Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

zexi
7. jan 2012

@maryx držím palce, aby ste to mali čím skôr za sebou, aby to bolo rýchle a bezbolestné.. aby si si už mohla vydýchnuť a začať znovu žiť 🙂

annabel4
7. jan 2012

@zexi keby som to tak vedela! ja nedokazem podviest, keby som uz bola sama tak by to asi bolo ine a trosku by som sa zabavila. Na teraz mi musia stacit kolegove sms ktore obcas napise, dost zhave, nema zabrany napisat co by so mnou robil, uz mi to povedal aj do oci, je to lakave ale svedomie mi to nedovoli i ked viem ze keby to bolo naopak tak si chlap uziva s druhou uz mesiace 😠 Preco som taka blba! Takto mi rocky ubiehaju a ja zijem v celibate, zdrava zenska v najlepsich rokoch. Ved teraz by som si mala ten sex vraj najviac uzivat (podla zopar clankov co som citala, zeny v 30tke su na vrchole) 😀

vejula
7. jan 2012

@annabel4 ach ake sme my ženy 😔 Ako som pisala už zexi na rovinu by som mu povedala, že pokial nehodla ťa uspokojovať on obratiš sa na kolegu, že ovela radšej by si to robila s nim, ale pokial nema zaujem, bohužial

annabel4
7. jan 2012

@vejula asi by mi povedal "nech sa paci". Ja mu nerozumiem, pri poslednej debate som mu povedala ze ked je vo vztahu nieco taketo tak to casom konci neverou, on na to ze to by bol koniec vztahu ale tak co ocakava? Dufam ze onedlho budem na tom ako maryx, ze padne definitivne rozhodnutie a pohnem sa k rozchodu, inak to uz nevidim. Nastastie nie sme manzelia tak nemusim celit rozvod, iba rozchod.

vejula
7. jan 2012

@annabel4 Bože čo ťa pri tom človeku ešte drži?????? To ho ešte miluješ? Ja by som nemohla. Rok a pol. Fuuuu 😖

annabel4
7. jan 2012

@vejula Myslim ze laska uz vyprchala, zalezi mi na nom ako na kamaratovi, chcela by som sa rozist v dobrom a zostat za dobre. Drzi ma hlavne dcerka pre ktoru chcem kompletnu rodinu ale ked sa on nesnazi tak ja sa asi obetovat nedokazem i ked som si isty cas myslela ze by som to kvoli nej dokazala a trochu asi aj to ze nemam kam ist, som daleko od rodiny ale aj to sa da nejako poriesit, ved ked sa aj rozideme tak nas hadam necha byvat tam kym si daco nenajdeme.

vejula
7. jan 2012

@annabel4 utekaj od neho, rychlo, kym je dcerka ešte mala a tieto veci nevnima tak silno ako o par rokov.

annabel4
7. jan 2012

@vejula to si hovorim aj ja, cim dalej to bude tazsie, uz aj tak dost vnima veci.

vejula
7. jan 2012

@annabel4 no jasne že vnima, a chapem že ťa to všetko mrzi hlavne kvôli malej. Ale žiť takto cely život???? Sama vieš že to nieje možne. A on sa nezmeni podla toho čo pišeš 😔

annabel4
7. jan 2012

@vejula no ved si to uz uvedomujem a skladam ruzove okuliare a vzdavam sa nadeje. Mam aj ja pravo na stastie. Dakujem 😉

vejula
7. jan 2012

@annabel4 🙂 moc ti držim palce aby ste to všetko zvladli. Ty a mala 🙂 A aby si si našla skveleho manžela ktorý bude po tebe tužiť a bude milovať dcerku ako svoju.

annabel4
7. jan 2012

@vejula Dakujem ti, si velmi zlata. Dufam aj ja. Diiiiky 😉

vejula
7. jan 2012

@annabel4 jaj nemaš za čo 🙂 Potom poinformuj ako to zvladate 😉 a ako sa to vyvyja

siwinka1717
8. jan 2012

@zexi
@sissmiss
Držím palce, nech mu to vydrží..a to sa spamätal z ničoho nič a po rokoch problémoch ?

siwinka1717
8. jan 2012

@annabel4
@vejula
Baby obom Vám držím palce, nech to zvládnete

vejula
9. jan 2012

@siwinka1717 miesto mna si chcela asi napisať maryx 🙂 Ja sa s mm nerozchadzam ani nemame taketo problemy. ALe mne sa tiež stava že občas adresujem inemu ako som chcela 🙂 😀

polarnicka
9. jan 2012

@zexi skusali ste si otvorit nejake fajne vinko, ked mate decka na noc z domu a len tak sa nenutene bavit? Viem, ze alkohol nic neriesi, ale mne osobne rozpaluje kazdy por 😀 Dam si pohar vina a som ako parny stroj :P

Citala som, ze ste uz riesili fung-suej rozmiestnenie zariadenia, matrac, teplotu vzduchu, zdrave jedla, aktivity.. Teda baby :D Paci sa mi vasa napaditost 😀

K tomu, co si spominala ohladom minulosti, naznacil on niekedy, ze akym sposobom by sa dal "odblokovat"?

Inak, prajem vsetko dobre do noveho roku 2012 🙂

polarnicka
9. jan 2012

@annabel4 Vazne uz vsetkym muzom v okoli hrabe? Menia sa na studene monstra! Ja som sa svojho ex nechcela ani dotknut, ked som si uvedomila, ze sme skor kamosi, ako milenci/partneri a chcela som to ukoncit, nie to natahovat! Tym nechcem povedat, ze tvoj mm by to tak chcel, len mi to pride cele na hlavu postavene.. Menia sa takto muzi, ked im zeny privedu na svet potomka, ktory je z polovice on a spolovice zena, ktoru si vybrali? Je to strasne deprimujuce, je mi to vazne luto, ze sa takto kazia vztahy.

Vsetkym vam drzim palce! Tiez doma nemam sexualnu aktivitu 3x do tyzdna a obcas ma to tiez trapi, ale to, co pisete vy - to je koniec, to by som nevydrzala.

zexi
9. jan 2012

@siwinka1717 ale kdeže spamätal po rokoch... len mal svoje snaživé dni, bilancia troch medových dní: jeden 5-minútový sex včera večer, po ktorom mi donekonečna opakoval aké to bolo super /ja viem, preňho určite 😀 / a jeho nápad, čo takto robievať to ráno? A jeho prísľub, že si to prestane podľa možností robiť sám /ale keď je na mňa nahnevaný tak vtedy si to robiť bude 😀 /. Teraz sa práve zasa nahneval a odišiel na pivo 😀

Neviem ani čo viac písať, lebo mi je strašne smutno.. sa mi zdá, že jediný, komu naozaj záleží na našom vzťahu som ja, keď je to medzi nami najhoršie, v čase, keď by mal prísť za mnou a snažiť sa to vyžehliť - tak vtedy uteká preč, na pivo..

Najhoršie na tom celom je, že aj keby sme sa rozišli tak by nepochopil, že je to hlavne preto, že preto nič nespravil, bral by to znova ako jednu veľkú nespravodlivosť a smolu, ktorá ho napokon v živote sprevádza na každom kroku.

A ešte horšie je to, že sa vôbec neviem rozhodnúť. Jedno viem a síce, že si nechcem počkať na to, kým sa láska úplne vytratí a zostane len ľahostajnosť až nenávisť, a rozhodne tomuto procesu nechcem vystavovať naše deti.
Neviem však, čo viac pre náš vzťah spraviť, rozprávali sme sa o tom veľa, je jasné, čo treba zmeniť, ale zdá sa mi, že mužovi to buď ide strašne ťažko alebo sa strašne málo snaží.

zexi
9. jan 2012

@polarnicka áno, týmto našim mužom zaručene šibe. Všetko dobré v novom roku aj tebe 🙂

siwinka1717
9. jan 2012

@vejula Jej, prepáč 🙂

annabel4
9. jan 2012

@zexi tak dlho to nevydrzalo ☹ ale cesta k naprave bude asi tazka, ak vobec existuje. Ja som to uz vzdala, v poslednych dnoch som dost frustrovana az som z toho "nazurena" vsetko ma hned vytoci, jeho ignorujem alebo mu davam nepekne pohlady, nic to nevyriesi ale stvu ma veci tak sa nebudem nanho usmievat. Ze naladovejsieho cloveka zatial nestretol, tak som sa ho spytala ze co si mysli, preco asi som... asi trochu pochopil kam mierim a je to len otazka casu kedy to vypukne a potom tomu hodlam dat definitivnu bodku. Len uz ho pocujem ako bude argumentovat ze vztahy sa casom menia a po 7mych rokoch nemozem cakat zazraky, spomina spolocnych znamych ktorym to klape ze ved pockaj ked oni budu spolu tak dlho ako my ci im to bude klapat a ci sa vobec dopracuju k 7 rocnemu vztahu, ze preco chcem brat malej rodinu ked si rozumieme, nehadame sa a pod. ale on to asi nikdy nepochopi ze ja potrebujem k zivotu lasku a bez nej ma to nici!!! Pako. Do poradne ist nechce tak inu moznost nevidim.

@polarnicka no veru neviem co sa to s tymi chlapmi deje, ako tak citam tak nas je nestastnych dost 😒

@siwinka1717 dakujem, drz silno tie palce 🙂 este ze sa tu mam komu vyzalovat, aj to trochu pomoze, inak by som uz vybuchla ako sopka 🙂

siwinka1717
9. jan 2012

@annabel4 ako si môže myslieť, že to bez lásky a intímna bude fungovať ?

Ja som teraz tehotná, tak u nás je dôvod, že sa ma nechytí....hoci zdravotne nie, ale ani predtým nam to extra neklapalo a za par mesiacov vobec nebude si myslím.
Tak chápem o čom tu píšete, aj ten môj žije v tom, že je to v poriadku a ja som nespokojná, lebo on je unavený, prípadne frustrovaný, alebo sa večer preje - najčastejšie

siwinka1717
9. jan 2012

Už ste zažili , aby sa každý večer niekto prejedol, že mu je zle, potom mi zapne hokej v spalni a to nám hraje do 2 do rana...baby ja žijem v sne !

zexi
9. jan 2012

@siwinka1717 áno, toto je jedna z príčin, prečo nemáme večer sex - lebo sa veľa naje, všetka krv sa nahrnie do brucha a to je koniec 😀

zexi
9. jan 2012

@annabel4 to poznám, tiež bývam "nazurena" a potom reagujem zle aj na maličkosti, aj keď, posledné dni som už tak rezignovala že sa snažím tešiť sa z detí a zámerne si zakazujem na to myslieť a donekonečna to rozoberať v hlave 😠

zexi
9. jan 2012

@siwinka1717 ale hokej v spalni do 2 ráno 😕 to má pustené na sluchadla?? však pri tom máš ako spať?

eaka
9. jan 2012

@zexi no dlho Vám to nevydržalo..to mi je ľúto...ale presne viem, o čom hovoríš, že prípadný rozchod by bral ako že on chúdatko ublížené, nechápe, urobil pre Teba prvé posledné a Ty nevďačná večne nespokojná, si ho aj tak opustila... a baby chcú zlých chlapov a nie takých dobrákov, ako je on.. nie?

zexi
9. jan 2012

@eaka ty ho poznáš? 😕 presne toto hovorí s tými dobrákmi /to ako on/ a zlými chlapmi /to ako všetci ostatní/ a že mala by som si takého nájsť aby som pochopila aký je on dobrák 😝 joj ale tieto reči som ja nikdy nebrala vážne, to už je také strieľanie naprázdno keď sa mu minie munícia - rozumej argumenty, niežeby niečo iné vystrieľal 😀

siwinka1717
9. jan 2012

@zexi a neprestaneme večer variť 🙂 servirujme ovocie