• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
aký nesúlad,moja dcéra so mnou komunikuja a ja nekomunikujem s matkou...ukáž mi nesúlad
28. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dcéra prišla na návštevu s Londýna,nemá svoj počítač a celú dobu radí darinke odborne,napísala tam výslovne,že je Simona,dcéra frisbee,ja sa nemiemin zdržovať takými nezmyslami.
28. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
28. júl 2009 o 20:48 • kveta
moje motto mam overene v reale :wink: rucim zan ze funguje :wink:
kopirovanie prispevkov neznasam, uz som to raz zazila v jednej diskusii a bolo to nechutne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milá Kveta...to sú slová,ktoré píšem otvorene do celej témy,moja dcéra darinke pomáha od začiatku,a darinka o tejto komunikácii vie...jediný človek,ktorý sa správa neseriózne,si ty,pretože my za darinku bojujeme,ty si ju zakopala do zeme jneď,pretože je žena.Asi si si nevšimla,že som ti vyjadrila podporu pri umelom oplodnená a omluvila sa za všetkých ľudí,ktorí sú netaktní,ale bohužiaľ vidím,že netaktná si ty.Prečítaj si ešte raz celú tému,moj názor je rovnaký a hlasný,že darinka trpí za činy svojeho muža,nechápem tvoju reakciu na odborný posudok...ten je tu od začiatku tejto témy,stačí čítať.Dokážeš si predstaviť,že ľudia sú slušní a úprimní????
28. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frisbee, v etickom kódexe psychológa sa píše: psychológ rozpoznáva hranice vlastnej kompetencie a nepraktizuje žiadnu formu psychoogickej činnosti, na ktorú nemá zodpovedajúcu prípravu alebo kvalifikáciu.

Ak Tvoja dcéra nevyštudovala poradenskú psychológiu, jej posudok možno brať len ako "odborný" a v takom prípade porušila kódex psychológa.

Viem si predstaviť, že sú ľudia slušní a úprimní.
28. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto ste si mohli nechat v IPčkach :confounded: ako to Darinke pomoze? :confounded:
28. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik máš pravdu je tu dobrý hokej, samý konflikt :confused:
28. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V UK je iný sposob štúdia ako u nás,dcéra má za sebou tieto obory psychológie a dostatočnú kvalifikáciu a najnáročnejší obor psychológie za sebou.
Centík...nikdy by som si nedovolila zverejniť IP,na to mám moc slušné chovanie,svoj názor nemením,je stále rovnaký,darinka vie,že ja by som to riešila ináč,ale rešpektujem jej rozhodnutie zachovať rodinu,stačí sa vrátiť o pár stránok naspäť,je to tam.Dávam do pomoci darinke všetko,naozaj viem,že sem napísala slábá žena a po čase sa z nej stala silná žena...všetko je v téme,má to vývoj,je to tam a nebudem o tom diskutovať...máme podporovať darinku a nie riešiť žabomyšie vojny.Moja dcéra bola od začiatku k dispozícii na ICQ,nepotrebuje sa niekde profilovať,poradila z dobrého srdca a zadarmo.Stačí čítať od začiatku.
eimiky....konflikt tu nebol do určitej doby...bola to láskyplná téma plná pochopenia,naozaj nechápem ľudskú zlobu.
28. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak toto jej urcite nepomoze ip. sa nevytahuju :unamused:
darinka drzim ti palce aby sa to dalo vsetko do poriadku a aby si sa uz netrapila :slight_smile:
28. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ale tie ipčky tu fakt nepatria......
28. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoze baby ,podla mna je to ubohe nechcem sa nikoho dotknut ,ale naco to pisete sem?
Obhajovat sa je jedna vec, ale .. co s tymto docielite, ze to tu budeme citat? HMM?
Myslim si osobne ,ze to patri do IP ,... nie sem ... to je nedna vec ,,, ja som sa nikoho nedotkla ... tak sa mozem vyjadrit .
Ale toto fakt neznasam ,sa tu dotahovat ... a kto s koho ma pravdu ..
Kveta .. ak sa ta to dotklo tak sa pokuste vyjasnit si to ...a nie verbalne utocit na seba nemate 15 nast aby ste sa tu dotahovali ..
tak, teraz sa mozete domna obut , beriem to s nadhladom .. :sunglasses:
Fris naozaj pomaha Darinke.. aspon po psych. stranke ... ak s tym nazorom nesuhlasis oki ... jednoducho aj ja nesluhlasim s niektorymi nazormy v inych temach ,ale nebudem sa pohorsovat ..a uverejnovat IP ...myslim si ze by ste to mali dat adminovi zmazat
28. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka mas pravdu :slight_smile:
28. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka...však vieš...slušnosť,takt má byťa IP sem naozaj nepatrí.
28. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fris ,ak chces popros jedneho z ad. aby to zmazali ,spravia to, IP tu nemaju co robit a dokonca neviem ci to neni porusenie s pravidiel .. :zipper_mouth: asi len tolko ..
ja sa nikoho zastavat nebudem .. ale fakt ma tato neserioznost nastvala ..
aj ja viem byt prchka .. ale tak toto je namna vela
28. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zverejnovat IP je porusenym pravidiel MK...
28. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože,chvíľu si zdriemnem a čo sa tu nedeje :confused: :confused: :confused:
to čo je toto tu??
koľko rypákov zrazu a obsah IP nepatrí na fórum,to píšu aj admini :unamused: čo k tomu dodať??? :confused: :confused: :confused:
28. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co k tomu dodat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kveta to bolo od teba sprosté a netaktné a hlavne ty si porušila pravidlí MK.čo si myslíš, že sateraz dievčatá, ktoré tu prispievajú a poznajú darinku vyše mesiaca postavia na tvoju stranu? No po tvojom uverejnení IP pochybujem :rolling_eyes:
28. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka uz som poslala upozornenie adminom :wink:
28. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem ti aj za mňa sirinka
28. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem nazor ako nazor ,,,ale ip sme nepatri porusenie pravidiel ..
no Kvetka, ale ja citam aj v druhej teme , ze aj tam nejako na teba vybehli ,ze sa cuduje jedna kocka aka si prchka a cuduje sa tvojim prispevkom :confused:
28. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keď niekto nedokáže byť objektívny,načo sem stále chodí a zapára????? :confused: :confused: :confused:
28. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nieje len tato tema :wink: to zaparanie ..idem spat som znechutena dnes sa mejdan baby nekona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkaz poď vedľaaaaaaaaaaaaaaaaa
28. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,poďme,tu je len samý jed a zloba!!! :confounded:
28. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fríííííííííííís pote vedla nechajte tich ktory provokuju su asi nadrzanýýýýýýýýýýýý. :angry:
28. júl 2009 o 22:14  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ja mam dost par dni vypadnem a :sweat_smile:
darinka drz sa ja ti opat vyslovujem moj obdiv ako to vsetko krasne zvladas, mas tu velku podporu u svojich sklalnych :wink:
28. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fuj ako sa to zvrtlo ... frisbee tvoja dcera si nevie urobit svoj nick? inkinka aj ty si vsimas take veci ako ja, ale radsej si mala byt ticho a aj kveta ... vidite? rozcertili ste "poradkyne". Inac darinka je to pekne ze sa tu vyzalujes, ale aby sa ti to raz nevypomstilo. Slovensko je male a aj steny maju usi. Dnes aj brat brata podrazi. Opatrnosti nie je nikdy na skodu. Chran si svoju rodinu, manzela a zdoveruj sa iba takym osobam, o ktorych vies vela. Drzim palce aby sa to u vas vyriesilo. Ci uz budete spolu alebo nie, hlavne je zdravie v zivote ... viem o com pisem. L.
28. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darííííííííííí len tak dalej hore hlavu no nie z klavesnice :grinning: :grinning: aby si videla pimenka ale normalne v zivot si silna zena a neber si k srdiecku tie vsivave reci co pisu niektore .mozno ze aj oni uradli niekomu muza preto tak reaguju. :grinning: :grinning: :grinning: pod knam unas je dobre.
28. júl 2009 o 22:52  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok