Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

zexi
19. jan 2012

@siwinka1717 a čo sa stalo? môžeš napísať?

zexi
19. jan 2012

@zuzkaremiaska a nemá v tom zahraničí inú? 😕 a odpoveď na tvoju otázku: nie, nie je to normálne. 😒

vejula
19. jan 2012

@zuzkaremiaska to je uplne hrozne. Toto vôbec nesvedčí o laske. Ak takto zareaguje na tvoje vykriky do tmy, je to fakt zle. Bud si je tebou tak isty že hra nezaujem, alebo ho už fakt nezaujimaš a je mu jedno čo sa s vami stane 😔 Tak či tak ja by som to s nim skončila. Ak len hra hru zobudi sa a bude bojovať, ak nie, život s nim by bol len jedno velke trapenie

siwinka1717
19. jan 2012

@zexi je to v navaznosti ohladom bytu, napisem Ti zexinka zajtra ip.uplne som smutna,sklamana a asi ak by som nebola tehu, pani svokru aj pana manzela opustim

vejula
19. jan 2012

inak baby som rozmyšlala nad vašimi chlapmi trocha a ma napadla taka vec. KEd s vami nechcu spavaťa už ked aj, tak to trva par minut. NEmožu mať vaši chlapi problem s predčasnou ejakulaciou. Možno sa nevedia ovaldať a vedia že v tomto zlyhavaju, nevedia vas poriadne uspokojiť, tak sa tomu radšej vyhybaju, aby sa pred vami nemuseli citiť trapne. PRedsa len pred vlastnou rukou hanbiť nemusia.. Nemôže byť aj toto problem???

siwinka1717
19. jan 2012

@zuzkaremiaska u Tvojho manzela zrejme nejde len o odmietane sexu, ale odmieta Ta ako cloveka,partnera.utekaj

zuzkaremiaska
19. jan 2012

@zexi Myslím si,že nemá.nie je ten typ,nikdy nevedel,ako na ženy.I keď raz som mu povedala aprosila ho,aby si niekoho našiel a nás nechal na pokoji. Jednoducho mu sex akosi nechýba.Pritom si myslím,že sex nie je tabu. Pomáha upevniť vzťah,človek sa uvoľní,jednoducho ho potrebujeme. Ale my sa osexe vôbec nebavíme,u nás je to tabu 😠

zexi
19. jan 2012

@zuzkaremiaska tak ďalšia zanedbaná /a pritom krásna/ žena. ☹ ako dlho to u vás trvá?

vejula
19. jan 2012

@zuzkaremiaska inak maš krasne dcerky, malička je hotovy anjelik. AAAA kašli na chlapa vôbec si vas nezasluži, aj ked zas chapem ake šance ma žena na materskej vyžiť sama s dvoma detmi 😔

zuzkaremiaska
19. jan 2012

@vejula No veď presne to!!!!Jediným mojím cieľom je sa ekonomickypozbierať.lebo byť na MD je krásne,ale finančne... o ničom....a ďakujem za pekné babebky-no celé po mame,nieeeeee??? 😉

zuzkaremiaska
19. jan 2012

@zexi 2 roky určite. ☹ a zistila som,že lepšie spolu vychádzame,keď je v zahraničí a rozprávame sa cez telefón. škoda,lebo manželstvo nie je o tom. Mali by sme sa tešiť jeden z druhého a nie sa stresovať.

zuzkaremiaska
19. jan 2012

@zexi
@siwinka1717 Vystihla si to úplne presne!!!!Je mi to ľúto ☹ ☹ ☹

wrok
20. jan 2012

@zexi bol som prec, no manzeka s tym suhlasila, ja som sa o otm s nou rozpraval, ci ano alebo nie, ona povedala ano... o rozvod som poziadal po dvoch mesiacoch vycitiek, kedy pekrucala minulost, za to co som si jeden den priznal, robil inac, vysvetlil som o den opet mal nadalene vycitky... nepohla sa dalej.... ostala stat v minulosti a len a len viacej prekrucala veci...
po tychto dvoch mesiacoch, kedy som s malou chodil na niekolko hodin sam vonku, si zrazu zmenila profil na nezadana a oznamila mi,z emi dcerku samemu neda, ze mi neveri - opakujem nic sa nezmenilo v mojom spravani sa k dcereke ani k nej, jednoducho z dna na den, tak isto ako z dna na den zacala byt vo vsetkom negativna...

wrok
20. jan 2012

@siwinka1717 beriem tvoj nazor, ja si priznavam svoj podiel viny, ze som nebol pozornejsi, ze som nezdoraznoval viacej ako mi na nej zalezi, ze som jej viacej nepomahal, ale ak ti niekto hovori, z eot chce zachrnait a ty sa snazis, vzdavas sa uz takych prkotin ako su akvarium, korytnacka (mal som ju od detstva, jej pes samozrejme nevadi...) a vysledkom je, ze ona ti rovno povie, ze sa mas vzdat svojej rodiny, ktora od teba byva 300km, s ktorou telefonujes raz za tri tyzdne, ktoru vidis raz sa dva mesiace...
opakujem priznavam si podiel viny, ona prezentovala, ze chce riesit, dohodli sme sa na poradni tu sabotovala, opakovane som ju vyzval nereagovala, sud nam nariadil povedala, ze nechce... a seba stavia do svetla, ze ja som ublizoval a ublizujem,

opakovane som jej navrhol, ok, kasli na mna, ale umozni mne byt s malou, snazim sa byt dobrym otcom, v nicom som nezlyhal co sa tyka malej, viem sa o nu postarat, v minulosti som to opakovane dokazal..., mala ma ku mne kladny vztah, manzelka na mna vsak ziarli - ona sa mi cez malu vyslovene msti.. neuvedomuje si, ze ublizuje malej...
ponukal som jej, ze podme na vikend do Tatier, nech si mala uzije sneh, chod si ty oddychnut, zaplatim ti, ja sa postaram.. nic...

wrok
20. jan 2012

@siwinka1717 tak moji rodicia manzelku mali najradsej spomedzi vsetkych troch neviest v rodine... vsetko jej davali, podporovali ju, nas, zato matka mojej manzelky mna od zaciatku nenavidela...

ale ano, ako som uz pisal, my muzi sme obcas tazkopadni, nie vsetko nam dojde, ale staci raz povedat, ze Vam chyba pozornost, ze potrebujete viac pocit, ze nam na Vas zalezi a my sa budeme snazit.... aspon tak to vnimam ja... nie, ze mi manzelka vystupuje sebavedomo, ze nic a potom mi oznami, ze ju nelubim, prtoze ona odomna neciti, ze by som sa k nej spraval a rozmaznaval ako dieta.... tak bud logika alebo viac city, staci si vybrat....

vlasticka185
20. jan 2012

@zuzkaremiaska podla toho,ako to tu opisujes, si mu lahostajnna ,a urcite uz ma niekoho ineho tam vonku,... ☹
tiez mi mm chodi na tyzdnovky a teda ked sa vrati sme si vzacny,hned v ten vecer sa tak pomilujeme,ze az,az,... 😀
tesime sa ze sme spolu,sme k sebe mily,...ale ked uz je doma dlhsie,potom si uz zaciname liest na nervy 😒 ,asi sme si uz zvykly,ze travime spolu iba taky vikendovy vztah,...ale tie hadky u nas su skor preto,ze mi ide rozpravat do niecoho,o com nema sajnu,ja sa staram cely tyzden o domacnost,jeho vybavovacky a o vsetko ostatne,cizenechapem,ked mi ide nieco menit ci kritizovat,ked podla mna je to tak spravne,....ale to ma asi z tej jeho prace kazdeho dirigovat,...avsak mu vysvetlim,ze je doma,a nech si to necha do prace,...potom sa ukludni 😀

zuzkaremiaska
20. jan 2012

@vlasticka185 Ja neviem,čo sa so mnou deje,ale začínam byť už aj ja k nemu odmeraná a chcem mu ukázať,že mi je ľahostajný. Teraz na víkend by mal prísť domov a od rána som nekľudná,nervózna ,zase sa obávam,kde bude nejaký problém a riešim situáciu,ku komu pojdem na návštevu,aby som s ním bola čo najmenej......a k tomu,či má nejakú inú......myslím,že nie,pretože takto sa vraj správal aj k svojej predošlej priateľke,ktorá ho nakoniec podviedla s iným,nakoľko ,,to,, u neho nemala. Samozrejme sa rozišli.

vlasticka185
20. jan 2012

@zuzkaremiaska viem,ze to je tazke.,ale ked je flegmatik,...navrhujem Vam,aby ste sa o celej veci razne porozpravali,a ked mu to vsetko bude opat jedno,zacala konat,.......povedzte mu,co sa Vam na nom nepaci a ci to nejako mieni riesit,...ak nie,uz to nema ziaden zmysel,ak sa nemieni zmenit koli Vam aa detom,tak Vas uz nelubi a ten vztah uz vobec nestoji za nic,...ved to potom nieje zivot,ale trapenie,...
...ste krasna zena,mate krasne deti,urcite niekde caka na Vas spriaznena dusa,ktora si Vas bude vazit,lubit Vas ktorej bude na Vas zalezat,...kazdy zaciatok je tazky,ale s pomocou rodiny sa to da vsetko zvladnut 🙂
ja by som ssi asi zacala potom hladat znamost,a ked by sa mi zdalo,ze som nasla tu spriaznenu dusu,vykaslala by som sa na toho byvaleho,kedze pisete,ze tie financie atak,...sama v tejto dobe neprezijete 😠

sashabb
20. jan 2012

@wrok ...zato matka mojej manzelky mna od zaciatku nenavidela...
-----------------------------------------------------
A "nehucká" ju jej matka proti tebe? Poznám pár takých prípadov, kde vlastná matka štvala dcéru proti manželovi a hovorila jej nech sa rozvedie, že veď môže bývať u nich. Mne to príde takto aj v tvojom prípade 😒

zexi
20. jan 2012

@wrok no dobre, takže chápeme sa dobre, že ty si síce podal žiadosť o rozvod, aj si bol na pojednávaní, ale v skutočnosti manželku stále ľúbiš a chceš ju naspäť? A ona to vie? A tá žiadosť sa predsa dala stiahnuť nie? Nad tým si nerozmýšľal?
Stále píšeš o tom, ako ju posielaš na zumbu, na dovolenku a ona odmieta - vieš, možno to nie je to, čo chce. Možno jej viac záleží na iných veciach /chápajúci manžel/ ako na odreagovaní sa.
Neviem, ja mam z tohto celého taký pocit, že ona dlhé mesiace trpela - a možno mlčala takže ty si o tom ani nemohol vedieť, dúfala a čakala že sa veci zmenia, potom prišiel úder v podobe tvojho návrhu o rozvod, ktorý si nestiahol a tak ju donútil prísť na pojednávanie, na ktorom zasa ty chceš poradňu ale ona nie.. Vieš, možno jej pohár trpezlivosti naozaj pretiekol.. Tie slová ktoré sem píšeš na druhej strane poukazujú na to, že si sa snažil ako si len mohol.. len ktovie, či to vie aj ona 😒 a ešte by ma zaujímalo, či má vlastne o teba ešte stále záujem, či k tebe niečo cíti, či len hrá urazenú alebo či si jej už skutočne ľahostajný. Aj keď tá "žiarlivosť" pri dcérke skôr poukazuje na to, že jej ľahostajný nie si 😉

eaka
20. jan 2012

Čaute ľudkovia, absolútne mi nevadí, že sa v téme o sexe rieši problematika témy inej, teda rozpadu vzťahu wroka, ale aby to nezačalo náhodou vadiť niekomu inému.. 😉
Inak ja mám tiež muža, ktorý si myslí, že mi dáva všetko na svete, po čom by som mohla túžiť a proste nechápe, čo mi furt chýba a ani to pochopiť nechce, lebo je to preňho nepochopiteľné a keď potom ten stres vyvrcholí, tak som tá najnevďačnejšia ženská na svete, ibaže ja som tým, čo mi chýba a týmto vzťahom a aj inými vecami už tak ubitá, že zase nerobím veci, o ktorých viem, že na nich záleží jemu, ale zase na nich nezáleží mne a ale podľa mňa tie jeho sú maličkosti.. 🙂
No ale začala som o tom písať hlavne preto, že ako tu @wrok opisuje, čo všetko pre ženu robí a ako mu na to @zexi napísala, že to, čo jej dáva, možno proste nie je to, čo ona potrebuje... Problém je len v tom, že možno nevie dať najavo, čo to je a možno to najavo dáva, ale Ty to nevidíš... @wrok

nikolet_89
20. jan 2012

Ahojte baby vsimla som si tuto diskusiu...a mam pocit, ze mam podobny problem...som v 36tt a moj manzel somnou odmieta sex...jednak preto, ze byvame u rodicov a bohuzial nemame dvere, kedze sme prerabali pred dvoma rokmi a chceli sme mat obyvacku bez dvery a teraz v nej mame svoju izbu, lebo je najvacsia a najkomfortnejsia, kedze budeme mat dcerku, ale to by nevadilo, pred tym sme vyuzili cas aspon, ked sme boli samy doma, lenze teraz sa mi manzel vyhovara na to, ze sa boji aby som neporodila pripadne, ze sa boji, ze niako zasiahne malu...a ked ho uistim, ze je to ok a milujeme sa tak sa nevie sustredit, lebo ma strach o babo...myslite, ze je paranoidny ? alebo to moze byt aj niecim inym ? Do tehotenstva sme nemali problem...

zexi
20. jan 2012

@eaka ty máš doma môjho muža? 😅
@wrok v tom môže byť pes zakopaný
Lebo presne. Aj ten môj si myslí, že som večná sťažovateľka, že on robí tak strašne veľa, že som nevďačná a že by som mala vyskúšať nejakého grázla aby som pochopila, čo doma mám /to je najlepšia perla, vtedy mi najviac ťahá kútikmi úst/. No ono netvrdím, že to nieje zčasti pravda, možno to čo robí ho stojí také enormné úsilie, že preňho to JE strašne veľa.. a len ja to tak nevnímam, lebo pre mňa sú to bežné štandardné veci, ktoré považujem za samozrejmosť..

@nikolet_89 už som o takých mužoch počula, čo sa boja dotknúť ženy keď je tehotná 😀 vysvetlila si mu, že malú nijako neošpliecha ani ju neudrie po hlave 😀 a hlavne, že sex je v tehotenstve veeeeľmi preveľmi prospešný? ani pôrod nevyvolá, skôr môže napomôcť vtedy ak by si prenášala..

siwinka1717
20. jan 2012

TAK dnes som akoby dostala facku.... môj manžel sa nikdy nijako extra vulgárne a podobne nevyjadroval ani medzi kamarátmi ani všeobecne.
Kamarát mu písal, že robí v UMC v Novom meste a manžel sa pýtal, že čo robí po večeroch v takej diere a on na to , že " naháňam mladé kurvy " a môj manžel na to, ŽE TICHO ZAVIDÍM

Ke´d som išla za ním som mu povedala, že som prekvapená jeho vyjadrením 30 dní pred pôrodom mi to prišlo ťažko a on mi ešte vynadal, ja som baby ani na neho nezvýšila hlas....vraj robím len škandály a že čo ja mu tu vyčítam, ja som včera si dovolila s kamarátkou volať a normálne zo mňa urobil idiota

nikolet_89
20. jan 2012

@zexi jasneeee vsetko som mu vysvetlila...a skusam na neho uz barz co, ale ma strach a to ho nepusti :D asi budem muesite fakt pockat po sestonedeli, alebo ja neviem :D uz mi to je aj smiesne, lebo viem ako by chcel, ale nevie sa premoct a rozkazat svojmu telu aby to bolo OK

siwinka1717
20. jan 2012

@nikolet_89 aj u nás je to to isté , asi je to tehotenstvom, lenže u nás odišlo okrem sexuálneho života aj všetko ostatné

eaka
20. jan 2012

@nikolet_89 Zase budem trošku rýpkať, ale sú aj iné spôsoby uspokojenia, kde sa nemusí báť, že by malá, keď vyrastie, prišla za ním ako v tom vtipe a začala doňho žďuchať prstami že "no čo, páči sa Ti to, páči?" 😀 😀 😀 Ale ak je to len záležitosť posledných týždňov tehotenstva a neexistujúcich dverí 😉 tak by som povedala, že treba proste skúšať, byť neústupčivá, žiadostivá, možno poľaví, ak nepoľaví, snáď to po pôrode prejde (pre istotu mu povedz, aby sa Ti pri pôrode nepozeral medzi nohy, lebo bude náhodou jedným z tých, ktorí sa po takom pohľade už ženy nedokážu dotknúť, teda aspoň tej svojej, a budeš mať po ftákoch na oveľa dlhšiu dobu)... 😉
Prajem príjemné dotehuľkovanie (aj keby teraz ten pôrod náhodou vyvolal, tak by to bábu už neublížilo...) a krásny a pohodový pôrod.

siwinka1717
20. jan 2012

@eaka vieš čo ja som na neho tak reagovala, lebo mám to isté doma...nie je to len o sexe, hoci mám pocit že sa to u nás absolútne rúca ľudsky

Stále mi vykrikuje, že čo pre mňa robí, v čom všetkom sa prispôsobuje a ja som nevďačná, všetko mi vyčíta a pritom tie jeho veci sú maličkosti, naozaj maličkosti a to čo bolí mńa sú podľa neho blbosti ( to nie je o sms ako píšem vyššie ) to je absoltútne o nerešpektovaní mňa , jeho rodinou, jeho dcérou o neustálom dokazovaní aké som ja nič, dokonca si ide prepísať byt pred narodením nášho dieťata na matku, aby o neho neprišiel

siwinka1717
20. jan 2012

@wrok vieš čo neviem, fakt, možno máš doma proste takú ženu a potom to vzdaj s ňou, malú si samozrejme chráň i styk s ňou.
Ja už vážne neviem, sama som zmätená čo sa u nás doma odohráva, tak už nesúdim radšej nič

nikolet_89
20. jan 2012

@eaka hej hej viem, ale bez neho to nema to spravne caro...a pri porode nebude nechcem ho tam mozno pri druhom budem chciet 🙂 a on sa tiez boji tam ist, lebo neznesie pocit, ze mi nedokaze pomoct...pojde moja mama 🙂

@siwinka1717 tak to mas naozaj zle, a nemoze to byt tym, ze ma jednoducho strach ?