Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

zanetak
9. júl 2009

no baby nehádajte sa, iba som napísala môj názor. Nevedela som, že sa to niekoho dotkne. Ja viem, že sa ju snažíte povzbudiť a zľahčiť situáciu. Len ak je človek smutný, tak sa zasmeje ale vnútri to cíti trochu inak. No proste nesmeje sa.

frisbee
9. júl 2009

asi si si to neprečítala nikto nevyčíta darinke,ale nám že srandujeme.každý má právo na názor,nechápem,prečo by si ho mohla povedať...píšem to v každej téme,že bojujem za právo každého aby názor vyslovil...prečítajte si ešte raz,čo všetky píšeme...nedávame rady,iba povbudzujeme,aby to vydržala...rozhodnutie musí urobiť ona sama a my tu nie sme od toho,aby sme sa dohadovali,ale aby sme jej to uľahčili...zvláštne,kam sa vytratil z vašich príspevkov ten láskyplný duch,ktorý tu vládol 23 strán

bambi09
9. júl 2009

tak som tu a nechápem,sorry,že sme si dovolili to odľahčiť 😒
tak odteraz tu budeme nariekať,smútiť a brať to staršne vážne a tragicky,som si istá,že to darinka potrebuje 😒
dari,sorry,že sme si dovolili takto vtipkovať,ak má niekto pocit,že si tu robíme z toho srandu,tak je na veľkom omyle 😠 😠 😠
ak sme Ti tým uškodili,tak sorry
howk,dohovorila som...

vanja
9. júl 2009

zanetak, molnarovak - mi to nezľahčujeme, ani tým určite darinke nerobíme problém. Sme tu od začiatku jej príspevku a to čo ste teraz napísali vy, my sme jej to písali hneď v začiatkoch. To aby sa to medzi nimi urovnalo si prajeme všetky, aby bolo medzi nimi znova všetko tak, ako predtým. Ostaté príspevky sú len reakcia na to, aké správanie má každý deň jej manžel. 😒
aké jej posiela smsky, ako s ňou komunikujú 🤐 🤐
určite keby som bola ja nasrdená na svojho manžela, tak by mi nepomohlo, keby mi moja kamarátka rozprávala ,že ja som na vine a že on je taký zlatý a neviem čo. 😝
radšej by som prijala, keby ma podržala, tak ako mi teraz držíme darinku, aby bola silná a vydržala čas do dovolenky, kedy si obaja oddýchnu a možno po týždni zistia, že jeden bez druhého si nevedia život predstaviť.
A my všetky, ktoré tu prispievame a robíme si srandičky / ale nie na úkor darinky/ im to zo srdca prajeme 🙂 😉 🙂 😉

vladkaz1
9. júl 2009

baby nehadajme sa prosim uz je to v kazdej teme bozeee neznasam to ☹
No Darinka sama uznala precitajte si o 3 stranky ze ju to posilnuje aj ked rano vstane a smeje co popiseme a hned ma lepsi den lepsie sa jej vstava a rada nas cita tesi sa na to nikto situaciu nezlahcuje chceme jej ozaj uprimne pomoct ma to tazke ...

vanja
9. júl 2009

nehádame sa diskutujeme 🙄

vladkaz1
9. júl 2009

🙄 no mne to po precitani tak nepripadalo ale oki diskutujte 😀

frisbee
9. júl 2009

vladka-neboj,ja som tak kľudná osoba,že ma sa nehádam,iba reagujem na našu obranu a vysvetľujem náš sposob myslenia 😉

frisbee
9. júl 2009

vanja...vystihla si podstatu...všetko sme jej povedali na začiatku a situácia sa vyvíja

vladkaz1
9. júl 2009

😉 ja vas podporujem nebojte .. ja viem ze si kludna 😀

janetina
9. júl 2009

aj ja 😉 😉

vladkaz1
9. júl 2009

😀 takze vsetko je v poriadku ok kocky nebudme na bode mrazu 😝

frisbee
9. júl 2009

ja nie som na bode mrazu...ja milujem bambi 😀

vladkaz1
9. júl 2009

😀 bambi kde si? hmm langoska 😀 musim sa smiat zobudim malu sakra 😀 sem tam mi tak prepne co uz 😅

vanja
9. júl 2009

no a bambi miluje suseda, lebo sa zase asi udobrujú 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
9. júl 2009

no,s boxerskými rukavicami 😎

vanja
9. júl 2009

asi tak 😅

bambi09
9. júl 2009

baby,ja vás milujem,nenecháme sa rozbiť,nie???ak niekomu vadíme,nech nečíta a pošle darinke IP 😔 😔
len sa neozvala dlho,ktovie prečo... ☹ ☹ ☹
sused nám strhol menovku zo schránky,hmmmmm","inteligent" 😀 😀 😀 😀 😠 😠

vanja
9. júl 2009

tak ty mu na jeho zase dačo prilep 🙄

vladkaz1
9. júl 2009

pisala ze dnes nema naladu nie? juj myslim na nu 😵

bambi09
9. júl 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa neznížim na jeho úroveň... 😅 😅 😅 😝

vanja
9. júl 2009

no že sa jej nechce teraz prispievať 🤐

vladkaz1
9. júl 2009

baby koly vam mi prihorel rezen 😀 😀

bambi09
9. júl 2009

hej,ja len sa o ňu bojím,keď sa dlhšie neozve ☹ ☹ ☹
a nemáte nejaký nápad na tému,kde nie je zakázané sa smiať??? 😲 😲 😲

frisbee
9. júl 2009

bambi: on si dovolil strhnúť tvoju menovku,že -bambi? 😀
prilep mu tam nejaký geometrický tvar 😀 😀 😀
ja furt nie som schopná uprata´t,jak sem leziem 😎

vanja
9. júl 2009

vladkaz teraz ideš večerať? 😀 😀
alebo obrázok z kámásútry 😅
frisbee, veď aj zajtra je deň, vieš ak osa hovorí: čo mmôžeš odložiť na zajtra, tak to odlož a máš deň voľna 😀 😀 😀 😀 😀
ono mohla by sa darinka vyjadriť, či jej to lezie na nervy, tie naše srandičky, lebo pokiaľ áno, tak by sme si na srandičky otvorili novú tému, a tu by sme už len prispievali darinke s jej problémom. Čo vy na to? 🙂 😅

vladkaz1
9. júl 2009

nie robim veceru pre MM ale mas pravdu zozrala som pol snicle 😀 😝 😅 no a co ved dietujem nie?

vanja
9. júl 2009

no jatiež nemám problém jesť keď som hladná. Vtedy na čas nepozerám. 😨 😨 😨

bambi09
9. júl 2009

joj,tak ja som dnes niečo porobila,ale deficit veľký a zajtra už o 15:00 fičíme preč,tak bordel počká do pondelka 😝 😀 😀 😀 😀 😀
ale je mi to fuk,dnes som zožrala dva koláče,švédsku tortu a vynicikajúci jahodový košíček a vôôôôbec ma to nemrzí 😀 😀 😀 😝 naopak,vychutnala som si pri kávičke 🙂 🙂 😉

frisbee
9. júl 2009

vanja:keď ja som odložila prácu už od pondelka,sa zajtra potatám,než to upracem,kým dorazí chlap z práce 😀 😀 😀
vladka,papaj,teraz máme spotrebu energie,ako sa tu snažíme s darinkou 😀