Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

vejula
21. jan 2012

@irriss hej bolo mi ale vytlačila som si citron - to mi vždy zabere ked sa niečoho prežerem 😀 😀 a už mam pocit že by som mohla s čokoladkou aj pokračovať 😀 😀 ale nechcem lebo to by už fakt nebolo zdrave takto na noc 🤐

irriss
21. jan 2012

@vejula
takze kdyz ses tak rychle zotavila a bombonieru zastrcila...cekas na zdravejsi "bonbonek" 😉

vejula
21. jan 2012

@irriss 😀 😀... no vieš ja mam taku zasadu a nepisane pravidlo o ktorom moj mm vie... Zasadne nespavam s pripitym chlapom. A to nielen že nesexujem nespim ani v jednej posteli. Takže ked sa vrati zo žuru pekne si lahne v našej kuchynoobyvačke na gauč a ja mam s dominkom celu manželsku postel pre seba

irriss
21. jan 2012

@vejula 😀 😀 😎 😎 🤐 🤐

zexi
21. jan 2012

@vejula no jo ja som zvedavá či dnes vyrazí aj ten môj, dneska sme mali mimoriadne bohatý a plodný deň na hádky 😀 mne sa zdá, že on už voči mne stratil akúkoľvek úctu, alebo v sebe voči mne naozaj dusí strašne veľa hnevu - aj keď nie som si istá, či je to hnev voči mne, lebo on v sebe dusil strašne veľa hnevu už keď som ho stretla /z detstva/ či sa len tento hnev nepresmeroval na mňa 😠 ak áno tak ďakujem pekne, neprosím si 😀 zoberiem radšej nohy na plecia, čoraz intenzívnejšie na to tento rok myslievam 😒

@irriss tak to mi odľahlo 😵

eaka
21. jan 2012

@irriss Držím palce, myslím, že na to máš tú správnu energiu!

eaka
21. jan 2012

@vejula No aký je zlatý s tou čokoládou, ale vieš ako to je, keď musíš, tak musíš... chudáci tí chlapi, zarábať to na nás musí a ešte aj toľko popracovných povinností...

eaka
21. jan 2012

@vejula To mi prosím vysvetli, že ako si ho to naučila, lebo ten môj by si ešte aj decko odo mňa zobral a spal s ním, on má pocit, že je úplne v poriadku.. Som mu už xkrát vysvetľovala, nech sa mi domov opitý ani nevracia, ale nech si ho nechajú tam, kde ho opili a sami sa z neho tešia... no vždy mi ho vrátia.. 😖 😖 😖

eaka
21. jan 2012

@zexi No tak to už na to myslíš 21 dní!!! 😉

vejula
21. jan 2012

@zexi ☹ zla sprava je že je to dosť možne že si ten hnev z detstva prenaša teraz do vašho vzťahu 😢 dobra sprava je že sa da na tom dobre pracovať 🙂

Poviem z vlastneho prikladu. U nas je to trochu naopak. Moj mm mi už viackrat vytkol, že si ho nevažim, lebo som vyrastala pri otcovi (alkoholikovi) ktoreho si nevažila ani moja mama ani ja ani moji bratia.
Ja si nemyslim že si mojho manžela nevažim, ale je pravda, že ked mam niekedy v sebe tlak nazbierane kvapky ako sa hovori, vybuchnem na neho pre blbosť a som vtedy dosť neprijemna, až tak že to môže vyzerať že si ho nevažim ako muža.
JA si uvedomujem, že niekedy sa zachovam priliš pudovo a zareagujem bez rozmyslu, len rychlo rychlo sa musim na niečom vybiť a moj mm je mi vždy po ruke.
Snažim sa to meniť. JE to celkom dosť ťažke, lebo ked vo vnutri citim napatie ako keby ti potrebujem vybiť. Bud tym že si najdem zamieńku a vykričim mm nejaku blbosť(ide to mimo mna, nerozmyšlam nadf tym proste tak konam), alebo sa zavrem na WCko a tam to všetko zo seba vyplačem

eaka
21. jan 2012

@vejula Choď sa prejsť do prírody a tam to zo seba vykrič... a potom obíjmi pár stromov a nasaj z nich pozitívnu energiu... 🙂

irriss
21. jan 2012

@vejula
vezmi varecku a mlat s ni do zeme...dokud se neprepuli..
p.s. pomaha na 100 %

irriss
21. jan 2012

@eaka 😉 🙂

irriss
21. jan 2012

@zexi
Proc odlahlo? To jsem vazne tak strasidelna? ☹

siwinka1717
21. jan 2012

@zexi nie si sama s tými hádkami, baby ja mám 29 dní do pôrodu, ja nevládzem, ja som hotová z jeho chovania...
včera sme mali do druhej debatu a jediné čo mi povedal okrem toho, že všetko považuje za ok zo svojej strany je to, že ho trapi jeho Matka ( dcera z predosleho vztahu ) ved ona rešpektuje jeho a to že nerešpektuje nás, no my nie sme celok pre nu a on to tak bude brat, že ked od jej mami odišiel ( nie kvoli mne , pred 6 rokmi - ona má už 18 rokov ) tak mu vela uslo a on chce dohánat...tak ale baby ja za to nemožem , že ich opustil, mal sa kvoli nej obetovat neodchádzat od jej mamy a mal si ju vziat...prečo ma na to doplacat jeho depkami a zlostami rodina ktorú si založil so mnou ???ja som o týchto problémoch nevedela a teraz zamešká našu malú a čo zasa bude dohánat. baby ja sa prestavam tešit na porod, na všetko, mna chyta taký smutok...má odniest mačku kvoli bábatku, lebo tá je ako besná a hrozne robí zle...on nie je schopný cicu odniest, snad by bol radesj keby som odisla ja! Za to že ju má zajtra odniest pani od ktorej som ju kupila, tak sa mi pomstil, celý den kaslal na nas a lezal ako mrtvola. Normalne som si urobila tabulku bilancia mojho manželského života a týžden čo týžden si budem davat krížiky pod jednotlivé činnosti a na konci roka si to zbilancujem...ak tu ešte vobec s ním budem

eaka
21. jan 2012

@irriss Poznám, mama ma tak raz uchránila strašného výprasku!!! Radšej rozmlátila varechu o zem.. 😖 😖

vejula
21. jan 2012

@eaka 😀 😀 na to musiš isť tvrdou rukou. hihi.
1. ked ma vypite prišerne chrape a ja sa vôbec nevyspim
2 spime v posteli s malym a opity človek dokaže zaspať tak tvrdo že by ho mohol prilahnuť alebo mu nechtiac nejako ubližiť - to aj sam uznal
3 cely smrdí od toho hnusneho cigaretoveho dymu. Takže hned rano ako sa zobudi maly a chce sa isť hrať s tatom, tak ho vyženiem do sprachy (aj o 7 to je jedno) a zatial neprotestoval 😀 😀 😀
LEbo tak on je sťastný že si s kamaratmi vypil zabavil sa a potom je aj taky krotký ako baranok vybureny a seka dobrotu

zexi
21. jan 2012

@vejula dík za tip s citrónom, stávajú sa mi hentie stavy často, tak najbližšie vyskúšam 😀

eaka
21. jan 2012

@siwinka1717 Dúfam, že nebudeš, ak je urazený, že kvôli jeho dieťaťu musí ísť preč mačka!!!

eaka
21. jan 2012

@vejula No to sú aj moje argumenty... ale v opitom stave akosi mu nedochádzajú... koniec koncov jemu kopec mojich argumentov neprejde, ani keď je triezvy... čo čakám, keď je opitý... 😉

zexi
21. jan 2012

@irriss odľahlo mi že som sa ta nedotkla 😉

eaka
21. jan 2012

No idem si ja zasexovať a potom učiť na skúšku, dobrú nôcku Vám... dúfam, že dnes už premôžem svoju závislosť a ukážem sa tu až zajtra (takže najskôr za 50minút) 😉

vejula
21. jan 2012

@eaka to je už vyšši level. Vieš ja som často velmi rychlo zareagovala blbo, skôr ako som si stihla uvedomiť že ta vyčitka nieje objektivna a vyplyva len z mojej paranoje. KEd si to už uvedomim sklopim uši. Ale mam pocit že niekedy mi trocha zlyhava ta brzda.
Ale zvlaštne je že si to vždy odnese len mm 😖

Ale baby pracujem na tom, pomaličky ale pracujem. Ono mm tiež vie že ani on nieje dokonalý, a tolerujeme sa navzajom, aj ked samozrejme že sa aj pochytime a vykričime si jeden nadruheho. Ale stale je to lepšie akoby sme sa mali ignorovať a kašlali na seba

irriss
21. jan 2012

@siwinka1717
uffff

podle meho, prichod Vasi dcerky v nem vyvolava zle vzpominky, hryze ho zrejme spinave svedomi a to je sakra mrcha.

irriss
21. jan 2012

@vejula
Zrovna dnes jsem to sem psala, ze si vetsinou odpykava hrichy druhych prave ten nevinny a milujici clovek.. 😉

zexi
21. jan 2012

@vejula @eaka ja som dosiahla zatiaľ len to, že po príchode zo zafajčenej krčmy si vyzlečené zafajčené veci dá všetky komplet na balkón, osprchuje sa a až potom k nám do postele. Príšerne chrápe vždy, nielen po príchode z krčmy 😀 a ako baránok je vždy pred odchodom aj po príchode, nenormálne ma vtedy miluje a význava mi lásku. Ak ovšem neodchádza v zlosti kvôli tomu, že sme sa pohádali, čo je v poslednej dobe dosť často 😀

siwinka1717
21. jan 2012

@irriss ale irriss keď sa mu tá jeho dcérka narodila, tak s jej matkou nežil, lietal v drogách a opustil ju po 12 rokoch a ešte splodil v čase ked bola jej mama s nou tehotná dalsie dieta.... Dcera mu vyčíta, že sa oženil 5 rokov po odchode od jej mami a že ona príde o dedičstvo, pred narodením našej dcerky ho so svokrou donutili prepísať byt a čo ja viem čo ešte....

zexi
21. jan 2012

@vejula ak prenáša hnev z detstva /a že je ho nenormalne veľa/ na mňa tak to fakt ďakujem pekne, balím sa hneď zajtra, lebo síce súhlasím, že pracovať sa na tom dá, no zároveň si uvedomujem, že to nepôjde nielenže zo dňa na deň či z týždňa na týždeň ale ani z roka na rok! a mne sa celý život nechce čakať na to, že sa ku mne znova začne správať s úctou a prestane na mňa chrĺiť oheň 😀

siwinka1717
21. jan 2012

@eaka Vieš čo ja to píšem bez štipky humoru, dnes odmietol venovať sa môjmu synovi ako sme dohodnutí a zvyknutí, loudal sa po byte a stískal tú .......... mrchu a že nech to posuniem ešte o trýždeň... ale ja podla gynekologa budem rodit omnoho skor, t.j. každým dnom a sa to neda

siwinka1717
21. jan 2012

@irriss a ak ho hryzie, prečo tým má trpeť naša dcérka a ja......veď my s tým nemáme nič spoločné