Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

melory
12. jan 2007

ja som to skor radila babam aby to namiesiali tym svojim chlapom co odmietaju sex. {ale ja by som to asi neprezila, ze nechce, plakala by som 😢 }
a tie vnutorne otazky - niesom uz pekna? nie som atraktivna?
takto ked stale chce mam aj taky dobry pocit! 😀

melory
12. jan 2007

mali by sme otvorit temu opacneho nazvu 😝

certica
12. jan 2007

ono zase, ked maju dvaja ludia dost odlisny apetit, musi sa to ukazat uz aj na zaciatku vztahu, aj ked je pravda, ze neskor sa ta rozdielnost este viac ukaze a prehlbi, lebo v pociatkoch zamilovanosti je vacsinou aj ta chut a frekvencia o nieco vyssia ako standardne (nemusi to vsak platit). chcem tym len povedat, ze si treba uz vtedy uvedomit, ze tam tento rozdiel temperamentu existuje a zvazit, ci to v buducnosti bude prekazkou alebo sa to da "tolerovat" trebars vo vztahu k inym pozitivam toho druheho.
osobne by ma to tiez ubijalo...

certica
12. jan 2007

melory, ved otvor 😉 nastastie nemam ani z tejto opacnej strany problem (musim si zaklopat)

vavka33
12. jan 2007

A ty si zas kde? 😀

miri28
12. jan 2007

Ahojte 🙂
dlho som sa neozvala,mala som dost vytazene tyzdne,ze mi sex vynimocne vobec nechybal,v pohode stacilo raz za tyzden.Ale uz zacina moj ovulacny tyzden a chute rastu.Vy spominate selen a ja som mu kupila po vzajomnej dohode na vianoce bylinkove vitaminy na zvysenie libida.nezabera to tak,ze by sa chcel milovat kazdy den,ale ma vacsiu odvahu a aj ked to zostalo pri jeden krat za tyzden,je to ovela dllllhsie,intenzivnejsie a viackrat za sebou.Takze asi to ma nejaky ucinok.Aj teraz sa nachadzam v krasnom opojeni,lebo sme sa super pomilovali 😵
Ahoj Lauri 😉 ver,ze ta uplne chapem,u nas je to rovnake,co sa tyka aj tych pocitov.Ja to tiez zvladam podla situacie a nalady niekedy lepsie,inokedy horsie,a niekedy vobec.Vtedy som dost neprijemna,hadava a nervozna a pritom uz dobre viem ze som to uplne pokazila a som este viac neprijemnejsia.Hormony su obcas naozaj na pritaz.Ale uz si si urcite precitala ze sme viacere a ked budes mat tazku chvilku kludne napis sem,mas moju podporu.My baby co sem piseme vieme,ze nasi muzici nas lubia,lebo nam to davaju pocitit milionom inych cinnosti,dotykov a pohladeni a mozno zase ine zeny tuzia prave po tomto a nie po akcii...Takze ja si to vazim,len som hotova z toho ze vsade citam v casakoch,pocuvam od kamosiek a vidim v televizii,ze v tejto oblasti je vzdy ten iniciativnejsi muz.Ja som uz ale pochopila,ze ja musim,co sa tyka milovania prirodzene prevziat funkciu "muzsku" v nasom vztahu bez toho,aby som to dramatizovala (niekedy je to ale tazke,az by som si vlasy trhala).Viete co mi povedal moj mangelik minule po keksiku? Ze on po mne dnes velmi tuzil od rana a cakal kedy mu naznacim,lebo sa nevedel dockat.No co mu na to poviete,otazka typu a ty si nemohol zacat? nemala ziaden ucinok,vraj on cakal na mna,ci chcem.
Certici 😅 Ja som vedela este pred svadbou o nasom rozdielnej tuzbe po sexe,ale nemohla som inak ked ho lubim a viem ze patrime k sebe.
Snazim sa bojovat,ved inde su mozno ovela vacsie problemy.Dnes som optimisticka ale piste grify co zabralo.papa 😉

certica
13. jan 2007

miri28, ja ta uplne chapem. nechcela som tym naznacit, aby si niekto vyberal zivotneho partnera len podla kriteria sex - asi by to dlhu buducnost nemalo... islo mi len o to, zamysliet sa aj nad touto otazkou, ci to ostatne oblasti zivota vedia nejakym sposobom vykompenzovat. ved neexistuje par, ktory by mal vo vsetkom a na vsetko uplne rovnake nazory, totozne pocity, chute, vlastnosti atd. Vzdy sa najde nieco, v com sme odlisni - u vas je to mozno len ta chut na sex a ostatne klape ako hodinky. Ja myslim, ze su horsie pripady a bud rada, ze je to takto. Mozno postupom casu a rokmi, bude prave toto vyhoda vo vasom vztahu, ze si vo vsetkych ostatnych sferach zivota super rozumiete, aj ked chapem, ze hormony neoklames (poznam to 😀 ), ale aj tie sa mozu menit 😉
miri. napisala si to inak uplne perfektne, drz sa 🙂 a tes sa 😉

miri28
13. jan 2007

baby asi mam vianoce,dnes sa zase zadarilo 😀 no uzijem si to do zasoby.asi mal stale vzruso predstavy zo vcerajska,lebo vcera to bolo mooc fajn.
Dakujem certica 😉 si mila.papa

certica
13. jan 2007

tak sup sup, uzivajte 😀 😉 . my sme dnes tiez dost divocili 😀

vavka33
13. jan 2007

Heeeeej????? 😀 😀 😀

lauri
15. jan 2007

ahojte smutko, miri a ostatne 🙂
tak mame asi nenormalych chlapov..ale urcite nie v zlom 😉 cez vikend som tak v duchu porovnavala mojho manzela s byvalymi frajermi a v mnohych veciach mi manzel pripadal byt "nemuzny", t.j. rozprava sa so mnou, pocuva ma,prekvapuje ma malymi darcekmi, stale mi vyznava lasku,donekonecna by ma hladkal a masiroval,neziarli a pacim sa mu taka aka som... 😵 a stale je natolko chlap aby nechaval na zemi ponozky a mal rad pivo&futbal. No proste ideal 😝 Chcela som tym vlastne povedat, ze dolezity je vztah ako celok a kazdy par ma nejaky ten problem, snazim sa to brat ako fakt. A co sa tyka sexu - horsie by bolo, ak by vyhovovala kvantita ale nie kvalita..dakujem baby za povzbudenie, trochu to pomaha 🙂 😵

certica
16. jan 2007

lauri, suhlasim s tebou, clovek jednoducho nemoze mat uplne vsetko a navyse v idealnom stave. drzim vam vsetkym palce baby, niekedy fakt pomoze aspon sa z nejakych tych "problemikov" vykecat 😉

smutko
17. jan 2007

tak, tak... nikdy nemôže mať človek všetko 😉 ja sa na kvalitu vlastne vôbec nemôžem sťažovať... takže u mňa asi tiež platí, že menej je niekedy viac 😀

lauri
18. jan 2007

snazim sa byt optimista, ale obcas to trochu nezvladam. tiez som potom hadava a nervozna 😖 priznavam 😒
u nas to nie je vyriesene ani ked mam MS, vtedy som naneho tiez zhava a najradsej by som mu ... 2 x denne, no a niekedy ho musim prosit aby mi to dovolil 😲 niekedy si hovorim, co by za to ini chlapi dali 😅 ale asi som dnes zle naladena, to bude tym ze som trochu chora. Ach jaj. Som rada, ze ste, ze sa mozem trochu vykecat. Tak este porozmyslam, ake grify v poslednej dobe zabrali 🙂

certica
18. jan 2007

lauri neboj, ja tiez velakrat nezvladam, resp.neovladam samu seba, aj ked mozno z inych pricin a dovodov. ak ta to potesi, tiez som pocas MS zhava 😀

lauri
18. jan 2007

vies ze potesi? 😵 on mi tvrdi, ze vtedy nema velmi chut lebo vie, ze to nejde, ale "nieco" sa da vzdy, nie? 😉

vavka33
18. jan 2007

TAk citam,ze nie som sama.Ja by som mojho draheho stale obtazovala-nazvem to tak a stale by som sa s nim milovala.Teraz sa musim krotit,ale tesim sa ked buem mat po porode,zahojena.Pred tehu sme sa dokazali milovat od rana az do rana s prestavkami na sprchu,obed a kavu 😀

certica
18. jan 2007

tak to zas my od rana do rana nie 😀 , ale vcera vecer zahlasil, ze som v poslednej dobe este vacsia dracica nez normalne 😅 , tak neviem, ci mi chcel naznacit, aby som sa krotila alebo len konstatovanie 😀 , ale tvaril sa v pohode

certica
18. jan 2007

lauri, ide-nejde....vec vkusu a pohladu 😉 a hormonov 😀 😀

lauri
18. jan 2007

vavka, certi, presne tak, moj chlap sa mi veelmi paci a stale by som sa na neho vrhala... 😅

zuzu13
18. jan 2007

certica si nie dračica

zugas
9. feb 2007

ahojte babenky,
ja mám tiež taký problém. sme manželia 17 mesiacov a máme 5 mesačného synčeka. Pred svatbou bolo naša milovanie krásne,plné romantiky,vášnivé atď.Po svatbe tak isto,som sa nesťažovala,no a odkedy sme sa dozvedeli,že budeme mať mimi,je to o ničom...bola som zúfalá. ☹ Po pôrode sa môj apetít omnoho zvýšil a ja neviem,čo so sebou.Manžel ma nehladká,nebozkáva tak často,nevyznáva lásku (možno raz za mesiac) ☹ no a o sexe ani nehovorím. Ja som tá,ktorá je iniciatívna,a vždy.Máme ho tak zhruba 2x do týždňa.On vravel,že jemu to vôbec nechýba.Ale keby sa aspon trošku ku mne pritúlil,ale skoro zaspí a nič sa nedeje.Neviem fakt v čom je chyba...Začínam sa cítiť prázdna a už som mala aj ponuku na sexík,ale ja nie som z tých,čo by som ho podviedla...proste by som to nedokázala a ja si už fakt neviem dať rady.Čo mám robiť? O ten sex ani nejde veľmi,ale by som to brala každý den (máme ho vtedy ked chcem ja,ale nie vždy sa mi darí) ☹ ale hlavne o to ide,aby mi prejavoval lásku,dotýkal sa ma,proste aby mi to naznačil že ma ešte stále ľúbi.Mi je do plaču... ☹ Neviem čo mám robiť,ja ho ľúbim,stále mu to vravím,ale on to nehovorí a neviem,či to ešte cítim z jeho strany...Potrebujem byť milovaná...Skúšala som už všetko a nič...A bojím sa ,či nespravím niečo zlé,čo potom oľutujem.Prosím poradte mi.Díky

katika1
9. feb 2007

Zugas.. skúšala si sa s ním o tom porozprávať? Skús mu otvorene povedať, čo si myslíš a opýtať sa v čom je problém.

4a
9. feb 2007

zugas,
už prostě nejsi milenka, ale matka, a mlékárna. Asi se to upraví časem. Až bude mimi větší a nebudeš už kojit. A říkat mu zas a znova aby tě mazlil a hladil, víš říct konkrétně co ti chybí. Jako třeba jeho ruka na tvém bříšku, a "příkaz" mohl bys prosím tě dát tvoji mužnou ruku na mé bříško. Muži potřebují lapidární návod. 😀

valerie1
6. apr 2007

Ahojte dievčatá. Prelúskla som si túto tému celú, príspevok po príspevku a zistila som že nie som jediná ktorá bojuje s odmietaním, ale aj tak...
S priateľom spolu žijeme skoro 4 roky, plánujeme svadbu. Tak dva roky dozadu sme prešli vážnymi finančnými problémami a vtedy sa to vlastne začalo. Kedysi sme sa spolu milovali skoro každý deň a teraz...no je to viac ako polrok čo sa ma ani nedotkol. Už som to naňho skúšala všelijak, nič mi nevyšlo. Dokonca, aj keď som si pripravila "jeho nástroj", dal mi pusu, pritisol si ma k sebe a šiel spať. Nepomohli ani vyhrážky pretože mi hneď povedal že ak sa mi nepáči, mám si nájsť iného. Nepomohli ani slzy a tých veru bolo a bolo. Iná žena v tom nie je, v tom som si už istá pretože to bolo to čo som skúmala najskôr. Neviem prečo tu vlastne píšem, ale asi sa potrebujem vyrozprávať pretože to odmietanie ma strašne bolí a ja nechcem iného, chcem jeho. Chcem sa spýtať Vás baby, ktoré ste tým prešli...ako ste to nakoniec zvládli???

lauri
7. apr 2007

ahoj valerie, mas pravdu, asi je cas znova obnovit diskusiu 🙂
skusim ti odpovedat na otazku - ako sa to da zvladnut?? no tazko, neviem si predstavit, ze by sa to nejako "vyriesilo", raz je to lepsie a potom zas horsie 😝 treba sa tesit z malickosti alebo zacat radikalny postoj a dotiahnut manzela k sexuologovi. uz si to skusila?

burina111
7. apr 2007

ahojte baby, zaujala ma táto vaša téma. je to fajn a myslím, že veľa z nás ma podobný problém. čo si myslíte, aký častý sex je vlastne ideálny, alebo, existuje nejaká norma, priemer?

vavka33
7. apr 2007

to neviem,ale u nas aj kazdy den moze byt 😀
vravi sa,ze asi 3-4krat tyzdenne je idealne 😲 😀

burina111
7. apr 2007

no a ešte ma napadla jedna dobrá otázka? ako je to/bolo/ u vás so sexom počas tehotenstva?

paska
7. apr 2007

😀