Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
10. júl 2009

marti,idem bývať k vám,aj darinku vezmeme 😀

martinano
10. júl 2009

frisbee hovor mi o tom dnesny den je fakt narocny ☹

frisbee
10. júl 2009

ja som musela porobiť všetko,čo som pri vás nestihla za celý týžeň 😀

frisbee
10. júl 2009

týždeň,slepá som 😀

frisbee
10. júl 2009

dari,máš všetko?skontroluj kufre...pasy...a podaj hlásenie,nech máme kľudné dušičky,že si v poriadku odišla 😀 😀 😀

vladkaz1
10. júl 2009

este nejde baby 😀 zober aj mootebook a posli nam sem foto ake je more . 😅 . jaaaj hned by som isla 😀

frisbee
10. júl 2009

mne by stačilo kopať nožičkami na kraji,ja sa bojím žraloka 😀 😀 😀

vladkaz1
10. júl 2009

ja sa nebojim aspon by sa najedol 😀 boli ma hlava 😝

frisbee
10. júl 2009

jak to,nie si chorá,už ti bolo nedobre tento týždeň ☹

vladkaz1
10. júl 2009

nie niesom len ma bolela cela maternica chodim curat jak besna 😝 a mala som toho vela stale som sama sa na to vyprdnem ale ked aj prachy potrebujeme jasne ze MM stale robi.. Frisbiee ale vcera to bola cista pazravost ja som ti zbuchala tu velku sniclu a mne ti bolo taaak zle pazravost sa mi vypomstiha a do rana hnacku 😝 😅
Jaj akych mas hafanov? Ja mam rada psov

vladkaz1
10. júl 2009

jaj na to ani nevies co napisat nie 😀 😀 pojdem nachystat veceru pre MM dojde zas az o pol 1dnej ..
Jaj zas ma chyta pazrava 😅 ale nemozem 😝

martinano
10. júl 2009

baby ja som taka hladna 😝
a kde mame darinku?

frisbee
10. júl 2009

český horský pes,cavalier a borderkólia....vladka,neblázni..nemáš nejaký zápal,aby si neskončila v nemocnici ☹

vladkaz1
10. júl 2009

dari uz asi spinka alebo sa bali? 🙂 martinka spravime skupinovu veceru? 😀 😀

frisbee
10. júl 2009

darinka nás číta 😉

martinano
10. júl 2009

no mozme ja mam plny hrniec zemiakoveho salatu a udene maso 😉

vladkaz1
10. júl 2009

ja viem .. 🙂

martinano
10. júl 2009

dufam,ze nas cita

frisbee
10. júl 2009

číta určite,nebojte 🙂 .vladka,ty budeš podávať hlásenie ako sa cítiš...blbec pes na mňa skočil a prehryzla som si hubu 😠

vladkaz1
10. júl 2009

juj aj ja zemiakovy salat a rezne haha a este cetovinu ale ja mam chut na take nieco sladucke hmm.. neposles este ten kolac jaaj by som si dala bohaca a ze chudnut mam .. ja sa stale napchavam 😝

vanja
10. júl 2009

ahojte som už tu. Práve som prišla domov. Bola som vyzdvihnúť manžela, lebo boli s kolegami dačo oslavovať,tak nemohol šoférovať. Tak nech si chlapec užije. Teraz zaspáva pri telke. 😀 😀 😀
tak darinka nič iné ti neostáva, len si zachovať chladnú hlavu. 😔
A neskúsiš sa mu prihovoriť ty, že ideš na týždeň preč, že čo a ako bude? 😕 😕
Možno to čaká. No neviem. 😖

vanja
10. júl 2009

a domček pri mori by som brala aj ja, len neviem s kým, lebo manžel by dal prednosť chate dakde na Lomnickom štíte 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
10. júl 2009

ee ee

vladkaz1
10. júl 2009

cita cita len nemoze tukat 🙂 ... jaj halsenie no na prd mi je ale som pazrava zas ..
Peru? teeda akeho mas hafana?

frisbee
10. júl 2009

baby k moru,chlapi na štít 😀 .musíme založit tú tému od nedele... bude sa volať darinkina parta a životné nástrahy 😀 😀 😀

frisbee
10. júl 2009

som ti to tam napísala,že mám troch 😀

vladkaz1
10. júl 2009

mojmu by stacil hok. stadion 😀 haha na vilku ani nepomysli ako sportovec mne by stacil stan momentalne som tak nazhavena niekam vypadnut ze by som isla aj pod sirak 😀 len kto by ma zorhieval?

vanja
10. júl 2009

keď sa bavíme o jedle, ja si teraz dávam druhú večeru 😀 😀 😀 😀

martinano
10. júl 2009

frisbee no teda davaj pozor na toho psa 😉
poslem vam kolac vsetkym 😉
vladkaz inak ked som na slovensku nemame to k sebe tak daleko,tak po ceste do ba sa zastavim s kolacom,alebo pojdeme na nejaky 😉

martinano
10. júl 2009

vanja dobru chut som rada,ze nie som sama 😀