• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
autor
ja mám tu výhodu dámy, že ku mne chodí kaderníčka domov :grinning: :grinning: Ale nie , to je sestraničca, ja si dávam zvačša len ofinu zastrihnúť :wink:
30. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak niečo super bombastického by to chcelo :grinning:
30. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari,Ty máš asi stále dlhé,že??
a aj fris podľa fotky,fakt trochu Brenda z Beverly Hills :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a fris,čo hovoríš na Kamila?? :confused:
30. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to som ja,Brenda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,nie,ja som do jemna,ako Libuška Šafránková :grinning:...teraz si fandím :grinning: :grinning: :grinning:
o ňom som pred chvíľou písala...síce napíše príbeh,ale zase urazí baby,tak sa nemože diviť,že tá jeho ho nechce a že nik nereaguje
30. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak-tak,ani mne sa už nechce reagovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Libušku mám vééééľmi rada,rozprávkaTri oriešky je moja srdcovka :slight_smile: :slight_smile:
a zabudla som na ten Tvoj dotaznííík,Bože,prúser :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
30. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ano ja mám dlhé, asi odjakživa, raz z ofinou, inokedy bez. A trochu na brendu fakt. Len ja mám hrozne husté vlasy, tak si ich dávam prestrihávať, lebo inač mám hlavu ako lev :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,tak šup do vyplňovania :grinning: :grinning: :grinning:
dari,ty si v znamení býka?tí majú takú hrivu,jako fakt vážne.
30. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris,po obhliadke,idem makať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hej ,môj je Býk,ale taký fajný a má drôty,nie vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
ja som strelená,mám jemné,ale husté :slight_smile: :wink:
30. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacia aj takito :grinning: :grinning: :grinning: hlavne aby sme menej davali takito :frowning2: :confounded:
30. júl 2009 o 14:36  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,to ste toho popísali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nestačím čítať :grinning: :grinning: čo štrajkujete za lepšie podmienky na MK??? :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, a toho záhradníka pošli občas aj ku mne darinka, alebo pošli foto, vieš aspoň popozerám, keď šáhnuť nemôžem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,konečne živá duša došla,už som sa fakt zľakla,že som v inej dimenzii :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi keď ja som tu väčšinou na nočné smeny :sunglasses:
30. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cez deň sem málo chodím, iba v prípade, že malá spí a netreba mi nič robiť. :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,musím sa aj ja polepšiť,ale dnes som makala jak šrúba aj ja :sweat_smile: :sweat_smile: a sme tu asi len my :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj tu dobrú,babenky :slight_smile: :slight_smile:
30. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko dámy, a čo tu tak mrtvo, ked sa nehádate tak tu nikoho nie je :grinning: Večer určite budem, chlap ide dnes na ten východ. :grinning:
31. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som....sa tu tej vedúcej nejako flákate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budem tu chvíľu,potom ideme nakupovať a potom tu budem tak okolo 16 tej a večer.píšte,píšte :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Večer sa tu stretneme alebo tam vedla :slight_smile: :slight_smile: U nás včera celkom fajn, síce nie je to ešte tak ako vždy, ale to asi ani nebude ako predtým ale pohoda, už nerýpe a dnes ide na ten víkend z dcérou tak sa celkom aj teším, byť sama s malým a tu s Vami :slight_smile:
31. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
darinka,no vidíš,aj ja som sa včera divila :confused: :confused: ,my sme doma teraz a poobede ideme k tej kaderníčke a potom ešte narýchlo,čo treba na tábor,mladý zajtra odchádza,tak nech mu nič nechýba
nemám doma kúsom zemiaka a ani variť bez toho neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra muž odvezie syna ku škole a potom pofičí na trh,treba urobiť zásoby,dnes to nestíhame,Miletička je len do 18-tej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj by som skočila s deťmi,ale vláčiť 10 kg zemiakov+melón,zeleninu a iné ovocie v kočíku sa mi nechce :unamused:
31. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambinuška moja,nie,že sa mi zničíš......ešte ťa budeme potrebovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris,neboj,zajtra vyšlem muža na trh :grinning: :grinning: :grinning: alebo pôjdeme spolu,ak malá vstane,lebo zajtra sa dá dobre nakúpiť len do 12-tej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra máme opekačku s kamošmi,dúfam,že nájdeme nejaký voľný flek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a v nedeľu skočíme asi do Ikea,ešte mi chýbajú nejaké krabice,máme tooooľko hovadín,Bože,človek toho za 15 rokov nazbiera :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte citam vas uz dlhsie a chcela by som len,ze darinke velmi drzim palce :wink: a frisbee aj ked ta poznam len z prispevkov myslim,ze si naozaj fajn a pacia sa mi tvoje nazory,nerob si nic z niektorych prispevkov tu na fore, ludska zloba nepozna asi hranic.
31. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natinka,ďakujem,darinke držíme palce všetky,máš pravdu,niekedy to všetko človeka šokuje,ale neboj,my sme staré a optimistické...a píš sem,viac hláv viac vie..dúfam,že to dobojujeme do dobrého konca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš fris, že nielen tvoje stálice majú rovnaký názor :slight_smile:
31. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanji...život je pekný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čaute baby, večer som Vás opustila, malý ma zničil, išla som ho uspať , že prídem sem k Vám, a zaspala som s ním a až ráno som sa zobudila :grinning: Večer mi ešte muž volal, a ráno som si našla peknú smsku :wink: :wink: .Dúfam, že mu už dochádzajú určité veci. Natinka, absolútne súhlasím, fris je naša jednička. Okrem toho je moja hovorkyna, druhá moja mama. Ale aj ostané baby sú super :slight_smile: :slight_smile: .Ozaj maxa sa neozvala
1. aug 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo nespíš, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ja asi vyhľadám dr.Chocholouška,vieš,kde sedím s notebookom? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris - ja tiez nie som najmladsia:slight_smile:)a veru koniec dobry,vsetko dobre :dizzy_face:
1. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natinka,ani nevieš,ako sa tu tešíme každej pozitívnej dušičke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok