Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

zabacek
10. júl 2009

Momentálně náš život probíhá takto- On chdí v půl šesté do práce a okolo půl osmé domů- po dnešku nevím zda z práce a nebo od jinud. No já jsem přes den se synáčkem a starám se o celou domácnoct a o placení všeho možného. Prostě vše dělám já on chodí do prće. Momentálně je živnostník. Peníze domů nosí- a já mu vždy dám nebo si sám nechá kolik potřebuje- na cigarety na pivko a tak. Jenže večer přijde domů já vykoupu malého- někdy koupeme spolu-pak společně večeříme bavíme(ale není to pravidlo) se ale jen také nedůležité věci a hlavně se baví on se synem a jaší se. Pak jde s malým spát a málo kdy už přijde za mnou- většinou s ním usne(přes týden) No a když jsme spolu tak se snažím bavit o životě i se z něj snažím něco vytáhnout zda nemá nějaé problémy a tak ale nikdy mi nic nepoví- nebo odpoví, že je vše v pořádku , a nevrlý nebo zasněný je z toho, že je unavený.Bavit se spolu bavíme i se občas smějeme ale o problémech co má mi neřekne- myslím tím ty dluhy- které pak prostě zjistím. A to domů nechodí žádné upomínky, protože bych to hned řešila, já osobně mám z dluhů strach a tak od nich vždy rychle pryč.

vanja
10. júl 2009

tak mi je až blbo, keď čítam ako si chlapi nosia mobil do sprchy, skrývajú sa, msmskujú. Ja asi môžem byť kľudná, keď môj manžel dostane smsku a nemôže dvihnúť mobil, tak mipovie, aby som mu ju prečítala.

ada32
10. júl 2009

a ja mam co stahovat ked moj chodi doma holy? 😅

martinano nebyvas ty nahodou vo Francuzku pri mori?lebo ak ano,tak ma klepne.to je ten moj sen. 😵 😵 😵

som strasne prejedena-francuzke zemiaky,melon,metro,broskyna,cukriky.zle mi je.

zabacek utekaj a rychlo.a myslim to vazne.alebo ked ho lubis ,aspon rychlo upravte BSM,ked si ochotna mu tolerovat bokovky.ja by som takeho zabila v momente.

frisbee
10. júl 2009

zabacek...ještě mám dotaz...tvůj manžel to ví,že u vás byl ten chlap???

ada32
10. júl 2009

fris to je otras ti chlapi niektori.do prdele otravy na potkany niektorym nasypat. 😝

frisbee
10. júl 2009

mne je zle....ešte,že mám povahu ako chlap...balím a miznem

zabacek
10. júl 2009

NO odejít bych musela zpět k našim do ČR a byl by problém s mateřskou v ČR ji nedostanu. Byla bych úplně bez financí- naši by to nějak udělali aby nás uživili, ale je to řešení? Vždyť by se trápili kvůli nám. Oni to neví neví nic z toho.

martinano
10. júl 2009

ada mas pravdu
v norsku sme tu je chladnejsie,ale nadherne 😵
zabacek ja by som po dnesnom dni chytila maleho pod pazuchu a utekala kade lahsie,ale ty si rozumies

zabacek
10. júl 2009

Ano ví to, řekla, že se mu někdo mstí a řeší to takto.

ada32
10. júl 2009

zabacek a mohi by sme vediet kolko mate rokov?
lebo sa mi zda,ze ste dost mladi.

frisbee
10. júl 2009

no ale to chceš prožít život tímto způsobem?máš jistotu,že tě neopustí,že nepřijdou vymahači...nebo ho nezavřou???

martinano
10. júl 2009

zabacek,ale ved to musi ist aby si dostala nejake peniazky urcite si to zisti
a ja na tvojom mieste by som to povedala rodicom

frisbee
10. júl 2009

marti....sever je nádherný...manžel pracoval v Lotyšsku...jéééééééééééééééééééééé

zabacek
10. júl 2009

No mladí jsme já mám 24 a MM 25 . Jenže moje maminka je nemocná a nevím co by to udělalo s jejím zdr. stavem.

ada32
10. júl 2009

no prave som chcela napisat,ze tvoj muz urcite povedal,ze to je cele blbost.
ved on z teba robi maleho janka. 😠 normalnu naivku. 😠 neenahnevaj sa za ten vyraz ale to by ma urazalo do nepricetna.

vanja
10. júl 2009

to je zlé že nechce komunikovať

martinano
10. júl 2009

zabacek a maminka by bola urcite rada,keby si bola pri nej, maminky su uz take, urcite by ju viacej bolelo ako trpis

frisbee
10. júl 2009

zabacek a jak to vidíš ty?

zabacek
10. júl 2009

Mě to strašně ponižuje ani nevíte jak. Ale nebyl taková- ale samozřejmě jsme nebyli svoji.

vanja
10. júl 2009

martinano - ale písala, že mamka je chorá ☹

zabacek
10. júl 2009

Nevím, asi žiju ze dne na den a dni co jsou bez problému si říkám že zaplať Pane za ně.

frisbee
10. júl 2009

no ale na to si mladá ☹

ada32
10. júl 2009

norsko-brrrrr ja som teplomil.tam je nadherne ale ja by som radsej to azurove pobrezie brala.tam sa da kupat 😵

zabacek povedat rodicom a fakt riesit.lebo sa ti to bude nabalovat ako gula a nakoniec ta to znici,pokazi zivot malemu a zadusi a rodicia sa to dozvedia aj tak.

a ako on moze robit dlhy aby si nevedela kad ma manzelku?banky chcu suhlas.
to je dlzny znamym?
abuda na vlastne dlhy?
a ty mu to veris a platis za neho? 😨 😨 😨 😨

ja len hlavou krutim,sanka na zemi.

vanja
10. júl 2009

tak to si ešte veľmi mladá, aby si celý ďalší život prežila v ponižovaní, v strachu z JEHO dlhov, delenia sa s milenkami. Ak nechce kominukovať, a viackrát si mu už odpustila, to čo urobil, hlavne tie dlhy, no a ešte tá návšteva..... 😢 No bez vetra sa lístok nepohne.
Nehrá voči tebe fér hru.
A to BSM by som si tiež dala vysporiadať teraz kým je ešte čo vysporiadavať.

zabacek
10. júl 2009

Mám zdrvé dítě- někdo nemá ani to. Ale bojím se aby to malému neubližovalo- i když se přetvařuji musí to cítit, že je někdy lépe.

ada32
10. júl 2009

presne este si velmi mlada na to,aby si si teraz povedala:nejako uz dozijem. 😔
s maminou mas dobry vztah?

vanja
10. júl 2009

zabacek - ale to že robí dlhy a má milenku ubližuje aj malému, nie len tebe.

zabacek
10. júl 2009

No asi to nějak jde bez mého souhlasu- např takový Hoemecredit, a takové pochybné půjčky. Ještě se zeptám- BSM se dá vyřešit i na půjčky respektive na hypoteku co máme společně?

vanja
10. júl 2009

no bez manželkinho súhlasu sá da urboiť aj úver v banke, bez problémov, pokiaľ má manžel dobrý príjem. Som z oboru.

martinano
10. júl 2009

ja len krutim hlavou ☹