Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

irriss
21. jan 2012

@stardust
nema to pokracovani? ja bych poprosila o informace ohledne misenych italskych 😉

irriss
21. jan 2012

@annabel4
mam Itala jak vysiteho..siciliana ale je to takova "zdrava" vyjimka - v lete netancuje, v zime nestuduje....a nezarli... 😉

stardust
21. jan 2012

@irriss to vies asi najlepsie ty sama 😉 Ja som bola v Taliansku maximalne na kratkej dovolenke a poznam osobne akurat tak jedneho zmiesaneho Taliana, co ma otca Izraelca.

irriss
21. jan 2012

@stardust
vaaalecna kombinace 😀 😀 😀

p.s. no pri predstave tohoto misence je uz i jen myslenka(predstava) vzrusujici..😉

annabel4
21. jan 2012

@stardust v porovnani s inymi anglicanmi co poznam tak je iny, asi nejaka vynimka! Pracuje z domu takze sa venuje tomu, comu chcel a popri tom aj dalsiemu hobby - hudbe takze sa realizuje tam kde chce. Aspon preto som si ista ze ina zena v tom nie je lebo je cely den doma, potom si ide zacvicit a zase domov... Z cvicenia chodi unaveny, plavky mu vzdy "smrdia" po chlore z bazena takze inu damu v tom nevidim.

stardust
21. jan 2012

@irriss tak ti poviem, ze velmi dobra...jeho matka Talianka, otec Zid, on vychovavany v katolickej viere...summa summarum je vyrovnany, narozdiel od tych, ktorych vychovavali ako Zidov bez zidovskej matky.

annabel4
21. jan 2012

@irriss Sicilcana? Hmm super, ti su fajn 😉 ale dobre ze nie je taky "pravy" 🙂

vejula
21. jan 2012

@irriss aha tak to ťažko poradiť. Minule som pozerala sudnu sien a bola tam žena čo sa kvôli tomu rozvadzala s mužom. Tak bol u psychologa aj ho napijili na nejake snimače vzrušenia, či ako sa to povie 😀 a premietali mu nahe ženske a jeho hodnoty vykazovali uplne normalne čisla. Ale akonahle sa len zmienili o jeho manželke tieto hodnoty začali vyletovať vysoko nad hranicu normalnu.

stardust
21. jan 2012

@annabel4 je u anglicanov bezne, ze su citovo chladni aj v kruhu svojej rodiny?

irriss
21. jan 2012

@vejula
nad hranici..to znamena, ze by ji zabil nebo ze by ji pomiloval? 😀 😀 😀

annabel4
21. jan 2012

@stardust nemyslim. Sudiac podla tych co poznam tak su normalni, mozno o nieco viac rezervovanejsi nez Slovaci ale inak normalka, dalo by sa to porovnat s nasimi 🙂

annabel4
21. jan 2012

@vejula tie hodnoty mu zacali vyskakovat od stresu? 😀

irriss
21. jan 2012

@stardust
Zalezi na vychove a prostredi, kde se vychova odehrava..Znam Izraelce, postizeneho z valky...ktery zde pusobil jako primar psych. sanatoria...tyral deti...aby pry pochopili, co maji, kdyz neziji ve valce..at se nauci vazit....
Pred soudnim rizenim zemrel - pry srdce...ale tomu nikdo neveri 😉 😒

stardust
21. jan 2012

@irriss zeby to bol nejaky latentny kriminalny zivel? Zavrazdit a nasledne pomilovat alebo vykonat v opacnom poradi.

vejula
21. jan 2012

@annabel4 😀 😀 hihi že by masl nejaku uchylku??? 😀 😀 😀
Nieee bol vzrušeny už len pri spomienku na nu. A jeho ukrutna laska a vašen ku vlastnej žene sa nakoniec stala zahubou ich vzťahu 😖 smutne

irriss
21. jan 2012

@stardust
taky mam takovou predstavu o anglicanovi...

je chladny jako anglican, to se preci casto slychava ve spojeni s klidem anglicana... 😉

vejula
21. jan 2012

@irriss mno to druhe, proste ani hole ženske ho nevzrušovali tak ako len spomienka na svoju manželku 🤐

irriss
21. jan 2012

@stardust 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

co vsechno se schovava za predstavou "sex"..ale mne se cerna kronika libi 😉 doslova pritahuje

eaka
21. jan 2012

@annabel4 Trošku čierneho humoru...skús mu navrhnúť trojku...s mužom...so ženou... ktorú možnosť uprednostní...komu sa bude v posteli viac venovať? 😉

irriss
21. jan 2012

@vejula
a tak to nebylo uznano jako padny duvod k rozvodu, ze?

chudinka... ☹

stardust
21. jan 2012

@irriss v Izraeli je ten problem hlbsi. Tyka sa deciek konvertitov, ktore ortodoxni neakceptuju...cely zivot su vedene k viere a potom zistia, ze nie su tym, za co ich pokladali ich rodicia...vela takych ludi je nevyrovnanych a koncia na drogach.

irriss
21. jan 2012

@eaka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No kdyz si vzpomenu, ze jsem se zdejsimu tematu vyhybala, protoze mi prislo velmi vazne, ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejula
21. jan 2012

@irriss nedopozerala som to do konca tak neviem či ich nakoniec rozviedli 🙄 Maly mi nedovolil dopozerať

irriss
21. jan 2012

@stardust
Tak u tohoto Primare skoncil muj syn...byl jednim z tyranych... ☹
Doprcic, v kazdem tematu sklouznu, omlouvam se...ale je to PRESNE TAK jak jsi napsala..presne, chapes?nemohla jsem si odpustit presne okomentovani toho, co jsi prave napsala... 😠

irriss
21. jan 2012

@vejula
a co vsechno bylo videt? 😉
Je to neco jako masinka "pravdy"?

stardust
21. jan 2012

@irriss ako ste prisli na to, ze Vam tyra syna? Ked je dieta hospitalizovane na psychiatrickej klinike, je to holt tazsie zistit.

eaka
21. jan 2012

@vejula Moja dcéra tiež súdnu sieň neznáša.. "už zase súúúúd! prepníííí!" 😉

irriss
21. jan 2012

@stardust
bylo to sanatorium - spojene s normalnim zivotem, pro "obeti nasilnych cinu"...normalni denni studium a navrat do Sanatoria...
Nedobytny hrad..mas pravdu..ale...povedlo se
🙂
Zjistila jsem to bohuzel ja a tim, ze mi Stat neodpovidal a nechtel dat reference, najmula jsem si par lidi a zjistovala na vlastni pest..
Dopadlo to tak, ze jsem musela posilat i pres policii fax, aby dostal muj syn najist....prosila jsem aspon o testoviny (na bilo - t.j. bez niceho..)..
Vsechno se to zvrtlo, kdyz se ukazalo, ze smrt nekterych deti neni jak je vykazano v dokladech a nesouhlasi s pitvou..
Rozjela se tam televize, noviny..je to i na netu (ale v italstine)..je na netu i ma vypoved ...
ale jeste predtim memu synovi se podarilo utect...za par dni potè byl Primar sebran do vazby a nasledne uzavreno cele Sanatorium...primari bylo umozneno "domaci vezeni" a kdyz byl na kurtech v miste bydliste hrat tenis, zemrel - udajne na slabost srdce...
Nedavno bylo vyneseno dalsi potvrzeni o jedne ze smrti ditete, opet nasledkem zasahu Primare...

zexi
21. jan 2012

Ako ste si tu krásne pokecali 😵
@irriss ak to nie je príliš indiskrétna otázka - prečo bol syn vôbec do sanatória umiestnený? ak dobre chápem, týral ich hladom? 😕 hrozné...

@annabel4 zaujímavé - tiež je u nás sex rychlovka, nie je to predčasná ejakulácia, lebo tých 5min trvá, ale viac nie, predohra 0 bodov, a tiež v období, keď sme to mali častejšie trval sex dlhšie.. zaujímavé zhody - len ten môj nemá problém s prejavením citov..

Dnes sme sa zasa hádali, rovnaká téma, nemá to vôbec zmysel. Už som bola označená aj za ženu posadnutú sexom 😕 pritom ja viem, že ak by som sa dostala do normálu, teda ak by som sex mala pravidelne tak ho vôbec nepotrebujem nenormálne často..

@irriss tiež mám rada tvoje príspevky, ale tentokrát nesúhlasím s vyhlásením že na nesexovanie sa dá zvyknúť - podľa mňa nedá. Teda takto, zrejme sa na to neumiera a človek by takto dokázal vydržať, ale prejavilo by sa to na jeho psychike.. Ja som sem pred pár stranami skopírovala vyjadrenie chlapa na túto tému lebo sa mi páčilo ako opísal pocity takéhoto človeka - pár dní sa to vydržať dá, ale potom sa nevyužitá sexuálna energia v tebe nahromadí.. a je to obrovský psychic. tlak.. a prosím, neraďte mi tu vybiť tú energiu cvičením, ono to všetko zaberá ale veľmi chvíľkovo.. nie je to to isté..

zexi
21. jan 2012

Ešte som chcela k tomu detstvu - detstvo má obrovský vplyv na celý náš život, v mnohých prípadoch je to na škodu 😖 Tiež sa s týmto boríme..