Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
12. júl 2009

zabka...neváhej a jeď 🙂

frisbee
12. júl 2009

ještě toto-že je tchýně divná...pochopím,ale že mu tata nedá pár po čuni a nenaučí ho zodpovědnosti,a ještě ty dluhy za něj zaplatí....zabacek pryč,pryč

ada32
12. júl 2009

zabacek je to smutne ale nokoho tu v podstate nemas kto by ta podrzal-snad az na tu kamaratku...
si tu v cudzom prostredi,s ludmi ,ktori ti nie su blizki,daleko od svojej istoty a ked sa mas este trapit s takym muzom a citit sa v tom osamela...no nevahala by som ani chvilku byt tebou.

takze matriarchat.hmm

ada32
12. júl 2009

fris táta mu asi neda,lebo je zvyknuty drzat usta a respektovat zenu.
a mama ho zrejme nepripravila na takuto ustupcivu makku manzelku.
s nim by najaka erdegbaba urobila poriadky.potom by sa chlapec zacal asi chovat normalne.tvrdu ruku na neho treba.

zabacek
12. júl 2009

Asi ani to ne jelikož když začneme něco řešit a je křik tak raději mlčí nebo dejde pryč. S myšlenkou jen křič.

frisbee
12. júl 2009

adi,ale chová sa jak decko...partneri musia spolu problémy riešiť a nie pred nimi utekať...to je akože -keď utečiem,tak to neexistuje...a argument,že sa žabka chce hádať...on vie,že by pod argumentami neustál,tak utečie...omlúvam sa,že píšem česko-slovensky,ale česky píšem pre žabku,keď mám pocit,že je to fakt závažné- pre ňu osobne...zabka....do konca života je ďaleko...polož si otázku,či je schopný sa o vás postarať keby si nedajbože onemocnela,musíš ma´t v ňom oporu..na všetko musíte byť dvaja....

ada32
12. júl 2009

frisbee kludne pis aj po hebrejsky 😉
a na co si vlasne bral tie uvery?nejak mi to uslo. 😕

ada32
12. júl 2009

zaburka a ako je to u vas doma ked sa mozem spytat?
rodicia v pohode?
aky mas s nimi vztah?
aj to asi bude dolezite.

vanja
12. júl 2009

zabacej, ak by mal záujem o udržanie manželstva, určite by si s tebou sadol a porozprával, a pokúsil vyriešiť problém. Ale on zjavne nemá o tozáujem.

ada32
12. júl 2009

vanja on mozno ma zaujem a podla mna mu ani nedochadza co sa deje.
on je podla mna nevyzrety mladik,ktory si tu zodpovednost neuvedomuje a uteka pred nejakym riesenim problemov.on si proste mysli ze to takto uz nejako pojde aj dalej a naco nieco riesit.
ako perpetum mobile.manzelstvo podla neho asi funguje tak nejak samo od seba.
ako decko.
to je zase moj nazor.

frisbee
12. júl 2009

a ja opäť nemám čo dodať,aduš to vystihla 😉

ada32
12. júl 2009

my to tu riesime a zabacek nikde.
idem zatial s mojimi chlapmi na zmrzku.tento rok mi zmrzlina nejak neberie ale jurko ju miluje uz zje aj cely kopcek.z toho polovica skonci na tricku 😅 ale nevadi

kuknem sem az navecer.
papa

frisbee
12. júl 2009

aj ja idem ...na cvičák...pá

ada32
12. júl 2009

ahojte,ja uz som spat.
kde je zabacek?

vladkaz1
12. júl 2009

jaj baby Darinka sa uz vyvaluje na plazi co???? 😀

ada32
12. júl 2009

noo,tej uz je fajn teplucko.
nezabudla ti zakyvat? 😉 😀

vladkaz1
12. júl 2009

😀 nezabudla 😵

frisbee
12. júl 2009

tu som 🙂

vladkaz1
12. júl 2009

🙂 Fris sevas ako bolo jaj uz ma MM vysackuvava no mam si dat uz odchod od PC 😝

ada32
12. júl 2009

mna manzel uz vysackoval 😅 🙄
a ja som potom vysackovala syna od jeho PC.nemusi do toho furt cucat 😀 🤐
ale mi tu nie je pohodlne.sedim ako na deresi. 😝
a hlavne sa tu nemozem napchavat.lebo by to moje dieta videlo. 😔 😀

frisbee
12. júl 2009

ahoj,makala som doma,potom sme boli na cvičáku,chystá chlapa do práce,tak si myslím,že dlho nevydržím...čakám,či sa ozve zabka

ada32
12. júl 2009

a mam dole uvarene makarony.a chcem ich zjest s lekvarom a s makom.
a to tiez nemoze vidiet.lebo on sa stale chce napchavat sladkym,tak ich musel mat na slano.ako ho poznam,vycital by mi to a meditoval tu nad rodinnou nespravodlivostou. 😅
musim sa s tym niekde zaamknut do kuta.

frisbee
12. júl 2009

adi...chudinka moja majinka...s papaním sa musíš schovať,miminko moje 😀

vladkaz1
12. júl 2009

😀 😀 tak moj sa zakaukal do nejakeho dokumentu o vojne 😝 tak som tu ... baby ja som taka rozozrana az no .. a to ze dieta ☹

ada32
12. júl 2009

no to som dopadla. 😀
ale iba so sladkym.
raz prd jednym araz pred druhym dietatom.hrozne.
s reznami sa schovavat nemusim.s tym ich musim nahanat aprosit ich aby to zjedli.
ten moj starsi je tenky ako sparatko a keby som nekontrolovala co zje...tak amen gloria 😠 bol by este chudsi.

vladkaz1
12. júl 2009

Adka tak musis nahanat co???? 😀

frisbee
12. júl 2009

kde je zabka ☹

vladkaz1
12. júl 2009

☹ neviem dufam ze sa nic nestalo 😕

ada32
12. júl 2009

no,som sa vzdy smiala kamoske ked povedala.Taka som rada ze sa ten maly najedol 😀 teraz som na tom rovnako.

ada32
12. júl 2009

mne je to tiez divne.radime radime cely den a jej nikde.