac, niekedy aj za dva mesiace.
A tiez snaha bola vselijaka, aj alkohol aj zvadzanie, este to funguje ked sme niekde mimo domu napriklad na dovolenke.
A pritom nie je zase z tych co by si zeny nevsimal. No na druhej strane je celkom dobry otec a stara sa o rodinu a ku mne je tiez mily az na ten sex.

sharlotta
24. sep 2007

Len mi tak napadlo, ked to tu tak citam, ze toto by si mali pracitat chlapi, ze nie vsetky zeny maju "migrenu".

valerie1
24. sep 2007

Baby, ja tomu nemôžem uveriť ale...v piatok v noci ma môj drahý konečne po roku a 3 mesiacoch pomiloval. Bolo to tak nádherné až som sa bála dýchať aby som to nepokazila. Len teraz neviem či sa to zmení k lepšiemu a môj priateľ si začne plniť aj túto mne milú povinnosť alebo začnem odznova rátať mesiace medzi prestávkami v sexe. A toho sa strašne bojím že som chytila nádej ktorú som už strácala a znova ju stratím.

roasha
24. sep 2007

baby,ked si kliknete antikoncepcia.com,tam radia gyndosi zenam s nizkym libidom pyridoxin,ale co s chlapmi?.. 😅 /asi zrusit telku a internet/ 😉

maruschka
24. sep 2007

roasha u nás by pomohlo,keby chodil domov aspoň o 18,00.Lebo keď ti príde manžel každý deň z práce po 21,00 tak je to na figu a manželské potešenia sa odkladajú na neurčito.
Ale podľa nových štúdií chlapom stačí sex hoci aj raz za mesiac,keďže práca ich tak psych. vyčerpáva,že skrátka sú total decht.A jednoducho im to nechýba 😠 😠 😠 😠 😠

certica
24. sep 2007

maruschka, a co takto po ranu? sem tam

inac myslim, ked sa tu spomina praca, ze medzi muzmi a zenami je v tomto jeden zasadny rozdiel (samozrejme to nie je 100% pravidlo) a to, ze kym psych.vycerpanie a prac.stres znizuje sex.apetit muzov a zaujem nieco vobec zacat, zeny sa naopak prave sexom dokazu odreagovat a zrelaxovat...
hmm???

certica
24. sep 2007

myslela som tym, ze zeny maju prave potrebu prepnut na inu strunu a erotika je jedna z veci, ktora v tom pripade pomaha

lauri
24. sep 2007

to s tymi blizencami-zenami - mozno to bude tym, ze sme od prirody take nenasytne 😀 😝

ellen
autor
25. sep 2007

lauri - boze dobry, ano, ano, to bude tym, ze sme nenasytni blizenci a este v jednom tele dvaja... (poniektore stazujuce sa aj traja 😉 napr. my 😀 )

certica - ja to stale tvrdim, ze ja nemozem mat migrenu,lebo ja ju odburavam sexom, asi tak, ako vsetko negativne... jasne, ked su total problemy alebo mam absolutnu depku (raz za 25 rokov a to mam 24 😉 ), tak proste nemam chut na nic.

evaje - nie je za co dakovat, pre toto je to teeemisko hnusne zalozene... 😒 ale nie... ale ano... pre toto je ta tema zalozena, podrzat sa aspon medzi sebou 🙂 tu IP som citala, ale nie tu dlhu, na tom sa este pracuje, hoci stale mi ju ukazuje ako doslu a neprecitanu.. 🙄

ALE... mangel bol teraz prec na jednu noc a poviem vam, hoci nic nebolo, uz ma v noci chytil aj za "kozienky" a nielen za brusko, co nam rastie pod kozienkami 😵 taaaakze som "to" skontrolovala a bolo to take, ako som cakala... ale nechytala som sa. som uz prilis unavena... tak som mu to vynahradila vcera, ale ku kontaktu nedoslo, lebo ja uz sa na to nejak necitim, hoci chut by bola neskutocna, brusko zacina "zavadzat" (v dobrom) aj mne, takze vsetky moje pokusy o nejaky pohyb koncia nekonecnym funenim a to nehovorim o tom, ze aj poloha by sa dala zmenit, lenze uz si vsetko uvedomujem inak, tak o radsi dobrovolne vzdavam...
ale sme sa vcera zasmiali, ked som mu chcela dat pusu a neuvedomujuc si to "nase" brusino, skoncili sme nejak 10 cm od seba... 😀

no a zabijem sa, ked som krasna (hlavne, ked vecer zhasnem...) 😀 tak sa drzme, z nadbytocnych kil, co mi isto zostanu, neumytych vlasov, co nebudem stihat umyt a podobnych veci si momentalne hlavu nerobim. asi mam tak fantastickeho muza, ze ma bude lubit aj takuto... len si musim zuby umyvat 😀 😉 a nesmie to trvat asi dlhsie ako tyzden...

takze vysledok zas nemame ziadny a happyend bude az to vyriesime s tou DOBROU a FUNGUJUCOU radou a odmenovanim 😀

lauri
25. sep 2007

ellen, krasne srsis dobrou naladou 😉 😀 😀
ja tehu este potvrdene nemam, len som chcela vediet, kedy by bol tp, radsej to este vypnem 😉 drzim ti palce, uz sa ti to kraaati 😉 😵 budete stastna rodinka (vlastne vidim ze to ste uz teraz) 😉

mariannas
27. sep 2007

no ja zasnem, myslela som ze som hadam jedina s takymto problemom a kde su potom vsetci chlapi co myslia na sex "kazdych neviem kolko sekund" alebo ze by v tom bol problem ze na to len myslia?

roasha
27. sep 2007

mariannas,neboj sa,to su len srandovne statistiky,a tvoja silnejsia polovicka sa predsa nebude vynimka.takze mozes byt spokojna,je to celkom normalny,zdravy chlap,len by mohol viac sexovat. 😉 ☹ 🙂

mariannas
27. sep 2007

o dost viac by mohol ☹

roasha
29. sep 2007

do prdele zeny,ale sme dopadli... ☹ 😢 😢 😢 😢 🙂

ellen
autor
2. okt 2007

to teda fakt.. nejakeho uchyla na nas z nejakeho trapneho chatu, co nam bude davat sproste navrhy.. hned nas prejdu vsetky chute... 😅
sak keby toto citali nasi chlapi, myslite, ze by sa tym nieco zmenilo? akurat som si rano (o 03.53 po navrate z wc)na to myslela, ze by sme im mohli nenapadne hodit link... joj, to nase cervica sa tak mrviii od pondelka, asi meni polohu dolu hlavou, lebo inak si to vysvetlit neviem... 😉
lauri - co ine nam ostava, nez srsat dobrou naladou, ked sex uz ani pre mna nie je? ved to je zufalstvo, uvedomit si, ze momentalne, aj ked chcem,tak nemozem, lebo proste nejak nemozem... ALE som si povedala, ze po dni, kedy mi dochtor povedal, ze to uz budeme v termine, zacnem pokusat toho, co lezi vedla mna v posteli, mozno to potom pojde rychlejsie a same 🙂 nechce sa mi prenasat.. uvidime, co narobime 🙂 ale spoliehat na to nejak extra nebudem, aby som nesla do porodnice sklamana a po termine...
inak, stastni sme, ale ktora z nas nemoze povedat, ze je stastna? vsetky sme, len mame nedostatok sexu... a to je predsa taky detail... 🙄
a co sa tyka statistik... tie uz ani nekomentujem, ani nevsimam, lebo je to hlupost...nikto sa nezaobera tym, kolkokrat na "to" myslim ja, ked "to" mesiac nemam... a mam to ratat? a vidite ten rozdiel? zeny zalozia temu na modrom konikovi a chlapi si z toho urobia celosvetovu statistiku, aby vsetky zeny vedeli, aki su oni ukrivdeni... 😠 😉

evaje
2. okt 2007

Já si myslím, že oni ti chlapi na sex myslí, jen ho neprovozují. I když ten můj tvrdí, že v zápalu práce nemá čas na něco takoveho ani myslet. Fakt je ten, že jsem se v sobotu za ním stavila do práce a když jsem odcházela, řekla jsem mu čau a dala pusu. A on mi pak doma říká "kam jsi zmizela, ani ses nerozloučila" Fakt hustý. Je v té práci úplně mimo realitu. Chudák 😉

Někdy, když tu čtu přízpěvky tak se mi chce smát, na co že si tu kurnik stěžujeme, a někdy bych tu fňukala jak malé děcko. Je to možné? Jsou to hormony? Nebo počasí? Nebo je to zanedbaný sex? Jo, jo viem, že za to može,len jediná vec, a tou je ,a tou je ZANEDBANÝ SEX!!!!!

lindda
2. okt 2007

ja mam opacny problem ja nechcem ☹ proste to nejako u nas nefunguje ☹

lenadka
2. okt 2007

piste ma do klubu 😀 u nas to zacina byt obojstranne-uz nuda za tie roky a malo sukromia 😝