• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
bambi bude tam do nedele,
vladkaz a čo tak sexi nočná košieľka? :wink: :wink: :wink:
27. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co aspon si to priznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ..chodim okolo neho krutim sa tu jak paragraf a nic idem fajcit vycikat a spat nech ma zajde chut :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nocna kosielka? neni na take nevad prezijem baby aj noc bez sexu :sweat_smile: :zipper_mouth: ...budem sa tulkat k mojej kukuricke Lucke ta ma zohreje
27. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nebudem sprostá, ale ten koniec si môžme aj ináč vusvetliť vladka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a že vraj nič nebude :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlaďka,ty ho podržíš,mi mu podrazíme nohy,a je tvoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka,šak je teplo,ale aj tak dobrú nôcku,nevie chlapec,o čo pricháááádza,že?? :grinning: :wink:
vanja a chýba Ti,však??ja som bola ako bez ruky,keď Paťo niekam šiel,ale čo máme malú,tak je to lepšie,vďakabohu
27. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja ja nechapem :sweat_smile: :zipper_mouth: co ze sa budem tulkat k Lucke? ona spava somnou jak cecok noha cezomna a ja na kusticku alebo ko si to myslela? :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fris no som sa tebaz nasmiala ti poviem ... no cisto som si to predstavila a sulam sa tu ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je teplo ale ja musim byt pritulkana :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkaz sme to písali naraz, takže tvoj druhý príspevok tam ešte nebol, ja som reagovala na ten, že fajčiť, vycikať a spať. :grinning:
27. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frisbee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris ja budem držať sviečku :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
samé erotikoš myšlienky sú tu zrazu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
no idem-prídem :wink:
27. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja nooo telepatia :wink: :grinning: oki baby dost stacilo uz s mojeho sexualnho zivota :grinning: :grinning: ale ked chcete dojsite podrzat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
27. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja,sviečku bude držať vladka :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nie ja budem drzat nieco ine :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: som tu na skok..
27. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka a čo chceš držať?
macka aj ty budes drzat sa tu sulame ... :grinning: a predstav si mojho ako by drzal chudak :grinning:
vladkaz si predstav svojho ako by sa on šúľal keby vedel o čom si píšeme, ale toľko kecáme, že už si mohla mať predohru za sebou, teda on :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj ja podržím hocikedy :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka,však ja om nemyslela sviečku ozajstnú :grinning: :grinning: :grinning: .ja si to viem predstaviť,poznám ten výraz,keď mu stiahnem tie trencle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vladka niečo si u nás zabudla
a sme doma fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keby tak vedeli tí naši čo sa tu píše... :grinning:
27. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka co som zabudla??????? :grinning: :grinning:
no nic nebude baby .. keby si precital tak je urazeny na smrt to ho nepoznate moju puchavicu ... :grinning: :grinning:
Fris ked stiahnem tie trencle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja sa pocuram :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelkat hádam nie manžela?
to je začarovaný kruh,vždy sa to dostane k tomuto bodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nooo toho nie... Škoda :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja,ty s tou predohrou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No bundičku a cigošku Vladka..
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok