Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
9. júl 2009

vanja,súhlasím,ak to darinke vadí,nech povie a založíme si srandovnú tému a tu budeme vážne 😉 😉
a ja hovorím,čo môžeš urobiť dnes,odlož to na pozajtra a máš dva dni voľno 😀 😀 😀 😀
ale v pondelok už fakt budem fičať,lebo 19-teho ideme na 8 dní na chalupu,tak nech tu nenechám Sodomu-Gomoru 😀 😀 😀 😀

vanja
9. júl 2009

bambi si si dopriala dneska teda 😀 😀 😀
frisbee - neboj piatok to zachráni, a teraz ani neupratuj veď je spl 😎

vanja
9. júl 2009

bambi je tam nová téma jek stvorená pre teba. sused a ja 😀 😀 😀 😀

frisbee
9. júl 2009

😀

vanja
9. júl 2009

spln mesiaca som myslela 😀 😀 😀

bambi09
9. júl 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 žeby som prispela??? 😀 😀 😀

martinano
9. júl 2009

ahojte
citam od zaciatku, myslim,ze ste super partia a sama darinka pise,ze jej velmi pomahate to je dolezite 😉

martinano
9. júl 2009

darinka posielam ti vela vela vela sil, ty to vsetko krasne zvladnes a mas tu velku podporu 😵

martinano
9. júl 2009

a kocky dobehnite na kolac 😉

vladkaz1
9. júl 2009

tak kocky dala som aj do druhej nohy tak aj druha polka snicle je vo mne .. kde je nova teeema 😀 😀 😀
no darinka je inteligentna zena mame ju radi nechceme jej nijak prihorsiet len pomoct .. kdeeeee siiii Dariiiiii??????? 😵 😵 😵
To je spotreba teeeda kolace posli aj mne mnam dala by som si 😅

bambi09
9. júl 2009

martinka a jaký máááš???? 😅 😅 😅

vanja
9. júl 2009

martinano - ja len tri kúsky by som si dala, viac nie 😀 😀 😀

martinano
9. júl 2009

vola sa to, ze malinovy zakusok, piskotove cesto, malinovy krem a cokoladka 😵 , no o takomto case si dat to je uplne ako stvorene

vanja
9. júl 2009

už mi tečú slinky, idem radšej spať, tak dobrú noc baby 😵 😵 😵 😵

frisbee
9. júl 2009

ahoj martinka...zrovna som písala do témy o susedoch 😀 😀 😀

martinano
9. júl 2009

ahoj pisala si o tej susedke co tam mate?
bambi sucitim s tebou co sa tyka suseda, my mame takeho co kazdy piatok a sobotu robi disco do rana 😠

frisbee
9. júl 2009

vanja...brú noc...teda 😝

martinano
9. júl 2009

vanja dobru noc

frisbee
9. júl 2009

my máme tajnú agentku 😀

martinano
9. júl 2009

frisbee 😀 😀 😀

frisbee
9. júl 2009

tú susedku myslím... 😀 😀 😀

frisbee
9. júl 2009

dari,dúfam,že čítaš 😉

frisbee
9. júl 2009

tak kde ste,každú noc tu trčíte,už vám došli sily??? 😀 😀

bambi09
9. júl 2009

martinka,aj mne slinky tečú,ale dnes už ani ja nevlááádzem,idem haji...tak miláčkovia moji,dobrúúú noc 🙂 🙂 🙂 😉
ráno sa tu stretneme...dúfam 🙂 😉

martinano
9. júl 2009

bambi dobru noc 🙂
a kde je darinka???

frisbee
9. júl 2009

tak ráno baby,až sa zobudím so psom v náručí 😀 😀 😀

martinano
9. júl 2009

tak rano dobru noc 🙂

darina60
autor
10. júl 2009

Baby čítala som Vás, nemôžem odpovedať teraz som posledný den v práci a musím makať aby som stihla. Nehnevám sa , včera som išla o osmej spať,ked urobím si tu pracovné veci popíšem 😉 😉

frisbee
10. júl 2009

pracuj,pracuj,ja budem tiež kmitať 🙂

vanja
10. júl 2009

tak idem kmitať aj ja, nech mám poupratované a víkend voľný.
čauko večer 😀 😀 😀 😀