Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

zanetak
8. júl 2009

ano ja viem že rodine je dobre sa zdôveriť, ale niekedy ťa len vypočujú a potom budeš ty najhoršia.
to, že na dovolenky nechodí, to by som sa skúšala zmeniť. Možno tam nechodí, pretože ho nebaví vylihovať na pláži, tak by som skúsila inú dovolenku, veď není všetko o mori.
Darinka, tebe držím palce aby si sa riadne rozhodla na dovolenke a nič neľutovala. Máš zopár možností, buď s ním ostaneš a budeš trpieť jeho vrtochy, ako napr. milenku, alebo si nájdeš aj ty milenca.
Alebo to vyriešiš nejakým rozvodom alebo zostanete spolu bývať a navštívite manželskú poradňu.
Alebo budete spolu bývať v jednej domácnosti ako kamaráti a každí si bude robiť čo chce.
Naskytuje sa tu veľa možností a riešení a je len na tebe ako sa rozhodneš, vlastne hlavne záleží na tom ako to ty cítiš. Pretože mi ti tu môžeme radiť dobré veci, a takisto dávame rozumy ale nakoniec je to tvoj život a ty si ho budeš musieť žiť a prežiť. Takže rob čo ti srdce káže a nezabudni na to, že zachvílu ti deti vyrastú a od teba odídu, tak myslí na to , aby si nezostala sama. /aj keď s manželom/.

frisbee
8. júl 2009

bambi-od tej doby,čo sme sa tu všetky stretli som už slepá,jak furt sliedim v počítači...darinka nás pošle potom na nejaáký hromadný ozdravný pobyt 😀 😀 😀

ada32
8. júl 2009

jaj,s vami je to tu pomaly zaujimavejsie ako v mojej rodnej teme 😉

bambi a propo hnusny svet:mam jednu znamu,zrelu zenu po 50tke,ta si prezila tiez svoje peklo s chrapunom suknickarom za tie roky co je s nim.a ta vzdy pred svojimi zamestnankynami povedala: dievcence,preco je ten zivot taky skurv..y?najlepsie,ze to zvykla povedat len tak odveci.v situaciach,kedy by to clovek vobec necakal.ona nikdy nie je vulgarna ,takze o to vacsiu silu mali tie slova prave od nej.dodnes na to spominam. 😉

a pravdu mala. 🙄

bambi09
8. júl 2009

frisbee,mi niečo hovor,šak ja mám domácnosť jak po výbuchu 😀 😀 😀 furt tu čučíííím,ale tak šak život nie je len o upratovaní a vysávaní,podstatné je mať poriadok v živote a vo vzťahoch,bordel v byte počká 😀 😀 😀
a stále sa vyháňam odtaľto ale sa hádam sama so sebou,že tu mi je dobre 😀 😀 😀
no,ale zajtra už mám program,urobím buchty,upracem,povysávam a padám s deťmi von,ale mrknem vás popri tom 😉 😉 dnes sme sa len na poštu a do Billy prešli s malou v trojkolke,predtým sme mali konflikt sa tým debilom,tak som mala dosť 😒 😒 😀
v piatok ideme na Myjavu na chalupu,tak cez víkend nekoníkujem,ale v nedeľu večer prvé čo spravím,zapnem notebook a šup na koňa a tu k vám 😀 😀 😉
tak dari,v piatok Ti musím zaželať šťastný let 🙂 😉
frisbee a Ty si fakt dobrá,keď ovládaš dva jazyky aj super gramatiku,ja viem... 🙂 🙂 😉

frisbee
8. júl 2009

bambi:na mňa sú aj psi urazení,že si ich nevšímam,jak ťukám do klávesnice 😀 .Zajtra musím doháňat celý dom,kurnik šopa každé popoludnie prší jak sviňa.darinku postrážim až do nedele,neboj 🙂
bambi,ja tu žijem už 24 rokov,tak aby som nevedela česky 😀 😀 😀

ada32
8. júl 2009

moja mama zije posledne dva roky v prahe a ked zacne na mna po cesky az mi idu vlasy dupkom.
minule som ju uz poziadala aby so mnou hovorila v nasom jazyku,lebo som z toho chora.

vanja
8. júl 2009

no ahojte, nie som tu pár hodín a vy popíšete takmer 4 strany. Tak som vás dočítala.
darinka: nechaj všetko tak, oddýchneš si na dovolenske, utriediš myšlienky, bez ovplyvňovania sa niekým. Takisto si utriedi myšlienky aj manžel a uvidíš čo ďalej. Ale tá dovolenka vám určite obom prospeje. Len aby ju somár nevyužil na niečo iné, ako my všetky dúfame.
frisbee - darinka nás nepošle na ozdravovací pobyt, ale asi k tvojej dcére na konzultácie..... - po tom všetkom čo ešte s Darinkou zažijeme
Ale mňa táto naša debata tak žerie, že eštesom v žiadnej nebola tak dlho a nečakal kým deti zaspia, aby som mohla prísť sem.
bambi - dpovedz tomu susedovi poriadne čo si myslíš, lebo keď nie tak prídeme, nech sa trasie. Frisbee ide v predu s kosačkou a my za ňou s lopatami. 😀 😀 😀 😀
A idem čítať kamila, že vraj mal zas svoj výlev. 😠 😠 😠 😠

bambi09
8. júl 2009

😀 😀 😀 😀 si ich viem predstaviť,tých havov 🙂 🙂 😉 😀
a akých máte???my sme mali labradorku,ale musela preč ☹ ☹ ☹ plakali sme za ňou so synom týždeň,sme boli jak bez duše ☹ ☹ ☹
a ešte jedného chudáka z útulku,ale nepodarilo sa ☹ ☹ ☹ tiež sme to oplakali ☹ ☹ ☹
keď mi bolo ťažko a zaborila som si tvár do Bekynho čierneho kožúška,hneď mi bolo lepšie,olízala ma a bolo dobre 😀 😀
aj teraz chceme hava,ale až do väčšieho bytu 🙂 😉
a aj tak si dobrá,moja teta prežila skoro celý život v Ostrave,len vieš,jak sa tam hovorí,kurňa,ale mne sa to páči 😀 😀 😉

ada32
8. júl 2009

a ja mu teda budem stahovat tie trencle.ked bude mat frisbee plne ruky kosacky. 😀
a kto pojde s nozom aby odrezal burinu? 🤐

inak nechcela som aby to blbo vyznelo,ja proti cestine nemam nic a dokonca na moravu aj do ciech veelmi rada chodim.to len ta nahla cestina mojej mamy mi akosi vadi alebo co. 😉

vanja
8. júl 2009

ešte ma napadlo: podľa mňa už má darinkin manžel plné trenky / frisbee, tvoja parketa/ a asi nečakal, že to takto ďaleko dôjde a teraz nevie kam z konopí

ada32
8. júl 2009

tiez mam pocit,ze sa mu to vymklo z ruk a nevie co teraz.

vanja
8. júl 2009

no bude týžden sám doma, možno sa mu rozsvieti, čo všetko stratí 😅

frisbee
8. júl 2009

vanja 😀 😀 😀 plné trnky 😀 😀 😀 .už idem na kamila 😠
bambi,tož kurňa,ja mám českého horského psa,kavaliera a border kóliu 😀
adi,kľud,moje decko hovorilo so mnou do 15.tich po slovensky,potom iba česky,teraz je roky v zahraničí a so Slovenkami po slovensky a so mnou česky,že vraj sa smejem jej prízvuku 😀 😀 😀

frisbee
8. júl 2009

no jo,kamil,to sme mu nadali už dávno,fuj,ale ma nasr...ale bola som inteligentná dáma,že??? 😀 😀 😀

frisbee
8. júl 2009

😀 😀 😀 trenky som chcela napísať,nie trnky 😀 😀 😀

vanja
8. júl 2009

frisbee ako vždy, sa nezabijem, keď sme také dobré, múdre, inteligentné a ešte čo všetko, ale hlavne že máme v hlave estrogén, ako kamilko povedal 😝

vanja
8. júl 2009

a tie trnky frnk brnk do treniek

frisbee
8. júl 2009

ja mám estrogénu na rozdávanie 😀 😀 😀

ada32
8. júl 2009

trnky v trenkach 😀 ved trnky su pichlave nie? 😅 auuuu to by bol odzemok.

frisbee
8. júl 2009

lúčnica 😀 😀 😀

vanja
8. júl 2009

som si tak čítala teraz darinkin prvý príspevok, a asi sa budem musieť pribrzdiť u nás doma vo vytváraní podmienok pre manžela, aby si po práci oddýchol. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo má čo oddychovať
😀 😀

frisbee
8. júl 2009

mňa tam zaujalo,jak ju oslovil kamoška....sa v tom vyžíva,alebo čo?už nech to má nejaké rozuzlenie.

vanja
8. júl 2009

sa vyžíval, ale dnes už na to nevyzeral. Tie trenky budú tak plnéééééééééééééé 😅 😅 😅

ada32
8. júl 2009

ze?aj mne ta kamoska prisla taka az skoro sadisticka alebo co 😕

ada32
8. júl 2009

a druha vec ,ked potom zapipal mobil a povie jej do oci vidis,mozno to je prave ona 😖 alebo podobne nieco.
dlho sa chova normalne a zrazu deptajuci idiot.

frisbee
8. júl 2009

vanja,ty si sa nám zvrhla 😀 😀 😀

vanja
8. júl 2009

keď chlapec nevie čo chce? resp. chce 2 celkom iné veci a naraz. 😠

frisbee
8. júl 2009

skoro som napísala,že zepredu a zezadu,ale pretože som dáma,tak to nenapíšem 😀 😀 😀 😀

vanja
8. júl 2009

frisbee nieeeeeeeeeeeeeee, odkryla 😠 😅 🙄 😨

vanja
8. júl 2009

no aspoň darinka ráno pri čítaní našich príspevkov sa trocha zasmeje 🙂 🙂 😀