Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vladkaz1
11. júl 2009

no tak teda nechapem to sa do teba pusti za smajlikov? 😝 ser na nu lebo ja som si vsimla ze na dobrotu na zebrotu ani ti nestoji za to aby si plakala prosimta nechaj si plac pre niekoho kto za to stoji a nie na nu co si nevazi tvoj nazor 😵 😵 😵 😵

frisbee
11. júl 2009

ale chápeš...ja s radostnou dušičkou jej napíšem,že má správny názor...ale kočka,čo ma pozná sa ma zastala...

vladkaz1
11. júl 2009

no ved to som tym aj myslela ja len som to nevedla napisat no akoze to by asi dostalo aj mna ale urcite neplac rozumne si to mala zahrat do autu .. nenechaj sa od nej nejako frustrovat nestoji ti to za to 😵 😵 😵

frisbee
11. júl 2009

ja na ňu kašlem..pochopila by som to,keby som mala iný názor ako ona...oni sa tam včera strašne dohádali,ja radostne reagujem na to,že má niekto kľudný názor a toto...kašlem na to,akurát som posmrkala 5 kapesníkov....idem variť...musíme darinku dneska držať.to je posledný deň a potom si odpočinie na slniečku 🙂

vladkaz1
11. júl 2009

sa ti tam ospravedlnila precitaj si to 😉 😵

frisbee
11. júl 2009

idem tam

vladkaz1
11. júl 2009

Dari a zakivaj mi potom ako si slubila 😀 😵

vladkaz1
11. júl 2009

pardon kyvat 😔

frisbee
11. júl 2009

to je zvláštne,že ma rozhodí taká blbosť a pritom v živote som ako chlapisko 😀

frisbee
11. júl 2009

vladka... 😀 😀 😀 kivať nepoznám 😀 😀 😀

vladkaz1
11. júl 2009

😀 😀 no teda som jak dement ze? 😅 nevadi prekusnem to 😝
No ale prosimta ved si zne citliva a s casu na cas to fakt nepadne dobre aj ty mas pocity 😵 😵 uz je dobre nie?

darina60
autor
11. júl 2009

Baby, teraz nemám čas si vás prečítať, ale poobede to doženiem. SOm tu len na chvílu chlap je u svokry. Vladi, zajtra až letím, zajtra budem kývať 😉 A stalo sa dnes ráno na čo som prišla hrozné, ale nechcem to tu rozoberať.

frisbee
11. júl 2009

vladka,ja sa otrasiem vždycky rýchlo,poviem neslušné slovenské slovo,a je to 😀

dari....teraz už jedine komunikácia a nenechať ho uhýbať

vladkaz1
11. júl 2009

jaj to ja by som bola uz uplny dement keby som si zanadavala mala sa pomne vesa neviem ani pisat 😅

frisbee
11. júl 2009

ja mám jedlo na šporáku 😅

vladkaz1
11. júl 2009

🙂 aj ja robim mex. gulas este varim fazulu do neho jaj som dnes jak vyprdnuta moj MM sa vcera prekonaval ma potesil zaujmom 😀 inak mam stale zazivacie probl. 😝

frisbee
11. júl 2009

vladka...ja som mala problémy so zažívaním od porodu dlhé roky..ležala som v bezvedomí po párku,alebo po vajíčku....už 14 rokov sa nemusím napchávať práškami po každom jedle...pijem jablčný ocot...on zaberá okamžite 🙂 ..dáš si trochu jablčného octa do pohára,zaleješ to vodou s medom,alebo ochutenou minerálkou a účinok je okamžitý 🙂

vladkaz1
11. júl 2009

fris a mozu byt aj tabletky ako jablecny ocot zevraj je to velmi dobre moj tato s tym schudol 15 kilo ale aj si upravil stravu

frisbee
11. júl 2009

tabletky mi nezabrali hneď...než to telo spracuje...ocot okamžite

vladkaz1
11. júl 2009

jaj len sa prinitit to vypit ze? 🤐
Uz si v pohode? 😵

vladkaz1
11. júl 2009

jaj nemozem pisat mala mi tu tuka sorac .. akoze potom ozaj som jak dement 😀 😀

frisbee
11. júl 2009

smrdí to jak staré ponožky 😀 😀 😀 je to boj,než to vypije 😀

frisbee
11. júl 2009

díky,vladuš,už mám zase úsmev od ucha k uchu 😀

vladkaz1
11. júl 2009

😀 no to som chcela pocut idem off neskor pridem mala je zavesena na postiekle a nemoze ist dolu 😅

frisbee
11. júl 2009

mne to tam buble,tiež prídem potom,pá

ada32
11. júl 2009

caute,
frisbee to ja sa sice snazim ale zase neviem byt chlap.a chcela by so a este ako!o co by sa mi lahsie zilo. 😒
no nastastie ja mam muza so zenskym citenim.a to je super. 😵 tak sa to nejak vyrovnalo.aspon som sa obrusila vtom,ze uz nie som taka upejpana ako kedysi a naozaj nema zmysel sa zaoberat vecami ,ktore si muzi ani nevsimnu.a nebodaj sa este preto trapit.

no este k tej mojej historii,som optimista,ale taky nervny.. 😅 ale bojujem uspesne a snad sa mi aj dari.
a nervny preto,lebo moje dieta ma uz 12 rokov,uz to nie je babatko,prejavuje svoju volu a ja sa o neho velmi bojim.ako som pisala,u nas v tom bola zapletena nejaka sekta-ale nie jehovisti alebo take omacky...
toto nemalo s nabozenstvom nic spolocne.oni skolia ludi,ktori potom chodia po celom svete a pomocou psychickej manipulacie pripravuju inych ludi o vsetko.a nie len tak nahodne.specializuju sa na ludi,ktori podnikaju a vedia,ze z toho kapne slusny peniaz.neviem do akej miery je este moj ex pod ich vplyvom a bojim sa o syna.
ako som pisala-to by bolo na roman.
najhorsie je,ze takymto ludom u nas nikto nepomoze.ani sudy ani psychologovia.ked som hladala pomoc,vsetci na mna pozerali ako na blazna.jednoducho neveria na manipulaciu ☹ v angicku,amerike uz sa mozes sudit,u nas ta zatvoria na psychiatriu,ked povies,ze nejaky pribuzny sa stal takou obetou.
mam z toho strach.a to je problem.

a mne sa zdalo ,ze darinka leti az v nedelu.ste ma vcera uplne pomylili. 😅

frisbee
11. júl 2009

ada...asi tuším,čo máš za sebou...to je hrozné...tá bezmoc.a ten tvoj muž s ženským cítením.... 🙂 🙂 🙂 toho si váž,takých je málo,máš veľké šťastie 😉

darinka letí zajtra,dneska sa pripravuje,tak toho má moc 😉

ada32
11. júl 2009

fis bezmoc je stav s ktorym bojujem cely zivot.nenavidim bezmocnost.od detstva s tym bojujem ze sa mi vzdy v zivote objavi nejaky cudzi clovek,ktory mi vsetko obrati hore nohami.nikdy som nikomu takto neliezla do zivota,tak nechapem,preco sa s tym musim stale potykat.
to uz je moj osud.bojovat s vecami,ktore mne zasadne ovplyvnuju moj ziovot ale ja to nemam sancu negovat 😒

frisbee
11. júl 2009

ada...bojujem celý život...ja presne chápem,čo máš na mysli...a ono to furt nekončí...stačí,keď musíš bojovať s primitívom,bezcharakterným človekom a ľudskou blbosťou...preto ťahám domov tie zvieratá...to je relax a máš tam tú istotu bezvýhradnej lásky 🙂