Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vanja
28. júl 2009

luban ďakujeme za jemnú iróniu v tvojom príspevku aj za úvodzovky 😖
ale myslím si, že asi by si nebola nadšená, ak by niekto zverejnil na MK tvoju IP. 😒
apropo, čítala si to od začiatku?
lebo mám pocit akokeby si čítala ĺen niektoré príspevky.

vladkaz1
28. júl 2009

babyyyyyyy no poradkyne hahahahaha 😝 😝 😝 😝 tema je o nazoroch a mierna ironia neuskodi .. no co uz ale sto ludi sto chuti ...
zaujimave ze ma Luban len 6st prispevkov a je taka vseinformovana 😕 🙂 aj tebe pekny vecer Luban 😵

frisbee
28. júl 2009

luban...moja dcéra žije v UK a komunikujeme spolu cez ICQ a radí darinke od začiatku,ja to vždy napíšem,čo mi povie...stačí sa vrátiť na prvé stránky tejto témy.Nemá čas sedieť na počítači,vidím ju 4x do roka a som rada,keď sa spojíme a ona mi povie zopár viet.darinka to po nej chcela sama,a ona rada pomohla.

nechápem,aké veci si s inkinkou všímate,takže ešte raz pre nechápavých...moja dcéra so mnou má výborný vzťah,ja,opakujem ja nekomunikujem so svojou matkou.sme tu preto,aby sme pomohli žene v nepríjemnej situácii a nie,aby sme sa pitvali v nezmysloch,na to som dosť stará.

vladkaz1
28. júl 2009

Fris nema to cenu ved .. naco budes niekoho informovat ked nema zaujem zobrat tvoj nazor .. ja respektujem aj Kvetku aj ostatne kocky co su ineho nazoru ..jednoducho bud ho prijmem alebo nie.. 😉

frisbee
28. júl 2009

vladka moja,ja beriem rozdielne názory,ale nie nezmyselné útoky,vieš? 😉 Keby darinka nechcela radu od mojej dcéry,tak mi ju nediktuje,nie?

vladkaz1
28. júl 2009

no ved ano, mas v tomto pravdu bolo to myslele ironiou 🙂

simona55
28. júl 2009

ano fris vladka ma pravdu . co sa snimy zaoberas ved dari. povedala a aj 100krat napise ze si jej hovorkina. a nekaz si nocku stakimy babami ako su tie co urazaju.

vladkaz1
28. júl 2009

fris je dobra dusicka no ja viem ju to stve jednoducho 😵

luban
28. júl 2009

panecky, nechcem sa hadat , a ani urazit, ze si stara, ja len pre poriadok aby ostatnym to nevadilo, aby si tvoja dcera spravila svoj nick a hotovo. Nikomu to nebude vadit a snad je uz dost velka, a ma minutku aby si to spravila. Niekto to ma potom domiesane ci pise "stara" ci "mlada" frisbee. A mne je to jedno kto s kym komunikuje, len som chcela upozornit darinku, aby sa zdoverovala so svojimi citlivymi vecami s kolegom ( ako som sa docitala, celkom si doveruju) alebo ludmi ktorych dokonale!!!!!! pozna. Nikdy nevie kto sedi na druhej strane a pise si snou. Drzim jej a jej detom palce. Tiez uz nemam 20 let ...

simona55
28. júl 2009

viete baby v kazdej teme sa najdu chitraci ako su tie nebudem ichnazivat.ale do ffis sa zbitocne obuvaju fris si iba mysli onich svoje vsak fris?ateraz fris si urcite sklamana ze? fu viem ako sa chuda moze citit. ☹

bambi09
28. júl 2009

luban,zverejniť IP je proti pravidlám MK aj proti slušnosti ,ale tak len si kopni,už tu bolo veľa takých,čo si prišli rýpnuť a keď si myslíš,že si tu z toho robíme prču,si na omyle
nehráme sa na múdre,len sa snažíme pomôcť,ale to zjavne niekomu vadí a skúša to tu rozbiť 😒
darinka sa ráno určite "poteší",no,ešte že je MK,aspoň sa niekto môže navážať anonymne do iných 🙂 😉
dobrú noc

bambi09
28. júl 2009

a nás aspoň môže podľa fotky odhadnúť,my sa neskrývame za nič,tak sorry 😒 😒

vladkaz1
28. júl 2009

baby ste sa pemiestnili ci co???
no suhlasim s Bambi 😉 asi to Dari neprida, veru ranko ...Darinka prepac nam zlatko krasne ranko ti prajem ked vstanes a budes citat 😵 😵 😵

vanja
28. júl 2009

luban ja by som si určite nerobila nick, ak by som tu mala dať iba jeden príspevok.
A ak by si čítala pozorne, tak by si to nemala domiešaní kto píše.
dobrú noc

bambi09
28. júl 2009

vanja,ja som hneď vedela,kto píše,však napísala Simona,dcéra frisbee,čo je na tom nepochopiteľné??
a ona má určite iné starosti ako riešiť nejaký nick na MK 🙂 🙂 😉 ak to niekomu vadí,nech nečíta,preboha živého,koľko stupídnych tém tu je a to nikomu nevadí,ale ja keď sa mi niečo nezdá,tak tam nepíšem a neurážam všetky prispievateľky 🙂 😉
mám najradšej anonymov,čo všade rýpnu,lebo sú skrytý za maskou 😉

bambi09
28. júl 2009

pardon-skrytí-množné číslo 😝

luban
28. júl 2009

nie neprida to na nalade darinke, ale ak chce jej radit frisina dcera kludne nech radi. Ale sukromne. Nemusi to fris vytahovat. Ved ak je odbornicka urcite vie, ze su na to poradne a radsej jedna s osobou osobne a ak nie tak si pisu sukromne. Ja nic v zlom, aj tak si kazda ktora mame nejaky problem dame poradit od kamosky ale aj tak urobime podla svojho srdiecka. Ved rodina sa neda len tak zahodit. Darinka same vie aky je jej manzel, co k nemu citi, co on k nej. Mozno potrebuju iba cas na urovnanie si nejakych veci. Vasen uz pominula, zostali iba spomienky , a tie treba opatrovat.

bambi09
28. júl 2009

luban,to isté vždy darinke hovoríme aj my,nech počúva svoje srdce,my nežijeme jej život a následky za rozhodnutia ponesie sama,teda aj jej deti,preto by som nikdy nehovorila,urob to a to a ona je dosť inteligentná na to,aby to nerobila,má vlastný rozum,ale prosila o pomoc,potrebovala sa s niekým poradiť a zdôveriť sa,tak sme sa snažili ju podporiť,to je všetko...
a darinka keby nechcela,aby to fris a jej dcéra sem písali,tak to povie rovno a nebude sa to tu preberať,ale myslím že po dnešku už vôbec nie,skôr cez IP,aby sme niekoho nedráždili 😔 😔 😔
už fakt idem,dobrú noc

frisbee
28. júl 2009

luban...ešte raz si to poriadne prečítaj,moja dcéra tam výslovne napísala,že odborný posudok poskytne iba osobne darinke a jej manželovi,a predstavila sa 2x

luban
28. júl 2009

ja neurazam nikoho a mna nikto nedrazdi ... pokracujem co pisali ine. Inac aj napr. Vanja nema foto a nezerie vas to. sak fotku tu mozem dat aj mojej susedy, ak chcete ...
fris viem co pisala dcera, ja len ze to nemusis ukazovat vsetkym ze jej radi aj dcerka. Ved nech si radia sukromne a darinka ak chce tak nech napise sem nieco a co nechce nech nepise a ani nenaznacuje co by to mohlo byt. Ine si to vylozia inac a uz je telenovela na svete.
Darca nedaj sa, drz sa.

bejbypd
28. júl 2009

no tak ja neviem ja darinku obdivujem lebo takeho debila ako je jej muz by som davno kopla do zadku no ona stoji za tym zachranit rodinu pre mna prekvapujuce ale obdivuhodne...mne by to za to nestalo 😅 a za druhe kveta velakrat dobre poradila no a jasne pozera sa radsej negativisticky ale radsej tak ako potom vacsinou necakane neprijemne prekvapenie...no a za druhe ip?ked mi niekto nadava alebo tak cez ip aj ja som mala sto chuti zverejnit jezis spravilo sa to tu stokrat to ip a teraz z kvety robite kriminalnicku...preco lebo ma iny nazor ako vy?ani ja nepovazujem kolegynu darinkinho muza za taku spinu ako jej muza ked muz nechce neda sa..a. co teraz ho budem lutovat ze ona ho chudacika zvadzala a on je taky psychicky vycerpany ze jej podlahol?nemyslim fyzicky...sak sa pozrite pravde do oci on je jednoducho chory clovek a ani prinajmensom si nezasluzi zenu ako je darinka nezasluzi to len moj nazor...a ze ste sa tu vytvorili partia a akykolvek iny nazor nazor ako vas je nepripustny je prinajmensom zvlastne...a sup do mna

luban
28. júl 2009

fiiiiiiiiiiha bejby, ze ma toto nenapadlo skor napisat! Nemozeme pisat darinke ze svet je ruzovy a bez vojen, kazdy ma svoj nazor na urcitu vec. Inac kam sa kuknem do nejakeho fora tak tam pise skoro vsade ta ista osoba.

vladkaz1
29. júl 2009

Bejby asi si si si dobre neprecitala aj moj prispevok ,ked som napisala ze respektujem kazdy nazor aj Kvetin ,ale je kazdeho vec ci ten nazor zobere alebo nie sto ludi sto chuti ...nieje to otom ze my sme tu partia a kto kolvek povie iny nazor sem nezapadne, omyl moja zlata!!!
neviem preco mas potrebu stale utocit na nas ostatne mna osobne to ani vobec nezaujima vyjadri sa k danej teme o ostatnych prosim nechaj dychat .. a nie ze sa tu bedete do nas navazat jedna vec je ze sa snazime aj Dari udrzat naladu .. kolko krat piseme srandy, druha vec je ze kde by som sa dostala v zivote keby som nepozerala cez ruzove okuliare .. nie vzdy sa realita da riesit razne hned rozvodom a podobnymi vecami ale tento raz som to nemyslela len na tuto situaciu ...
Ty napises svoj nazor a v zapeti v prispevku urazas nas ostatne ,tak to si vyprosim ...
Kludne si piste vase nazory nik vam v tom nebrani .. ale za to sme zle ,ze s vami nesuhlasime?
Tak ak sa vam nepaci, ze sme tak kocky s ruzovymi okuliarmi hladime na svet na co na nas reagujete?
Akoze len zas aby sa tu rozprudila nejaka burliva diskusia alebo skor soutka? 😝
bejby tak ak chces si zverenjujte vase IP ..nik nerobi s vas kriminalnicky ,len sa to nejako nestotoznuje s mojou moralkou ,no a sme doma niekto pozera cez ruzove okuliare a druhy zas nevie zasady slusneho spravania a pravidla MK... niet si co vycitat nie Bajby?

simona55
29. júl 2009

ahojte uz tato tema podla mna neni ani o darinke 😀 ale o frisbe a jej dcere. vy vsetci co urazate a nieco sa vam nepaci urobte si temu . a mi vam budeme tam prispievat voloviny co poviete. 😀 😀 😀

stellaartois
29. júl 2009

..neviem co sa tu vsetci navazate do Kvety..vzdy mala rozumne nazory..a napriek tomu ze sa snazite Darinke udrzovat dobru naladu, tak faktom je to, ze jej muz sa chce od nej odstahovat, ma pocit ze ich vztah nefunguje, rozumie si s kolegynou, chodi s nou na tajne vylety, klame do oci, pise si s nou sms,preraba si byt, citi sa psychicky zle ( asi ma vycitky, je zmateny so situacie ...prvorazovy nevernik..nevie v tom chodit ) tak ked sa na to pozriete objektivne tak je jasne ze ma Kveta pravdu ked navrhuje radikalne kroky..ono je sice fajn stale dufat ze sa to zlepsi ale mozno je dobre si predstavit aj inu alternativu ( a to jest rozvod a co potom ...) ...

sirinka
29. júl 2009

stella no hej, ved aj mnohe z nas si myslia, ze radikalne kroky by mozno boli lepsie...ale ked si to darinka nemysli, resp. nechce tak konat sa teraz mame na nu vyprdnut? ona mozno viac ako konkretne rady potrebuje len byt niekym vypocuta a vediet, ze na nu niekto mysli v jej trapeni....hm

vladkaz1
29. júl 2009

Lenze sama Darinka tu napisala ,ze iste kroky co sa udialo pisat nebude, citajte pozorne tak viem preco sa tak vyjadrujem v nadeji...
Ano je to realita to co vsetko piste ... ale nikto nemoze utvorit hotovy zaver ... ked chcete pomoct niekomu aspon udrazat psych. pohodu niekto netvrdi ze klamat ,realitu pozname vsetci ..len kazdy ju zobere inak ved sme len ludia a mame ine nazory na danu vec..
mna nestvu ine nazory, mna stvu tie utoky na iste osoby a myslim si ze je to tu nevhodne ,... neviem co si kazdy chce dokazat .. aspon ja to tak beriem 😖

ada32
29. júl 2009

ahoj,to co sa tu deje? 😲
no ja si myslim,ze zvady darinke pomozu asi najmenej zo vsetkeho. 😒
iba ju to zas moze vrhnut do hlbsej depky.
1.myslim si,ze IP naozaj na forum nepatria,ale priznam sa,ze ja som v inej teme tiez min.tyzden jednu IP zverejnila 😕 ale bola od velmi peimitivnej agrasivnej osoby a uz som to nevydrzala.
2.podla mna v prispevke dcera frisbee dodt jasne napisala,kto je a co je.asi ste si to len nevsimli a nepovazujem to za dovod na konflikt.
3.podla mna kazdy jeden nazor ktory som si tu precitala ma nieco do seba.
ziaden nie je uuuplne hlupy.
4. suhlasim so stellou-prvorazovy nevernik...nevie v tom chodit.
taki su horsi ako chronicki zaletnici.ti ked sa do toho dostanu uz sa tazkp vymotaju.aked aj ,poznaci to vztah na cely zivot.
Ked tak uvazujem ,co by som robila ja,uz som tu pisala co vsetko mam za sebou,asi by som sa to tiez snazila zuby nechty zachranit.

adusaa
29. júl 2009

ahojte babky. len tak som nakukla, to tu ešte tato tema funguje? super! vytrvale ste poniektore 😀

darinka ako? ešte stale rovnako? nejak dlho, nie? ale klobuk dole nad týmito zenickami, ktore ta drzia nad vodou. manzel ak je stale na tom rovnako tak nech ide do prd..e. takto dlho by som to uz ani ja nevydrzala mat chladnu hlavu. obdivujem a fakt som zvedava ako to vsetko dopadne. nazriem asi az o mesiac, ale pochybujem ze sa nieco zmeni. akurat sa manzel odstahuje a darinka zostane sama... ale mozno motyka vystreli a bude ok 😉 jednoznacne drzim palce.

darina60
autor
29. júl 2009

Dievčatá, nechcela som sa tu dnes ukázať a vôbec sem dačo napísať ale nedalo mi. Už aj lutujem, že som sem pridala tému, ale nakoniec som rada, lebo som tu spoznala niektoré super ženy, ktoré mi po psychickej stránke vela pomohli a s ktorými si rozumiem aj po ludskej stranke. Tak by bolo smutné to tu ukončit, ale je pravda, že aj ked niektoré nazory niektorých báb mi tu nesedeli tak som to prečítala, ale nevyjadrovala sa. Nepoznajú mna, môjho muža, nepoznajú podrobnosti, ktoré som sem nepísala a ktoré vedia niektoré dievčatá cez i.p. Ale spoznala som tu, že aké vedia byť niektoré ženy agresívne a bohužial aj zlé. A vedze že ak ste ani jedna neprežili to čo ja, neviete sa vžiť do mojej kože a možno ste neni takej miernej povahy ako ja ale určite by ste reagovali úplne ináč ako tu prezentujete, lebo to som si aj ja dakedy hovorila. A v prvom rade si vyprosím, aby sa dakto obúval do fris,bamby, vladky, simonky-zlatíčka, ady ,vanji a ak som na niekoho zabudla v tom rozrušení sorry. Oni ma fakt podržali a vdaka ním som taká aká som a som tam kde som. A chcem podotknúť pre všetky, že ja sama som chcela a prosila fris aby rozprávala so svojou dcerou o mne. A hned mi bolo jasné, že pod jej nickom je jej dcéra, Simonka za celý ten čas Ti patrí velká vďaka. A neviem či mám v tejto téme pokračovať, lebo ja som chcela povzbudenia a nie aby si tu dakto išiel po krku, navážal sa do niekoho, s kým má rozpory aj v iných temach. Takže babky, chcem aby sme pokračovali, je jasné, že všetko Vám nepoviem, teda niektorým cez ip poviem viac ale boli sme tu dobrá partia a ak chcete v tom predchádzajúcom duchu by som chcela pokračovať. Ak to nepôjde, možno založíme inú tému. A nechcem sa lutovať, doma bolo včera fajn a ked som si prečítala o čom ste tu daktoré točili, no sila...........