• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
:grinning: :grinning: :grinning: ty ja by som nedala mojho fesaka ... ale nemenila by si zlato za Robka ... z pekneho hovna chleba nenatries .. to ma len taka blbost napadla .. :grinning: :grinning: ale moj je velmi sikovy len musi chciet hnilac moja
ozaj preco rozoberame mna? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dari kde si????????? :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj pozerá film aj s mojim bratom a mojim ocinom... Mám ich tu do zajtra. Taký hluk tu je, lebo tu mám aj okrem mojho syna ešte dve krstniatka-synovcov... Ale zajtra ide brat so svojim už domov, tak mi ostane už len moj krpec a sestrin krpec... A ja tu ťukám a ťukám, už som aj osprškovaná, navoňaná... som zvedavá čo a či vobec niečo bude treba držať :grinning:
27. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj Vladka, nebojkaj ja by som ho ani nevzala, srandujem, a on by ani nešiel od Teba!
27. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: macka no ty mozes drzat nie? :grinning: :grinning: baby uz dost ja sa postim :zipper_mouth:
27. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja daj si šerblík,,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co jak vies ... mozno by menil :slight_smile: jaaaaj .. nevadi ,no co uz by som robila ja bez toho mojho chlapa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no uplne by som bola stratena v tomto .. svete :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
27. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka,musíme ťa rozoberať,keď si s tým začala,taký námet sa nedá len tak obísť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: oki baby aspon ma prejde chut :grinning:
27. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas jem... to nikdy neschudnem juj :angry:
27. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka :grinning: co tu robis navonana pripravena .... a vsetkoooo sup do spalne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: skor kym zaspi .... :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj mojko, on pozerá, ešte ide jesť....
27. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: tak ja zas nic dnes :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už spí drahý?
27. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cumi na tv .. nekomunikujeme :sunglasses:
27. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo pozerá?
27. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem fajcit nevaaaaaaa sa mi bude pekkne sniivat ... :sunglasses:
27. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby fajčím idem aj ja.. ale ja sa prepchávam zas
27. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ozaj baby kde ste :confused: :sweat_smile: .. tu sme to spustili na susedsku debatu :grinning: co ste isli vsetky probovat? :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba mu prepnúť program na, vladkazTV :grinning:
27. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si odbehla malú nakojiť, probovať budem neskôr, ale asi dopadnem tak ako ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkatv idem fajcit a spat :grinning: a ma smolu chlapec uz kuzlo vyprchalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz si moze len sam dzat :grinning: :zipper_mouth: ups uz som blba s recami :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka do rána ešte ďalekoooooooooooooooo
27. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja ... nevadi no ... sakk zas niekedy :grinning: :grinning: :sweat_smile: bude.......................................?cink... :grinning:
27. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale ja sa tu sulam a keby ste videli ten ksichtik aky je ofucany....... nevie na com.. asi ho to serie :sweat_smile:
27. júl 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak on by určite chcel, len čaká kedy vypneš PC :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však on sa tam podíva,a to praskne úplne :grinning: :grinning: :grinning: .deti,padám, už nevidím ani na písmenká,pekné sny praje,hlavne po tejto debate :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a ja teda už idem spať,
tak dobrú noc baby, a nehc sa nám sníva o tom, o čom sa nám iba sníva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
brúúúúúúúúúúúúúú noc.
27. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: baby dobruuuuu aj ja ficim packo :grinning:
27. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku prajem
27. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. baby ja len ziram vy ste boli ako ze vcera nadrzane? mozno ze ja sem budem chodit v noci lebo sa zacina zivot o 22,00 .
28. júl 2009 o 07:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok