Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
18. júl 2009

janka...súhlas s kočkami...toto je diskusia,my vítame každého...akurát nevieme ani jedna,čo sa tento týždeň udialo. 😉

jankajs
18. júl 2009

Veď ja viem 😀. Ja len, že u nás v rodine to bolo rovnaké, chlap zatĺkal a zatĺkal, pritom jeho žena si v jeho mene dopisovala sms-kami s tou potvorou: "Chýbam ti?" a tak. Bolo jasné, o čom to je, chcela to tiež zachrániť, no aj tak sa rozviedli, ostala s 2 ročným dieťaťom sama. Takže na ružové okuliare v štýle "chcem zachrániť manželstvo" už neverím a ak sa chlap takto istí, ako u Darinky, najradšej by som ho kopla NIEKDE a riadne silno. Ak totiž nepreruší všetky kontakty mimo pracovných s dotyčnou dámou, je to podľa mňa stratené. Nemá záujem to zmeniť. No možno sa mýlim. Bodaj by 😔

vladkaz1
18. júl 2009

lenze on ju vobecx nemusi podvadzat tam neni nic potvrdene moze ist iplne o nieco ine to je jedno uvidime co napise Dari ked sa vrati ... raz za cas je inak aj treba tie zuzove okuliare ake podla toho v akej situacii .. kde by som sa ja v zivote dostala keby som vsetko riesila razne ....a tak pod...a to mam pekne manzelstvo aj burky su ...to patri k tomu

frisbee
18. júl 2009

jankajs.máš pravdu...my vieme,že darinka bude bojovať za rodinu,ale netušíme,čo sa deje v hlave jemu...každopádne je to ťažká situácia ☹

simona55
18. júl 2009

babule ja som o darinke tolko rozmyslala podla mna tam nebude zena tam budenieco ine.lebo naposledy darinka pisala taak zahadnepred dovcou,ze si myslim ze to budeo niecom inom preto ledva cakam uz pondelok 😀 😀 😀 dofrasa nefungujemy ten gombik. ale ja verim ze oni spolu ostareju 🙂 verim tomu.moj stryko nachytal svoju manzelku z inim chlapom a to v ich spolocnom pracovisku a vsetko vydel. rozviedly sa po polroku.neboli zvlast ani 2roky a zase sa zobraly. 😀 😀

frisbee
18. júl 2009

simonka...ty si ako detektív 🙂 ...myslím si,že máš pravdu,no uvidíme...ale je to napínavé,že?

simona55
18. júl 2009

fu straaaaaaaaaaasne som zvedava, ale ja mam tusaka ze v tom nebude milenka ,aaaaaaaaaaale radsej sanecham prekvapit. fris ked som zacinala citat prve strany normane som mala spotene ruky 😀 😀 😀 😀 aledva som cakala kedy sa objavy darinkine meno. 😀 😀 😀

frisbee
18. júl 2009

simonka...čakáme všetky,keď už sme tak vtiahnuté do toho problému....veľmi by som chcela,aby sa to dalo do poriadku,tiež som si včera čítala všetko od začiatku...stále nad tým premýšľam 😉

darina60
autor
18. júl 2009

Baby, som tu zase. Zajtra odchadzame, do 12 musime opustit izbu, o 5 musime byt na letisku a o siedmej letime. Tak vladi zas budem okolo deviatej, lebo tu je o hodinu viac kyvat. Z domu spravy nemam ziadne, jeden telefon s dcerou a dva maili, kde tak vseobecne napisal pre mna a dceru , ze co robia a tak. Mam trochu obavy, ale nemozem tu ostat navzdy. Ale je tu tak krasne,ze sme si povedali, ze sa sem urcite vratime. A ta dovolenka bola uz davno predtym dohodnuta s kym pojdem, lebo moj muz nebol nikdy v zahranici, netuzi vidiet more a tak, ja som ho do toho nikdy netlacili, vzdy sme chodili po slovensku. Baby tie co ste nove, hoci neviem co sa doma deje, zanechala som tam list, tak neviem odpoved a okrem toho on ma s nou na 90 percent nepodviedol. Ono sa to nesie v tom duchu , ze ona je jeho kolegyna, ku ktorej postupom casu zacal mat blizko, ktorej sa asi okrem pracovnz\ych problemov vyspovedal aj s osobnymi. Ja som ani netusila, lebo vsetko slapalo ako predtym, myslela som si ze je spokojny, zili sme jeden pre druheho, plus praca, deti a stavba. Lenze on isiel akosi mimo, alebo obaja sme mali na seba menej casu, menej sme sa mozno rozpravala no a tato pani vzbudila zrejme u neho sucit a obdiv, ze v akej situacii sa ocitla a ako to riesila, No a on kedze nema takz\ych blizkych kamaratov ani nikoho, jeho to asi ocarilo, ze mi mame vsetko, hlavne deti zdrave, auta, dom a mozno sa citil opusteny. No a tak ja mu chcem dokazat, ze este sa to da napravit, ze sme si to uvedomili. Zatial o mne tolko. Mala by som sa bavit, som tu posledny vecer, ale veru do zabavy mi nie je ako sa blizi odchod. Baby je tu krasne, super pre deti, aj teraz je detska diskoteka. Kto chce do Grecka, cez ip dam tip na jeden super hotel, so super ludmi, super stravou, no je tu ako v raji. Dnes a cely tyzden teplucko, dnes na plazi 39 stupnov, aj teraz je horuco, bez jedineho oblacika cely tyzden. Tak caute zo Slovenska sa uz ozvem.

frisbee
18. júl 2009

ahoj,cestovateľka...kývaj poriadne,aby sme to aj na Morave videli 🙂 🙂 🙂 .Tu prší,búrky,potopy,zima ☹ Doma si pekne povybaľuj,aklimatizuj sa,porozprávajte sa spolu a hlavne napíš,my tu trnieme,čo bude.cmuky 😉

vladkaz1
18. júl 2009

jaj Dari ahojky no som rada ze ste si to tak dobre uzili zajtra daj vediet ako ste dorazili a kyvaj zlatko ja ti odkyvam hihi .. no a napis ako doma situacia lebo som v napeti ale asi nie len ja je nas tu takych viecej teda ani neviem ci sa ti bude dat napisat ved vies .. ako je to myslene pochopis ajostatne pochopia ... 😵 😵 😵 drzim palceky ze ked prides domov tak budete mat jasno a ze si mu chybala ze si troska vstupil do svedomia ..

frisbee
18. júl 2009

ahoj,vladka 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
18. júl 2009

ahoj zlatusik moj aj mi chybas 😀 😀

vladkaz1
19. júl 2009

no a potom si uz neprisla fris 😀

frisbee
19. júl 2009

čaute 😀 😀 😀
vladka...ježiš,prepáč mi...normálne jak je ten blbý tlak,mne furt včera tiekla z nosa krv,tak som ležala,chvíľku som večer zaspala a potom som v noci stihla ešte uvariť na dnes,pretože sme ráno museli do Brna so psom na kliniku...moc ma nepotešili,máme antibiotikové kvapky do čumáku a keď sa to do utorka nezlepší,tak musíme na veterinu do narkózy na zákrok,je možné,že má niečo pichnuté ďaleko v nose ☹

darina60
autor
19. júl 2009

a ja Ti vladi nechybam? 🙂 este som tu, ale za tri hodky ideme na letisko, lenze nas vyvalili z izby a teraz tu sedim na recepcii a internet na mna cumi, no nesadnem si na chvilu 🙂 🙂 Ja som sa stala zavislacka este aj na dovolenke. Tak este raz pekny pozdarav z krasneho horuceho Grecka a ozaj pa doma 😉 A drzte palce aby ma neporazilo 🙂

frisbee
19. júl 2009

však ja zanedbávam kvoli netu celý barák 😀 😀 😀 😀

bambi09
19. júl 2009

ahojteeeee 🙂
tak ja som včera vôbec nestíhala,lietala som jak stíhačka,konečne sa schladilo,keď začalo pršať,si doma mysleli,že mi šiblo,lebo som tancovala indiánsky tanec radosti 😀 😀 😀
darinočka naša,tak ešte raz šťastný let aj návrat domov a samé dobré správy nech Ťa čakajú,sme s Tebou a držíme palce,nech to všetko dostane ten správny smer 🙂 🙂 😉 😉
a fris,ja som s tým nosom mala problém celé detstvo,furt som bola krvavá,z ničoho nič sa mi to spustilo,stále som chodila na KO a jedla Ascorutin a niš nepomáhalo,až keď po revolúcii začali predávať doplnky výživy,tak som si začala dávať železo a kyselinu listovú a upravilo sa mi to,ale bolo to hrozne nepríjemné 😝 ☹ 😝

frisbee
19. júl 2009

čau bambinuška...ja to mám vždy s blbého tlaku 😝 😝 😝 a železo jem,tú listovú kyselinu skúsim,možete ma doverne volať Báthoryčka 😀 😀 😀 ...alebo krvavá Mary 😀 😀 😀 😀 .u nás včera furt lialo,teraz je slnko,ale ma poliach stojí voda,už to ani nevsakuje.Písala som si s našou mladou,stále hovorím,že príde v stredu a ona že v piatok,ale že ešte nevie,či pojde hneď z letiska domov,alebo zostane v Brne u svojeho otca cez sobotu.Ja hlavne dúfam,aby som nemusela s mojim drahým psíkom na operáciu ☹ ☹ ☹ .Všetko som písala aj do našej druhej témy...aspoň myslím.Dnes sa budem priebežne pripojovať,chystám mojeho do práce.Prešla som sa záhradou,plakala by som...tráva ako keby sa o ňu nik polroka nestaral a všade nová burina,ja nezvládam,jak prší,rastie to jak v horore. 😠

vanja
19. júl 2009

ahoj, ja som včera ľahla jak zbitá. Boli sme sa s deťmi kúpať, tak som bola rada, že idem už spať.
Frisbee tak držím palce, aby ste so psíkom nemuseli na tú operáciu.
A teším sa na Darinku, síce ešte neletí, ale onedlho je doma. 🙂

simona55
19. júl 2009

darinka stastny let domou.boli tam horuce dni co? aj unas bolo strasne teplo. 😝 uz ta ledva cakame kazdy k pc doma. 😀 😀

frisbee
19. júl 2009

ahoj,vanja...som rada,že si sa ozvala,ďakujem za podporu...darinka bude doma,tak zbierajme sily na podporu 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
19. júl 2009

Dari no jasne ze mi chybas ty najciacej!!!!!kedy mi budes kyvat ty zavislacka nasa 😀 😀
Fris je mi luto ze musite mat antib. teda hafanko ☹

frisbee
19. júl 2009

vladka...ja ho milujem,ale už som mu stačila tak škaredo vynadať 😀 😀 😀 ,som s ním bojovala,nemohla som mu to do toho nosa dostať,ako sa bránil 😠

frisbee
19. júl 2009

😀 😀 😀 mám obavy,že darinku v tej tme kývať neuvidíme...musela by blikať baterkou z okna 😀 😀 😀

bambi09
19. júl 2009

fris,chudák havo,veď to je ako decko,aj ja bojujem s malou,keď musí lieky brať ☹ ☹ ☹
a darinka už letííííí,no,veru,nejaké blikátko si mala kúpiť,aby ju bolo vidno,keď bude mávať,verím,že sa jej odtiaľ nechcelo,tak len nech šťastne pristanú a hor sa do boja 🙂 😉
vanja,vladka,ale my to závisláčenie flákame,čo??? 😀 😀 😝 ja teda fakt nestíham posledné dni "závisláčiť",aj keď mi chýbate 🙂 🙂 😉
no,ožehlím ešte nutné veci a idem baliť,nech nám to zajtra dlho netrvá,lebo ešte musíme ísť niečo vybaviť a potom papá až o týždeň 😉

bambi09
19. júl 2009

tak som si to blbo zapamätala,darinka ešte čaká na letisku na let,až o 19-tej poletí,písala,že o 17-tej musia byť na letisku a ja že už letia o tej 17-tej,ale tak to je za chvíľu,čo už aj poletia 🙂 🙂 😉

frisbee
19. júl 2009

tak,tak...ale tam je o hodinu viac,takže už letia. 😉 .No budeš nám tu chýbať v kritických momentoch,teda ☹

bambi09
19. júl 2009

no,ja dúfam,že sa mi občas podarí s vami spojiť cez mužov mobil 😉 ak nie,tak plánujeme nejaké výlety do okolia,na Branč,do Čiech a tak,tak budem hľadať internetovú kaviareň asi 😀 😀 😀 😀 šak zhyniem týždeň bez netu,hlavne,že synovi nadávam,že je závislý 😀 😀 😀 😀 😀 minule mi povedal,že si berie príklad zo mňa,ach jaj,závislá mať=závislé dieťa,no,ešte,že neberiem drogy 😀 😀 😀 😀
ja tam budem ako na tŕní,že čo a ako sa deje ďalej,ale máme s darinkou na seba číslo,tak aspoň cez sms ju hádam podržím,keď bude treba a budem vedieť,ako pomôcť 🙂 😉 ale snáď to ani nebude treba,veľmi si prajem,aby táto téma už bola zbytočná a pokračovali sme len v tej druhej 😉 ktovie,čo má nové zabacek 😕 😕

vladkaz1
19. júl 2009

bambi ano mas pravdu ja bojujem s kakanim malej odplienkovanim a len tepujem okadila postele koberec vsetko na nic nemam pomali cas 😝