Manžel chce stále sex a mňa to už nebaví

jauzneviemcoaako
9. feb 2016

Ahojte, pisem sem, lebo by ma zaujimal nazor na tuto temu od viacerych zien... alebo som len ja divna, ako vravi muz 😖 no ale poporiadku....
Sme manzelia 10 rokov, mame 4 rocnu dcerku. Viac menej je nas partnersky vztah v poriadku, mame sa radi, nepodvadzame sa (teda myslim). Co je ale obrovsky problem a pricina 9 z 10 hadok je sex... Ja proste nemam chut tak casto ako on. Predtym kym sme nemali dieta to vobec neriesil ze kedy je a kedy nie, proste tak cca 3x tyzdenne bol. Teraz ako mame dceru tak po porode kym som bola pribrata bol sex ked som chcela tj vzhladom na unavu, starostlivost atd tak 1x tyzdenne, nic mi na to nepovedal. Potom som v priebehu 1,5 roka schudla a to dost a zacala som chodit do prace a mala do skolky a tu zacalo peklo... On je totiz presvedceny za kazdy volny cas ked som doma a dcerka v skolke je urceny na to, aby bol sex... Proste on ma volno 3dni do tyzdna tak aspon aby 2x bol sex... Neda sa vysvetlit ze ja proste tym donucovanim stracam aj tu trochu chuti co popri vsetkom mam... A ano par krat som sa aj premohla a urobila to nasilu, ale citila som sa potom este horsie. Dochadza to do stadia ze zvazujem aj rozchod, lebo proste nemam naladu na to aby mi stale niekto knural za uchom, ze chce sex... problem je totiz aj ten, ze ma dobru naladu - ideme na kavu, prideme a jemu je nejak automaticky jasne, ze sex a uz ma taha do spalne a ked ho odmietnem, tak sa urazi a nebavi sa so mnou pol dna. Pohadame sa, namiesto riesenia mi zacne vykrikovat ze mame sex priemerne 1x tyzdenne co teda okolo pravdy ani nebeha... Uz som rozmyslala, ze hadam aj si zacnem znacit ako casto sexujeme lebo on ma proste ponizuje aj pred svagrom napr. ze ako malo som ochotna... Neviem co dalej, ubija ma takyto zivot... Akukolvek neznost z mojej strany bere ako pozvanku na sex, takze nemam chut mu uz dat ani pusu ani ho objat ani nic ☹ ☹

blairgossip
19. feb 2018

ako to cele dopadlo? :D

lady511
19. feb 2018

Su rozne pary to je pravdaa..zeny su dost emocionalnee..preto okolo sexu je pekne niake to objatie..bozkavanie..niaka predpriprava..nie len ideme na to..a potom nevsimam si ta
.to by som pri niakom takomto postupe ani ja nechcelaa..nieaom stroj na je.....cku..ale na intimne zblizenie aj ked mam JA CHUT NIE LEN MUZ!!

jauzneviemcoaako
autor
17. apr 2018

@blairgossip som 1.5 roka rozvedena... nedalo sa to zvladnut, doslo to do stadia, ze som sa na muza nemohla ani pozriet, nieto mat este sex... Moje poziadavky, moje chute, cokolvek moje (ano vyznieva to sebecky, ale len do momentu, ked si uvedomis, ze nic co sa teba tyka nieje proste splnene, lebo to nieje podstatne... ) nieje absolutne dolezite alebo podstatne , som to skoncila... Nikomu neprajem ten pocit, ze sa citis ako pouzita handra (lebo sak mu daj), on to potrebuje a bude dobre), alebo ako stetka co za to nema ani zaplatene (lebo sak tu chvilu vydrzis)
Mam noveho partnera, ktory mi pomaha v domacnosti, stara sa o dieta, a sex mame ked mame obaja chut...

mimiqa
17. apr 2018

@jauzneviemcoaako sikula...zvladla si to...drz sa

mangelxx
18. jún 2018

@nelinka2009 ahoj, určite sa dá celkom dobre orientovať podľa astrológie, je aspoň trochu nápomocná. Ale ešte raz zdôrazním, že nie je to vždy o komunikácii, ani o dopriatí času, a pod., len skonštatujem, že som s tým zmierený, že jednoducho v sexe si úplne neladíme. Možno je na zamyslenie aj pre iných, že jednoducho s touto možnosťou je dobré sa čo najskôr vyrovnať, a ísť ďalej v živote, zmieriť sa s tým. Ako ja. Je to riešenie alá menšie zlo, určite lepšie, ako keď som sa nonstop rozčuloval, že či už bude sex konečne tento týždeň 🙂))) . Musím však dodať, že už s vyšším vekom, a k tomu aj pravidelnou športovou aktivitou, zrejme klesá testosterón, lebo už zdaleka tak náruživo "neobťažujem" manželku 🙂), a to naozaj. .......... Tak ešte posledný príklad: all inclusive dovolenka pri mori, totálne bez starostí, a moja drahá ani len nepomyslela (a mi nedala najavo) na milovanie. Nechápačky, ale čo už, nadržkaný po pláži chodiť nemôžem 🙂, však všade samé hriešne myšlienky, tak ostalo iba "ručná" práca na dennom poriadku. Majte sa, a užívajte si život ....................................................

topanka
3. dec 2019

Mozes byt rada ze mas takeho muza u niektorych vztahoch je to naopak ale ked spravis muzovi nieco pekne napr. Masaz penisu tak to ti da pokoj neboj😉

zuzanka225
10. dec 2019
polotrolo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz