Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vladkaz1
20. júl 2009

No Dari tak sme si este pocestovali teeda. .
baby ja som neni stale na neho hnusna to nie ...ale seriem ma sem tam co uz,
lubim ho ale skakat po hlave si teda nenecham ... tak to teda nie...
uz som sa naucila ze u nas sa palcom nic nevyriesi, len krikom 😀 potom ma aspon zas dost rozumu na tyzden a seka dobrotu 😀 😀 😀 to som ale sekera coo? 😝

frisbee
20. júl 2009

vladka....neboj,hnusná určite nie si 😉 😉 😉 ...oni niekedy potrebujú,aby na nich niekto zareval 😀 😀 😀

vladkaz1
20. júl 2009

no moj to potrebuje pernamentne .. je taky tvrdohlavy .. jakk cert .. 😅

darina60
autor
20. júl 2009

No ja som pred chvilou prvý krat telefonovala s drahým, aj to mne nevolal ale dcere na mobil, mal smolu dvihla som to a veru nadšený nebol. Tak čo ma čaká poobedie si neviem ani predstavit, alebo bude hrat mrtveho chrobaka. Ale volala som so svokrou, aj som daco nadhodila, ze aka bola dovolenka, ja ze dcera v pohode a ja primerane podmienkam tu doma. Ona to odbila, ze vsak sa to urcite vyriesi, chválila ako tam chodil so synom, chodili tam na obed a tak. Deti si boli vzacne asi pol hodinu, teraz sa bijú a kričia na seba, no idem hodit dalsiu pracku, to bude zehlenia.Vladi uz si asi spala, ked sme leteli, ale išli sme cez budapest, takze asi Trnava nebola v letovom pláne. Vladi dobre, že si sekera, ja som pravý opak a ako to dopadlo, za dobrotu na žobrotu.

vladkaz1
20. júl 2009

no Dari ved uvidis poobede mozno sa bude hrat na mrtveho chrobaka 😝 moj je urazeny hahahha sak ho to prejde po obede ide do prace .. vecer som na teba myslela .. ked som zaspavala 😵

frisbee
20. júl 2009

dari...no neexistuje,aby sa ti vyhýbal,koľko má rokov,preboha,chová sa jak puberťák 😠 .Jakože problém neexistuje,keď o ňom nehovorím?Ale vidíš to,väčšinou to tak je,že dobré ženy si to vždycky odnesú...už som to písala...ja poviem suchú ironickú vetu,jemu to tým pádom dojde do mozgu,chvíľu sa mračí a keď rpbí zo seba vola tak ho nechám vytrucovať a je to v pohode.Vladka 😀 😀 😀 niekedy aj zarevem....čím menší človek,tým silnejší hlas 😀 😀 😀

darina60
autor
20. júl 2009

Jej diky, aspon dakto na mna mysli, ja som nemohla zaspat, zabudla som si dat lieky a mala som ich v batožine, nechcelo sa mi ich hladat, tak som spala malo a rano ked vypadol do roboty uz som nemohla spat.Uz sa tesim zajtra do práce ja tam vzdy naberiem sil tak ako tu.

vladkaz1
20. júl 2009

no super Dari aspon naberies novu energiu nie? moj je urazeny ze som nonstop na PC som isla za nim a ze chod si sadnut za PC mi povedal 😅 no asi 5 rokov 😝 😝 😝

frisbee
20. júl 2009

vladka...no chudáčik malinký,pretože ho zanedbávaš,keď si u PC 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
20. júl 2009

😀 no zanedbavam skor si mysli ze mu budem chodit okolo rite cely den 😝

vanja
20. júl 2009

vladkaz ale on musí pochopiť, že tu máme problém, keď sa vyrieši, tak zas mu budeš behať okolo rite 😀 😀 😀 😀
Darinka vitaj doma.
A ja by som sa darinka nehrala namŕtveho chrobáka, ja by som bola celá rozžiarená, veselá, usmievavá, šťastná, lietala by som okolo detí aj aokolo neho, a jemu bude vŕtať v hlave, že čo to má znamenať.Že či ti až tak dobre bolo.
Alebo možno na to teraz čaká, či n eurobíš prvý krok ty.
To je len moja verzia, ako by som sa tvárila ja. Ale tvoj vzťah je na tebe. 🙂

darina60
autor
20. júl 2009

Vanja, presne to chcem urobit, tvárit sa , ze bolo super, čo aj bolo, presne usmievat, lebo uz raz ked ste ma tu podporovali som to robila a bol celý paf z toho, zalezený v kúte. Ja už som krok urobila, nechala som mu tu list nech si všetko zvázi, čo je priorita jeho, a nech nenechá dlho čakat, aj že ho lubim, stojím pri nom a tak. List má prečitaný tak teraz je krok na nom. A možno to ho znervoznuje, že to nejde podla jeho plánu.Letím k dr. ale vrátim. sa

vanja
20. júl 2009

ok držíme palce.
A to je dobre, že si mu v liste napísla, že ho ľúbiš. 🙂

bambi09
20. júl 2009

ahojte 🙂
tak ja som sa sem už včera nedostala 😝
darinočka,vitaj späť v realite a teda zážitok to teda moc príjemný nebol,to neplánované pristátie,ja som ešte nikdy neletela lietadlom a myslím,že keď raz poletím,tak aj mňa budú kriesiť,len dúfam,že nebudú musieť kvôli mne toto robiť 😀 😀 😀 😝
tak ako vanja písala,buď veselá,nech tie dojmy z dovolenky tak rýchlo nevyprchajú,ja neverím,že vydrží dlho hrať toho mŕtveho chrobáka...veď uvidíš,možno to všetko potrebuje stráviť,aj ten list,chlapom to všetko,takéto veci trvá dlhšie ako nám,my ženy máme väčšinou v týchto veciach jasno 🙂 😉
vladka,len sa nedaj,dôležité je,že ho ľúbiš,tak nech sa nechová ako vôl,ale to asi občas robí každý chlap 😀 😀 😀 😝
tak zatiaľ čaute a darinka,my na Teba myslíme stále,len nemôžeme byť s Tebou,iba takto virtuálne 🙂 😉

darina60
autor
20. júl 2009

No vrátila som sa od dr., čudoval sa , lebo ho dobre pozná, že on taký poctivý, cielavedomý, realistický, rodinne založeny a čo ja viem čo ešte a on toto. Povedal mi len, že musíme si to vyjasnit, že to je len medzi nami dvoma, ale sa cudoval. No to ja viem dobre, lenže teraz je on na rade ja som list napísala tak nech sa vyjadrí.Ozaj a dr. mi znížil dávky liekov, takže asi som na tom lepšie. No a ja dnes ked príde z práce usmiata, aj pusu mu dám na privítanie síce na líce, nech je chlapec v rozpakoch. On mi nalinkuje život a keď sa neriadim podla jeho pravidiel tak je mierne povedané v rozpakoch. A ešte pôjdem ku svokre zaniest darčeky a len sa ho spýtam či ide s nami. A basta. A keď do konca týždňa nenadhodí temu tak vyrukujem ja, aj ked by som si pokazila víkend. On s nou určite nič intímne nemá, lebo on je v takom stave, že by asi ani nemohol. No ale on bol ten týžden ked som bola na dovolenke doma s malým, slubil mu výlety do okolia, zoo, a pod. Malý mi povedal, že nikde neboli, len v rámci našho mesta. No ale našla som mu vstupenku zo štvrtka zaplatenu na dve dospelé osoby a auto v jednom skanzene, či čo to bolo. Najprv som si myslela, že to bola svokra, ale nie a ani malý keď som sa ho pýtala hovoril, že nikde neboli, iba na starom byte a u svokry, švagra a mojho otca. A nenápadne som sa pýtala či boli s dákou tetou alebo dievčatkom čo má okuliare a on, že nie. Čo si o tom myslíte, mám paranoju? Uvidím o pol štvtej sa dovalí, že čo bude, či zaleze alebo sa bude bavit len z dcérou. Tak držte palce. Keby som sa potom tu neobjavila, nechcem provokovat večer netom ale pekne sa bude dusiť so mnou v obyvke pri telke.

i

bambi09
20. júl 2009

dari,tak ktohovie,s kým tam bol,paranoju nemáš,ale tak nechaj ho dusiť vo vlastnej šťave,žiadny smútok,nechaj doznieť dovolenku v sebe,nenúť sa do ničoho,ono sa to rozbehne samo,tie udalosti,jasné,že nebudeš čakať mesiac,ale ani tak,že už som doma a húp hneď na vec,tak to nem dobré,pekne pomaly,veď on sa rozhovorí,teraz je asi nejaký seknutý,či zarazený,tak ho nechaj rozbehnúť,ale chovaj sa milo a nenúť sa do ničoho 🙂 🙂 😉
sme s Tebou,my si Ťa nedáme a super,že už máš aj menej liekov,vidíš,čas a smiech je najlepší lekár 😉

darina60
autor
20. júl 2009

babmi, presne toto som chcela počut 🙂 🙂 A opat mi zo srdca hovoriš, presne tak to chcem spravit. Bože dnes ked som išla od dr. si hovorím, že v živote by ma to nenapadlo , že toto budem musiet riešit. On vždy zodpovedný, obetavý, ani na firemne akcie nechodil, chcel byt stále s nami, na dom sa tešil, že ho dokázala postavit, nikdy neklamal, aj ked som chcela dceru ospravedlnit z dakeho výletu, a mierne oklamat triedneho, ani za svet. A teraz toto..........Fakt, ani sa nečudujem, že mi to svokra nechce uverit, alebo si to nechce pripustit.Ale ja viem, že ma má rad, a že ho trápi, že ma to zobralo, a možno preto ma nepodviedol, ale ako psychologička povedala, že to by bol zvláštny druh nevery, takto to pripravovat. A ešte mi dr. povedal, že to keby sa prevalilo, ze to by mal po kariére a mal pravdu. A viem, že môj muž rozmyšla desat krokov dopredu, natolko ho poznám a on mi vtedy aj povedal, že ma pripravuje, že keby mi dakto volal, aby som nebola prekvapená. Už som aj na to myslela, že keby sa nerozhýbal, že mu poviem, že dakto anonymne mi do roboty volal a že už na neho dačo šijú, odpočúvajú hovory a pod. Je to blbost? Čo myslíte?

bambi09
20. júl 2009

dari,zatiaľ by som sa do takých vecí nepúšťala,aby sa to neotočilo proti Tebe,ale ten rozhovor rozhodujúci skôr,či neskôr príde,radšej si 2x rozmysli,či sa to nemôže zvrtnúť proti Tebe,lebo už ide do tuhého,tak nech máš čisté svedomie a pokoj na duši...neboj sa,on sa rozhýbe,žiť v takej neistote a na dvoch stoličkách sa dlho nedá... 😉

vanja
20. júl 2009

veru raz to praskne

frisbee
20. júl 2009

tu som 🙂 🙂 🙂 🙂 .hneď spustím...dari...čo to je od neho za chovanie,keď chce fungovať ako rodina,tak musí komunikovať...no už som sa nasr...sama...aby som k vám nedošla a neurobila tam poriadne tornádo! 😉 😉 😉
A súslasím s tým,čo ti všetko dievčatá poradili,daj mu čas,ale nie zas tak dlho...to by vás mohli za chvíľu viezť húkavou vo zvieracích kazajkách. 😎 😎 😎 Sorry za čierny humor,ale ja som akčný typ,toto by som dlho nevydržala....a ešte mu per bombiše 😝

bambi09
20. júl 2009

aj tu sa lúčim,dvíhame kotvy,podporujte darinku,nech už sa to vyvinie,akokoľvek,nie si sama 🙂 😉
držím palce a myslím na Teba aj na všetky statočné ženy,čo toto musia riešiť ☹
aj na vás všetky tu,každá máme svoj príbeh a starosti,ale sme sa tu dobre zišli a ideme ďalej,raz sú slzy,raz smiech,ale musí sa ísť ďalej 😉
tak hlavu hore,bojovnice moje,v nedeľu sa na vás tešíííím 🙂 🙂 😉
papááááááááá...

frisbee
20. júl 2009

spolubojovnica naša ahoj,a mysli,mysli,ako sa tu trápime 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

darina60
autor
20. júl 2009

Baby, vydržte do rána, večer máme rozhovor, keď deti pojdu spat a pre istotu sa budem snažit nahrat na mobil. Našla som lístky z alboreta v mlynanoch kde boli len dve osoby dospelé vstupenka, potom som mu našla smsku debil ju nezmazal, že dakujem za krásny den. Tak on nechal dieta u svokry, že musí ist do práce a s tou sukou išiel na výlet. Hlavne že vlastné deti tieto prazdniny nikam nezobral, malému sluboval zoo, lod, aa všeličo ine a on si ide s tou pi...l na výlet. Toto mu tak neprejde. Ráno sa ozvem, ak ho dovtedy nezabijem. A teraz si z detmi veselo pušta cdčko a rehoce sa. Je... už by som ho nechcela ani zadarmo.

frisbee
20. júl 2009

dari...s kľudom a rázne....ty to zvládneš,máš na to,tfuj,tfuj,drž sa.ja pojdem spať tak okolo pol jednej,keby niečo,píš,srdiečko,nedaj sa..... 😠 😠 😠 😠 😠 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinano
20. júl 2009

ahojte
darinka klud ako pise frisbee ty to zvladnes, ja sem tiez nakuknem drz sa myslim na teba

vladkaz1
20. júl 2009

no teda Dari to som od neho teda necakala sviniar jeden .. klud a normalne sa snim pozhovaraj no co je on na hlavu? 😝

tinika
20. júl 2009

NO dari tak to by fest nastvalo aj mna debil jeden taku by som mu vrazila hned 🤐

frisbee
20. júl 2009

baby,dneska sem nakukujte....nemožete povedať adminom,aby mi dovolili jedno do p...?
Cudzia baba mu ďakuje za pekný deň a jeho vlastná žena sa plazí domom,aby sa nestretli 😠 😠 😠

zajo79
20. júl 2009

caute kocky...som to sledovala par tt dozadu tuto temu...,

sa to vyvrbilo...

boze, chlapi su svine, Dari, nedaj sa a na Teba myslim. Dnes mam dovod sediet do noci pred pc.

a idem rychlo docitat zmeskane info...

zajo79
20. júl 2009

frisbee, kludne daj jedno...ved im to nepovieme.