Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
20. júl 2009

ja by som aj 5...som rada,že si tu,každá pomoc dobrá 😉 sme tu samé inteligentné krásavice 😀 😀 😀

vladkaz1
20. júl 2009

ja tak isto cakam .. fakt som cakala ze sa zachova rozumne a bude mysliet na rodinu a on da maleho k babke a ide na rande? hajzlik je to sorac .. 😠 ☹
ale nemam slova Fris herecka zas? 😅

frisbee
20. júl 2009

vladka moja,fakt som to čítalá celé od začiatku,a on jej tam tvrdil darinke,že ju miluje a j deti a nerozbije rodinu,a potom jej povedal,aby sa ho nedotýkala...a teraz toto....on hreší na to,že darinka je kľudná osoba 😠 😠 😠

vladkaz1
20. júl 2009

no ved ja si to tak isto premielam ale nemam slov podla mna ako napisala darii nechce jej to vsetko vesat na nos ze bum a padne na hubu ale on ma plany uz vytvorene po predu .. ale nechapem ako moze byt taky blbec a cakat ze Dari ho bude podporovat vo vsetko .. akoze ozaj sisisi 😖 😝

frisbee
20. júl 2009

ale darinka nám písala,že on má celý život všetko o 10 krokov naplánové,aby ho nič nezaskočilo ☹ ☹ ☹

frisbee
20. júl 2009

naplánové je naplánované....som nervózna

vladkaz1
20. júl 2009

len fakt ak je chory tak nevies .. co sa mu v halve premiala tak isto napisala ze by neverila a nepovedala na nich ze by sa im taketo nieco mohlo stat tak mozno on uz zmenil svoje plany .. v hlave .. s pomocou tej pani kozy ..ani nevies ako...
😝

frisbee
20. júl 2009

pre mňa je podstatné to,že čo má krava niekam chodiť na výlety so ženatým mužom,preboha.ja si idem do garáže pre nejaké kladivo 😠

vladkaz1
20. júl 2009

radsej tu kosacku .. 😉

martinano
20. júl 2009

tak mna dostalo,ze dal maleho babke a isiel na vylet, neviem ktoras ste to povedali ja by som mu dala facku ako sa poznam a zacinam pochybovat o tom,ze je chory

frisbee
20. júl 2009

no ja som bola stále neutrálna,že uvidíme,čo bude,ale keď mu darinka nechala ten dopis,a on urobí toto,nakopať ho do gulí,fakt 😠 😠 😠 ...a teraz ma napadlo...chlap,ktorý by to chcel utajiť,tak vymaže sms a vyhodí vstupenky...mám pocit,akoby to darinke robil naschvál...

vladkaz1
20. júl 2009

ja neviem to sa takto sudit neda .. on ma svoj zivot podla mna naplanovany a klame .. az sa mu z usi prasi 😝

frisbee
20. júl 2009

vieš,ako to myslím,že darinka sa furt snaží zachrániť rodinu a jemu hrabe

vladkaz1
20. júl 2009

no ja viem .... preto to stale tak pisem.... darinka ma byt ta co ma stale chranit udrzat a tak ale to musia byt na to 2 ja aspon keby si s nou rozumne sadol a pozhovarali sa ako 2 ja dospely ludia ved nemoze on toto robit ..
😠

vladkaz1
20. júl 2009

ja som bola pevne presvedcena ze v tom bude nieco ine .. ale zatial sa moj nazor nepotvrdil..

frisbee
20. júl 2009

ona do toho dáva všetko a on strká hlavu do piesku...keby bol decko,tak to pochopím.mňa štve,že všetko vždy leží na žene,ona tieto problémy nevyrobila a najviacej si to odnesie.

vladkaz1
20. júl 2009

no ved on jej nalinajkuje jedneho dna ze .. uz len kamos .. bla bla to su premna prazdne reci .. lebo podstata je niekde ine 😠 no a keby bol aspon chlap a popriznaval sa ukazal sa v pravom svetle ja strcim ruku do ohna ze ked si moj nejaku najde mi to povie do oci .. aj sme si to tak raz povedali ani neviem o com sme sa bavili ... jednoducho aspon to by si zasluzila aj to mi povedal moj MM

frisbee
20. júl 2009

ja mám rada v živote jasno,toto je hrozné

frisbee
20. júl 2009

tak,tak ☹

vladkaz1
20. júl 2009

aj ja preto to pisem ale nik si nevyberie akym smerom sa jeho zivot pohne... no ale on ma stve .. Dari prepac mozno ze ta privedieme do depky to by som nechcela ale je to realita .. ak ked .. ja viem ze lahko sa mi vraví ..prepac 😵

frisbee
20. júl 2009

ale vladka vezmi si,že darink písala,že bola vždy tá vzorná,kľudná,dobrá,nekonfliktná manželka....my dve sme iné...ja bojujem celý život,darinkin chlap sa nemusel snažiť,on v nej mal vždy istotu 😒

vanja
20. júl 2009

veď to, že mal v nej istotu a spoliehal sa na ňu. Ale teraz sa to chlapcovi skomplikovalo.
Ja by som pred ním, keď budú všetci spolu opýtala syna, že kde ste boli všade s ockom.
Nech chlapček povie pred ním, že nikde iba u babky, a aj to sám. 😒

frisbee
20. júl 2009

ach ženy,som z toho fakt nervózna

janetina
20. júl 2009

ach ach citam 😒

frisbee
20. júl 2009

no čakáme a tŕpneme,čo bude 😒

martinano
20. júl 2009

no u mna by skoncil tym,ze syna nechal u babky a isiel s druhou prec koniec ja osobne by som s takym clovekom takzo existovala 😢

vladkaz1
20. júl 2009

☹ no ale uz musia mat po debate nie? .. ☹

martinano
20. júl 2009

vladkaz to bude na dlhsie si myslim,ale teda nervy mam riadne ☹

vladkaz1
20. júl 2009

no m mozeme mat nervy ale co Dari? 😢

vanja
20. júl 2009

to teda bude na dlhšie, lebo má čo vysvetľovať. 🙄