Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

darina60
autor
7. júl 2009

Baby, ale ste to tu rozbehli bezo mňa, kým som tu nebola ste toho ale popísali 🙂 Kým som to všetko prečítala 🙂 Viete ja som v práci, nemôžem tu byť stále 🙂 Niekto musí aj na vás na MD pracovať 🙂 😀 😀 Ale nie, idem o 12 k psychologičke a potom sa určite ozvem. A ozaj zavolal mi, opýtal sa ako deti, a pod. , že či som čítala jeho sms ja s kludom že áno. A potom, že doma sa stretneme a skočíme do mesta na zmrzku. Rozumiete, keďže ho poznám, on vidí, že som v klude tak teraz ma ide deptat, že pôjdeme v aute spolu , v meste spolu. Ale čo, mne to nevadí, poprípade si šupnem lexák, nahodím štekle krátku suknu, teraz keď mám o 6 kg menej už môžem. 😝 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

ja by som sa ale vykašlala na to niekam s ním chodiť...dari,on ťa týra

bambi09
7. júl 2009

no,ona to priamo nenapíše...by sa musela "pochváliť",čoho je schopná 😖 😖 ale kašlime na ne,žijme 🙂 🙂 🙂
mne už jej blbé reči nič nerobia,je to chudera,nech si žije ten svoj "skvelý"život,chcem zabudnúť,že vôbec existuje 😒

frisbee
7. júl 2009

bambi,ty ma desíš ☹

mywiel
7. júl 2009

xixi tak a je to tu Bambi pis... 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bambi09
7. júl 2009

dari,tlieskam,tá minisukňa...daj si ju,nech slintáááááá 😅 😅
a tú špiónku neriešme,lebo to chudera neprežije,že sa o nej bavíme 😀 😀 😀
idem variť,musím upiecť 3 pizze a nachystať pre kamošku pohostenie,teším sa a idem,potom sa stavím,zatiaľ ahojte a píšte 🙂 🙂 😉

mywiel
7. júl 2009

Dari no skoda, ze ta madam nebyva v rovnakom meste, aby vas videla spolu a teba v tych steklach, ale asi takto je to lepsie, lebo by neostala dlho ziva. 😀 Skoc niekedy po manzela do prace ak mozes nech vidi a hlavne v tych stekloch. 😉

darina60
autor
7. júl 2009

To nie, lebo on pracuje okol 100 km od nášho bydliska, ja síce autom jazdím dennodenne ale len v meste. Ale sranda, chcela ísť s ním do práce dcéra, lebo má prazdniny a už sa u babky aj nudí, a minulý rok tam bola, spravila si výlet. A on nechcel, a to som ešte nevedela čo je vo veci. Ale už naozaj idem, ale ja sa vrátim

vladkaz1
7. júl 2009

🙂 mywiel moja rec nech ide nahodena do prace .. nieco si najdi ze si zabudla alebo tak ... nech ta jeho koleginka vidi aka si nadherna baby je fakt kocka !! aj deticky su nadherne!!!!!!!
On je u mna .. nechcem povedat co ale laske nerozkazez... nuz je to tak .. ale clovek so zavazkami by sa mal chovat inak nie vsteko riesit takto vlastne neriesit iba si uzivat ako tvoj MM ...
Podla argumentou ktore on tvrdi by sa vase manzelstvo dalo v klude zachranit len on by mal ist dokimu lebo neni v poriedku jeho zmyslanie a konanie ... 😝

langkofel
7. júl 2009

juj ja som dodnes nepochopila co oni tym sleduju...Ja si myslim ze to zle svedomie sa ozvya a oni blazni si myslia, ze ked nas zoberu na trapnu zmzku, do Zoo alebo na daky vylet tak budeme v siedmom nebi...

Ja neviem, fakt, znovu sa vraciam spat....My sme tie posledne mesiace co sme prezili s mojim ex partnerom (my ako ja a dcera) zazili a pochodili tolko kolko sme s nim nezazili pocas celeho spoluzitia....Dnes si to vysvetlujem tak, ze on vtedy vedel ze sa to blizi ku koncu, mozno chcel aby dcera mala aspon dake pekne spomienky na ten cas, neviem mozno to chcel aj mne dako ulahcit, ale myslim ze dodnes nepochopil ze mi tym daval prazdne a falosne nadeje...ja som to vtedy nechapala a myslela som si ze to chce dako zachranit, ze sa snazi, no on vtedy uz planoval odchod a bol pevne rozhodnuty.....no a uz revem, sorry

bambi09
7. júl 2009

langkofel,nebul,bude dobre,on Ti nestojí ani za jedinú slzu 😠 😠 😠 ale chápem Ťa ☹
a už ma tu niet 😀 😀 😀 zatváram notebook 😅 😅 😝

langkofel
7. júl 2009

ved mne je dobre 😉 , len ma to dako rozlutostilo, ospravedlnujem sa, to je to posledne co teraz darinka potrebuje usmrkane baby tu, uz padam aj ja odtialto, pridem neskor, vysmiata a naladena 😀 a zatial odkaz pre Dari: Do boja!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

langkofel 😠 😠 😠 neplač,si silná baba 🙂 🙂 🙂
kočky,darinka už je u psychologičky

mywiel
7. júl 2009

langkofel vkada nemu si prisla na to ze si silna zena a uz ziadny muz ta nezlomi, nikdy nic netrva vecne ani stastie ani nestastie a pokial mame zdravie mame vsetko 😉

darina60
autor
7. júl 2009

Langkofel, ako ti baby radia a ja ti hovorím, je ťažké ale skús to brať trošku z nadhladu, hladať v tom dačo pozitívne pre seba, dieťa .Ani mne bytiež pred mesiacom ani nenapalo, že sa dostanem do takého bodu, že nespoznávam muža za ktorého som vydatá 13 rokov akoby len jeho telo prišlo domov a vo vnútri celkom iný človek. Bola so u tej dr. Keď si ma vypočula, všetko som jej povedala od začiatku ako som aj Vám sem začala písať, ona totižto mňa pozná aspoň 15 rokov, ale nie ako pacientku a pozná aj môjho manžela, dokonca s ním pracovne aj sa radila ona povedala, že za dvadsať rokov praxe sa s takýmto dačím nestretla. Povedala, že klasická nevera, je síce každá iná ale tá kostra, to podstatné je rovnaké. A toto sa vymyká zo všetkého. On je zmatený, on mi si myslí ani nechce ublížiť, u neho ako keby sa vyvíjali dáke dve diagnozy, dva smery, z toho jeden je podozrenie na dáku psychickú chorobu, ktorú si on neprizná a na ktorú by mal brať lieky. Spúšťačom môže byť prepracovanosť a myslí si , že on do tej ženy nie je ani zalúbený, lebo že zalúbený sa správajú ináč. A ešte kopec vecí mi povedala, hlavne mi povedala, že mám sa chovať ako doteraz, jeho poznámky si nevšímať, aj keď mi bude vyčítať ako som si to dovolila povedať jeho máti. No a ako som volala so svokrou, on volal doobeda okrem svokry aj so švagrom, jemu zas povedal, že nás má rád, že nás nechce opustiť, takže baby ja neviem.... A pritom ako som išla k dr. dostala som od neho túto smsPoriadne som sa napráskal zapekanej brokolice. Tebe dúfam tiež chutí po dobre vykonanej práci. HAHA. Baby čo myslíte mám doma cvoka ☹ ☹

bambi09
7. júl 2009

dari,asi hej,asi mu z toho fakt prásklo ☹ ☹ ☹
alebo je taký dobrý herec...ťažko povedať,ale fakt nerozumiem jeho správaniu,ako keby mal schizofréniu ☹ 😒

darina60
autor
7. júl 2009

bambi, fakt, ani neviem či schizo, ale ona mi naznačovala, že by mohlo ísť o manio depresiu alebo niečo na ten spôsob, radšej ani nejdem pozerať čo to je, ale uvidím, čo bude dnes a zajtra napíšem. Keby vedel, že čo tu preberáme asi by ma zabil 🙂 🙂 Baby neprezradte ma 😉

frisbee
7. júl 2009

bambi..tá schizofrénia ma napadla a bohužiaľ poznám príbehy zo svojho okolia/už zase/...manželky si vytrpeli niečo strašné pri schizofrenikovi,kolegyňa rozprávala,ako sa z jej nádherného muža stal podozrievavý nebezpečný chlap...no skončilo to rozvodom.Nechcem strašiť,preboha,a dúfam,že to nie je tá diagnóza. ☹

mywiel
7. júl 2009

No asi je schyzo... 😕

bambi09
7. júl 2009

dari,aj ja dúfam,že duševná choroba sa nepotvrdí ☹ ☹ ☹
možno sa len bojí,čo bude,ke´d vás stratí a z toho je taký rozhodený 😒
veľmi držím palce moja,to je fakt zaberák na nervy 😖 😖
a neboj,neprezradíme,my si Ťa nedáme 🙂 🙂 🙂 😉

janetina
7. júl 2009

nestraste ju a aj to sa da liecit keby islo o maniodepresivitu

langkofel
7. júl 2009

no tak teraz som aj ja s neho vedla, to ako co ma byt ta sms? Ja neviem...

Neboj nepraskenme ta Dari, len aby aj on neprisiel na konika po radu 😉

bambi09
7. júl 2009

janetina,nestaršíme,to povedala MUDr.,čo tomu rozumie 😒 😖
len sa bojíme s ňou,to je všetko...

bambi09
7. júl 2009

sorry,nestrašíme... 😝 😅

janetina
7. júl 2009

ta sms sa mi zda ak som vas dobre citala moze byt ze to Dari povedala svokre ci sa mylim? a preto ze ci jej je dobre...
a na zmienenu dg. zil napr. Kopecky herec a zil i ked tazko :( jeho okolie ...mozno sa neliecil

janetina
7. júl 2009

ano moze byt pod velkym tlakom od tej zenskej 😒 a nevie to riesit vsak ju ma stale na ociach v praci. On tvrdi ze nic s nou nema? Necitala som vsetko? Co verejne sa k nej priznava pred manzelkou a irituje ju tym?

darina60
autor
7. júl 2009

Janetina, presne to chcel povedať. Ale ja som mu ani na ňu neodpisovala a dr. povedala, že nemám ani na ňu reagovať. No uvidím nakoniec čo z toho bude, ale ja som mala od začiatku dáky divný ciťák, že bud mu hrablo alebo je v tom sekta alebo tá žena je tiež niejaká vadná. Alebo sa k nemu už dlhšie snažila priblížiť a využívala jeho bezmocnosť. Držte palce ale som tu asi unikát. 😒

mywiel
7. júl 2009

No je to tazké aj v tom ze ju ma na ociach, keby si naozaj vstupil do svedomia, tak si najde novu pracu, alebo keby ju niekam prelozili od iného oddelenia, nech nie je jej nadriadeny, no tazko riesit, ako sa vravi, zide z oci zide z mysle ale takto... 😒

janetina
7. júl 2009

😒 neboj hadam to nie je az take zle...to som necitala s tou sektou?? 😨 🤐 mas nejake podozrenie...? Nemas v jeho praci nejakych priatelov ci nieco nespozorovali?
no s tou sms akoby sa Ti vysmieval a zaroven bol nastvany ze to prezradzas dalej...
a co svokra?

mywiel
7. júl 2009

Urcite mu to nevyhovuje, lebo budu nanho ukazovat prstom, doteraz sa trapila len Darinka takto sa bude musiet zodpovedat pred ostatnymi on!