Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

stellaartois
21. júl 2009

..no ako s nou jedna, je podla mna klasika...ti co sa rozvadzaju tak sa nestacia cudovat kde sa ta zloba, arogancia a neucta zobrala... 😒 ..akoby toho cloveka nepoznala a este k tomu Darinka berie lieky na upokojenie tak to vyuziva..treba sa pripravit na najhorsie- bohuzial ...treba mysliet na deti a ziskat pre seba co najviac...nech plati ked chce ist a s kolegynou ktoru mu tak strasne rozumie..ved za par mesiacov to bude s nou to iste len v bledomodrom...aki su ti chlapi hlupaci....

frisbee
21. júl 2009

mňa rozpálilo,že s ňou zaobchádza ako s idiotom...veď keby to aj boli len problémy v práci...on stresuje celú rodinu,to sa nedá,aby manželke povedal,že svoje problémy rieši s inou babou...kočky,uznajte...každá z nás by s ním zatrepala 😠 😠 😠

stellaartois
21. júl 2009

...zatrepala..to je diskutabilne..nechces predsa zahodit dlhe roky spokojneho manzelstva a myslis aj na deti, ci nie? No bohuzial sa treba pripravit na bitku o alimenty asi....ked mu neotvorila oci absencia manzelky pocas dovolenky tak co ine...zamilovanemu somarovi tazko nieco vysvetlit....

frisbee
21. júl 2009

stellla...myslela som to obrazne,aby sa spamätal a pozrel sa na situáciu aj z jej pohľadu 😉

stellaartois
21. júl 2009

..no to asi nepozrie ...nevidi, nepocuje, nedycha...len kolegynu ma v hlave ( alebo niekde inde )

frisbee
21. júl 2009

som nervózna,že sa darinka neozýva ☹

tinika
21. júl 2009

dari ja si tiez myslim ze to speje k jednemu - koncu, ale ver, ze nie dlho bude trvat a chlap si uvedomi čo stratil a uz bude neskoro, lebo ta krepa si ho na krk nezavesi

bambi09
21. júl 2009

baby,tak ja len na skok môžem,čo môžem,musím 😠 😠 😠
darinka,tak to bola akože diskusia??rozhovor???no,ďakujem pekne 😠 😠 😠
ani sa nedivím,že nechce,aby svokra o niečom vedela,on totižto potrebuje z Teba najprv urobiť blázna a až potom odíde,veď predsa nemôže nikto po ňom chcieť,aby žil s bláznom 😠 😠 😠 prepáč mi tie výrazy,Ty blázon určite nie si!!!zato on hej a ešte k tomu riadny idiot a somár!!!!premysli si,či Ti to za to stojí,žiť s takým človekom,na to,aby manželstvo fungovalo predsa vždy treba dvoch 😒 😒 😒 a Ty si evidentne sama,kto chce niečo riešiť a zachraňovať rodinu ☹ ☹ ☹
hlavne pozor,aby nezneužil to,že berieš lieky,keď sa nebodaj bude pri rozvode rozhodovať o tom,s kým budú deti,aj keď si nemyslím,že by mal záujem sa o ne starať on s tou píp 😒 ale aby sa to nezvrtlo zlým smerom,keď sa už teraz k Tebe takto hnusne chová 😠 😠 😖
a tie jeho tvrdenia,že sa tej baby nedotkol by som brala s veľkou rezervou,je to prvotriedny klamár,to sa určite len tak vedľa seba prechádzali v tom arboréte a ona mu ďakuje za pekný deň???dosť pochybujem,ale namotáva si ho teda pekne,aj byt už sa prerába,no,pekne to má chlapec vymyslené,asi by som fakt začala na Tvojom mieste uvažovať nad tým,čo písala kveta 😒 😒 😒
som taká nasranáááááá,že by som ho najradšej vlastnoručne prefackala,aby sa spamätal,ale to by asi nepomohlo,má klapky na očiach,je hluchý a slepý,vidí a počuje len to,čo chce... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vladkaz1
21. júl 2009

to je chrapun .. jasne ze sa to dalo cakat ale necakala som ze to nabehne takyto rychly spad ... 😠 suhlasim s Fris co popisala nebudem sa opakovat .. ale vlastne nic sa zas nevyriesilo len zhodil teba a obvinil ta .. no prekrutil to a podstata nikde ... podla mna klame .. vo vsetkom az sa zneho prasi ... moj nazor ..suri prestavbu bytu ... ked mu doter nevadil co zrazu teraz? takze hladaj dvovon no zaobali to zas na deti .. ale aby nebola podstata niekde inde .. cize ona .. herecka 😠 on je chory .. ma nalinajkovany zivit a akoze teraz co vy sa mate riadi jeho pravidlami a co vam nadiktuje a hotovo? dari len nenechaj zo seba spravit blazna a aj som ti vravela ze tu svokru este otoci proti tebe ...

darina60
autor
21. júl 2009

Fris, ale ja som v práci, preto sa neozývam , týždeň som tu nebola a už len prečítat Vás mi dáva zabrat. Baby, ja som teraz v pohode som v práci, ráno som rozprávala s kolegom, môj najlepší kamarát v práci, mladší, zvačša len také blbiny rozoberáme, poznáme sa už 8 rokov , je mi ako brat, no a on ked som bola na MD začal si tu s jednou kolegynou čo nastúpila, lenže on sa do nej zalúbil jak blázon. Ked som sa vrátila s MD som ho nespoznala, lenže on sa zalúbil, kým ona ho mala len na sex. Obidvaja vydata+ženatý, po jdnom malom deti. Lenže dozvedela sa manželka narobila bordel, lebo jej otec je u nás riaditel, čiže kolegov svokor,baba mala len na dobu určitu, nepredlžili jej to hoci velmi chcela a letela prec. A tým sa vztah skončil,, on ju ešte chcel ale ona nie. Tak on mi tu tiež hovorí, z vlastnej skúsenosti, a tým že mojho muža pozná, a nikdy by to nepovedal, že práve on , tak on z takým nadhladom a jemu vlastným humorom hovorí, že možno dobre ked sa odstahuje, že si oddýchneme od seba a že je presvedčený, že mu budeme chýbat a vráti sa. Ja to už beriem tak, že chudák v mladosti sa nevyburil, niekto začne chlastat, niekto sa zalúbi, inač by som sa zbláznila.A presne aj psychologička, mi povedala ako tú daktorá spomínala, že dva roky má v tele človek také látky čo mu vyvolávajú zalúbenie a potom to opadne.Teraz mi volal, aby som zabezpečila predlžený víkend čo sme detom slúbili ale prizvukoval že dve izby baby zvlásť a chlapi zvlásť. A naopak tinika budem oponovat, lebo viem s kým žijem aké má postavenie, že to ku koncu nespeje.

frisbee
21. júl 2009

bambi a vladka...pravda!!!ja som tak nasraná,že to by chlapec nerozchodil,čo by som mu povedala...jak s ňou jedná 😠 😠 😠

vladkaz1
21. júl 2009

Dari a ako sa citis ty? este stale po tom vsetkom chces zachranovat???
Asi je v praci preto sa neozyva .. 😉

sirinka
21. júl 2009

inac sorry...to ze ma s tou kolegynkou iba platonicky kamaratsky vztah...hahaha...tomu sa da iba tazko verit, kedze uz uplne odmieta fyzicky kontakt s vlastnou zenou.

frisbee
21. júl 2009

darinuska moja....ale je to voči tebe sebecké...obráť sitáciu,keby si mu ty povedala,že si sa ešte nevybúrila.ja viem,že to technicky ku koncu nespeje,ale psychicky to nevydržíš....čo to je za vetu,baby zvlášť,chlapi zvlášť,ja som fakt na vybuchnutie...mňa by moj muž v živote takto neurazil!

sirinka
21. júl 2009

ja som mala kedysi tvrdi nazor, ze by som cosi take nikdy neodpustila...teraz pri druhom dietati uz to neberiem az tak jednostranne...ale v takejto situacii.
a ten predlzeny vikend...myslite si, ze vase deti nevycitia, ze medzi vami to nie je ok? dokazete sa natolko pretvarovat, aby z toho mali naozaj pekny rodinny zazitok?

darina60
autor
21. júl 2009

Baby ešte, zajtra idem k tej mojej psychologičke, vždy dobre poradí. A ten byt ako fris spomínala, práve pre to, ktoré to viete, v akej oblasti pracuje , práve pre to sa nechce rozviest a práve preto si nebude tam tu babu vláčiť, to skôr on u nej by bol lebo mi sme tam 12 rokov bývali, všetci susedia ho poznaju, dve kolegyne bývajú v tom istom vchode a jeho kariera by bola v pr.. A stále mám pocit, že dáky predlžený víkend bude mať aj s tou svinou. Ale ja musím byt v pohode, ja mu už neverím, pokial sa stará o deti, dom a aj finančne, tak tieto majetkové veci riešiť nebudem. Ja si myslím, že už znesiem dosť a myslím si, že sa zbadá a keď nie tak aspon budem vedieť že o neho nestojím a že som spravila všetko v mojich silách. Včera som to aj nahrávala ale mala som ten rozhovor predtým, tam povedal viac toho. Takže hor sa na predlžený víkend. Ha Nebojte, nešibe mi, zdá sa, že jemu šibe.Aj dr. včera povedal, že som v pohode, len tie lieky sa nedajú zo dna na den vysadiť.

frisbee
21. júl 2009

darinka...mne už ide iba o jednu vec...každý si k tebe dovolí to,kam ho ty sama pustíš,takže budeme trénovať odstup a aby sa chlapec naučil slušnému správaniu...dobre,situácia je takáto,chovajme sa k sebe ako dvaja cudzí ľudia v spoločenskom kontakte.

vladkaz1
21. júl 2009

dari no oki... dobre pises mojko ...!!!!! len tak ako pise fris .. ak to tak chce chovaj sa k nemu tak .. jednoducho sa nenchaj ponizovat a tie reci o rozdvojenej osobnosti nehnevaj sa toto ti povie po tolkych rokoch manzelstva?

darina60
autor
21. júl 2009

Fris, super, tak som to myslela, pochopila si ma ako vždy 😉 Tak uč ma prosím, ale idem zajtra aj k psychologičke a ta mi tiež poradí ako sa mám k nemu chovat, minule mi hovorila, že nemám vôbec reagovat na jeho naražky a včera to fungovalo a veru ked sme akože dodiskutovali, okrem iných naražok mu hovorím, v sobotu ideme tvojej mame gratulovat. Ja že pôjdem dačo vybrat a on že no ty si jej už jeden darček dala, ale samozrejme pôjdeme aj dačo hmotného vybrat. Baby asi som blázon, mna to vôbec neurazilo, mne to prišlo smiešne. Nič som nepovedala a to ho vytáča. 😉

vladkaz1
21. júl 2009

dari ziadny blazon to si nesmias hovorit mojko!!!!!! zi skvela uprimna zena co sa dostala do takejto blbej situacie nie ty si sa dostala ale tvoj MM ta dostal ... mojko drz sa a ked ho to fakt bere takym sposobom tak chod na to ako radi Fris 😉 nech ho aj roztrhne

tinika
21. júl 2009

darinka ty vies najlepsie aky tvoj muz je, my len z tvojho rozpravania, ja budem len rada, ak sa to skonci dobre, hlavne pre teba a detičky. Ja viem aspon trocha ako si na tom, ja som mala síce iný dovod, ale tomu mojmu tiez ruplo v bedni a chcel rozvod, som sa nevzdavala do poslednej chvile, aj ked uz svokra vravela ze sa to asi nezmeni ale ja som si to stale nepripustila a ... vydržala som a oplatilo sa. 😉 Takže vela vela síl a dari, obdivujem tvoju silu, ja som revala jak blazon ked som uz nevedela ako

frisbee
21. júl 2009

dari...to je ono,ber to,že to je smiešne a on sa strapňuje...toto som zažila so svojou svokrou,dokiaľ som si brala jej jedovatosti k srdcu,tak sa to stupňovalo,lebo ju to tešilo.Keď som ju začala ignorovať,úplne sa doma zmenila situácia...nemala partnera na hádky a ubližovanie a bola z toho úplne vykoľajená.Moj muž povedal,že to jbol jediný sposob,akým sa tá situácia dala zvládnuť,pretože ona bola vytrénovaná vo vyhľadávaní konfliktov a nachystaná sa hádať.A zrazu ticho 😀 😀 😀

frisbee
21. júl 2009

P.S.sucho si mu mala povedať...to bol darček od teba,miláčik 😉

vanja
21. júl 2009

tak som si vás konenčne prečítala, a som sklamaná. ☹
Čakala som úplne niečo iné. ☹
No dobre.
Možno so mnou baby nebudete súhlasiť, ale ja by som sa stretla s tou jeho p... a poriadne by som jej okorenila život. Keď ho ona pokazila darinke, tak ako sa hovorí oko za oko zub za zub. 🙄 🙄 🙄 🙄

No on fakt s tebou kýve.
Som tká nasratá, že len doplním baby: vycicať, vyžmýkať, zahodiť.

vanja
21. júl 2009

teda nezahodiť, poslať ďalej....

frisbee
21. júl 2009

vanja a darinka...píše mi mladá,tak som jej to načrtla...a zase odborná rada...darinka si musí zariadiť svoj život,svoje koníčky ...aj keď spolu ostanú papierovo...darinsí posunúť ďalej.

vanja...ešte by on darinku obvinil,že je hysterka

fakt,jedine vycicať a poriadne

frisbee
21. júl 2009

blbne mi notebook...tam malo byť,že danka sa musí posunúť ďalej,urobiť si svoj program a trochu ho ignorovať.

vanja
21. júl 2009

ale tak potom tak, že ak chce jej manžela tak v poriadku, aleso všetkým, prať, variť, žehliť

frisbee
21. júl 2009

vieš....toto je to....darinka sa nechce rozísť

vanja
21. júl 2009

no to písala na začiatku, že chce zachrániť manželstvo, ale teraz písala , že už by ho nechcela ani zadarmo, keď som dobre čítala.
a to jeho vyjadrenie, že sa dobre vyspal....
Mala sa ho opýtať a s kým?