Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

annabel4
14. jan 2012

@dyrberg asi tak nejak, koniec partnerskeho vztahu, sme skor ako surodenci ☹ udrziavam to kvoli malej no to asi uz dlho nepotrva, zacinam mat toho plne zuby, je to dost frustrujuce.
@red_kika myslim ze je tam aj obava aby druhe dieta este nebolo no ale ved existuju kondomy, ja antikoncepciu brat nechcem, naco hltat chemiu ked mam antikoncepciu zarucenu = abstinenciu. Hadam sa to u vas poriesi, ked suhlasi s babom tak mozno to ho doteraz brzdilo.

zexi
15. jan 2012

@red_kika tak to musíš mať mimoriadne zodpovedného chlapa, ak sa 4 mesiace sám dobrovoľne pripraví o rozkoš len preto aby bábo nebolo 😀 no držím palce aby sa teraz rozbehol. Ale inak babo sa da splodiť aj z takto občasného sexu, náš druhorodený je toho dôkazom 😀

vejula
15. jan 2012

@zexi supeeeer moc sa tešim že mužiček sa snaži 🙂 možno sa mu to zapači tak že ešte ty budeš utekať pred nim 😀 😀 😀

@annabel4 zas ja si myslim že pokial počas pôrodu videl niečo čo nemal vidieť , tak to môže mať taketo dlhodobe nasledky. Počula som viacero pripadov, kedy prave toto urobilo mužovi riadny blok v hlave. Pokial je manžel labilnejšia povaha može byť že sa v nom niečo zlomilo a ak zazrel aj to čo nemal može sa to teraz prejavovať odmietaním sexu. Toto by som určite riešila u sexuologa. A ak sa ti to jeho odmietanie časovo zhoduje s tvojim pôrodom... je to velmi pravdepodobne 😔

dyrberg
15. jan 2012

@annabel4 koko mas prosim rokov ? dufam ze nie som indiskretna

annabel4
15. jan 2012

@vejula dalo by sa povedat ze po porode sa to o nieco zhorsilo, sex by sa dal spocitat na jednej ruke, mozno dvoch ale ani predtym ta intenzita nebola az taka casta ked sa tak spatne pozriem, myslim ze to zacalo uz pred otehotnenim...
@dyrberg mam 30 takze najlepsie roky a takto sa musim zozierat a frustrovat.

vejula
15. jan 2012

@annabel4 tak v tom pripade, že už predtym bol taky ten pôrod bude len vyhovorka. Skôr som myslela že ak predtym bolo všetko fajn a potom zrazu sek. Vtedy by to bolo jasne

diusik
15. jan 2012

@vejula suhlasim,tiez som citala,ze sa moze stat ak je muz pri porode,ze potom prestane zenu vnimat ako sexualny objekt a zacne ju mat rad ako "kamaratku" "spriaznenu dusu" alebo take nieco a strati sa ta iskra,ten sexualny impulz alebo ako to tam bolo.No ja tomu verim,podla mna,a teraz ma mozete aj ukamenovat za nazor,muz nema co robit pri porode...

vejula
15. jan 2012

@diusik to by som zas tak kategoricky netvrdila. Veeeelmi zaleži na človeku. Môj mm praxoval v nemocnici, videl všelijake pripady, je silna osobnosť. viem že jeho by to nezlomilo a ani ho to nezlomilo. Ale ak chlap odmieta, tak asi vie prečo, a netreba ho nutiť. Každí sme iní a na niektorých chlapov to faKt može pôsobiť velmi zle - na psychiku. Môj mm je velmi racionalny typ a všetko berie prsine vedecky, nieje zmietaný emociami, ak je chlap vo vír e emocii može to v jeho psychike narobiť velku šarapatu

diusik
15. jan 2012

@vejula ano mas pravdu,treba dobre poznat svoju polovicku,ja viem ze moj manzel by to dobre neniesol,porod,tak sme to nenutili.Este som chcela povedat,ked predtym mavali sex normalne a po porode sa to zmenilo z jeho strany,a ze si to robi sam pred videom,nuz tam je evidentne problem,a ak to on nechce riesit,nuz neviem tak mu asi na nej nezalezi.Ja keby som odmietala sexmnemala nanho naladu urcite by som otom hovorila s manzelo a urcite by sme sa otom snazili hovorit a naopak keby on odmietal sex urcite by mi otom povedal preo to je a riesili by sme to.my si kazdy maly problem vydiskutujeme a to je rtasne dolezite...

annabel4
15. jan 2012

Diskutovali sme o tom uz dost a nikam to nevedie ☹

dyrberg
15. jan 2012

@annabel4 tak to mas pravdu absolutne najlepsie roky a vrchol sexuality u zien ..ja mam o dva roky viac a myslela som ze taketo nieco riesia zeny po 50tke 😒

dyrberg
15. jan 2012

@annabel4 ako dlho ste spolu ? a ako dlho uz ste takto ? pretoze ak to trva dlho a on to nemieni riesit mas dve moznosti bud si povies a ak je to aj tak ked je dobry otec stara sa o rodinu ze s nim budes kvoli rodine aj ked tato moznost je docasna pretoze raz to v tebe praskne a najdes si niekoho..alebo to rovno zabalis uz teraz..treba mysliet aj nato ze ked to on nemieni riesit je mala prevdepodobnost ze sa stane zazrak cason sa uz tak odcudzite ze uz ani psychika nepopusti nie este fyzicno...a pre dieta by neskor bol rozchod ovela horsi teda ak predpokladam ze teraz mas male dieta.

annabel4
15. jan 2012

@dyrberg sme spolu 7 rokov, ked sa spatne pozriem tak antik. som prestala brat preto ze sme to az tak casto "nerobili" tak naco hltat tabletky, vtedy mi to akosi az tak neprekazalo kedze nie som z tych ktore to musia mat x krat za tyzden, takze je to uz dlhodobejsie no nikdy neprotestoval ked som navrhla ze "podme na to" 🙂 no po tom porode to bolo par krat ok, unavena pri malej a pod. tak ani mne myslienky nebehali po milovani no zacal sa z toho akosi vyzuvat, ze je unaveny, potom ze sa mu nechce a proste vzdy nejake vyhovorky. Keby som mu sla do pc tak mu urcite ponachadzam v historii vselico ale uz sa tam radsej ani nepozriem lebo mi je z toho potom na figu. Inklinujem k tej druhej moznosti a pomaly naberam odvahu povedat mu ze to chcem ukoncit. Myslela som si ze kvoli malej budem vediet takto fungovat no ked ma to trapi a som frustrovana tak si to odnesie aj ona, mam menej trpezlivosti a hocico ma potom vytoci, to radsej nech ma kludnu maminu, no nie?

dyrberg
15. jan 2012

@annabel4 absolutne ti rozumiem moje deti si tiez castokrat odskacu ked mam nervy som proste podrazdenejsia a hocico ma vytoci potom..a to nie je dobre.bohuzial pre zenu je zivot tazsi ako pre muza..odkial pochadzas ?

annabel4
15. jan 2012

@dyrberg som si myslela ze vy sa o babo este len snazite, kolko mas deticiek? A co, vy mate tiez problem s manzelom ked si k nam zavitala? 😒 Veru zena to ma tazsie no oni to nechapu. A este aj oni nam pridavaju ako by sme toho nemali dost.

petkave
16. jan 2012

@annabel4 tak to aj ja som vysadila tabletky, že načo, keď je to také zriedkavé... Ale po pôrode som ešte brala pár mesiacov a potom som to vzdala 😒

zexi
16. jan 2012

Kočky skopírujem vám sem názor chlapa, ktorý písal do inej témy /ako často máte sex/ poslala som to na mail aj tomu môjmu 😀 😀 😀 možno chlapským slovám porozumie skôr. Inak on mi stále opakuje, že to preberá s kamošmi a že je veľa takých ako je on - počujte, nie sú tí naši chlapi v jednej partii spolu? 😀

No a tu je názor muža:
Ja som sa špeciálne prišiel pozrieť na túto tému aby som vedel, čo si o tom myslia ženy. Trápi ma to čo vás a chcel som vedieť aký na to máte názor. Trošku Vám možno napoviem čo vaši chlapi vrátane mňa robia keď s vami nespia. Chlap je nadstavený od prírody vďaka testosterónu na sex asi každý druhí deň, tak do 50 teho roku života. Samozrejme to na výnimky a situácie môže byť individuálne no 3 X týždenne by malo byť podľa apetítu minimum. Ja s partnerkou naneštastie mám podobný problém a neskutočne ma to serie. Momentálne spíme spolu tak raz za mesiac a ostatné dni sa musím uspokojiť asi tak sám, čo je ostatných 10-14 dní a priznám sa určite pri tom nemyslím na ňu a domnievam sa, že ani vaši partneri na vás. Pred tým ako sme mali potomka sme to mávali častejšie asi 4 x do mesiaca čo je tiež dosť úbohé. Mám niekedy pocit , že jednoducho si v sexe nerozumieme no všetko ostatné je OK a ja si partnerku nesmierne vážim.
Som sexuálne znamenie a jednoducho keď to na mňa príde opakovane deň po dni je to obrovská psichycká záťaž. Nie vždy sa mi chce pritúliť ku partnerke keď ju večer vidím rozhasenú po dni strávenom s malým jednoducho nie je atraktývna a nepriťahuje ma a už vôbec nie sexuálne. Určite by ste mali dbať aspoň o ako takú údržbu vašich xichtíkov a vlasov. Ak si myslíte , že to nie je potrebné lebo ste dlho spolu a nejak ste si na seba zvykli nie je to pravda. Nezvykli a na maškaru sa každému nechce vyskočiť. To by samozrejme mali brať v úvahu aj chlapi. Rozhodne byť zaujímavou pre chlapa neznamená byť super preparádenou po 3 hodinovej príprave. Byť sexi sa dá byť aj za pár minút a to bez problémemu. Každá žena vie, čo má jej partner rád...
Ja som sa pokúšal partnerke viac x galantne poradiť že ako sa mi páči no odmietla moje podľa nej "pripomienky".
Som pracovne vyťažený a sex s partnerkou ma upokojí na niekoľko dní a zlepší náš vsťah omnoho viac.
Aby ste si náhodou nemysleli , že vaši muži sú bez sexu 3 - 4 mesiace ako tu píšete. Ja som tiež v extrémnom prípade sem tam zašiel na privát kúpiť si túto potrebu za peniaze.
Bola to výborná investícia a vrelo odporúčam, uspokojoval som sa na túto tému ďalšie dva mesiace. Urobil som to s obrovskými výčitkami viac X lebo som mal pocit , že jednoducho neviem čo mám robiť. Nebolo to v ošiali s priateľmi pretože vonku jednoducho nemám čas chodiť a som abstinet. Takéto obmedzovanie jednoducho musí nejakým spôsobom vyvrcholiť. Partnerku ľúbim veľmi a o inú , trvalú nemám záujem. No tým , že spolu nespávame mám pocit , že ho skôr nemá ona aj keď to odmieta.
Toľko názor chlapa na túto tému a nehnevajte sa, napísal som úprimne pravdu čo si myslím. Ďakujem

kackacatko
17. jan 2012

@zexi Hm, cením si tento príspevok.

siwinka1717
17. jan 2012

@zexi čo si si z toho vzala ?

petkave
17. jan 2012

@zexi no fajn, takže mne z toho vychádza jedno: večer sa zo mňa stáva "maškara", na ktorú sa chlapovi nechce vyskočiť! Ale inak, on píše o opačnej situácii, nie? On chce, žena nie a on nemá o ňu záujem, lebo nevyzerá dobre, či ako? U nás doma je to inak... Ja chcem, chlap nie. A na 100% sa nechodí nikde uspokojovať. Nieže by som ho prenasledovala a kontrolovala, toto jednoducho viem...

zexi
17. jan 2012

@petkave @siwinka1717 áno, toto je rovnaký prípad ako my, ibaže chlap je ten čo chce a žena tá čo nechce.. opisuje veľmi dobre pocity a stav v akom sa nachádzam aj ja.. tomu svojmu som to poslala lebo doteraz nechce pripustiť ani pochopiť, že ma to psychicky frustruje, že to nie je len tak hocaká túžba dajme tomu po novej kabelke ale je to potreba, ktorá keď nie je uspokojená tak človek chradne. A som rada, že tam chalan spomenul aj tie erotické salóny - lebo presne TAKTO by to riešila drvivá väčšina chlapov na našom mieste, len my, verné žienky hádžeme donekonečna hrach na stenu a čakáme na zázrak 😒

@petkave nie ani môj nechodí do salónov, nemá ani milenku, jemu to proste takto vyhovuje aj keď zatĺka a zatĺka ale zrejme mu jeho mužská ješitnosť nedovolí priznať pravdu /pričom to nie je žiadna hanba, má proste menšiu potrebu a hotovo/. Zakaždým mi síce tvrdí, že on by to chcel aj každý druhý deň so mnou, ale NIČ pre to už dva roky nerobí!! Vždy keď máme nachvíľu pár svetlých dní je to na môj popud, mojou zásluhou.. Keby som ho nechala tak, tak sem píšem aj po 5. rokoch a frekvencia by bola rovnaká, resp. nižšia. Preto mu neverím, že v skutočnosti to chce, len si nevie nájsť čas. Prdlajs! V skutočnosti ma chce sem-tam a zvyšných 90% potreby mu pokrýva jeho anča dlaňová a takto mu to vyhovuje.. 😠 Príčina u nás môže byť aj v tom, že si to dlhé roky robil sám, ja som jeho prvá partnerka, oženil sa po tridsiatke. Takže keď si to spočítam, ak začal v 12-tich ako sám vraví, tak si to dobrých 17 rokov robil dlaňou.... jeden by si myslel, že keď má konečne ženu tak sa poteší, a najbližších 10 rokov si bude nahrádzať stratené roky... no ale nie je to tak. U ňho zrejme viac platí, že zvyk je železná košeľa 😀

zexi
17. jan 2012

@siwinka1717 tak neviem čo si z toho má vziať 😀 idem pohľadať v zlatých stránkach zoznam mužských erotických salónov? 😵

siwinka1717
17. jan 2012

@zexi povedzme...
Len neviem či je dobre, že si mu to preposlala buď skúsi privát alebo Ti začne vyčítať že nevyzeráš dobre, že ho nepriťahuješ(-: možno 😉

siwinka1717
17. jan 2012

@zexi Inak vieš ako super vraj fungujú mužskí spoločníci, kamarátka nad tým uvažuje ako o vážnom businesse ((-:

zexi
17. jan 2012

@siwinka1717 no vieš, ja nevravím, že môžem robiť modeling, ale zle nevyzerám určite, neupustila som od svojho zvyku vyzerať vždy k svetu ani po svadbe.. a muž mi vždy šepká do ucha aká som krásna a ako ho priťahujem, škoda, že zostáva len pri tom! A privát neskúsi.. veď ja som mu kedykoľvek k dispozícii, to on nemá zájem 😎 a nie, v skutočnosti žiadneho ľahkého chlapa nechcem... keby som už veľmi chcela, stále je k dispozícii obrovské množstvo tých, čo chcú len sex, my ženy v tomto máme výhodu /aj keď väčšina z nás o ňu nestojí/

petkave
17. jan 2012

@zexi Mne je dosť smutno z toho, keď mi cez FB vypisuje jeden kamarát, s ktorým som pred x rokmi strávila pár nocí a spomína na staré časy s návrhom, že by si to rád zopakoval... Tak som mu napísala, v akej som situácii a že by sa mi to za určitých okolností páčilo, keďže doma je situácia takáto... Jasné, že nedokáže pochopiť, že môj muž ma môže mať hocikedy a nevyužije to a on by ma chcel, ale nemôže, keďže ja nechcem podviesť muža... 😒

siwinka1717
17. jan 2012

@petkave vieš čo, ja sa na to dívam tak, že sa možno jedného dňa dozvieme, že nás podvádzajú oni a možno dlho.
Ja by som za žiadneho chlapa ruku do ohňa nedala, nikdy

petkave
17. jan 2012

@siwinka1717 to je pravda, ale ten môj zatiaľ nič mimo domu nerieši... Ale čo ja viem, čo bude do budúcnosti?

zexi
17. jan 2012

@petkave vieš čo, ja mám troch takých - minule som tu písala o jednom a potom som si spomenula ešte na ďalších dvoch bývalých kolegov - to sa tu nechcem vôbec chváliť, nie som hrdá na to, že ma niekto chcel za milenku. A to je jeden z nich je momentálne v NY a je ochotný mi poslať letenku len aby som prišla čo i len na víkend!!! /žeby som to spojila s nákupmi? 😎 / a toť doma chlap ako hora, a v noci vedľa mňa spáva ako vedľa spolubývajúcej 😢

petkave
17. jan 2012

@zexi jj, ja mám toho svojho v Taliansku 😀 , ale je pravda, že sa mi nedávno ozval aj iný z BA... To vieš, po dlhých mesiacoch som si zapla čet na FB, tak využili príležitosť, že ma videli blikať na zeleno a hneď sa ozvali... A ja stále hovorím starému, že o mňa je a bude záujem, že nech sa podľa toho správa... Jeho reakcia: A kto by ťa akože chcel? 😠 😠 😠