• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
autor
Dobré ránko baby :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Som nasratá, asi to tak malo byť aby nás nezrušili, vôbec to nejde k lepšiemu. som na nervy, nikdo mi neverí len vy tu :frowning2: :frowning2:
28. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj coje dari. co sa t stalo :unamused: :unamused: kto ti neveri .?
28. júl 2009 o 08:08  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari....tak to som zvedavá....ale kľud,nekaz si náladu,všetko,čo nie je smrteľne vážne,ber s rezervou :wink:
28. júl 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka co je? verila som ze to ise lespie ....jasne ze ti verime zlatko ukludni sa
28. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale ide na predlžený víkend hovorí, že sám ale ,asi ide s nou, on nechodí nikam vyhovára sa, že ide na cintoríny upraviť hroby a tak, ale mohol zobrať dcéru ale nie. Je mi na grc.A tá panička je odtial aj tam pracovala, kde ide.Tak čo si mám myslieť.
28. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tri dni bude upravovať hroby?aj hrable si berie?
28. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Opýtam sa ho ???? Kolega mi tu hovorí,že hrable nosí pre sebe?
28. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam to tu uz dlho, nepisem, nemam s takymto zatial skusenost :sweat_smile: tak neviem poradit, ale toto sa mi nepaci :rolling_eyes: vela sil....
28. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis co :confused: ? hroby upravovat ,ja som nejako mimo ,bud som natvrdla ,alebo to fakt nechapem.. :confounded:
28. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by som mu do auta narvala kýbel aj sekačku,aj krhlu :angry:
vladka...výlet s kolegyňou sa nazýva trojdňové upravovanie hrobov :angry:
28. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to som pochopila :frowning2: ,ale nechapem skor priebeh situacie celej myslela som ze sa to ubera inym smerom :frowning2:
28. júl 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som napísala,čo mám na srdci,admini by mi za nemravnosti zablokovali prístup....
28. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napis mi IP som zvedava
28. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fris napíš aj mne do ip. Baby mám mu tam ponúknuť dcéru nech idú spolu, lebo minulý rok boli s dcérou v tom meste? Alebo si viac uškodím a aj malej?
28. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj Dari, ja uprine neviem poradit, Fris je v tomto lepsia skusenejsia :frowning2:
28. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som neslušné nadávky
28. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu dceru by som ponukla urcite :sweat_smile:
28. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja viem, fris ale mám zaťahovať dcéru do toho, a nenaštvem ho tým že mu neverím a zas budem mat peklo doma?
28. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka ak tam ide za tou "kolegynkou" tak uz je jedno, ci ho nastves alebo nie... zjavne na teba zacal hrat novu startegiu...vsetci budeme v pohode a ja si budem robit co chcem... mozno bol na zaciatku zaskoceny tvojim spravanim ale nakoniec mu to vyhovuje...ved co je lepsie ako manzelka, co nevystraja, je mila a drzi usta aj ked chlap si robi co chce.... :angry:
28. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Však to, jemu to takto vyhovuje. Ja sa navonok tvárim že o.k. on si myslí, že je doma klud, a v pohode si vyčína, bez výčitiek. Už aj spánok ma dobrý, chutí mu jesť.........
28. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka a co keby si mu navrhla, ze pojdete vsetci, ze aspon utuzite rodinne vztahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa mu tam nasáčkovala. A hotovo. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte by som nahuckala, deťi, aby chceli ísť a začali hustiť do ocka, že aj oni idú. Povedala by som mu, že deti majú prázdniny, chcú niekam ísť, tak kde sa ty sám trepeš na víkend preč. :angry: :angry: :angry: :angry:
28. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chvíľku bolo dobre, už aj dobrú náladu som z toho mala, a už zase máz z neho nervy :angry: :angry: :angry:
28. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris aja chcem pocut ako vies nadavat no pome do toho :grinning: :grinning: :grinning: podla mna ma sirinka pravdu ponuknite sa cela rodina.dari a to stale ti budes ustupovat jemu potom on si preto zije na velkej nohe lebo ako vravia baby doma ma ful servis. :confounded:
28. júl 2009 o 12:36  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no,darinka,to je blbé,ale baby majú dobrý nápad,veď na hroby chodieva rodina :wink:
len ak on chce,pôjde s tou xy inokedy :angry: :angry: :angry: :unamused: Bože,som sa potešila,že mu konečne cvaklo a ono cvaklo,ale ako lepšie klamať :angry: :angry: :confounded: hňup jeden :frowning2:
28. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fas jeden :angry:
28. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čo je to fas, vanja, dúfam, že poriadna nádavka. A budete tu musieť ma držať a byt so mnou celý víkend aby som sa nezbláznila. Hoci sa mi slúbila na návštevu tá kamoška čo má 38 ročného muža, v januári mu zistili rakovinu lymfatických uzlín a teraz jej pred dvoma týždnami našli ževraj nezhubný nádor a musia ju v sept. operovať. Bude to pre nás obe ťažké, ale aj tak si myslím, že je na tom horšie. A to má dve malé deti ešte menšie od mojich.
28. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanja :grinning:
asi by ste sa mu tam mali fakt natlacit, ved su prazdniny, decka potrebuju niekam ist, nie ze tatko si zmysli a ide hroby cistit a rodinu necha doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fas je slušný odvar od neslušnej nadávky :grinning:
a to ver že ťapodržíme celý víkend.
28. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok