• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
ešte,že nie ružový partner :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
no,kristi,píš,ja horím zvedavosťou :confused: :confused:
13. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja horim .. a kris nikde .. uz po 9 viatej ... a cakam a cakam :slight_smile:
13. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuuurnik, ta bud piiise 4stranovy roman,alebo jej muz prisiel s tucto ruziii na rozvod a si to rozmyslela...a haaadajte co robia??? a my tu cakaaame a cakaaaame :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. okt 2009 o 21:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu
nerozviedli nas este :frowning2:
vyjadril sa, ze jemu vadi moj otec a tak na 27 dala sudkyna predvolat mojho otca. Ja som tvrdila, ze trvam na svojom navrhu a on tiez trva ba tom, aby nas nerozviedli. Tvrdil, ze nebude ani jedno pivo, ale nebude ani moj otec. Ale ja som vravela, ze mu uz neverim, ze to tvrdil celych pat rokov a znova to iste, Sudkyna mu povedala, ze nedava tomu velku sancu, pretoze ja sa chcem rozsviet. Zacal sa vyhovarat na malu, ze ako sa bude citit v skolke a potom v skole, ze deti budu mat otca a ona nie. Hral sudkyni proste na city. Sudkyna to uzavrela tak, ze potom toho 27. Na vyzivne sa ma iba opytala ci chcem tolko ako som uviedla do navrhu a ci chcem dieta do opatery. Po pojednavani sa ma kolizny opatrovnik pytal ci sme sa dohadovali na vyzivnom a na uprave styku, ale s nim sa neda.
Vecer mi pisal spravu, ze ked mam niekoho alebo nieco na plane, tak mi to podpise. Ja cely happy som odpisala, ze ok, tak sa dohodnime na vyzivnom, aby som to uz len sudkyni povedala a to 27 nas rozviedla. On debil odpisal, ze mi na malu nebude platit, kym nezisti ako sme mu zrusili trvaly pobyt. On si mysli, ze sme nieco sfalsovali.
Zahada vyriesena
Zajtra idem za kol. opatrovnikom ci sa neda vyzivne urcit este pred vyhlasenim rozsudku, kvoli tomu, ze mi nechce platit. On si mysli, ze mi na malu nebude platit, kym nas nerozvedu a naschval to pretahuje, aby neplatil.
13. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristina tak to je mi luto ,ako to este trva a ako to dopadlo terba to dobojovat jednoducho ..drzim palce ..
13. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec
moj muz a tucet ruzi :grinning:
ked som prisla na sud tak na chodbe sa nevedel ani pozdravit. A v miestnosti pred sudkynou vyklopil, ze chcem so mnou zit. Nie je divny :unamused:
13. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normaaal,zvyknes si :wink: :wink: :wink:
13. okt 2009 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristi,nie je divný,je to pako :angry: :angry: :angry: čo tým sleduje??
si myslí,že ešte posledná záchrana,haha,drž sa,nemáš to ľahké,ale vieš,čo chceš a to je dobre :slight_smile: :wink:
13. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi
on si asi mysli,ze po tom vsetkom pridem za nim ja prva.
13. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a este povedal sudkyni, ze by sa vratil byvat aj k mojim rodicom. On nema hanby.
13. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a ja nemám slov,nech ťahá do prdele :confounded: :confounded: :confounded:
13. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
b y sa vrátil bývať ktvojim rodičom, a tvoj otec čo?
kde by išiel on?
13. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som teda prekvapená čo s tým má spoločné tvoj otec... ved ide o manželstvo medzi vami dvoma :confused:
13. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on si hlada vyhovorku
13. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sudkyňu nemusí zaujímať.... je ti divné, ale ktovie ako to bude prebiehať mne.... :unamused: ozaj, ako dlho po podaní návrhu vám prišlo predvolanie?
13. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki u teba to ma prehrane a u malej tiez..a teraz by som sa schuti zasmiala ako magorka z odsudenych..to jej cha cha cha cha cha..je zabite :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 22:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emyly
aj ty sa ides rozvadzat?
moj otec raz povedal mojmu manzelovi,ze ked bude pit tak skonci ako bezdomovec a este chalani v jeho veku maju auto a on nema ani bicykel a on, ze vraj preto nema mojho otca rad.
13. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kris :grinning:
13. okt 2009 o 22:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec no co, zda sa ti to smiesne
13. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristina ano, už od juna mám podaný návrh... ale aj tak nechápem prečo do toho sporu montujú otca... :fearful:
13. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tym autom a bicyklom..bo mi napadlo,ze si mi dakoho pripomenula :wink:
13. okt 2009 o 22:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emyly
ja som podavala 12 augusta toho roku a dnes sme uz mali to prve pojednavanie. Keby do toho nemontoval mojho otca tak mozno by nas aj dnes rozviedli. On ho montuje preto, lebo chcel predlzit konanie a ci si to nahodou nakoniec nerozmyslim.
A este ti nic neprislo zo sudu? Mne prisli prve paiere behom mesiaca.
13. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kris ber to tak ze z kazdeho pojednavania sudi ziju..asi tak.. :wink:
13. okt 2009 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ale sudkyna vidi, ze to nema nijaku sancu a este to pretahuje :unamused:
13. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ide o prasule..to musia trosku ponatahovat :wink:
13. okt 2009 o 22:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Emyly to je fakt nejak dlho,uz by ti daco malo dojst :unamused:
skus sa spytat na info na sude,alebo na podatelni :wink:
13. okt 2009 o 23:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš, aj by som to už chcela mať za sebou, ale aj sa toho bojím...muž sa tiež nechce rozvádzať...a teraz máme ako-tak kamaratsky vzťah, a som zvedavá čo bude až to začne... aj preto som sa nebola pýtať, čo je s tým.... :zipper_mouth:
13. okt 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to poznam,ale to chce cas..alebo by si si to este rozmyslela? :unamused:
13. okt 2009 o 23:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji,tazke temy ma zdolali :pensive: :pensive: :pensive:
13. okt 2009 o 23:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,veru,ťažké témy :unamused: :unamused:
kristinka,ak len toto mu vadí na Tvojom otcovi,nech mu dokáže,že nemá pravdu :confounded: akože nechápem,že býval u Tvojich rodičov a ešte má na nich čo nadávať???
to je fakt úbohé,len to naťahuje a oddaľuje :confounded: ale Ty to dobojuješ do konca,neboj :wink:
emyly,to je mi ľúto,čo prežívaš :frowning2: držte sa,kočky
14. okt 2009 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok