Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

sirinka
25. júl 2009

kveta no ona s nim ale bola aj na vylete a tak...a ak je to vo vsetkej pocestnosti, tak sa svojmu partnerovi zrejme zdoverila, ze kolegovi iba pomaha v tazkej situacii...a ked to zamlciava...tak to mozno tak celkom ciste nie je...
ale ani podla mna tato cesta nie je ta prava..kazdy nech si robi poriadok na svojom...

vanja
25. júl 2009

darinka ako to myslíš že ide po tebe?
akože ťa chce, alebo má iné náražky na teba? 😨

vanja
25. júl 2009

kveta ako myslíš to čo si napísala, nejako tomu nerozumiem 😖

izka
26. júl 2009

kvetka, ja som ten rozhovor s partnerom uviedla ako príklad, že takto to riešili moji známi a vyriešili to a tiež tam nešlo o neveru fyzickú, iba duševnú.

však, keď mu pomáha vo všetkej počestnosti, tak sa nemá prečo rozbiť jej vzťah. ale zas nieje normálne, že sa darinkin muž zveruje cudzej žene a nehľadá pomoc u svojej manželky. 😕

frisbee
26. júl 2009

tu som,ešte kmitám,ale už nakukujem 🙂 ....čo čo čo to je????

ada32
26. júl 2009

ahojte,
ja som sa na chvilku zacitala do rozvodov a je mi nejako na nic ☹ co sa tu clovek vsetko nedocita....
taka zena,- musi vydrzat aj nemozne. 😠
idem si urobit nejaky salat,lebo mi je z toho zle od zaludka.vratil sa mi spat cely ten moj zivot. 😝 😔
len dufam,ze uz ma nikdy nic take necaka a ani ziadnu z vas a predovsetkym darinku.
u nich je to kriza.citim to v kostiach. 😉

frisbee
26. júl 2009

adinka moja....prečo to čítaš,ty sado-maso 😎 😎 😎 😎 a máš nás a svojeho super chlapiska a okamžite si zakáž tie myšlienky...taká silná,optimistická baba 🙂 🙂 🙂 🙂

ada32
26. júl 2009

ked nikde nikoho nebolo 😅 tak som tam nakukla.
ja tusim zalozim ligu na ochranu rozvedenych zien s detmi.
ja viem,ze su aj mrchy ale tie zase taku ligu nepotrebuju. 🙄
fris mas pravdu.masochista som 😝 😀

ada32
26. júl 2009

silna asi som aj optimisticka ale ked ja to tak prezivam ked sa deje nejaka nepravost
no nezapriem v sebe barana. 😅

frisbee
26. júl 2009

ja som panna,malá,nežná,puntičkárska

ada32
26. júl 2009

fris ja som maly baran-bojovny tvrdohlavy spravodlivy
rozmyslam rychlostou blesku,rozparavam ako gulomet a chodim v sedemmilovych cizmach a kto mi nestaci,toho necham za sebou 😀 😝

ale mamu mam pannu a mame sa rady. 😉

ada32
26. júl 2009

idem si ese dorobit salat doteraz som dojedala po synovi.

frisbee
26. júl 2009

dobre,baranček 🙂

ada32
26. júl 2009

no to som si pokecala 😠 stretla som sa s muzom v kuchyni a oznamil mi,ze za chvilu ma vhodi od ntb
uz by som vazne potrebovala vlastny 😔

ada32
26. júl 2009

uz je tu pomooooc 😲

frisbee
26. júl 2009

mne povedal,že mám iba dve P...pes a počítač 😀

darina60
autor
27. júl 2009

fris 😉 😉 Mne by ho najradšej zrušil, ale nie je písaný na mna ani na neho a aj ho niekdo iný platí, tak je bezmocný. U nás bolo včera všetko o.k. po dlhej dobe, strávili sme pekný večer, kludný 😉

frisbee
27. júl 2009

to som rada,snáď sa to už niekam pohlo....možno si v tej peknej atmosfére uvedomí,čo má.... 🙂

simona55
27. júl 2009

len dak dalej dari uvidis bude vsetko ok.len bud trpezliva snim viem je to tazke. 😝 ale uvidis oplatisa 😀 😀

bambi09
27. júl 2009

ahojteeeeeee 🙂 😉
tak som doma a hlásim sa do služby 😀 😀 😀
včera sme došli neskoro,som dnes jak mátoha,malá v noci revala,vôbec som sa nevyspala,asi zmena prostredia 😝
bolo nám krásne,potom popíšem,vôôôôôbec sa nám nechcelo späť do tej zaprdenej Bratislavy 😀 😀 😀
idem vás prečítať a nahodiť práčku,dnes budem len prať a žehliť a variť a čítať,čo ste popísali,mám to tak na celý deň 😀 😀 😝

frisbee
27. júl 2009

huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

darina60
autor
27. júl 2009

vitaj..................................... dostala si smsku odo mna ked som došla na Slovensko?.......................vitame ta.......................

bambi09
27. júl 2009

kočky,ďakujem za privítanie,bolo nám super,ale veru ste mi chýbali 😅 😅 😉
dari,sms som nedostala ☹ ja som sa Ti chystala poslať celý týždeň 😝 😝 len som akosi nestihla-hanbím 😅 😝
iba jeden smutný list som mala včera v schránke,dnes musím odpovedať,asi si poplačem ☹ ☹

frisbee
27. júl 2009

bambi...čo sa stalo...ak teda o tom chceš hovoriť,alebo do IP ☹

vanja
27. júl 2009

vitaj bambi doma 🙂 🙂

vanja
27. júl 2009

zabacek sa už dlho neozval, zabacek kdesi? Ako je? ☹

frisbee
27. júl 2009

zabacek není....tak snáď je to v lepšie 🙂

vanjuša,servus 😀 😀 😀 😀
darinku ani nezdravím,s ňou ráno vstávam a v noci usínam 😀

simona55
27. júl 2009

vani ty ovladas magyarstinu ? sem tam nahodis madasrske slovko 😀

darina60
autor
27. júl 2009

🙂 O dakujem zlatko,frisbee 🙂 Bambi, konečne si tu, ja som na teba myslela a chýbala si mi tiež 🙂 Ozaj a máš veľké srdiečko, vieš o tom 😉

vanja
27. júl 2009

simi neviem po maďarsky ani ceknúť a keď sa tam ideme kúpať, tak ukazujem rukami a rozumejú mi. 😀 😀 😀 😀