Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

space1
20. jan 2012

@wrok áále, kto koho dnes o niečo prosí/okrem teba 🙂 / musíš ísť na sociálku a pýtať sa, aspoň budú vidieť , že máš záujem, viem len , že každé dieťa má kolízneho opatrovníka, ktorý skôr či neskôr bude skúmať podmienky pre dieťa u oboch rodičoch a áno teraz po zmene zákona majú páky , ale to si fakt musíš pozisťovať ty, aké sú postupy.. čo sa týka rozvodu, tak na súde normálka na pojednávaní môžeš stiahnuť rozvod, nevadí, že súhlasila, keďže si podával ty, bude musieť, ak bude chcieť podať opäť ona žiadosť..joj alebo ja neviem..zašlo to už dosť ďaleko ☹
@irriss no konečne , že ťa opäť vidím 🙂

eaka
20. jan 2012

@siwinka1717 To sa nepáči žiadnemu, oni si všetci myslia, že to len oni môžu... Ale na rovinu, každý jeden človek vie, čo sám robí, čoho je schopný (väčšinou) a často aj my same môžme niekdy robiť niečo, čo si myslíme, že je v pohode a až keď nám to urobí protistrana, tak si uvedomíme, že no až tak moc v pohode to asi nie je... nevravím že všetky, nevravím že furt.. ale stane sa...no možno potrebuje takú facku aj on... 🙂 Tak sa vyber s kamoškami na striptíz (alebo si ho kuknite niekde v telke) a ako tu radila @vejula, naservíruj mu polievočku, ktorú pri ňom chlípeš Ty... Len aby si neskončila na pohotovosti... 😖

zuzkaremiaska
20. jan 2012

@vejula Ahoj moja,veľmi pekne ďakujem zaradu a podporu.Ja ani neviem,kedy príde. 😖 Možno dnes večer,možno o týždeň.....som riadne napätá... Vduchu si prajem,keby o týždeň.Nechcem si kaziť víkend 😠

eaka
20. jan 2012

@zuzkaremiaska Zuzi, nepamätám si úplne presne, čo si písala pred pár stranami, ale ak už takto negatívne muža vnímaš, že sa ani netešíš, že sa má vrátiť a dúfaš, že nepríde, tak prečo vlastne ešte ostávate spolu?

wrok
20. jan 2012

@irriss nie som si isty ako to s tym suvisi.... v minulosti som bol vojak, teraz som v statnej sprave...

wrok
20. jan 2012

@zuzkaremiaska tak tiez by ma zaujimalo preco ostavas pri muzovi, ku ktoremu nic necitis... nie je aj taketo tvoje konanie pokrytecke?

irriss
20. jan 2012

@wrok
Mas pravdu, nesouvisi...jedna se o zenskou "zvedavost"..uvazovala jsem o Tvych prispevcich, snazila se vytvorit nejaky "profil ucastnika diskuse wrok"..
kdyz jsem si "secetla" zpusob vyjadrovani, psani, mysleni, ocekavani, zpusob jednani..vysla mi zena nebo "muz" s zenskym profilem(uvazovanim) popripade "muz" ktery ma zamestani na starosti zeny a nebo vykonava "typicky zenske povolani"..
Kdyz to shrnu, nechci polemizovat, odsuzovat a ani rozpoutat diskusi "o nicem"..ale kdyz Te ctu, prijde mi, ze pise (uvazuje) zena vcetne detajlu zpusobu psani i mysleni... 😉
p.s. omlouvam se za psycholog. nazor-test, "urcite" se mylim...ale i tak je jedno, kdo pise😉 hlavni je, ze respektuje, slusne se vyjadruje a nepouziva aroganci...😉

wrok
20. jan 2012

@irriss xixxi, tak D, zenou ma este nikto neuznal.... ja som skor cakal, ze skonstatujes, ze som prilis vecny, malo citovy.....

irriss
20. jan 2012

@wrok
Ne, chci Ti tim rict, ze "muz" Tveho slozeni bude mit problem s citlivosoti u zeny, ktera ocekava silneho a razneho muze...ale prijdes mi velmi "namekko" .. 😉
proste s povolanim "vojaka" pro mne neslucitelne body v chovani a vyjadrovani... 😉

siwinka1717
20. jan 2012

@wrok
@zuzkaremiaska
nezabúdaj, že pokiaľ je na materskej s dvoma deťmi, nie je tak ekonomicky slobodná, aby hrala hrdinu

zexi
20. jan 2012

@irriss presnee s touto myšlienkou som sa pohrávala toto popoludnie 😉 ani nie či @wrok nie je žena, ako skôr to, či jeho žene na ňom nechýba práve "mužnosť" - teda pocit istoty, že sa má o koho oprieť, atď. všetko to, čo väčšina žien u mužov hľadá.

zexi
20. jan 2012

@lubikan nie nepovie lebo varenie nie je moja povinnosť voči nemu a žehlí si sám

siwinka1717
20. jan 2012

@zexi Ty si tu ? manžel je na pive ?

zuzkaremiaska
20. jan 2012

@siwinka1717 Presne to som chcela napísať,len som chcela uspať malú. Áno,možnoje to z mojej stranyvypočítavosť,ale myslím na deti.Najjednoduchšie by bolo odísť.Áno,ale kam??Do akých podmienok?a čo financie?Ledva teraz všetko utiahnem.Manžel si je veľmi dobre vedomý,že som na ňom závislá a preto je na koni a hrá sa na PÁNA BOŽSKÉHO.Ja som tá,ktorá sa musí ponížiť,alebo sa správať slušne,aby som ako-takprežila a dostala od neho prachy,kým je v zahraničí.Vravím,skončí MD,nastúpim do práce,ekonomicky sa musím pozbierať a potom môžem konať. Dovtedy......žiadna šanca.PREŽIŤ!!!!! 😔

eaka
20. jan 2012

@siwinka1717 alebo jej odpočíva po náročnom sexe.. 😉 sorry @zexi 😉

zexi
20. jan 2012

@siwinka1717 no hej tu som. manzel sedi 2 metre odo mna za svojim pc 😀 som sa ho spýtala či mi predsa len nechce ukázať tie videjká ktorým dáva prednosť predomnou 😀 tak že sa o tom nechce baviť 😀 what a suprise! 😠 😠 😠

zexi
20. jan 2012

@zuzkaremiaska tuším viaceré máme podobné plány ☹

eaka
20. jan 2012

@zexi si stiahni nejaké sama, možno im prídeš na chuť... a možno, ak zapneš na kompe aj zvuk, tak k sebe prilákaš aj jeho.. 🙂

eaka
20. jan 2012

@zuzkaremiaska No, hlavne si dať pozor, aby dovtedy nebolo na ceste tretie...ale tuším si písala, že sex 2x za rok? Tak to by nemala byť moc veľká šanca...

zuzkaremiaska
20. jan 2012

@zexi To som rada,i keď človek nikdy nevie,čo bude ďalej a čo nás čaká 😉 Netuším,ako to všetko skončí,ale chcem veriť na HAPPY END 😵 😵

zexi
20. jan 2012

@eaka ale ja o to už nemám záujem 😖 dnes ma chcel veľmi obchytkávať, tak som sa mu odtiahla a ako zareagoval on? ok, no problem. však ano, jemu to chýbať nebude, taký mesiac tipujem vôbec. ale teraz vážne, bavíme sa, všetko je v pohode, ale už odmietam jeho dotyky ktoré k ničomu nevedú. a odmietam tri dni sexu a potom dva mesiace pauza. ja radšej volím nič. a vôbec, najbližší rok sa budem snažiť postaviť na vlastné nohy, lebo táto pozícia sa mi tiež nepáči 😠

eaka
20. jan 2012

@zexi 😖 😖 😖

zexi
20. jan 2012

@zuzkaremiaska určite to pre nás skončí v škále dobre-lepšie-najlepšie, uvidíš 😎

eaka
20. jan 2012

@zuzkaremiaska Viera je polovica úspechu!!!

space1
20. jan 2012

@irriss
@zexi no to by ma zaujímalo, podľa čoho ste vy na to prišli 😀 , ale nieže to pochopíte v zlom 😉 to , že jej pomáha s malou a že chce mať rodinu pokope a že ich miluje,že sa chce s ňou milovať, prosí ? dnes sa to už "nenosí?"

eaka
20. jan 2012

@space1 No mňa to tiež nenapadlo... skôr som mala pocit, že ako typický chlap hasí požiar, keď už zhorel dom 😉 no neber to @wrok v zlom, myslím tým to, čo sme so @zexi písali už predtým, že to, čo robíš, asi nie je to, čo ona potrebuje, aj keď z info tu poskytnutých ťažko zistiť, čo ona chce..

space1
20. jan 2012

@eaka to je ťažko zistiť u väčšiny žien 🙂 keď je biele,chceme čierne..atd atd..povedz či nie 😉 možno je už neskoro, hoci on sám nevie, prečo je tomu tak,keďže s ním nekomunikuje, ale aspoň nie je chladný s blbými pripomienkami a narážkami ,ako som to tu niekde čítala u iných báb..hoci viem, že čítame iba jeho verziu, ale ak je to tak, mne sa to páči ako bojuje 🙂

zexi
20. jan 2012

Tak máme za sebou ďalšiu zbytočnú hádku ☹ odišiel spať, nechce sa baviť, mám urobiť "to, čo musím" - tieto slová nenávidím, hovorí mi ich vždy, keď mu naznačujem, že to už dlhšie nevydržím a že potom už bude určite neskoro.
Opäť rovnaké dôvody:
1. nemá na mňa chuť keď sme pohádaní a niekedy to predýchava viac dní
2. nie je schopný sexu keď je unavený
3. keď sa večer veľa naje 😀
Tak som mu povedala, že tieto dôvody tú budu vždy, aj najbližších 20-30 rokov budú dni keď budeme pohádaní /lebo z času na čas sa háda každá dvojica/, unavený bude tiež vždy, lebo on je akosi vždy unavený, odkedy ho poznám a večeriať bude s najväčšou pravdepodobnosťou tiež.
Tak to vraj jeho dôvody zosmiešňujem a neberiem do úvahy.

Kedy mi niekto vysvetlí, prečo jeden chlap dáva prednosť masturbovaniu nad sexujúcim cudzím párom, cudzou ženskou, pred reálnym telom a pôžitkom so ženou, ktorá mu je vždy k dispozícii??

Sorry, ale cez moju mozgovú kôru akosi neprechádza že by som si ja radšej pozrela nejakého muža ako to vráža do inej ženskej namiesto toho aby som to zažívala s vlastným chlapom 😠

eaka
20. jan 2012

@space1 Aby som nebola pochopená zle, ja wrokovi držím palce! 🙂 Len som podotkla, že vidíme len jeho pohľad, ale aj v inej téme som sa s ním bavila a písal, ako mu odmieta dať dieťa a s tým absolútne nesúhlasím. A s tým hasením až po požiari som reagovala na to, že áno, snaží sa, je to krásne, len tak to proste vyzerá, že až teraz... ale jediné, čo ja viem, je to, čo tu bolo napísané, takže môžem dedukovať len z týchto info na fóre...

eaka
20. jan 2012

@zexi Ani cez moju @zexi, nie si sama!!! Mne to príde, že sa len vyhovára... Začala si mu robiť ľahké večere? 😉 Šalátiky a tak.. 🙂 Ja tiež nemám rada sex s napráskaným bruchom a večer rada tlačím chipsy, viem, že moc hlúpy zvyk..ale z toho mám potom brucho plné vzduchu...to nie je ideálny stav na aktivitu pri ktorej Ťa priľahne stokilový chlap 😀 😀 😀 Ranný sexík si neskúšala? To by mal byť vyhajinkaný a plný energie 🙂