• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
kveta no ona s nim ale bola aj na vylete a tak...a ak je to vo vsetkej pocestnosti, tak sa svojmu partnerovi zrejme zdoverila, ze kolegovi iba pomaha v tazkej situacii...a ked to zamlciava...tak to mozno tak celkom ciste nie je...
ale ani podla mna tato cesta nie je ta prava..kazdy nech si robi poriadok na svojom...
25. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka ako to myslíš že ide po tebe?
akože ťa chce, alebo má iné náražky na teba? :fearful:
25. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kveta ako myslíš to čo si napísala, nejako tomu nerozumiem :confounded:
25. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka, ja som ten rozhovor s partnerom uviedla ako príklad, že takto to riešili moji známi a vyriešili to a tiež tam nešlo o neveru fyzickú, iba duševnú.

však, keď mu pomáha vo všetkej počestnosti, tak sa nemá prečo rozbiť jej vzťah. ale zas nieje normálne, že sa darinkin muž zveruje cudzej žene a nehľadá pomoc u svojej manželky. :confused:
26. júl 2009 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som,ešte kmitám,ale už nakukujem :slight_smile: ....čo čo čo to je????
26. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som sa na chvilku zacitala do rozvodov a je mi nejako na nic :frowning2: co sa tu clovek vsetko nedocita....
taka zena,- musi vydrzat aj nemozne. :angry:
idem si urobit nejaky salat,lebo mi je z toho zle od zaludka.vratil sa mi spat cely ten moj zivot. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
len dufam,ze uz ma nikdy nic take necaka a ani ziadnu z vas a predovsetkym darinku.
u nich je to kriza.citim to v kostiach. :wink:
26. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adinka moja....prečo to čítaš,ty sado-maso :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a máš nás a svojeho super chlapiska a okamžite si zakáž tie myšlienky...taká silná,optimistická baba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nikde nikoho nebolo :sweat_smile: tak som tam nakukla.
ja tusim zalozim ligu na ochranu rozvedenych zien s detmi.
ja viem,ze su aj mrchy ale tie zase taku ligu nepotrebuju. :rolling_eyes:
fris mas pravdu.masochista som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silna asi som aj optimisticka ale ked ja to tak prezivam ked sa deje nejaka nepravost
no nezapriem v sebe barana. :sweat_smile:
26. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som panna,malá,nežná,puntičkárska
26. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris ja som maly baran-bojovny tvrdohlavy spravodlivy
rozmyslam rychlostou blesku,rozparavam ako gulomet a chodim v sedemmilovych cizmach a kto mi nestaci,toho necham za sebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale mamu mam pannu a mame sa rady. :wink:
26. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ese dorobit salat doteraz som dojedala po synovi.
26. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre,baranček :slight_smile:
26. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som si pokecala :angry: stretla som sa s muzom v kuchyni a oznamil mi,ze za chvilu ma vhodi od ntb
uz by som vazne potrebovala vlastny :pensive:
26. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je tu pomooooc :astonished:
26. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedal,že mám iba dve P...pes a počítač :grinning:
26. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fris :wink: :wink: Mne by ho najradšej zrušil, ale nie je písaný na mna ani na neho a aj ho niekdo iný platí, tak je bezmocný. U nás bolo včera všetko o.k. po dlhej dobe, strávili sme pekný večer, kludný :wink:
27. júl 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada,snáď sa to už niekam pohlo....možno si v tej peknej atmosfére uvedomí,čo má.... :slight_smile:
27. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dak dalej dari uvidis bude vsetko ok.len bud trpezliva snim viem je to tazke. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uvidis oplatisa :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 10:01  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee :slight_smile: :wink:
tak som doma a hlásim sa do služby :grinning: :grinning: :grinning:
včera sme došli neskoro,som dnes jak mátoha,malá v noci revala,vôbec som sa nevyspala,asi zmena prostredia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bolo nám krásne,potom popíšem,vôôôôôbec sa nám nechcelo späť do tej zaprdenej Bratislavy :grinning: :grinning: :grinning:
idem vás prečítať a nahodiť práčku,dnes budem len prať a žehliť a variť a čítať,čo ste popísali,mám to tak na celý deň :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
27. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj..................................... dostala si smsku odo mna ked som došla na Slovensko?.......................vitame ta.......................
27. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,ďakujem za privítanie,bolo nám super,ale veru ste mi chýbali :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
dari,sms som nedostala :frowning2: ja som sa Ti chystala poslať celý týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len som akosi nestihla-hanbím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
iba jeden smutný list som mala včera v schránke,dnes musím odpovedať,asi si poplačem :frowning2: :frowning2:
27. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi...čo sa stalo...ak teda o tom chceš hovoriť,alebo do IP :frowning2:
27. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj bambi doma :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabacek sa už dlho neozval, zabacek kdesi? Ako je? :frowning2:
27. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabacek není....tak snáď je to v lepšie :slight_smile:

vanjuša,servus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
darinku ani nezdravím,s ňou ráno vstávam a v noci usínam :grinning:
27. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vani ty ovladas magyarstinu ? sem tam nahodis madasrske slovko :grinning:
27. júl 2009 o 14:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: O dakujem zlatko,frisbee :slight_smile: Bambi, konečne si tu, ja som na teba myslela a chýbala si mi tiež :slight_smile: Ozaj a máš veľké srdiečko, vieš o tom :wink:
27. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi neviem po maďarsky ani ceknúť a keď sa tam ideme kúpať, tak ukazujem rukami a rozumejú mi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok