Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

elinka27
7. mar 2008

veru,ale my zasa nemame taky velky stol v kuchyni 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
7. mar 2008

No veď keď sa tam na ten stôl chystali, tak som mu povedala, že aj ja chcem, ale on si myslel, že srandujem, tak čo s ním, nechápavcom. Teraz ide makať celé dni, potom sa z toho bude niekoľko dní spamätávať a potom sa bude čudovať, prečo mám zasa mrchu 😝

elinka27
7. mar 2008

no moj sa dnes rano vratil z 24-hodinovej sluzby a nespal cely den, ze naco ved nepotrebuje, a teraz uz hodinu spi co nevladal oci drzat otvorene 😠

kukona1
8. mar 2008

baby,asi budete musiet svojich mužíčkov znásilnovat 😀 😀 :-ja mám zas iný problém 😒 ten moj by mohol každý den... 😝 a ked sme mali týžden pauzu,tak sme sa dohadovali že či nemám milenca 😠 no chápete to? nechápem kde berie tolko ,,síl" vždy ked príde z roboty povie že je na smrt unavený ale večer by ,,vyčínal" niekedy sa zoberiem v strede jeho oblúbeného filmu spat že aspon zaspím kým skončí film...a on vypne televízor.Asi založím novú tému....ženy a odmietanie sexu...on si myslí že byt na materskej je menej náročné ako makat v robote.2 krát do týždna mu je málo. 😝 😝 😝

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukona1
8. mar 2008

to sú chlapi.... 😕

elinka27
8. mar 2008

veru su z inej planety 😀

ufka
8. mar 2008

ahojte kočky a ako to u vás dopadne ked sa muž nechce dlho milovat? príde nanho potom,že sa chce? ja mám s toho debku,pretože mojmu sa nechce a predtým by sa aj 2x denne. už to trvá dlhšie a neviem,čo mám s tým robyt. otravovat ho už nechcem poradte mi dakujem

kukona1
8. mar 2008

nechcem byt nepríjemná ...a pod.,ani ta nijako provokovat,ale ...by mi to asi bolo divné....možno by som ho podozrievala z nevery...možno len naozaj nemáchut,možno má problémy v práci?...možno má zdravotné problémy?...nechce ta tým zatažovat.možno keby si sa ho na rovinu opýtala v čom je problém?....

petova
8. mar 2008

Ano, môj muž niekedy vyzerá, že je z kameňa a nevie, čo je sex, ale potom, keď si to konečen po dlhej dobe "rozdáme", tak akoby zistil, že aké je to super a chcel by aj 2x za deň, ak je to časovo možné. To ho drží tak 1-2dni a opäť sme po starom.
Kukona, to si teda 1. žena, ktorá tu píše niečo také. Takže aspoň jedna má Poriadneho chlapa. Ale verím ti, že to už tiež musí byť otravné. Asi aj nám ženám je ťažko vyhovieť. No... aspoň sa s nami nenudia 😀 . Jedna musí utekať do postele v strede filmu, aby mala kľud a my zvyšné robíme občas aj scény, aby sme ich donútiliísť s nami do postele. To je teda extrém. Kde je nejaká zlatá stredná cesta. 😕

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
8. mar 2008

no baby tak to ja mam opacny problem ... asi ako kukona ... ja vzdy na smrt unavena vecer, samozrejme aj on, ale na postelove aktivity enrgiu ma kazdy vecer ... niekedy sa mi podari uspesne zaspat, kym sa vecer sprchuje alebo umyva zuby 😀

kukona1
8. mar 2008

hmmm.nám je tažko vyhoviet... 😀
ja som dostala od manžela kytičku tulipánov....

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petova
8. mar 2008

Dominica, hovoríš mi z duše, čo je veľa-to je moc. Niekedy abstinencia v posteli pôsobí blahodárne na techniku môjho manžela a aj keď to nie je často, na niektoré večery fakt nezabudnem. Každý večer taký rutinný sex by mi asi dosť vadil a nudil by ma. Neviem, aj každý večer má iste niečo do seba, aj u nás boli také časy, ale aj takto je to fajn, pokiaľ tie pauzy nie sú dllllhééééé.... 😒

kukona1
8. mar 2008

neviem či si tí chlapi myslia že sex musí byt iba vtedy ked chcú oni. 😒
to je fakt že taká malá pauza nezaškodí....je to potom uplne o inom ako vždy....stereotyp je nudný....
ale predvčerom som si s mužom písala cez skypa do roboty že ,,dnes plánovaný sex?" / to som len zo srandy -okukané od ,,Bajzových" vždy sa na nich smejeme,že im to nevychádza 😀 / a ked prišiel z roboty sme na to aj zabudli....a ked sme išli večer spat,mi to prišlo smiešne že čo som mu vlastne napísala 😀 😀 😀 ...a prišlo ,,to" nejako aj samé..ani sa mi zo začiatku nechcelo a bolo to pekné..mali by sme aj s manželmi pozerat ten panelák aby sme sa niečím inšpirovali 😀 😀 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ufka
9. mar 2008

kukona o neveru nemám strach je to skor workoholik ako sa patrí. od rána do večera robí a tá páca to má asi všetko na svedomí,ale kedy sa to zmeni? mám pocit,že už nedostane chut na sex ved je to už skoro 3m ja si myslím ,že je to už choroba. ale ku doktorovi by som ho nedotiahla to viem. tak čo mi poradíte?

elinka27
10. mar 2008

no u nas dorazila "cervena vlna"takze mame technicku prestavku 😀

petova
10. mar 2008

Ufka, tak 3 mesiace mi teda príde strašnenekonečná doba. To isto nie je normálne. Určite by som sa s ním porozprávala a vysvetlila mu, že takto to ďalej nejde. Nie ste predsa starí, že by tam už aj chuť aj všetky funkcie klesali, sex predsa patrí k manželskému životu. Mal by ti povedať, v čom je problém, je ti to dlžný, máš nárok ako jeho manželka vedieť, čo sa robí. Nedaj sa odbiť za žiadnu cenu.

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
revayova
10. mar 2008

nas ma pomaly 3 mesiace a zatial absolutne nic.Uz budem mat dolu pavucinu 😀

petova
10. mar 2008

Bože, ja sa už po 2-3 týždňoch cítim ako panna, ako to tu čítam, som na tom ešte s tým naším sexom dosť dobre. 😉 Človek by ale čakal, že v manželstve si môžeš užiť kedy chceš a nie ako keď sme spolu len randili, že neboli možnosti a chuť veľkááá. A teraz v manželstve, keď možnosti sú, tak chlap sfrigidnie či čo! 😠 Bože, sú to fakt ťuťmáci. 😖

elinka27
11. mar 2008

no ja mam momentalne obdobie kedy mi to nejak nechyba,neviem ale citim sa uplne vycerpana psychicky aj fyzicky..Asi teraz ja budem za nepristupnu,som zvedava co to spravi, ci si to vobec aj vsimne 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elinka27
11. mar 2008

dominica a myslis,ze si to vsimne? 😎

zuzkaprofant
11. mar 2008

dievcata sex nie je vsetko v zivote 😀 😀

mixka
11. mar 2008

zuzka, ani peniaze a ked clovek nema jedno alebo druhe je to na draka 😉 😀

zuzkaprofant
11. mar 2008

si musim zvyknut ze to asi mna myslis mixka;🙂)) jasne peniazky treba lebo potom sa zije na prd,ked nie su ale vsetko s mierou🙂)) tak ako aj sex 😉

inac nerozmysli ste ci nieco muza netrapy alebo ze ma daky problem 😀