Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
28. júl 2009

milá bambi...ale to musí byť bezcharakterná primitívka 😉

bambi09
28. júl 2009

milá frisbee,ale ženské tej kategórie také sú 😉 😉 😠 😖 bohužiaľ... 😔

frisbee
28. júl 2009

zboxovať,prefackať,oprášiť a poslať k manželovi domov...

libka1
28. júl 2009

neprasit, poslat len zboxovanu a prefackanu, nech chlap vidi co si doma chova 😉

frisbee
28. júl 2009

libka 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
28. júl 2009

😀 😀 😀 😀 libka,máš najlepšie motto,aké som kedy čítala 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. júl 2009

baby vas docitat je teda sila 🙂

bambi09
28. júl 2009

libka 😀 😀 😀 😀 😀 tak-tak 😀 😀

tinika
28. júl 2009

dari ja som východniarka a dotklo sa ma ze nas hadzes do jedneho vreca, to potom aj my mozme nadavat na zapadoslovakov a čo z toho? Ale viem, že si to takto nemyslela, ja mam tiez niektorych v zaludku a je jedno odkial su a ten tvoj muz mi uz zere nervy

bambi09
28. júl 2009

tinika,veď dari to fakt tak nemyslela,pokoj,sme tu viaceré z východu 🙂 🙂 😉
malá mi nechce spať,potvora,tak zas robí bordel,ani sa mi neoplatí upratovať 😝 😝

tinika
28. júl 2009

bambi sak jasne sak sa jej nečudujem, zvlada to bravurne obdivujem ju veeelmi
bambi tak neupratuj usetris si robotku hihi pozeram ze mas patrika, aj my budeme mat 😀

bambi09
28. júl 2009

jééééj,super,máte Mikulášsky darček aj vianočný 🙂 🙂 😉
náš je už odrastený,puberťák jak vyšitý 😀 😀 😀
a darinku aj my tu obdivujeme,môžeme jej radiť,ale ona musí robiť podľa svojho srdiečka,lebo to,ako sa rozhodne ovplyvní len jej život a život jej detí,nie náš,tak ja to tak beriem,nemá to ľahké,ale musí vydržať,kým ten fasz prestane blbnúť... 😕 😕

kveta
28. júl 2009

Dcéru by som do zbytočného stresu neposielala, má momentálne stresov dosť aj bez toho. Poslala by som s ním na víkend detektíva: Ty budeš mať istotu a fotografické dôkazy. Možno sa dozvieš, že všetko prebehlo vo všetkej počestnosti a naučíš sa niečo nové o svojom mužovi alebo sa dozvieš aký neverný v skutočnosti je a budeš sa môcť zariadiť podľa toho aj s dôkazmi v ruke.

tinika
28. júl 2009

bambi no či bude mikulassky to sa uvidi ze ekdy sa rozhodne prist na svet ale určite to budu najkrajsie vianoce za posledne roky 🙂
kvetka myslis naozajstneho detektiva? No to este stiha darinka nejakeho pozhanat

bambi09
28. júl 2009

ale tak darček to bude určite krásny,taký sa kúpiť nedá 🙂 🙂 🙂 🙂 držím palce 🙂 😉

tinika
28. júl 2009

jojo bambi pravdu mas, a dakovam

bambi09
28. júl 2009

vladka a čo???nem stíhaš čítať?? 😀 😀 😀
ja som dnes zhola nič neurobila,už zas 😝 😝 ale idem sa mučiť a potom ešte tie palacinky napečiem,nech nefrflú,že mama sedí len za NB 😀 😀 😀 zajtra idem do Tesca,malá mi na chalupe dolámala slnečné okuliare,tak idem mrk nejaké a musím nás ku kaderníčke objednať,ach,furt dačo 😝 😝 😝
a to ešte potrebujem po lekároch pobehať aj so synom k zubárovi,no,dúfam,že do konca prázdnin to stihnem,veď už je polka z nich fuč ☹ ☹ ako to letí,Bože 😝

frisbee
28. júl 2009

Draha Kveta,
s podobnymi pribehmi som sa stretla pocas studii roznych ludi a manzelskych vztahov. Moja mama, Frisbee, so mnou od zaciatku konzultuje Darinin pripad a ja sa snazim prist na dovod, ktory zposobil tuto situaciu. Bohuzial, osobne stretnutie je nad zlato, ale z informacii, ktore su mi k dispozicii mozem povedat, ze chyba moze byt na obidvoch stranach najma v komunikacii. Jadro problemu vsak mozeme najst v manzelovom spravani a jeho averzii k navsteve odborneho pracoviska, napr. manzelskej poradne, psychologa, atd. Moj podrobny rozbor by som poskytla iba osobam, ktorych sa to tyka a to iba v pripade konzultacie s druhou stranou. Toto forum som si cele precitala a ziadna rada, ktora sa tu objavila nie je nevhodna. Avsak co ma prekvapilo a povazujem za nie velmi napomocne, je tvoj jednostranny negativisticky postoj. Pokial som spravne pochopila Kveta, nie si ani pribuzna, ani kamaratka, znama, alebo niekto z okolia Dariny a jej muza a prepac, ze toto poviem, ale z tvojich prispevkov citim nejaku krivdu, ktora v tvojom zivote nie je vyriesena, stale ta zranuje a ty sa takto branis.

Simona, dcera Frisbee
BA Criminology/Psychology
MSc Criminology

sirinka
28. júl 2009

hmmmmm

bambi09
28. júl 2009

simonka,ahoj,my nie sme odborníčky,len sa darinke snažíme tak laicky a ľudsky pomôcť,ale jedine ona vie,či si z našich rád niečo zoberie,alebo nie 🙂 😉
mne sa len hrozne nepáči postoj jej manžela k riešeniu problému,on to za problém nepokladá,nalinkoval život celej rodine a keď sa im nepáči,tak sa mladý pán búri a vyhráža samovraždou-to je fakt úbohé,chová sa ako rozmaznané decko,čo nedostalo svoju hračku,tak trucuje,darinka sa snaží správať rozumne,ako sa na dospelú a zrelú ženu patrí a ešte jej to niekto zazlieva??hmmmm,divné,že nechce zahodiť 13 rokov života s človekom,ktorý je jej manžel a zrazu sa zmenil???pre mňa nie,treba nájsť príčinu,ale taký človek,ktorý má postavenie a vzdelanie si ťažko pripustí,že má nejaký problém,aby išiel do poradne alebo k psychiatrovi,to je ten hlavný problém,že on to nepripustí a riešiť to nechce,radšej trápi ženu a vydiera ju,ako malý chlapec 😠 😠 😠
ja ju teda obdivujem,ako to ustála a zvláda,tie útoky slovné,to je nápor na psychiku,takže nech si tu píše,kto čo chce,len darinka vie,čo je pre jej rodinu najlepšie,ten detektív mi už príde trochu moc,ale je to len môj názor,všetko sa raz prevalí,skôr či neskôr,len treba vydržať a nie hneď letieť k rozvodovému právnikovi,na toho je vždy čas 😒 😒
inak s Tebou súhlasím,že darinka potrebuje podporu,nie jedovaté sliny a urážky,tak ak niekto si chce len kopnúť,nech radšej nepíše,aj keď každý má na to právo,je to verejné fórum a môže sem prispieť ktokoľvek...
ja som ani cvičiť nešla,migréna svinská neprešla,ani Panadol nezabral a nič iné nemôžem,je mi až na grc,už druhý deň,Bože,to poteší...bléééééé 😒 😒 😒

frisbee
28. júl 2009

tu som.bambi,málo vody piješ,keď máš migrénu 😉 No,prehovoril odborník...mňa potešilo,že sme v radách neurobili chybu,že sme to nasmerovali správne.

inkinka
28. júl 2009

frisbee • Dnes o 17:51

Draha Kveta,
s podobnymi pribehmi som sa stretla pocas studii roznych ludi a manzelskych vztahov. Moja mama, Frisbee, so mnou od zaciatku konzultuje Darinin pripad

frisbee • 17. jún 2009 o 22:41
hakanka a kubaka: mám pocit,jako bych četla o své matce. Nebudu popisovat detaily,stačí,když k tomu vašemu povídání doplním to,že jsem zrušila veškeré styky-je to už 7 let,jinak bych se z tohoto hysterického vztahu psychicky nevzpamatovala do smrti.

ako konzultujete, keď si zrušila všetky styky?

sirinka
28. júl 2009

inkinka podla mna si to trosku pomiesala a hlavne...toto podla mna patri do IP... 😉

emkaa
28. júl 2009

inkinka,
treba trosku citat.... a nielen zaparat
Simona je dcera frisbee... a frisbee prerusila styky s matkou...

bubba
28. júl 2009

frisbee • Dnes o 17:51 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
28. júl 2009

😅 😅 😅 stiham citat, ale pozeram ,ze ten prispevok som ani nemusela 😝 😝 😝

frisbee
28. júl 2009

inkinka...ja,frisbee ktorej je 46 rokov mám dcéru,tá je psychológ...ale ja nekomunikujem so svojou mamou,ktorá má
63 rokov,čítaj pozorne

frisbee
28. júl 2009

čítam a vnímam,než niečo napíšem

inkinka
28. júl 2009

Frisbee: prečítaj si:

frisbee • Dnes o 17:51

Draha Kveta,
s podobnymi pribehmi som sa stretla pocas studii roznych ludi a manzelskych vztahov. Moja mama, Frisbee,

teda: frisbee píše : Moja mama, Frisbee,

čiže tvoja dcéra píše pod tvojím nickom?

inkinka
28. júl 2009

frisbee, mne je to inak jedno, len som natrafila na nesúlad. A nič v zlom