Manžel a odmietanie sexu

ellen
25. nov 2006

ani neviem ako zacat. som asi mesiac cerstvo vydata a mam pocit, ze moj manzel ma odmieta. uz sme mali aj debatu o tom, trochu som si poplakala, nejak sa to poriesilo, teraz sa snazi, ale... stale mam pocit, ze to robi len preto, ze sme kvoli tomuto mali 2-3 pre oboch nemile dni... aj som mu povedala, ako sa citim, hladala som dovod, ale on mi doteraz nepovedal, ci ma k tomu nejaky dovod... vo vztahu sme uplne v pohode, nic nam nechyba (si myslim), s bejby este trochu chceme pockat, takze neviem. zvazovala som, ci to nie je preto, ze byvame s mojimi rodicmi (s ktorymi super vychadza), ale zavrhla som to, pretoze ma odmieta, aj ked sme sami...

stardust
24. jan 2012

@eaka lepsi od vibratora je kvalitny milenec 😉

zexi
24. jan 2012

@digysa
@bodka70 baby ten môj mi toto navrhuje už dlho - že mám ísť na celý víkend do kúpeľov s kamoškou, on sa postará o krpcov. Len akosi neviem nájsť kamošku, ktorú by muž tiež takto "pustil" 😀 a samej sa mi nechce.. ale išla by som hneď 😎
@digysa môj má 32, je dokonca mladší odo mňa, schválne som si vybrala mladšieho a aj tak mi nestíha 😀

@vejula veľmi pekne napísané, tiež sa o muža moc nestarám, on nám robieva cez víkend raňajky, ja sem-tam urobím večer večeru, ale naozaj sem-tam.. celý deň sa venujem jednému drobcovi, potom druhému, na nejaké varenie čas nezostáva, ak mi drobci dovolia tak periem, vysávam a surfujem po nete 😀 Muž to ani nevyžaduje, domáce práce tiež podelené 50/50 takže si myslím, že v tomto máme taký zdravý vyvážený vzťah.. len ten sex nejako upraviť ešte a je to ideál 😵

eaka
24. jan 2012

So žiadnou radou nebudú spokojné!!!! Chlapa nechcú nútiť, rozísť sa nechcú, nevera neprichádza do úvahy, róbertko je studený... Keby tí chlapi Vaši vedeli, čo za poklady majú doma... Radšej sa trápiť, ako ho podviesť, nič nie je také dobré, ako on... Neobhajujem neveru, ale muži v takejto situácii by dávno konali, možno by si tí Vaši mali prečítať túto diskusiu, nech pochopia, čo riskujú (stratu Vás, nie Vašu neveru...)

vejula
24. jan 2012

@zexi no to by už bolo aby si nevedel sam spraviť ranajky 😅 .. cez tyžden jedava v praci. V sobotu si najradšej on robieva cestoviny a v nedelu ja robievam maso

Inak ake stare maš detičky?

petkave
25. jan 2012

No ženy... tak vám napíšem, čo sa u nás v posledných dňoch udialo... Písala som sem nedávno, že cez FB sa mi ozval jeden bývalý milenec z Talianska... Tak sme si vymenili pár pikantných správ. Muž ma nikdy nekontroluje, má svoj PC aj notebook. Ale v sobotu večer voľačo potreboval narýchlo urobiť, tak si vzal do ruky môj notebook a ten môj ex mi akurát hodil správu cez čet na FB... No krava som, nie? Nechať zapnutý FB... 😠 Jasné, bol z toho oheň na streche, drahý sa vyparil von, opil sa, prišiel o tretej nadránom. V nedeľu sa so mnou ani baviť nechcel. Urazená mužská pýcha, hnev, sklamanie... Dosť sa trápil, darmo som mu vysvetľovala, že tých pár riadkov pre mňa nič neznamenalo a že k tomu človeku nič necítim, iba som si pripadala zanedbaná a on sa ozval v "správny" moment, keď som bola ochotná reagovať na jeho správy... Nakoniec sme sa s mužom predsa len podebatovali. A bola to dosť dlhá diskusia o našom živote a sexe a vzťahu a tak všeobecne... V priebehu 2 dní sme mali sex 5x... Predtým to bolo tak 5x za 2 mesiace, ak vôbec 😅 Tak dúfam, že nám to takto vydrží... V každom prípade verím, že táto moja hlúposť bola na niečo dobrá a že to nášmu vzťahu pomôže... Zatiaľ to vyzerá, že áno. A dúfam, že ma môj muž nebude podozrievať a neprestane mi veriť 😕 To by som ozaj nechcela... Je zlatý, úžasný, fakt dobrý muž, len ten sex bol dosť dlhú dobu o ničom... Tak sa to teraz hádam rozbehne lepšie...

@eaka fajná zľava... Prekonzultujem s mužom, už dávno som mu takúto hračku navrhovala, že nech mi kúpi darček, ale nemal sa k činu, tak si ju kúpim asi sama... Pre istotu 😵

ivuska6
25. jan 2012

a co ked ma neaku milenku ! vtedy prestane byt manzelka pre muza zaujimava.

petkave
25. jan 2012

@ivuska6 náš prípad to nie je... Pre môjho muža je milenkou práca, škola a hudba 😖

eaka
25. jan 2012

@ivuska6 Na to sa nespoliehaj, niektorí dokážu ťahať na obidve strany... prípadne na viac...

zexi
25. jan 2012

@petkave jeeeeej to su perfektne správy - za 2 dni 5x 😕 wow! toto mi u toho môjho nehrozí ani v najbujarejšom sne 😅 tak podľa mňa všetko zlé na niečo dobré - platí u vás dvojnásobne a ja teda verím, že tvoj manžel sa konečne zobudil! Aj môj by potreboval zobudiť 😠 U nás žiadne dobré správy, včera večer bola šanca a on to vedel, keď ma videl polonahú vychádzať z kúpeľne tak ma objal akože ho to vzrušilo ale v očiach som videla niečo ako "ježiši zasa musím, povinnosť..." ☹ a keď som si ľahla do postele, stačila jediná nevinná veta a on sa akože urazil, a otočil na druhý bok ☹ kks ako malé dieťa.. nevie povedať nie tak si nájde dôvod... a samozrejme vina je na mojej hlave.. keby to nebolo také očividné aj mu na to skočím, hádam by som aj v depkách už bola že si vlastne za všetko môžem sama 😠 ale mňa to dopálilo, totálne.. tak som mu povedala na rovinu čo si o tom celom myslím a ešte aj viac - na čo sa už urazil naozaj a odišiel spať na pohovku..

@eaka no je to tak. ženy nie sú ako muži, ktorým stačí pár chvíľ rozkoše s cudzou ženskou za peniaze a idú spokojní domov - nám k tomu treba aspoň trocha lásky.. toľko k nevere.. ja za seba môžem povedať, že nie som neverná hlavne preto, že sa žiadny adept nevyskytol, ale keby sa také niečo stalo, nedávam za seba ruku do ohňa, že by som odmietla, už v tomto štádiu vzťahu v ktorom sme nie.. ale sama aktívne milenca zatiaľ nevyhľadávam..

Kočky kto nezažil nepochopí /a žiadnej ktorá nezažila to neprajem/ ten pocit poníženia, keď sa pozriem spätne a uvedomím si, že 90 ak nie 99% milovaní s mojim mužom som inicializovala ja, a to nie preto, že by on nedostal priestor - dostal a vtedy sa ma aj dva mesiace nedotkol.. Neustále ho zvádzať, vymýšľať scenare aby to vyzeralo, že to vlastne chce on.. a potom, keď k sexu príde - žiadna vášeň, žiadna predohra.. žiadne prejavy túžby.. okrem dotykov cez deň, ktoré ale aj tak k ničomu nevedú..

@ivuska6 áno, môj má milenku, volá sa anča dlaňová - je mu s ňou lepšie ako so mnou 😖

@vejula 9 mesiacov a 3,5 roka

katy1979
25. jan 2012

@eaka hmmm dobra zlava porozmyslame.

katy1979
25. jan 2012

@zexi anca dlanova je nejaka velmi popularna ta musi byt zaneprazdnena lebo tolko chlapov ju stale nahana

vejula
25. jan 2012

@zexi to je hrozne... Byť tebou tak som asi ovela tvrdšia 😔 Keby sa aspon netvaril ako obeť ale priznal si že niečo nieje v poriadku. Neviem si to ani predstaviť. Byť tebou vyskušala by som niečo take ako petkave a naCHVAL tak aby to našiel. Možno by sa aj on zobudil

@petkave super. Prajem ti nech to manželikkovi vydrži 🙂

petkave
25. jan 2012

@vejula
@zexi no mne nebolo všetko jedno, keď mi na ten malý prehrešok prišiel... A hoci som na to mala vlastne plné právo, keďže som sa cítila zanedbaná, tak to aj tak celé otočil proti mne... Takže z toho bola nakoniec búrlivá debata, ktorá sa našťastie skončila priaznivo pre mňa... Uvidíme, ako to bude do budúcna...Ak na mňa zase raz zabudne, možno sa mu povyhrážam, že oslovím bývalého 😵 a budem čakať na reakciu 😝

eaka
25. jan 2012

@petkave Vždy to otočia proti nám, oni to musia mať v génoch... 😉 Poznáte ten vtip? Ako som si ho dobre zapamätala... Muž sa pýta ženy: "Čo by si robila, keby si ma doma našla v posteli s inou ženou?" Žena odpovedá protiotázkou: "A čo by si robil Ty?" Muž na to: "No pozor, nepleť si náhodu s kurvením!!!"....
...
🙄 🙄 🙄

eaka
25. jan 2012

@petkave Ten Tvoj môže byť rád, že si sa trošku kompenzovala len rečičkami na nete a to, že si to nechala otvorené, hrá do karát len Tebe, lebo je to dôkaz, že si to nebrala vôbec vážne, inak by si to skrývala a bola by si si sakra vedomá, či máš FB zapnutý alebo nie... Tak snáď sa uvedomí...

petkave
25. jan 2012

@eaka veď práve, ja som to brala totál nezáväzne, mne na tom človeku už vôbec nezáleží, o citovom zaangažovaní nemôže byť reči. Ale môj muž mi tvrdí, že je to vlastne druh vzťahu, keďže som si s ním písala párkrát a nie iba jediný raz a že je to horšie, ako keby som si raz s niekým cudzím potajomky šuchla. Lebo pri jednorázovom sexe podľa neho nevzniká vzťah, zato pri písaní si so známym človekom, s ktorým som v minulosti spala, áno... A samozrejme, že to otočil proti mne a vypytoval sa, ako by som reagovala ja, keby mi on urobil niečo podobné... Keď som sa nad tým zamyslela, jasné, že by sa mi to nepáčilo, ale rozhodne by som mu to odpustila skôr ako keby bol s nejakou ženou vo fyzickom kontakte... čet toho znesie veľa, nad tým by som sa nezamýšľala, ale keby svojho vtáka pchal do inej ženy, to by bol sakra dôvod na rozchod. 😝

eaka
25. jan 2012

@petkave Reaguje trošku hystericky... ale asi preto, že si uvedomuje, že si na to celé zarobil sám... Je trochu vedľa povedať, že pár "četov" s niekým známym je horšia "nevera" ako jednorazovka niekde v uličke za barom s niekým totál cudzím.. To nemohol ani myslieť vážne, akurát Tvoj "prečin" potreboval nafúknuť, aby mal dôvod sa s Tebou hnevať a zhodiť to na Teba, lebo inak by to ostalo na ňom.. 😉

vejula
25. jan 2012

@petkave
@eaka tak aby som pravdu povedala, keby najdem mojmu mužovi že si piše nejake prasačinky s dajakou fuchtlou, bola by som fest nasrata a moja dôvera by bola v ťahu - uprimne. Ale pravdu povediac neviem ako to bolo presne u vas, ako moc ťa zanedbaval a tak. Ako vraviš 5 krat do mesiaca nieje až take najhoršie (samozrejme ani nie najlepšie) Ale tu čo kočky pišu o tych ich intervaloch, tak to si oproti nim ešte dobre

petkave
25. jan 2012

@vejula 5x za 2 mesiace, niekedy ani to nie... Veď teraz v nedeľu sme spolu spali 1x v tomto roku 😖 verím tomu, že je na mňa naštvaný a že to otriaslo jeho dôverou vo mňa a v náš vzťah. Ako seba poznám, tiež by som bola zrejme ako fúria, keby mu na také niečo prídem, ale podľa mňa to nie je zas až také hrozné v porovnaní s tým, že som ho mohla aj reálne podviesť, no neurobila som to, na to žalúdok ozaj nemám.

vejula
25. jan 2012

@petkave prepač som blbo čitala 😅 hej hej určite je horšia nevera o tom ani netreba diskutovať,,, Ja len že ked som si realne predstavila že by som našla nejake take spravy mojho mm.. Asi by som reagovala opačne ako tvoj mm a sex by nebol pekne dlho 🤐

vejula
25. jan 2012

@petkave ale je pravda že ťa zanedbaval, takže ťažko sa vcitiť do tvojej situaCIE, kedže som v nej nikdy nebola

petkave
25. jan 2012

@vejula no vidíš a on tvrdil, že toto je horšie ako skutočný sex s niekým cudzím... Ale ktovie, čo by povedal, keby k takej situácii skutočne došlo 😲

eaka
25. jan 2012

Chcela by som k tomu len dodať, že
ad1) petkavin manžel si je vedomý toho, že túto situáciu spôsobil tým, že na ňu v posteli kašle..
ad2) je veľmi dôležité, čo vôbec bolo v tých správach napísané.. vety typu "urobil by som Ti" a vety typu "bolo to s Tebou super a si v posteli úžasná" implikujú dve rôzne situácie vo vzťahu a vyvolajú podľa mňa rôzne reakcie
ad3) petkavin manžel aj "adekvátne" nahnevane reagoval, ale našťastie v debate pokračovali a vydebatovali si to, očividne uznal, že vlastne nič "nespáchala" a že môže byť rád, že to dopadlo takto a hlavne, že to bola hlavne jeho chyba.. a to je dôležité...
už sa toho len držať.. 😉

eaka
25. jan 2012

@petkave ako som povedala, potreboval tvoj "prečin" zhoršiť, aby mal navrch..

vejula
25. jan 2012

@eaka samozrejme ja nevravim že ju partner k tomu nevyprovokoval svojou nevšimavosťou. LEn som sa tak zamyslela, že ako by som reagovala ja keby najdem taketo spravy od mojho mm. Poviem ti pravdu aj veta urobil by som ti a aj ta bola si v posteli super, by ma ranili tak strašne... ani neviem popisať ako strašne. Som asi priliš citovo ladena osôbka, ale už by som mojmu asi nevedela dať tu bezhraničnu lasku čo mu davam a z mojej strany by som si nechavala nejake rezervy asi velmi dlho ak nie na stalo. Zrejme by som sa od neho postupne citovo odputavala, lebo pokial si na niekoho citovo celkom naviazana, taketo zranenia strašne xabolia. Takže by to bol taky moj obranny mechanizmus ta priepasť ktoru by som medzi nami vytvarala, aby som už nezažila take sklamanie.

Asi ti teraz pripadam jak z ineho sveta 😅Ale to niesi jedina, ja som tu prišla z minuleho storočia 😀 😀 😀

vejula
25. jan 2012

ale ešte raz
@petkave svojimi prispevkami vôbec nechcem mieriť proti tebe. To vôbec nie. len ja som taky človek ked sa k situacii vyjadrujem tak sa do nej tak vžijem. A fakt ťažko povedať čo by bolo keby ma mm zanedbaval alebo keby som zanedbavala ja jeho..
Teda vlastne ja som ho aj zanedbavala počas tehu. LEbo som mala take tehotenske depresie a sexovať som sa bala ale on teda bol velmi zlatý. Ako občas sme sa trošku pohadali kvôli tomu, Ale až teraz spatne si uvedomujem aka som rada, že nemal potrebu si to kompenzovať niekde inde 🤐

eaka
25. jan 2012

@vejula Nie, nepripadáš, chápem, o čom píšeš, prežila som si to na vlastnej koži ... len som tým chcela povedať, že ten "podvedený" partner v tomto prípade partnerku dlhodobo zanedbával svoju a áno, v tej chvíli sa asi tiež cítil podvedený, ale dôležitá je tá debata, čo nasledovala, kde si to vydiskutovali... a ešte by som povedala, že dôležité bolo aj to, že ten "podvedený" bol chlap, pretože on vo svojej podstate asi lepšie chápe, čo to je "nezáväzné kecanie na nete", aj keď s úplne cudzím človekom by to bolo "menej zlé" asi, ako s bývalým priateľom... 😉

eaka
25. jan 2012

@vejula Zase by som podotkla, že je rozdiel "zanedbávať" sex 7-8 mesiacov kvôli tehotenstvu a zanedbávať rok dva kvôli nejakým pseudodôvodom, ktoré ani nevieš poriadne vysvetliť a len sa furt vyhováraš na únavu... 😠

mandragora22
25. jan 2012

@petkave ahoj, ja len kratka reakcia. mne osobne by tiez viac vadilo, keby si moj pisal s byvalou, akoby si fikol raz a nevedela by som o tom. v tomto si myslim, ze tvoj manzel mal pravdu. skor sa rozvinie vztah cez prvotnu debatu az k sexu (alebo dalsiemu sexu a samotnemu vztahu ako takemu), ako by sa jednorazova fikacka vyvinula v nejaky vztah 😀 no, trosku filozofie som si dovolila 😀 😀 😀

eaka
25. jan 2012

@mandragora22 "ako by si fikol raz a nevedela by som o tom" tak to je samozrejmé, vždy je horšie to, o čom vieš, ako to, o čom nevieš.. 🙂 A hrozba, že sa vyvinie vzťah? To neurčíš... tak si pokecajú...k sexu ani nedôjde...na druhej strane si "fiknú", ako píšeš a potom sa v posteli zakecajú a už máš vzťah... takéto rovnice by som neriešila... čo sa "nevery" týka, tak petkave debatovala, kdežto, kto si "fikne" má normálne fyzický sexuálny kontakt s inou osobou.. to je tá pravá orechová nevera... Možno by to petkave dotiahla až k sexu, možno by to dotiahla tak, že by sa s bývalým stretávala častejšie, ale to sú všetko dohady, treba riešiť to, čo sa aktuálne stalo... pár pikantných slov a ešte k tomu cez net, ani sa len nevideli.. 😉