Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

darina60
autor
7. júl 2009

Svokre som volala, lebo aby vedela aj o tých sms nech povie aj švagrovi, lebo švagor je lekár a má s ním hovoriť. Ale mi mu chceme pomôcť všetci. No on bol vždy tvrdlohlavý. Svokra stojí za mnou.Ešte mi dr. poradila, že by sme mohli tej ženskej zavolat, nie práve ja, ale bud svokra alebo švagor. Svokra ešte včera hovorila, že ona by aj za nou zašla, len okrem mena a čísla nevieme nič. A keby jej aj volala, vieš baba šlahne telefonom, alebo nedvihne, lebo si bude myslieť, že to ja volám.

langkofel
7. júl 2009

Dari neboj, nie si a ak je tu niekto unikat, mozes si byt ista, ze ty to nie si 😉

Velka skoda ze som mojho vtedy nepresvedcila ist k psychologicke, fakt by ma zaujmalo ake diagnozy by jehu pripisali, no verim ze v normale nebol, a ani nie je dodnes...myslim to vazne.

A inac ma napada Dari, ze je fajn ze chodis k tej Dr., verim ze ti to vo vela veciach pomoze, a bolo by fajn keby chodil aj MM, urcite to u vas bude mat, stastnejsi, kludnejsi a hlavne pokojnejsi priebeh.
Budem ti drzat palce a uz teraz na teba velmi myslim, hoci sa vobec nepozname, a zelam ti vela sily.

langkofel
7. júl 2009

Dari je fajn ze rodina je ti oporou a ze vlastne aj svokra a svagor stoja zatial na tvojej strane, vidno ze ste vzdelana a sudrzna rodina, uz to je dobre...
No to zeby si svokra skusila pohovorit s dotycnou, by mozno tiez daco mohlo priniest, zda sa mi to rozumne, predsa len je lepsie ked sa s nou pozhovara vlastne niekto nestrany, niekto treti...za pokus to stoji.

darina60
autor
7. júl 2009

Baby j a sa zbláznim, teraz mi došla od neho sms, dnes už tretia, vždy keď mi zapípa mobil sa prelaknem. Že už som doma, vybehneme do mesta a do parku na bicykloch. Je to divné ☹ ☹ Fakt mu haraburdí ☹

bambi09
7. júl 2009

dari,pokoj,veď ak by fakt veľmi blbol,treba ho dostať k MUDr.,nech ho vypočuje,vyšetrí a stanoví diagnózu ☹
do prčič,a ja že už je to aspoň vyjasnené a vieme,čo je za tým...len či to nebude zložitejšie 😒 ☹
ak je chorý,je to blbé,ak je herec,je to hnusné a podlé od neho,Ty sa oňho ešte bojíš...ja fakt neviem...
sleduj jeho správanie,možno aj tie lieky,čo si hovorila,že si dáva ho magoria...hlavne sa snaž zachovať chladnú hlavu,viem,ľahko sa to hovorí,ale...Ty vieš... 😉

frisbee
7. júl 2009

ženy,tu som,práve som posekala na tom slnku tri štvrtiny záhrady-buď mám infarkt,alebo úpal,ani dýchať nemožem 😝 😝 😝 .to je noviniek.neradím nič...dovolenka,odd 😉 ych

janetina
7. júl 2009

frisbbe mimo temy ty si posekala burinu? ja som to vzdala ideme dat Roundup 😀

bambi09
7. júl 2009

frisbee,Ty si fakt "chlapík",ja len okno idem umyť a už sa potím 😀 😀 😀
a večer aerobik a zožrala som 3 kúsky pizze 😝 😝 😝
mimo témy,ale tak ako hovoríš,vydržať do dovolenky dari...vyčistíš hlavu a ...

bambi09
7. júl 2009

fris 😕 😕 žijéééééš??? 😕

frisbee
7. júl 2009

janetina nee-ja mám okrasnú záhradu do kopca-skalku,po krajoch záhrady kríky a v prostriedku trávu-ale je to dokopca,fuj.včera som posekala dvor,ten je rovný a dneska toto,ale motá sa mi hrozne hlava 😝

frisbee
7. júl 2009

bambi...nééééééééééééééééééééééééééééé...mám pocit,že lepšie si vypiť,ako sa mota´t z toho slnka 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. júl 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

bambi09
7. júl 2009

daj si frťana a prestane 😀 😀 😀
ale vážne,pozor na úpal, klobúk na hlavu,alebo šiltku nos na slnko 🙂 😉

frisbee
7. júl 2009

keď ja mám veľkú hlavu a nemám doma frťana 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. júl 2009

ja mám,dojdi 😀 😀 😀
a na veľké hlavy nerobia klobúky???vidíš,nemáš byť taká múdra,stačí aj slepačí mozoček,hlavne,že budeš šik 😀 😀

janetina
7. júl 2009

jaj frisbee mat tak uz taku zahradu ... 😒 posli mi foto na inspiraciu...my este len zakladame...staru ovocnu nicime 😀 a chystam sa v snoch na okrasnu....viem si predstavit tu namahu...ja ani nevyliezam von ked je takto az vecer ma chyti energy.....no frtan to poznam pri mm 😀 😀 😀 - toho vzpruzi a maka a mna by zlozil k zemi a este by som ani nezacala na tom slnku 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. júl 2009

janetina,veď aj mňa a ja kojííím,nemôôôžem 😀 😀 😀
ešte tak nealko pivko sem-tam,ale alkohol??? 😀 😀 😀 eee,metla ľudstva,užila som si kvôli nemu "super" detstvo,tak neprosím ☹ ☹ ☹ 😒

frisbee
7. júl 2009

tak teraz som letela na kopec ako srna,prišli hrozné mraky,keby ste videli,ako vyzerám 5 korun mi nedáte 😀 😀 😀 ako miss starenka mokré tričko 😀 😀 😀
bambi,však práve,nemám si ako veĺký mozog chrániť 😀 😀 😀

janetina
7. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

smrdím tak,že aj ten pes má so mnou nejaké úmysly 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. júl 2009

frisbee a prečo si letela???
nie sme moc od témy??? 😕 😕 😕 aby sme to darinke nepototo... 😕 😨
asi sú na tej zmrzline,dúfam,že si dala minisukňu a štekle 🙂 🙂 😉
a na jednej super téme som sa teraz narehlila,bože,slzy utieram... 😀 😀 😀
som jak na ihlách,kedy dari príde s novými infoškami,okno furt čaká,ťapa,som rebrík z balkóna zabudla zobrať a teraz nechcem zobudiť malú 😝 😝 😝

bambi09
7. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už doooosť,lebo sa dočú... 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

pretože aj včera ma prepadol dážď a než schovám tú sekačku a zmotám 60 m šňúry,tak ma zabije blesk 😎 .Nepísala tam darinka,že chcel ísť na bicykle?naznač,na čom si sa smiala 🙂

bambi09
7. júl 2009

a-ha,ja že si už dosekala predtým 😅 😅 tak chápem a zas sa chystá búrka??? 😝 😝 😝
a tá "vtipná" téma je Sex-polohy alebo tak nejako... 😀 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

na mne isto nie,nado mnou by ste zaplakali...a že antiperspiranty pomáhajú 😝 a oči mám vypúlené ako kravička pred kopcom 😅

frisbee
7. júl 2009

no hneď sa tam kuknem 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som si zaprskala obrazovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. júl 2009

frisbee,ja som si decko zobudila... 😀 😀 😀 😀 😀 ako som prskala 😀 😀 😀 😝

bambi09
7. júl 2009

no,mne nezaberá ani ten 24-hodinový adidas,nevydrží mi tak hodinu v tom teple 😀 😀 😀 😀 mali by mi vrátiť prachy,sakrááá 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

😀 kde máme darinku,nech sa zasmeje 😀