• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
no mozno nema cas alebo niekam isli dufam ze uz neila mamine ze by tak zrazu... :pensive:
12. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,ale niekde som čítala,že to detské telo si samo určuje,čo potrebuje,že keď napríklad nechce mlieko,tak je tam nejaký problém a netreba dieťa nútiť,že stejne keď má hlad,tak sa naje.
12. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím,že čaká až manžel zaspí,vždy chodí na koňa neskoro
12. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie aby ste si to vysvetľovali dvojzmyselne :grinning:
12. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
tak darinka sa už vyvaľuje amy sme tu.
zabacik -moja sestra sa vydávala keď mala 18 rokov, a jej manžel mal 19. A tiež to tam nebolo ideálne a tiež sa nevedeli porozprávať, keď bol problém, pretože jeden bol nedaj sa a druhý neboj sa. Porozprávať sa neporozprávali, ale len pohádali a mopja sestra vždy zbalila kufre a už bola s deťmi u mamy. Jednoducho odišla od manžela. Ale naša mama jej urobila kávu a otočila k dverám, že keď chcú spolu žiť, tak problémy musia riešiť a nie pred nimi utekať. Takže sestra odišla naspäť domov. No keď to bolo tam u nich veľmi zlé tak aj prespala.
Teraz sú spolu 21 rokov ale aj tak nevedia riešiť problémy, len sa pohádajú. Ale už neuteká, obrnila sa a robí si poriadok po svojom. Predtým sa ho bála. Raz sa ukázala ako silná osoba, tak už si tak nedovolil.

To som tým chcela povedať, že verím tomu, že ten kto nechce riešiť problémy sa asi ťažko zmení. A tvojmu manželovi vyjovuje že má doma servis, a že skáčeš tak ako on píska. :fearful:
12. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,ahojte :slight_smile:
tak som späť,bolo super,oddych,grilovačka,ani domov sa nám nechcelo,ale ten čerstvý vzduch nás tak unavil,že nevládzem,tak pocupitám do vane a spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malá je už obriadená,ale spala poobede aj v aute,tak je nejaká čulá,ale ráno zas bude bum-bác budíček,tak dúfam,že čím skôr zalomí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
darinka je už na dovolenke,už si konečne užíva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
idem vás prečítať a zajtra sa ohlásim :wink:
prajem všetkým dobrú a pokojnú noc :slight_smile: :slight_smile: :wink: :pensive: :pensive:
12. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja,si ma predbehla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: o dve minúty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babmííííííííííííííííííííííííííííííí
12. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - no vidíš aká som rýchla :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frisbee a čo tá nová téma? :confused: :confused: :confused:
12. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno založím...myslím,že dnes večer som už bez mozgu :grinning:
12. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už tiež len dožívam :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
12. júl 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakám,či sa ozve zabka ale už skoro nevidím,ešte počkám pár minút,a padám do duchien...keby som omdlela skor,tak dobrú,ženy :grinning: .zajtra som vám k dispozícii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky tak :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som stará a vyčerpaná :sweat_smile:
12. júl 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja robím čo môžem :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už nemám ani slovnú zásobu :grinning:
12. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dnes som bola s dcérkou v kine na dobu ľadovú, tak som trochu omladla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som tak stará,že plačem aj pri Dobe ľadovej...keď sa v prvom dieli pozeral mamut na tie obrázky malého mamuta v jaskyni a plakal..tiekli mi slzy ako hrachy...je pravda,že už plačem aj ke´d vidím dokument o delfínoch a o slonoch :grinning:
13. júl 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak,a už nevidím ani na jedno oko,bozkávam vás všetky,prajem dobrú noc a zajtra sa zase stretneme,miláčikovia :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v takom stave ešte nie som. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale aspoň vime čo ma čaká. Zachvíľu.
13. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak darinka uz urcite vegeti na dovolenke,darinka uzi si to myslime na teba.
ja mam dnes dost, uz dve noci nejako zle spim, takze som taka nejaka, idem do hajan ahojte dobru noc
13. júl 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú noc :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. júl 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dari, a ty mu veríš, že ona nemôže mať deti? Čo ak mu to nahovorila, aby sa nebál mať s ňou nechránený sex? A ak ostane tehotná, povie, je tvoje - zabezpeč nás. A bude po rečiach o tom, ako veľkoryso sa pre Vás všetkého vzdá. Nech ti to dá písomne pred notárom - možno ho zarazí a trochu sa preberie zo sladkého sna o dvoch životoch. Nedá sa sedieť na dvoch stoličkách. Keď si ťa bral, prisahal tebe, nie kamarátke. Ak má problém so vzťahom s mladším partnerom /čomu tiež neverím, skôr mi to príde ako alibi, aby si sa o neho nebála, veď ona má iného/, nech to rieši so svojimi kamoškami a nie so ženatým chlapom a ešte za tvojím chrbtom. Keby to bolo také nevinné, netajili by sa. A k nemu - ak má problémy on a je veriaci - má k dispozícii kňaza. Ten mu na rozdiel od psychológa m§že dať aj rozhrešenie. Ak ho potrebuje od teba, je tam problém. Kňaz by mu totiž vzťah s ďalšou ženou popri manželstve určite neodobril a tak potrebuje požehnanie od teba. EE. To by mu tak bolo. A jej tiež. Je sama, potrebuje sponzora pre seba a začínajúcu školáčku. Inak by sa ho tak kŕčovito nedržala. Volá mu ona, pozýva ho ona, a v práci je jeho podriadená, čo mu vyhovuje - chová sa ako veľký ochranca, je obdivovaný, uznávaný a sexi v tejto pozícii. A tvoj manžel nemá silu ani chuť to zastaviť. Proste čaká, ako sa to vyvinie. Ak z toho nič nebude, vráti sa k tebe, ak áno, pôjde do bytu. Pekne vymyslené. Z každej strany výhodné pre neho. Spýtala by som sa, aké výhody z toho plynú pre teba? Žiadne - kým dom a financie nie sú na papieri, je to len sľub bez svedkov, ktorý neobstojí na žiadnom pojednávaní. Ty nesmieš mať blízkeho partnera opačného pohlavia - skús mu len tak mimochodom oznámiť /nie žiadať/ túto možnosť ako prípad fifty-fifty - keď ty máš, môžem mať aj ja a beztrestne. Ťaž z neho peniaze na všetky strany, zabezpeč deti oblečením, vybavením, všetkým, čo môže uhradiť zo svojho. Keď je chlap chudobný, jeho príťažlivosť pre ženy ide prudko k zemi. Na rezervu počítaj tiež. Budeš potrebovať niekoľko stotisíc starých dobrých korún - aby si mala za čo prerobiť starý byt. Lebo to môže dopadnúť aj opačne, ako ti teraz hovoril. Neprajem ti to, ale môže sa stať. A na záver by som sa ho spýtala, prečo by si mala s jeho vysvetlením a návrhom súhlasiť. Z akého dôvodu.... pretože nemusíš.... a tým vykoľajíš ich rozbehnutý vlak lásky... lenže on s tebou počíta. Vie, že urobíš, o čo ťa požiada... prekvap ho. On ti život neuľahčuje.... oplať mu to. Na rozdiel od neho, ty si v práve.
13. júl 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako zistim tu na konikovy hodnotenie jednej pani?
13. júl 2009 o 07:45  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka jé,to ti neporadím...v tomto som úplný začiatočník :wink:
13. júl 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo skúsiť napísať administrátorkám?dole pod touto tabuľkou majú mená vľavo :slight_smile:
13. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki pekne.
13. júl 2009 o 08:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja už mám v sebe program,že od 8:00 nespím a očakávam rachot,aj keď sa žiadny nekoná... :angry: :angry: :angry:
najradšej by som letela za darinkou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mám toho cez týždeň v pláne toľko,že keď stihnem len polovicu z toho pri našej malej,budem rada,ale potom 8 dní budem lebediť,nohy namočím do lavóra,sadnem pred chalupu do kresla,pustím si šum mora a budem sníííívať.....ááách,kým nepríde spoza rohu do uší:Mamííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to nejako do nedele vydržím a potom hurá za tichom a slobodou...síce budem mať na koňa obmedzený prístup,ale budem len sledovať,čo je nové u darinky,ako sa to vyvíja,lebo ma úplne vystrašila tým,že niečo hrozné zistila a nevieme,o čo ide :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale nech si oddýchne,načerpá energiu pod gréckym slniečkom a potom sa uvidí :slight_smile: :wink:
a ešte som vás nedočítala do konca,ste toho poííííísali neúrekom,ale smiala som sa tu,až som prskala a to už všetci spali :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry-popííííísali,nie poíííísali,to už som rovno mohla napísať poískali... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok