Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
9. aug 2009

sirinka,asi tak,ja si nemyslím,že je chorý,skôr strašne vychcaný 😠 😠 😠 chcel to hrať na dve strany,hňup 😖 😖 😖
darinka,sorry... 😒

sirinka
9. aug 2009

bambi si rozumieme 😉

frisbee
9. aug 2009

tak si snáď nemohol myslieť,že darinka bude držať hubu a krok...akože ho nakŕmi a vypuvuje,aby sa páčil.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

frisbee
9. aug 2009

vypucuje 😀

sirinka
9. aug 2009

mno...a su aj taky chlapi, co to nedokazu ukoncit sami a tak cakaju, kym ten krok urobi prva zena...dovtedy sa snazia vydrzat a potom to tak vyzera, raz je nalada dobra, raz zla...podpichuju, skusaju....hm

bambi09
9. aug 2009

no a potom ešte aj žena ostane zlá,veď ona sa bude chcieť rozviesť,nie???dobre to má chlapec premyslené 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

frisbee
9. aug 2009

no je to na nervy...hlavne,že na začiatku povedal,že nechce rozvod...ale po tom všetkom sa už myslím žiadne jeho slová nedajú brať vážne....

martinano
9. aug 2009

ahojte precitala som si
vladka ty si dobra, ja by som nesledovala ju,ale najskor jeho a az potom ju a podla mna ona ziadneho partnera nema ved ktory by jej nieco take trpel 😠

sirinka
9. aug 2009

fris on ho mozno vtedy naozaj nechcel a aj vtedy, ked planoval ten spolocny vikend mozno to dobre myslel...ale ktovie co sa medzitym prihodilo s tou pizdou a on ma zatemneny mozog...

bambi09
9. aug 2009

martinka,presne to si myslím aj ja,že to len hrá,že má parťáka,ale určite nie vážnu známosť,len nejaký flirt skôr 😒 😒 😒

frisbee
9. aug 2009

no som zvedavá,čo darinka napíše,to je situácia,teda 😠 😠 😠

bambi09
9. aug 2009

to som aj ja zvedavá,veď sa dúfam ráno ozve...
idem pozerať film,majte sa tu kočky krásne,už nič dnes nevyriešime,počkajme,čo bude ďalej...
dobrú noc 🙂

frisbee
9. aug 2009

papa,ja tiež zmiznem,tak zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinano
9. aug 2009

bambi dobru noc

jankajs
9. aug 2009

hm... no, ja už nič nevravím, ale na moje slová dôjde.... to citujem jedného staručkého školníka 😎
... a čo tak zájsť za tou fľandrou rovno do práce a tam jej povedať, že keď chce jej manžela, tak že jej ako bonus pribalíš aj dve deti?...
... u nás to jedna kočka urobila... šla ovešaná s nákupmi a troma malými deťmi, keď stretla toho svojho v "kamarátskom" objatí s neznámou slečnou. Tak mu tam rovno tie nákupy zložila k nohám, deťom povedala, že ocko ich berie do cukrárne na štyri zákusky a zmrzlinu a jemu povedala, že večer môže prísť sebe aj deťom pre veci.
Otočila sa a kým došla na koniec ulice, chlapík bol za ňou aj s deťmi, a odvtedy má od slečien pokoj 😀

frisbee
10. aug 2009

dari...kde si,nestraš....... ☹

twinflame
10. aug 2009

Ved prave, kde je? Nieco sa zdramatizovalo, inak by tu uz bola davno napisala.

frisbee
10. aug 2009

mňa ten žalúdok bolieť neprestane..... ☹

darina60
autor
10. aug 2009

Ahojte baby, som živá a zdravá v pohode, len nemám chuť ešte písať, musím určité veci stráviť. Viete tým mojím výstupom sa akosi vyčistilo ovzdušie. Fris, nekaz si žalúdok kvôli mne, ja ho už mám dobre posr..., myslím žalúdok. Neskôr Vám napíšem podrobnejšie, len tolko ulavilo sa mi po včerajšku, aj sme mali rozhovor, možno ma budete osudzovať, alebo nechápať ako som sa rozhodla, napíšem neskôr, lebo som v práci a nemám tu klud. Nebojte sa o mna som v poriadku a aj doma je to ako tak o.k. zatial.Ešte sa ozvem.

frisbee
10. aug 2009

😕 😕 😕

bambi09
10. aug 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

bambi09
10. aug 2009

darinka,nech si sa rozhodla akokoľvek,je to Tvoj život,Tvoja rodina,Tvoje deti,nič nám vysvetľovať nemusíš,je to Tvoje rozhodnutie a aj keď s ním možno,ako píšeš nebudeme súhlasiť,ak si sa rozhodla podľa svojho srdiečka,rozhodla si sa správne 🙂 🙂 😉
my tu nie sme od toho,aby sme Ti vnucovali naše názory,ale aby sme Ťa podporili,takže pokoj,nikto nevie,ako by reagoval on na Tvojom mieste,kým to neprežije na vlastnej koži 😔
takže kamoška naša,napíš,čo sa udialo,ak chceš,nebudeme Ťa kameňovať,na to nemá nikto právo,ani my nemáme patent na rozum,iba píšeme svoje názory a myšlienky a Ty si z nich vyber,čo Ti je blízke

frisbee
10. aug 2009

amen

simona55
10. aug 2009

bambi teraz ja co mam napisat, 🙂 ved vsetky slova boli v mojej mysli , a ty ich uz pises 🙂 no nevadi,darinocka banbi ma pravdu mi ti iba radime,ale tvoje srdce sa musi rozhodnut, 🙂 🙂 🙂 no ja viem ze si sa rozhodla spravne. lebo si mudra a spravna baba. 🙂 este tolko ze velmi mi ta je luto,a neviem ci by som ja tolko to zvladla a odstala , mozno ze by som od zialu uz bola niekde na nerv.raz ked som bola v nemocnici , bola tam somnou jedna teta mala asi tak70rokov ,ale bola ciperna a velmi som plakala lebo sa mi uz cnelo za manzelom a detmi.a ona sa ma spitala velmi ho lubis? ja ze koho? ako by som nevedela okom to hovri, ja ze velmi zivot by som zanho dala viac ako svoje deti pritom aj ich zboznujem a milujem. viem ze teraz poviete ze mi sibe ale je to tak. no a ona mi povedala ze nemilujhovelmi ,neo plati sa tak velmi milovat a lubit, lebo ked pride ten cas ze musite opustit jeden druheho to velmi boli . a je to tak ma la pravdu. lebo ja svojho mm velmi milujem niekedy si uz ja pripadam ako ked som bola v puberte a velmi zalubena.mozno ze teraz som pisala ako pubertiacka .

frisbee
10. aug 2009

simonka naša....málokto je schopný takého citu ako ty,preto si ťa vážim a obdivujem ťa,slniečko 🙂 🙂 🙂

darina60
autor
10. aug 2009

simi, múdra si žena, máš pravdu, ja som ho tiež tak lúbila, on si ani možno nevie predstaviť. A presne nie je to dobré až takto, lebo to bolí.

bambi09
10. aug 2009

babulky 😀 😀 😀
ale tak dá sa milovať len tak trochu???aby to "potom" nebolelo??nedáááááááááááá,buď ho miluješ,alebo nie a keď ho miluješ,nie je čo riešiť-Kofola 😀 😀 😀
pome na chladenú,čapovanú kofolu,juj,škoda,že sme tak rozhádzané kade-tade,že nemôžeme spolu ísť na tú kofolku sadnúť ☹ ☹
simonka,nie si šiši,ani puberťáčka,je to krásne a málokedy sa to vidí,ako sa vy ľúbite aj po toľkých rokoch 🙂 🙂 🙂 😉 máš šťastie na toho správneho človeka vedľa seba,nech vám to vydrží naveky...amen 😀

frisbee
10. aug 2009

bambinuška moja,keď ja mám po tom živote niekedy pocit,že som kameň...a to som bývala nežná dušička,ale tie zážitky ma vyliečili....kopu vecí nepustím do hlavy a uvažujem ako chlap,pretože celý život o niečo bojujem...myslím,že to mm nemá so mnou ľahké,fakt som v niečom tvrdá...a to vieme,že spolu budeme celý život,cez to nejde vlak...máme to aj v horoskope,že je to medzi nami boj,ale osudový vzťah...ale sme ako chlap s chlapom 😀 😀 😀

martinano
10. aug 2009

darinka ahoj aj ja som tu
ahojte kocky
darinka nech si sa rozhodla akokolvek urcite to bude spravne verim tomu 🙂
simi nadherny prispevok 😵

bambi09
10. aug 2009

frisbee,ale to je fuk,že si "chlap",ak ho miluješ,chápem,o čom píšeš,aj ja som bola romantikuč jak sviňa,už som len tak trošku,život a niektorí ľudia ma vyliečili,aj keď si držku narazím,verím,že ako je zlo,je aj dobro a to stále hľadám a verím v neho aj za cenu nabitej držky a bolesti...pár báb tu je toho dôkazom,že všetko zlé je na niečo dobré...dúfam,že ma chápeš,o čom píšem... 🙂 🙂 😉