• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
dari,to nie je srdiečko,to sú cecíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fakt, obdivujem ju. Baby ale ja Vás tu všetky obdivujem, teda až na pár vynimiek. :wink: Som sa urazila na šéfku a dnes už nerobím. Uvidím čo doma, dúfam že bude klud a užijeme si pekné počasie. Škoda, že deti majú prázdniny a ja musím trčať v práci, ale na druhej strane mne je aj v práci fajn. Fris a dcéra sa ti venuje, či len pes a počítač :slight_smile:
27. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mladá mi večer odišla kamsi do Vyškova na kone a vráti sa až ráno,bude lietať furt hore,dole,ja som včera ešte bola tri hodiny na cvičáku,tak som úplne hotová...staré telíčko bolí :grinning:
27. júl 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris,tak mladá dojde raz za uhorský rok a už je fuč :sweat_smile: :sweat_smile: no,máme to my mamy ťažké,ale užívajte si jedna druhej,ste si vzácne :slight_smile: :wink:
dari,ďakujem,ale nie vždy je dobré mať srdce na dlani,sú aj iní ľudia ako my tu,ja chcem dobro celému svetu,len občas dostanem takú po papuli,že ma to prejde,ale nie na dlho :wink:
ale rada pomáham,keď môžem,len niekedy mám pocit,že robím málo,teda menej,ako by som mohla :frowning2:
a dari,čo šéfka???zlostí?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru,ja si užívam tú materskú nedovolenku,trpela som,že Paťo je doma cez prázdniny sám a ja makám,ale nemala som ho kam dať,mama je strašne ďaleko,svokrovcov nezaujímajú naše problémy,tak musel chlapec rýchlo skoro dospieť,obdivujem ho za to :slight_smile:
len škoda,že pri Katke to zas budem riešiť,ale Paťo kým sa neožení hádam vypomôže cez prázdniny a povaruje sestru :grinning: :grinning: :grinning:
fris,telíčko by chcelo masáž,žeby som dobehla??zistila som,že nie si až tak ďaleko od BA-dosť skoro,že?? :sweat_smile: :sweat_smile:
včera sme boli v Kuželove,mrknúť veterný mlyn :slight_smile: :wink:
27. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje telíčko by chcelo moríčko :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som od BA asi 2 hodiny cesty :grinning: ....niečo vám napíšem do IP...rovnaké
27. júl 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja fakt nemám šancu všetko dnes dočítať,pri malej sa nedá,ale pomaly sa posúvam dopredu a dúfam,že sa to už na lepšie obracia a táto téma bude za chvíľu pasé a budeme už len do tej druhej písať,kto chce,bez jedovatých slín :wink: :wink:
fris,a de mám tú IP,háááá???nestíhaš moja??? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ti ju poslala...no hned sa pozriem :wink:
27. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,asi to neodoslalo,rozklikni si ten link :slight_smile:
27. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris,nemám ništ :confused: :confused: :confused:
27. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čudné,som to poslala 2x :angry:
27. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám,len sa nedá rozkliknúť,som zvedavááááá :sweat_smile: :sweat_smile:
27. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa z teba potatám,keby to nešlo,tak ti poviem,ktorá strana to je
27. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mááááááááááááááám...a zíram :unamused: :unamused: :confounded: :confused: :confused:
27. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drsoňka :angry: :angry: :angry:
27. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to má podobné o jednu alebo dve strany dopredu niečo podobné :angry:
27. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozumieš mi,že???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby citam a nechapem Fris - :sweat_smile: Bambi tajna rec ci co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nic nechapem len lustim co by to malo byt. :grinning: :grinning: babi neviete preco mi vypadol firefox? a prisiel mi taky blby ASK tak sa vola ta stranka.
27. júl 2009 o 21:44  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka mne niekedy tiež vypadáva,ale ja som na počítače blbec,takže neporadím.
27. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, treba mi žehliť, aj poupratovať kuchyňu, ale sa mi nechce. A´Veď aj zajtra je deň.
Večer som volala s dcérkou, tak je taká unesená z toho tábora, že až. Tak dúfam že jej to vydrží. Hovorími: Mami vieš ako je tu dzivo? To je nové slovíčko. Dúfam, že len s takými príde domov. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz chapem :stuck_out_tongue_closed_eyes: len tolko :grinning: chapete ?.. nie?
no ja idem asi hajat baby som ko... dnes
27. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka,len hajaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatá malá,juj,ako by som ja šla do tábora,náš mladý ide v sobotu do Modry,idú liezť na cvičné skaly,tak budem mať stiahnutý žalúdok,ale tak pustiť ho musím,nech nie je mamina sukňa :grinning: :grinning: :grinning:
baby,urobme si aj my tábor,na týždeň :grinning: :grinning: :sweat_smile:
darinka a jej partia :slight_smile: :wink:
a kde je na tábore??ešte som všetko nedočítala,sorry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a malá mi okupuje notebook Elmom,tak som tu len na skok,ale ešte prídem :grinning: :grinning:
dúfam,že už debo nebude búšiť a znova bude normálny režim,dnes mi poobede zaspala až skoro o šiestej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
tak jasné,že je teraz ešte hop-hop :confounded:
a nebojte,o nič ste neprišli,teda nič dôležité pre nás tu :wink:
ale divné to je fris,divné,prevelice... :pensive:
27. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: idem lebo sa nemozem od tialto odlepit a dlho nic nebolo :grinning: tak idem ---- hahahahaha
27. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc vladkaz, ja ešte posedím.
bambi išli do Veľkého Slavkova, v Tatrách
27. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no diki :dizzy_face: moj ze nic nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: seriem na to ..
27. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka....možno keď pekne poprosíš :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka,tak príjemnú a dobrú nôcku :slight_smile: :wink: :wink:
nech si ten Tvoj hovorí,čo chce,Ty vieš svoje :grinning: :wink:
a vanja,tam musí byť pekne...áááách,nech si malá užíva,kedy sa vráti?
27. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce co ho mam znasilnit hahaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to je uz nedostatok endorf. :grinning: :grinning: :grinning: stupa mi to do hlavy :sweat_smile:
27. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok