• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
ahoj,vanja,ešte nespím :wink: :wink: :wink:
22. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada fris, už som sa bála že si budem písať sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no včera som skolabovala,zobudila som sa až ráno o šiestej na budík.Ja totiž vždy kosím na trikrát,dvor,potom spodok záhrady,a potom kopec nad sklakou...ja som v tom horku zvládla celú záhradu,a na kopci mi už bolo fakt zle,som sedela na zemi,ako som sa motala a búchalo mi srdce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ja si vždy večer ľahnem do postele,že sa budem dívať na telku,a v momente vytuhnem :grinning:
22. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sklaka je skalka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to máš čo kosiť.
ďalšia šichta kedy? :grinning:
22. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra dvor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris :sweat_smile:
22. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to má byť u nás 36 stupňov...a ďaľšia radostná novina,dnes som nebola doma .....a prišiel luster :grinning: :grinning: :grinning:
takže ráno musím na poštu,majú od.8.do 9.,je to asi 10 domov od nás,ale musím autom,to sú vždy väčšie krabice,ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne luster je doma..... :grinning:
aj u nás má byť 36 stupňov a to mi treba ísť s dcérkou do mesta k logopedičke a potm ešte na nákupy, elbo v pondelok ide do tábora a ešte nám čosi chýba na dokúpenie. Takže už sa teším, ako sa budeme pariť.
Asi strčíme nohy do fontány. :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja možem nohy strčiť na dedine maximálne do žumpy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kultúrne vyžitie na bode mrazu,začali jazdiť kombajny,tak mám aspoň nejaké zážitky...také veľké,zahraničné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made in china :grinning:
22. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klimatizované,aj blikajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja a odlial si zajtra v TT ma prsat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Darinka, tazko je radit, chcem Ti dodat len odvahu a pozitivnu energiu....mohla by som toho vela napisat, pred 2 mesiacmi som sa rozviedla, po dlhych perepetiach a clovek by neveril, coho je ten druhy schopny! Tak ako Ti niektore dievcata radili, urobit si financnu rezervu, hovorili asi v vlastnej skusenosti. Ale peniaze nie su to najdolezitejsie.....k jednemu prispevku sa chcem vyjadrit, rozmyslaj, ako by to bolo pre Tvoje deti najlepsie...porad sa s nejakym detskym psychologom, nei len so znamou psychologickou, ktora Vas oboch pozna....ja ked som sa rozhodla (a to Ta nenavadzam na rozvod) rozviest, bolo moje rozhodnutie take, ze sa rozvadzam prave kvoli detom...aj ked prvotna nmyslienka bola uplne opacna, musim to kvoli detom vydrzat. Jedna detska psychologicka mi povedala, ze aby si ma v buducnosti deti vazili, musim mat hrdost a ak necham so sebou mavat ako s handrou aj oni sa takto budu ku mne chovat. A nechcem ,aby si bolo v omyle, ze navonok pred detmi "hrat" ze je vsetko OK, ja mam velmi malinke deti, este len zacibnaju hovorit, ale viem na 100%, ze vsetko vnimaju a citia a je to pre deti velmi frustrujuce.....12 rocne dievca je naozaj velke.....Pisem len kuskovite, lebo ja som podobne ako Ty velmi velmi tolerantna anechala som so sebou manipuklovat, hladala som stale chybu v sebe, nechala sa citovo vydierat a tym padom aj vlastne tyrat.....Potom som zitila, ako klame.....aky je egoista......sama vidis, ze ode na vylet s inou a na dieta a jeho prazdniny kasle, ake ma priority? Rodina??? Ako pise fries, uúplne s noui suhlasim, kazdy si to musi odzit sam, kazdemu to poznanie trva rozne dlho....a s odstupom casu vidime veci uplne uplne inac. Drzim palce, aby si sa rozhodla spravne, s ohladom pre dobro deti....
23. júl 2009 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mstiefelova...ďakujem,pekne si to napísala...ja som tiež odišla od bývalého kvoli tomu,aby dcéra vyrastala v kľude.
A ako sa máš,je to čerstvé....
23. júl 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari to jo ona len tak dalej ved on nato pride ze co chce stratit alebo uz stratil? :wink: :grinning:
23. júl 2009 o 08:03  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Za chvílu napíšem viac, čo sa dialo ale som v práci a šefka mi dala úlohu, tak potom. A nestratil, včera sme obaja niečo získali, teda aspon ja, ale to neprezradím, ostatné vám popíšem ked dorobím .
23. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz som ešte nervóznejšia,ako predtým :grinning:
23. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vams citam ako detektivku .. Dari je to super ako si sa dala do hromady .. obdivujem ta .. a verim ze sa to dotiahne do najllepsieho konca aj pre teba aj pre deti :wink: :dizzy_face:
23. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka naša,ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zlatko citam vas podsitvo neboj .. len malo casu stale lietame niekde ..
23. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja toho mám dnes tiež veľa,ale budem sem nakukovať :slight_smile:
23. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris ja som sa ta uz cely tyzden chcela spitat ze ci byvas na dedine?lebo podla toho co opisujes je to ako by som videla slnce seno jahody toje moj oblubeny film. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dari ale teraz uz vrav co vies lebo ine nerobim len lietam k pc a teba cakam co tobude za prekvapko.uz mi skoro aj privarok prihorel. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
23. júl 2009 o 10:26  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka :grinning: :grinning: :grinning: však to tak je,dokonca moja kamarátka susedka odnaproti na mňa volá Kelišová :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha ha ha to ozaj ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty byvas niekde na kopci? a ku to mate skalku?
:slight_smile: som svedavec co?
:grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 10:31  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bývam pod kopcom,dvor máme rovný,ale záhrada je do kopca....skalku mám takú divokú...ihličnany a kríky,až tu budem mať dcéru a opraví mi počítač,tak sa sem pokúsim hodiť fotku :grinning:
23. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tomu sa potesim :grinning: :grinning: :grinning: mozesaj sebaposlat .juj ten hnusny gombikminefunguje . :grinning:
23. júl 2009 o 10:52  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak aby som Vás nenapínala tak napíšem, len dnes kvôli teplu nás pušťajú za hodinu domov, takže ešte to stíham. V skratke, včera večer ked dcéra išla spať na mna vyrukoval, že čo som mu nepovedala, že prídem neskôr, že na tom sme sa nedohodli, že deti sa pýtali kde som a tak. A potom sme sa dohodli aby sme mohli fungovať na určitých pravidlách, že si povieme, aby každý si vedel čas zariadiť. Lenže potom začal rozprávať a skákal s jednej možnosti do druhej, že tu zostane, potom zas, že odíde do bytu, potom, že keď sa mi nepáči tak môžem ja odísť, potom že nemám už volať jeho mame, potom zas, že aby som nešla s nimi na oslavu jej menín v sobotu, a potom všelijaké hlúposti z minulosti. Fris prosím ty všetko vieš, ako moja hovorkyna, ked sa zle vyjadrujem, lebo som rozrušená z tej veci čo tu nespomeniem, tak prosím ked tu nebudem vysvetli to v mojom mene babám. Nakoniec mi povedal, že kolkokrát už rozmýšlal, že to v robote autom napáli do múru, ja som tam nikdy nebola neviem aký je to múr.Čiže on sa chcel asi zabit, ale fakt on to hovoril ako by to bol schopný. On má nahromadené psychické problémy a chce si s nimi poradiť sám a nezvláda to, ale nechce aby som mu ja ani nikdo iní pomáhal. Preto mu tolerujem tie jeho reči, lebo si od začiatku myslím, že on to tak nemyslí. A podotýkam po včerajšku určite viem, že s tou ženou nič nemal, však fris. A potomdebata síce skončila, ale sa ešte niečo udialo ale to nemôžem povedať...
23. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok