Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

zexi
10. jan 2012

@eaka hej a vďaka jeho zvyku uraziť sa a po zvyšok večera stráviť na pive 😀 😠

wrok
10. jan 2012

ok, ok, tak jedine ja mam skusenost, ze moja mlcala a teraz mi to spetne vycita....

maryx
10. jan 2012

@wrok no je mi ľúto, ale ako tu bolo spomínané väčšina žienok tu to svojím mužom hovorila... napr. ja som nikdy nepoužila frázu bolí ma hlava, som unavená a pod...ale od muža som to počula nespočetne krát.
Nemám zábrany rozprávať sa narovinu o sexe, čo sa mi páči, čo chcem atd...a tak aj voči mužovi som vždy využila možnosť hovoriť o tomto probléme, a to je u nás problém cca 6 rokov...
Takže v nedostatku komunikácie to isto nebude...

sissmiss
10. jan 2012

oki, uz som ticho 🙂
Dufam ze som si to nezakrikla, ja som nervna z tehu, tak musim byt kludna a nestekat, lebo on berie veci vazne a ja vypustam paru....tak si ho nemozem pohnevat ked chcem vecer robit lasku 🙂

bodka70
10. jan 2012

@wrok , netvrdím, že je to tvoj prípad, ono niekedy je problém v komunikácii na mužovej strane, niekedy na ženinej a niekedy v oboch 😉 .
Ja mám skúsenosti, že muži väčšinou dokážu priamo komunikovať, len keď sa majú vyjadriť k vlastnostiam toho druhého: "ty si taká a taká, nepáči sa mi, že robíš to a to....". Horšie je, keď majú hovoriť o sebe a o svojich problémoch. Vtedy mlčia ako hrob a "žiaden problém" nevidia a nič riešiť netreba . Bohužiaľ, spamatajú sa, až keď je neskoro alebo vôbec. 🙄

maryx
10. jan 2012

@bodka70 presne ako hovoríš...môj muž sa spamätal až teraz ked som prišla s tým, že chcem sa rozísť a rozviesť... Až teraz pochopil, že čo porobil a že celé jeho hodnoty sú a boli zle nastavené... zjavne to oľutoval, ale žiaľ neskoro... Proste svojím chovaním a nevšímavosťou zabil všetky city a spôsobil blokádu voči nemu... proste aj keby chcem pokračovať, tak neviem si vôbec už predstaviť mať sex s ním, dokonca ani len nežnosti či bozky...hoci sa snaží, mna to už necháva chladnou...
Ale ako sa hovorí, dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým sa nerozbije...doslova - dovtedy si ľahostajný a pasívny k láske a vzťahu kým ho tým nezničíš...

bodka70
10. jan 2012

@maryx , áno to vidím vo vzťahoch vo svojom okolí - všetko sa dá riešiť, do určitej doby. Akonáhle vzťah prekročí určitú hranicu, už niet cesty späť.
Na toto si dávam pozor aj vo svojom vzťahu, nenechávam problém "vyhniť", nedávam šancu priepasti, aby sa zväčšila tak, žeby sa už nedala prekročiť. Samozrejme je to zásluha aj môjho partnera, nie je síce ten typ, čo aktívne začne riešiť problém, ale aspoň ma počúva a pripojí sa. Bez toho by celé moje úsilie stratilo zmysel.

katy1979
10. jan 2012

@maryx dievca hovoris mi z duse. takto to vsetko citim aj ja.

zexi
10. jan 2012

@maryx tak a presne tohto sa bojím ☹ lebo môj je presne ten typ.. pasívny, akoby mi neveril, že je to naozaj vážne a že sa mi džbán už pomaly prelieva.. je presne ten typ, ktorý si to uvedomí, až keď bude neskoro.. alebo neuvedomí vôbec? 😒

petkave
10. jan 2012

@wrok ja som schopná sa na toho môjho vrhnúť, vtierať sa mu, minule som prišla úplne nahá a on ma odmietol... A diskusie na tému sex a jeho pravidelnosť už ani nepočítam... Takže tak.

annabel4
10. jan 2012

@zexi u nas to iste. Mam pocit ze neveri tomu ze by som to jedneho dna ukoncila, on je v tom ze aj ked mu poviem ze takto to dalej nejde tak sa to ututla, vyspim sa z toho a ideme dalej. Ale dokedy? Aj moj pohar trpezlivosti uz zacina pretekat, kvapka po kvapke no asi sa coskoro vyleje 🙂 Tiez si kladiem otazku ci si to vobec uvedomi ale asi az potom ked tu uz nebudeme, ked sa odstahujeme... dufam ze sa to podari, cim dalej tym viac ma to laka byt sama s malou a mat pokoj a zacat zit si vlastny zivot. Kde je ta hranica kde si uvedomia ako zasli daleko? Alebo su vazne taki naivni?

@maryx tak ako si na tom? Manzel sa zacina snazit ale zda sa ze uz je naozaj neskoro, ides do toho rozvodu alebo chvilku pockas? Neni na co, ze? Cim rychlejsie to budes mat z krku, tym lepsie. Aspon ze vase kamaratstvo funguje.

@petkave tak kebyze ma odmietne aj uplne nahu tak to by som sa citila riadne na figu a uz by som sa o nic nepokusala. Ako moze chlap odolat nahej zenskej? Aspon pokusit sa mohol aj ked sa mu nechcelo ☹

zexi
10. jan 2012

@annabel4 vieš čo, ja sa tiež čoraz častejšie zžívam s myšlienkou, že budem s chlapcami sama, aj keď - ľahké to určite nebude, sú to lapaji a budem určite padať pri nich na držku.. asi by som najskôr vyskúšala žiť oddelene až potom to riešila rozvodom aj keď, načo to naťahovať ako gumu? Viem si predstaviť ten scenár - chvíľu sa bude snažiť, čo ja viem, aj polroka možno ak motyka vystrelí.. a potom to pomaly ale isto skĺzne do starých koľají. A ja budem tam kde som bola + nahnevaná sama na seba, že už dávno som za tým všetkým mohla urobiť hrubú čiaru. Aj teraz. Snaží sa, to áno. Vidím, že nejaká snaha tam ešte je. Ale dá sa snažiť mať väčší apetít na sex? Podľa mňa nie 😒 Ja mám poslednú nádej - malá iskrička nádeje v našom vzťahu, že predsa len toto nie je to čo on chce, chcem mu veriť, že on to v skutočnosti takto nechce, že je za tým obrovská únava a nedostatok času. Že v skutočnosti by to aj on chcel tak často ako ja. No, ale ak aj to beriem do úvahy, tej únavy v najbližších rokoch menej nebude 😖 a kým deti vyrastú, budeme mať pomaly tých 50 a ten sex raz za dva mesiace bude tak akurát 😀 to si dovtedy zvykneme a pochybujem že to potom budeme chcieť meniť..
Unavený bol aj po prvom dieťati, teraz keď máme dve sa to má zmeniť? Hm, ja verím aj v zázraky, ale nie také, ktoré si na nás znenazdajky sadnú bez toho, aby sme pre ne prstom pohli. 🙂

annabel4
11. jan 2012

@zexi ved to, ze ta snaha, ak nejaka este je, tak zvycajne vydrzi iba urcity cas a potom to sklzne do starych kolaji 😒 Ja uz ani nevidim ze by sa snazil tak najradsej by som za tym tu ciaru spravila, len sa do toho pustit. Akych velkych mas chlapcov?

wrok
11. jan 2012

@bodka70 hmm, je to mozne, ja vsak nemam problem si priznat chybu a uz ju nerobim, co mi manzelka povedala tomu som sa uz vyvaroval, co mi povedala / spytala sa ci by som mohol robit, to som aj zacal robit....

wrok
11. jan 2012

@petkave tak toto je zo strany chlapa naozaj chore.... mne manzelka vytyka, ze dlhsie nic nebolo, pritom som od nej stale pocuval aka je unavena, ked som sa parkrat o nieco pokusil zrusila ma... a teraz som ja zly,z e som sa nezaujimal...

eaka
11. jan 2012

@zexi No, len v tej 50tke, keď Ty už nebudeš chcieť, tak jeho zrazu chytí taká energia, za všetky tie "sexy", čo si nechal ujsť a nakoniec opustí on Teba, že si ešte pred vypršaním svojich síl chce užiť... a neboj sa, nebude sa s tým s*ať a čakať a prosiť Ťa a snažiť sa s tým zmieriť... 😠

zexi
11. jan 2012

@annabel4 starší 3 roky 2 mesiace mladší 8,5 mesiaca. A nedajú nám vydýchnuť ale ja stále hovorím, že kto chce, čas si na tak príjemnú činnosť nájde 😉
Vy ste ako dlho spolu? Teraz sa mi to pletie, niektorá ste tu písala že 7 rokov a teraz neviem či si to bola ty 😅

zexi
11. jan 2012

@eaka potom mu ho v noci odfiknem 😀 ak s ním vôbec ešte budem 😉 lebo možné je, že skončí so svojou ančou dlaňovou do konca života a ja budem tá, ktorá v 50-ke chytí druhý dych 😎

eaka
11. jan 2012

@zexi To by si ako mala ešte väčšiu chuť ako teraz? S tým istým chlapom? ... 😲

zexi
11. jan 2012

@eaka s tým istým nie, to asi ťažko, aj keď dnes večer mám opäť sľúbený sex! tak žeby sa predsa ľady pohli? 😅

eaka
11. jan 2012

@zexi večer už je dosť dlho a stále je ešte len sľúbený? radšej rýchlo vypni koňa virtuálneho a skoč na toho, čo máš doma, lebo už dlho hore nevydrží... 🙂

vejula
11. jan 2012

@zexi a jednoznačne ho po piatich minutach nenechaj skončiť 😉 jak minule. Ja to nechapem že sa niektorí chlapi uspokoja s takymto vykonom, riadne ho vytrap 😀 😀

annabel4
11. jan 2012

@zexi Tak to mas veru este drobcov malickych, pomaha ti vobec s nimi alebo v domacnosti? Lebo ja od toho mojho vela pomoci cakat nemozem, jasne ze obcas pomoze no ze by sa isiel pretrhnut... Ano to som bola ja co som pisala ze sme spolu 7 rokov, 7my rok je vraj kriticky tak mozno bude aj nas posledny.
Eaka ma pravdu, chod si skocit na ziveho konika a potom napis ci si sa na nom trochu aj povozila alebo ta hned zhodil zo sedla dolu 😀

zexi
11. jan 2012

@eaka @vejula @annabel4 veru už letím ešte sa nám tu moce prvorodený, muž ho ide uložiť, ja zatiaľ dám sprchu a čakám ho 😎 pod polhodinu sex dnes večer neberiem 😀

@annabel4 pomáha, veľmi.. ja som ho tu už vychvaľovala, on je fakt inak skvelý manžel, len v posteli nám to škrípe 😒
no 7. rok vraj áno, aj môj predch. vzťah skončil po 7. rokoch a to sme boli obaja presvedčení, že je to určite navždy 😀
Mňa ešte zdržiava od rozhodnutia aj finančné hľadisko - ako ináč 😠 odísť by som aj mala kam, ale napriek tomu, že robím aj teraz na MD tak by to určite nestačilo 😒 A nehovoriac o tom, že byť na všetko sama musí byť tiež riadna fuška.. niežeby som sa bála, že to nezvládnem, ale tak teraz je to oveľa pohodlnejšie, priznávam 😅

eaka
11. jan 2012

@zexi Ty si ešte tu?

No a k ďalšej časti Tvojej správy...preto som navrhla tie swingers party... lebo vravíš, že vo všetkých ostatných ohľadoch je super... 🙂

eaka
11. jan 2012

@zexi No, tak to bol buď taký dlhý sex, alebo ste už zaspali, on od únavy z predstavy sexu a Ty od únavy z večného presviedčania.. 😉

annabel4
11. jan 2012

@zexi no tak potom to stoji za pokusanie ked je skvely manzel, mozno je to naozaj len unava a pod. a tiez chapem aj tu financnu stranku, je to takto "pohodlnejsie" no ja som vo faze kedy by som bola schopna aj to pohodlie vymenit za trosku viac stastia a vnutornej pohody, i ked ani to urcite nebude prechadzka ruzovou zahradou.
Dufam ze ste mali pekny vecer a posnazil sa 😉

vejula
12. jan 2012

@zexi HALOOOOO čo je s tebou? aky bol nakoniec večer?

eaka
12. jan 2012

@vejula Asi majú sexuálny maratón, aby dala pokoj aspoň polroka... 😉

vejula
12. jan 2012

@eaka hihi no som zvedava ako to včera dopadlo